>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

deftones9 7

deftones9

Użytkownik
17min? to ja czekam już drugi dzień,Tobie chyba chodzi o przelew na MB.Zresztą oni mi przysłali odrazu maila że przelew idzie od 3 do 6dni a pytam tylko z ciekawości.Może dlatego że jest to mój pierwszy przelew/wyplata u tego buka?
 
riise203 113

riise203

Użytkownik
Wpłata Pinnacle
Witam.

Około 30 min. temu przelewem bankowym wysłałem na moje konto w pinnacle pewną sumę pieniędzy. Pieniędzy na koncie w pinnacle wciąż nie mam.Gdy ostatnio przesyłałem je przez moneybookers, wpłata była na koncie po kilku sekundach.

Ile około muszę czekać ,aż dostane pieniadze na konto w pinnacle ?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Od jednych chcą, od innych nie. Ryzyk kwizyk, na Twoim miejscu poczekałbym do tej 18. Nie daj Boże ugrasz większą kwotę, poproszą o dowodzik, a tu bęc, nie ma. Depozyt zwrócą, wygraną zabiorą, zablokują konto i obejdziesz się smakiem. Lepiej nie ryzykować, tym bardziej, że to za porządna firma, aby w tak banalny sposób stracić szansę na granie u nich.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Po co kombinować ? Pamiętaj, kłamstwo ma krótkie nogi, nawet w necie łatwo zweryfikować nieprawdę. Będziesz zakładał portfele internetowe na nieswoje dane ? Wpłacał, wypłacał też na konto innych osób ? &quot;Masa sposobów&quot;, a później się dziwią, że buk zabrał pieniądze albo zablokował konto. Poczekaj do tej pełnoletności, a jak chcesz się rejestrować i kombinować to proszę bardzo. Później z pretensjami tutaj lepiej nie przychodź.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Nigdy nie miałem takiej sytuacji więc nie wiem, ale na zdrowy rozsądek to powinni oddać i kazać ci się więcej tak nie pokazywać.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Od jednych chcą, od innych nie. Ryzyk kwizyk, na Twoim miejscu poczekałbym do tej 18. Nie daj Boże ugrasz większą kwotę, poproszą o dowodzik, a tu bęc, nie ma. Depozyt zwrócą, wygraną zabiorą, zablokują konto i obejdziesz się smakiem. Lepiej nie ryzykować, tym bardziej, że to za porządna firma, aby w tak banalny sposób stracić szansę na granie u nich.
Ale co mu da czekanie do ukończenia 18. roku życia, skoro konto założył będąc niepełnoletnim i grał jako niepełnoletni.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
jeżeli założył konto przed jej ukończeniem to i tak pozamiatane, mnie chodziło o to, aby wstrzymać się do tej 18 z rejestracją, ale można wywnioskować, że i tak już musztarda po obiedzie.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Gram w PinnacleSport już długi, długi czas ale to co montuja mi w ostatnim czasie strasznie mnie... zdenerwowało. Oglądałem sobie cały mecz Sevilla - Mallorca i postanowiłem w pewnym momencie przy stanie 2:2 w 74&#39; minucie spotkania zagrac na zwycięstwo końcowe Sevilli:
Rodzaj zakładu: Moneyline
Status zakładu: Odrzucone
Ryzykuj / Wartość Wygranej: 250.00 / 362.50 (PLZ)
Data przyjęcia: 22-Październik-2012
Czas przyjęcia: 2:00:09 PM (Pacyfik)
Kwota zwrócona: 250.00
Sport / Okres gry: Live - Spain Primera Division Piłka nożna / Mecz
Zespoły: Sevilla vs Mallorca
Data spotkania 22-Październik-2012
Oferta zakładu: Sevilla 2.450
Jakieś 2 minuty później Sevilla strzeliła bramkę na 3:2. Loguje się chwilę po tym fakcie na konto z zamysłem posłania kontry i widzę, że stan konta nie zmienił się. Wchodzę sobie w historię zakładów i widzę, że stawka została ODRZUCONA pomimo, iż wcześniej wszytko elegancko PinnacleSport zatwierdził i jeszcze przez chwile po fakcie akceptowania przeze mnie kuponu można było obserwowac aktywne kursy na to spotkanie - tzn nie poblokowane.

Z taką sytuacją spotykam się drugi raz w przeciągu 3 dni. Pierwsza sytuacja miała miejsce ze spotkaniem niemieckiej ligi siatkówki mężczyzn. - Ale to szczegół. - Jestem niemile zaskoczony tym faktem. Nakminie podobną etiudę do Supportu ale raczej oczekując tylko jakiejś skopiowanej formułki.

Z 9/10 moja ocena bukmachera PinnacleSport spada o jakieś 2-3 oczka. - Nie spodziewałem się tego po nich...
 
kamilk_stk 2

kamilk_stk

Użytkownik
Robie wyplate, 245zł, 19.X dostaje maila ze przekazana zostala do realizacji i bedzie do 3-5dni na koncie. OK! wiec czekam, wczoraj dostaje maila o 20 ze pomylilem sie z czyms przy wypelnianiu informacji o k.bankowym. ku*wa! patrze na konto pinnka a tam 145zl! ok, smaruje maila do nich, odpisuja ze Polaka nie ma i kali napisac po angielsku. ok! pytanie do Was, mial ktos kiedys taka sytuacje ?? nie dosc ze mi zabrali darmowa wyplate, to jeszcze 100ukradli..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 115

matlaurent

Użytkownik
ja mam pytanie czy w Pinnacle jest w ogole jakas oferta zakladow live?
Jest live. Ale w porównaniu do popularnych firm to bardzo skromna jeśli chodzi o wydarzenia sportowe a także rynki do grania.
UuU nie zgodzę się, nie na dzień dzisiejszy - może kiedyś tak, ale obecnie mają na live jakieś cirka 20 lig piłki nożnej, z 10 koszykówki, do tego dochodzi chociażby hokej czy nfl....
Odświeżam temat.
Chciałbym właśnie zapytać o grę LIVE na Pinnacle. Za chwilę startuję NBA, z tego względu, że mam ograniczone granie na Bet365 {co mnie boli ???? , bo u nich oferta LIVE na kosza, a co idzie za tym, na NBA, była (jest) naprawdę pierwszorzędna}, chce zacząć przygodę z Pinnacle. Jak wygląda właśnie oferta w tym momencie na granie koszykówki na LIVE, a najbardziej mnie interesuję NBA...? Pozycja powyżej/poniżej ilości zdobytych koszy w meczu, czy zmienia się płynnie (jak w Bet365) przedział punktów, z biegiem upływającego czasu (spada lub wzrasta), czy może jak np. w Unibet, jest podanych kilka przedziałów punktowych i zmienia się tylko kurs...? Jakie widełki są przy stawkach (minimum jakie, a jakie maksimum do postawienia), w momencie gry w ligach europejskich, ligach azjatyckich (jeżeli takowe są dostępne na LIVE), a przede wszystkim na NBA...?
... Myślę, czy jeszcze coś skonkretyzować, jeżeli coś sobie przypomnę, o co jeszcze chciałbym zapytać, to dopiszę do tematu...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
do NBA live jest szeroki
minium 1zł, max dosc duzy przy kazdym typie masz napisane ile wynosi, za 2dni startuje NBA to zobaczysz w praktyce jak to wygląda
 
Do góry Bottom