>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

C 0

chudy1316

Użytkownik
A ja mam takie pytanko (może głupie i wynikające z niewiedzy ale... ???? )
Czy jest możliwość zmiany godziny wyświetlanej u tego buka??
np mecz który zaczyna się o 19:00 czasu naszego, na tej stronie jest wyświetlony 12:35AM
trońkę mnie to rozbija jak na to patrzę ????
 
macready 56

macready

Użytkownik
Niby byle co ale zauważyłem ze jak np postawimy cos 31 danego miesiaca a zakład zostanie rozliczony 1 kolejnego to w histori zakładów go pozniej nie ma.
Tzn jest jak damy np 7 dni do tyłu itd...
Ale nie ma jak ktos patrzy miesiacami Listopad grudzien itd... utrudnienie to małe ale zawsze, zwłaszcza jak ktoś chce wiedziec dokładnie jaki mial bilans itd...
 
M 2

michol-barca

Użytkownik
witam,nie wiedziałem gdzie to napisać ,więc napisze w tym dziale ,chciałbym dowiedzieć się czy jeśli wpłace na pinnacle w euro to czy otrzymam bonus, jestem polskim graczem
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
witam,nie wiedziałem gdzie to napisać ,więc napisze w tym dziale ,chciałbym dowiedzieć się czy jeśli wpłace na pinnacle w euro to czy otrzymam bonus, jestem polskim graczem
Kolego w Pinnacle nie ma żadnego bonusa od wpłaty. Jedynym bonusem (według nich) jest to że proponują oni wyższe niż w innych bukach kursy, ale to nie zawsze oczywiście ????
 
M 2

michol-barca

Użytkownik
PROBLEM Z WPŁATĄ z mb na pinnacle
witam,gdy chce wpłacic kase na tego buka poprzez mb pisze mi ze niby tranzakcja sie powiodła a dosteje maila ze kwota została zwrocona wtf?
dodam ze to moja 1 wpłata
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Panowie, dopiero co zacząłem przygode z Pinnacle. Wpłaciłem kasę przez przelewy24 i chciałbym się dowiedzieć bo zauważyłem jakąś weryfikację karty kredytowej/debetowej. Czy osoba, którą tą formą nie wpłaca musi to robić ? I czy w tym buku jakieś weryfikacje dowodu itd.
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Panowie, dopiero co zacząłem przygode z Pinnacle. Wpłaciłem kasę przez przelewy24 i chciałbym się dowiedzieć bo zauważyłem jakąś weryfikację karty kredytowej/debetowej. Czy osoba, którą tą formą nie wpłaca musi to robić ? I czy w tym buku jakieś weryfikacje dowodu itd.
Wpłacam pieniądze przez p24, a wypłacam via bank transfer i jak do tej pory nie robiłem żadnej weryfikacji. pozdro
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Co do zasady nie ma takiej możliwości.
Akumulatory=Parlay to i tak wyjątek, gdzie jeżeli znajdziesz pięć interesujących Cię meczy (a nie jest to pewne, gdyż niektóre z dyscyplin są niedostępne w tej zakładce) to możesz je sam ręcznie rozpisać tj. w Twoim przypadku tworząc 10 kuponów po 3 zdarzenia.
 
D 0

dziaj

Użytkownik
Ile czasu czeka się na przelew w Pinnacle przy wypłacie (chodzi mi o to po jakim czasie pojawia się kasa na koncie przy opcji wypłaty przelewem bankowym)?
Czy jest dostępny support w języku polskim? Czy na ten ich mail csd(at)pinnaclesports.com należy pisać jedynie po angielsku?
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Zastanawiałem się, gdzie to wrzucić, więc zdecydowałem się do wpisu tutaj, bo dotyczy to tego buka, choć z drugiej strony mogło by to się wrzucić w dział &quot;Ustawa Hazardowa&quot;. No właśnie, na forum jest poruszonych wiele tematów związanych z prawem dotyczącym zakładów i w ogóle hazardu w naszym kraju. Gdzieś kiedyś wyczytałem na forum dyskusje na temat, czy dany buk zapytany o dane jakiegoś tam delikwenta, byłby w stanie je podać. Różne stwierdzenia padały, były opinie, że jakby dostał takie zapytanie, to nie wahał by się je podać, inne, że w taki sposób mógłby sobie popsuć opinie... Podejrzewam, że wielu z nas nie czyta tych długich regulaminów, polityk prywatności i innych informacji zamieszczanych na stronach buków...Wertując regulamin Pinnacle Sports, w dziale &quot;Regulamin - Zasady Ogólne&quot; znalazłem dość ciekawo brzmiący punkt (pkt.34):

Cytuję:

&quot;Pinnacle Sports posiada licencje zarówno rządu Curacao, jak i Komisji ds. Kontroli Hazardu Alderney (Alderney Gambling Control Commission). O jurysdykcji, której podlegają klienci dokonujący dowolnych czynności na naszych stronach, włączając transakcje i interakcję z serwisem, decyduje miejsce zamieszkania. Klienci mieszkający na terytorium Alderney, Guernsey oraz Wielkiej Brytanii podlegają jurysdykcji Komisji ds. Kontroli Hazardu Alderney (Alderney Gambling Control Commission), natomiast pozostali klienci podlegają jurysdykcji rządu Curacao.&quot;

Teraz jak to interpretować...? Wyraźnie napisane jest, że klienci spoza terytorium Alderney, Guernsey i Wielkiej Brytanii podlegają jurysdykcji Curacao... Ale znowu jest wcześniej sformułowanie, że klient podlega jurysdykcji z miejsca zamieszkania...? Jeżeli kierować się drugą częścią tego punktu, to firma PinnacleSports raczej nie wydała by danych klienta, np. naszym służbom specjalnym (Ja sobie to tak tłumaczę), bo jako klient &quot;podlegamy rządowi Curacao&quot; i to chyba rząd (służby, &quot;urzędasy&quot;) Curacao musiałby wystąpić z zapytaniem o takie dane (nasze służby najpierw do Curacao, a potem dalej do firmy PS...).
No temat jest dość ciekawy (jakiś prawnik może by to wytłumaczył konkretnie), jednakże taki zapis w regulaminie firmy może dawać trochę do myślenia (pozytywnego ???? )...

Jakieś opinie...?
 
Do góry Bottom