>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

majkel02 42

majkel02

Użytkownik
OT zależy od dyscypliny, np. w hokeju będzie to NHL OT Included, w NBA o ile się nie mylę każdy zakład bierze pod uwagę dogrywkę.

Co do &quot;pk&quot; to innymi słowy DNB (draw no bet). Na pinnacle występuje samo jak i z handicapami (wtedy zwrot stawki może być inny niż przy zwykłym pk).
 
eco 388

eco

Użytkownik
Czy można wpłacać pieniadze na swoje konto Pinnacle z innego niz swojego konta bankowego?
 
M 0

maciepicie

Użytkownik
Zleciłem tutaj wypłatę na konto bankowe. Gdzie mogę sprawdzić jej status? Ile średnio czekacie na przelew bankowy z tego buka? To moja pierwsza wypłata, wymagają jakiś dokumentów?
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
niezupełnie, wczoraj chciałem zrobić depozyt i error był, ale ze strony Pinnacle, cóż będzie trzeba ryzykować ;)
może ktoś składał dziś depozyt via p24 ?
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Hmm, zleciłem wypłatę, wpisałem dane, wyskoczyło okienko, że to pierwsza darmowa w miesiącu, wszystko git... I nagle wylogowało mnie do strony głownej, zalogowałem się ponownie kasa na koncie jak była tak jest. Ktoś wie o co kaman? Nie chcę podejmować zbyt pochopnych decyzji, pozdrawiam.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Hmm, zleciłem wypłatę, wpisałem dane, wyskoczyło okienko, że to pierwsza darmowa w miesiącu, wszystko git... I nagle wylogowało mnie do strony głownej, zalogowałem się ponownie kasa na koncie jak była tak jest. Ktoś wie o co kaman? Nie chcę podejmować zbyt pochopnych decyzji, pozdrawiam.
a próbowałeś ponownie zlecić wypłatę?!
mi przyjęło po wypełnieniu formularza i nie wylogowało. Kasę odjęło z konta i czekam na kaskę.
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
No właśnie nic nie robiłem, bo jak mają mnie skasować za drugą wypłatę w miesiącu.. No nic, spróbuję jeszcze raz i zobaczymy co będzie. A jaką formą wypłacałeś?
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
No właśnie nic nie robiłem, bo jak mają mnie skasować za drugą wypłatę w miesiącu.. No nic, spróbuję jeszcze raz i zobaczymy co będzie. A jaką formą wypłacałeś?


Dobre jest, poszło teraz, zobaczymy co i jak. Dzięki za pomoc.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
No właśnie nic nie robiłem, bo jak mają mnie skasować za drugą wypłatę w miesiącu.. No nic, spróbuję jeszcze raz i zobaczymy co będzie. A jaką formą wypłacałeś?
przelew na konto (bank transfer) wypełniłem formularz i poszło ????
 
mrfrey 0

mrfrey

Użytkownik
Drobne pytanie z kategorii piłka nożna... Czy na Pinnaclu jest opcja, aby grać mecze na zwycięstwo i remis danej drużyny ? NHL się niedługo kończy, więc trzeba coś zastępczego, a nie mogę się doszukać takiej opcji...
 
Do góry Bottom