>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

C 0

chudy1316

Użytkownik
A ja mam takie pytanko (może głupie i wynikające z niewiedzy ale... ???? )
Czy jest możliwość zmiany godziny wyświetlanej u tego buka??
np mecz który zaczyna się o 19:00 czasu naszego, na tej stronie jest wyświetlony 12:35AM
trońkę mnie to rozbija jak na to patrzę ????
 
macready 56

macready

Użytkownik
Niby byle co ale zauważyłem ze jak np postawimy cos 31 danego miesiaca a zakład zostanie rozliczony 1 kolejnego to w histori zakładów go pozniej nie ma.
Tzn jest jak damy np 7 dni do tyłu itd...
Ale nie ma jak ktos patrzy miesiacami Listopad grudzien itd... utrudnienie to małe ale zawsze, zwłaszcza jak ktoś chce wiedziec dokładnie jaki mial bilans itd...
 
M 2

michol-barca

Użytkownik
witam,nie wiedziałem gdzie to napisać ,więc napisze w tym dziale ,chciałbym dowiedzieć się czy jeśli wpłace na pinnacle w euro to czy otrzymam bonus, jestem polskim graczem
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
witam,nie wiedziałem gdzie to napisać ,więc napisze w tym dziale ,chciałbym dowiedzieć się czy jeśli wpłace na pinnacle w euro to czy otrzymam bonus, jestem polskim graczem
Kolego w Pinnacle nie ma żadnego bonusa od wpłaty. Jedynym bonusem (według nich) jest to że proponują oni wyższe niż w innych bukach kursy, ale to nie zawsze oczywiście ????
 
M 2

michol-barca

Użytkownik
PROBLEM Z WPŁATĄ z mb na pinnacle
witam,gdy chce wpłacic kase na tego buka poprzez mb pisze mi ze niby tranzakcja sie powiodła a dosteje maila ze kwota została zwrocona wtf?
dodam ze to moja 1 wpłata
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Panowie, dopiero co zacząłem przygode z Pinnacle. Wpłaciłem kasę przez przelewy24 i chciałbym się dowiedzieć bo zauważyłem jakąś weryfikację karty kredytowej/debetowej. Czy osoba, którą tą formą nie wpłaca musi to robić ? I czy w tym buku jakieś weryfikacje dowodu itd.
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Panowie, dopiero co zacząłem przygode z Pinnacle. Wpłaciłem kasę przez przelewy24 i chciałbym się dowiedzieć bo zauważyłem jakąś weryfikację karty kredytowej/debetowej. Czy osoba, którą tą formą nie wpłaca musi to robić ? I czy w tym buku jakieś weryfikacje dowodu itd.
Wpłacam pieniądze przez p24, a wypłacam via bank transfer i jak do tej pory nie robiłem żadnej weryfikacji. pozdro
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Co do zasady nie ma takiej możliwości.
Akumulatory=Parlay to i tak wyjątek, gdzie jeżeli znajdziesz pięć interesujących Cię meczy (a nie jest to pewne, gdyż niektóre z dyscyplin są niedostępne w tej zakładce) to możesz je sam ręcznie rozpisać tj. w Twoim przypadku tworząc 10 kuponów po 3 zdarzenia.
 
D 0

dziaj

Użytkownik
Ile czasu czeka się na przelew w Pinnacle przy wypłacie (chodzi mi o to po jakim czasie pojawia się kasa na koncie przy opcji wypłaty przelewem bankowym)?
Czy jest dostępny support w języku polskim? Czy na ten ich mail csd(at)pinnaclesports.com należy pisać jedynie po angielsku?
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Zastanawiałem się, gdzie to wrzucić, więc zdecydowałem się do wpisu tutaj, bo dotyczy to tego buka, choć z drugiej strony mogło by to się wrzucić w dział &quot;Ustawa Hazardowa&quot;. No właśnie, na forum jest poruszonych wiele tematów związanych z prawem dotyczącym zakładów i w ogóle hazardu w naszym kraju. Gdzieś kiedyś wyczytałem na forum dyskusje na temat, czy dany buk zapytany o dane jakiegoś tam delikwenta, byłby w stanie je podać. Różne stwierdzenia padały, były opinie, że jakby dostał takie zapytanie, to nie wahał by się je podać, inne, że w taki sposób mógłby sobie popsuć opinie... Podejrzewam, że wielu z nas nie czyta tych długich regulaminów, polityk prywatności i innych informacji zamieszczanych na stronach buków...Wertując regulamin Pinnacle Sports, w dziale &quot;Regulamin - Zasady Ogólne&quot; znalazłem dość ciekawo brzmiący punkt (pkt.34):

Cytuję:

&quot;Pinnacle Sports posiada licencje zarówno rządu Curacao, jak i Komisji ds. Kontroli Hazardu Alderney (Alderney Gambling Control Commission). O jurysdykcji, której podlegają klienci dokonujący dowolnych czynności na naszych stronach, włączając transakcje i interakcję z serwisem, decyduje miejsce zamieszkania. Klienci mieszkający na terytorium Alderney, Guernsey oraz Wielkiej Brytanii podlegają jurysdykcji Komisji ds. Kontroli Hazardu Alderney (Alderney Gambling Control Commission), natomiast pozostali klienci podlegają jurysdykcji rządu Curacao.&quot;

Teraz jak to interpretować...? Wyraźnie napisane jest, że klienci spoza terytorium Alderney, Guernsey i Wielkiej Brytanii podlegają jurysdykcji Curacao... Ale znowu jest wcześniej sformułowanie, że klient podlega jurysdykcji z miejsca zamieszkania...? Jeżeli kierować się drugą częścią tego punktu, to firma PinnacleSports raczej nie wydała by danych klienta, np. naszym służbom specjalnym (Ja sobie to tak tłumaczę), bo jako klient &quot;podlegamy rządowi Curacao&quot; i to chyba rząd (służby, &quot;urzędasy&quot;) Curacao musiałby wystąpić z zapytaniem o takie dane (nasze służby najpierw do Curacao, a potem dalej do firmy PS...).
No temat jest dość ciekawy (jakiś prawnik może by to wytłumaczył konkretnie), jednakże taki zapis w regulaminie firmy może dawać trochę do myślenia (pozytywnego ???? )...

Jakieś opinie...?
 
Do góry Bottom