>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

unique- 32

unique-

Użytkownik
Zakład dotyczył handi w bejsbolu japońskim...
EDIT DOWN: W takim razie wszystko jasne. Musieli się walnąć w kursie. Dobrze, że weszło u innego bookie.
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
push w pinnacle to tzw zwrot, jest wtedy gdy zrobili błąd w kursie/lini lub gdy jest remis w zdarzeniu dwudrogowym np over 13 inngow a padło dokladnie 13
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Pinnacle zakłady live to rozlicza dopiero po meczu?
W spotkaniu Senegal-Meksyk dawno już over 2,5 przekroczony a zakład stoi w miejscu ,jest w trakcie.
Jeśli tak jest ,to będzie to 1 minus,do którego się doczepię u tego bukmachera.
 
C 0

colchonero

Użytkownik
Czy w Pinnacle przelewy pomiędzy bukiem, a bankiem są darmowe? Wiem, że jeden w miesiącu jest darmowy, ale czy Pinnacle ma konto w Polskim banku i nie pobiorą mi żadnej prowizji za przelew do/z mbanku?
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Czy w Pinnacle przelewy pomiędzy bukiem, a bankiem są darmowe? Wiem, że jeden w miesiącu jest darmowy, ale czy Pinnacle ma konto w Polskim banku i nie pobiorą mi żadnej prowizji za przelew do/z mbanku?
Nie pobiorą żadnej prowizji za przelew do/z mBanku. Jedyna opłata dodatkowa, jak już wspomniałeś, wiąże się z drugą i kolejnymi wypłatami w danym miesiącu. A jeśli chodzi o czas realizacji przelewu, to w moim przypadku wypłata via bank transfer zajmuje zazwyczaj 1-2 dni robocze (też mBank).
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Nie pobiorą żadnej prowizji za przelew do/z mBanku. Jedyna opłata dodatkowa, jak już wspomniałeś, wiąże się z drugą i kolejnymi wypłatami w danym miesiącu. A jeśli chodzi o czas realizacji przelewu, to w moim przypadku wypłata via bank transfer zajmuje zazwyczaj 1-2 dni robocze (też mBank).

http://www.pinnaclesports.com/payment-options.aspx

tak jest.wpłaty są darmowe ale wypłata raz w miesiącu jest za darmo każda kolejna kosztuje 75 zł !!!! cenią sie ????
 
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Cześć Panowie.
Czy spotkał się ktoś z takim problemem w Pinku, że dany zakład zniknął ?
Obstawiłem wczoraj mecz tenisa &quot;J. Monaco vs M. Fish&quot; w dodatku za 275 zł. Zakład dzisiaj nagle zniknął. W dodatku ani w &quot;Zakładach do rozliczenia&quot; ani w &quot;Zakładach rozliczonych&quot; ani widu ani słychu po nim. Czy to może być błąd, który się sam wyjaśni, czy od razu lepiej do nich pisać. Dzisiaj ma być to spotkanie o 17:00. Jak myślicie czy pisać do nich od razu, czy ewentualnie po spotkaniu ?
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam;
Po jakim czasie od planowane rozpoczecia spotkania tenisowego, gdy nie zostaje ono rozegrane z powodu deszczu pinek daje zwrot? Daje w ogole?
Pozdrawiam
 
koral112 33

koral112

Użytkownik
Witam;
Po jakim czasie od planowane rozpoczecia spotkania tenisowego, gdy nie zostaje ono rozegrane z powodu deszczu pinek daje zwrot? Daje w ogole?
Pozdrawiam
Nie daja zwrotu poniewaz ten mecz kiedys sie odbedzie i wtedy bedzie on rozliczony...
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
witam, zalozylem konto w pinnacle w dniu 31 lipca. 18 lat koncze 16 wrzesnia.
czy jesli zaczne grac 17 wrzesnia, to nie przyczepia mi sie do daty zarejestrowania sie? jak to jest w pinnacle, wymagaja skanow przy pierwszej wyplacie itp ?
opowiedzcie troche..
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
jeśli wpłacisz kartą to 100% weryfikacja skanów karty no i przy okazji dowodu.
jeśli innymi metodami to nie mam pojęcia. Może Tobetem nie są, ale wyglądają na regulaminowych.
Powiem Ci tak, jak nie ma tam głupków to szybko na to wpadną. Dasz im skan dowodu i jeśli zachce im się deko sprawdzić konto to już Cie mają. Konto założone na niepełnoletniego.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
chcialbym wplacic przelewem bankowym (zwykla karta Bancontact, zadna visa czy inne maestro). czy beda mnie weryfikowac przy pierwszej wyplacie lub nawet po wplacie ?
pozdrawiam
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Pinnacle jako pierwszy buk chyba na świecie weryfikuje po wpłacie kartą. Jak to jest z innymi metodami nie wiem.
Przy wypłacie na 99,9% coś będą chcieli. Sęk w tym, czy się połapią.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Wpłacaj hajs przez przelewy24, no chyba, że nie masz jeszcze konta w banku. Przez kartę się nie opłaca chociażby dlatego, że proces weryfikacji, jeśli wpłacisz kartą, jest trochę skomplikowany...
 
moneyball 0

moneyball

Użytkownik
witam!!!
mam może i debilne pytanie ale proszę o odpowiedź. kreśle kupon ako powiedzmy 3 spotkania 2 spotkania wchodzą każde kurs 2 zł 3 spotkanie handi 0 i -0,5(na ten wynik też kurs 2 zl) i jest remis.łaczny kurs 8 i puszczam za 10, ewentualna wygrana 80 zł. moje pytanie jest takie : czy wygrywam coś, czy tylko zwrot stawki(przez ten remis )?
 
Do góry Bottom