>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
48h dokładnie upłynęło i kasa na koncie, a zleciłem wypłatę na konto bankowe, spodziewałem się 3-4 dni ????
✅ dla Pinnacle ????
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
48h dokładnie upłynęło i kasa na koncie, a zleciłem wypłatę na konto bankowe, spodziewałem się 3-4 dni ????

✅ dla Pinnacle ????
To jest u nich standard człeniu ????

A propo ostatnio robiłem do nich przelew przez przelewy24 i chyba wpisałem zły tytuł przelewu. Kiedyś miałem też problem jak wpłacałem przez P24 do Betclic to na czacie mi sugerowali żebym do P24 pisał zażalenie, natomiast Pinnacle bierze pełną odpowiedzialność za przelewy poprzez P24 i wystarczyła wymiana 2 mejli i pieniądze pojawiły się na koncie. Uwielbiam tego buka.
 
K 0

kamilkulik

Użytkownik
Mam parę pytań
1.Czy to że posiadam jedynie konto w banku(nie mam żadnych MB itp.)nie sprawi kłopotu
2.Czy muszę wysłać przekaz z tego samego banku co mam konto?
3.I jak się mają sprawy z weryfikacją
I jeszcze jedno podaje kraj polska i pojawia się dodatkowe pole Adres i co tam wpisać bo na dole jest pole miasto i tam wpisuje adres czy w polu adres może ktoś pomóc najlepiej dzisiaj bo chce jutro coś wpłacić
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
1. Nie.
2. Najlepiej tak, gdyż buk nie lubi kilka źródeł wpływu kasy. Mogą robić problemy.
3. Zlecałem wypłatę tradycyjnie na konto i nic nie pytali mnie, żadna weryfikacja nie miała miejsca
 
K 0

kamilkulik

Użytkownik
A był bym wdzieczny coś w sprawie zakładania konta co wpisać i gdzie bo są dwa pola adres(drogie się pojawia jak wybieram kraj)
 
K 0

kamilkulik

Użytkownik
Jeszcze raz ja niestety nie mogę podać linku ale napisze coś więcej i może coś jeszcze się dowiem. Opisze ten problem dokładnie krok po kroku
1.Imię
2.Nazwisko
3.Email
4.Kraj
5.Adres (dwa pola i tu problem bo dalej jest pole miasto) co tu wpisać
I jeszcze jedno jak moja miejscowość nie posiada nazw ulic czy nie będzie problemu
Może trochę przesadzam ale mam konta tylko na bardziej przystępnych Polsce Bukach
 
Baqu 804,8K

Baqu

Forum VIP
Jeszcze raz ja niestety nie mogę podać linku ale napisze coś więcej i może coś jeszcze się dowiem. Opisze ten problem dokładnie krok po kroku
1.Imię
2.Nazwisko
3.Email
4.Kraj
5.Adres (dwa pola i tu problem bo dalej jest pole miasto) co tu wpisać
I jeszcze jedno jak moja miejscowość nie posiada nazw ulic czy nie będzie problemu
Może trochę przesadzam ale mam konta tylko na bardziej przystępnych Polsce Bukach
pokaż screena

dwa pola są pewnie po to, jeżeli ktoś ma długą nazwę żeby się zmieściło.

pozdr,
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Czy Pinnacle wypłaca pieniądze na MB również w weekendy/świeta? Ile zapłacę za drugą wypłatę w ciągu miesiąca?
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
No fakt kasa w 10 minut ???? A jak jest z tym drugim przelewem?
Mają jakąś odgórnie ustaloną prowizję, czy w zależności od ilości kasy?
przy Bank Transferze 10USD od każdej kwoty.
Minimum 25 PLN możesz wypłacić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom