>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

troglak 312

troglak

Użytkownik
Witam ponownie!
Czy strona ta oferuje pomoc na czacie? Znalazłem tylko pomoc e-mail, stąd moje kolejne pytanie, w jakim języku należy pisać.
 
N 0

no

Użytkownik
Mam pytanie.chce postawic zaklad wpisuje stawke i wyskakuje mi ze minimalna stawka to 3.51, no to zmieniam na to 3,51 i wyskakuje komunikat zebym żądana kwote wprowadzil na kazdy zaklad.o co chodzi
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Druga wypłata w miesiącu W Pinnacle &quot;kosztuje&quot; 25 USD?
- Proszę o potwierdzenie lub podanie innej kwoty, z góry dziękuje.
Edit: Podobno przy przelewie bankowym na konto - 15 USD a przy przelewie Moneybookers - 25 USD.
Może ktoś potwiedzić ? ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tzn ja mogę potwierdzić, że tylko JEDNA wypłata w miesiącu kalendarzowym jest dozwolona. Natomiast kwoty za drugą nie znam niestety
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Tzn ja mogę potwierdzić, że tylko JEDNA wypłata w miesiącu kalendarzowym jest dozwolona. Natomiast kwoty za drugą nie znam niestety
nie masz racji Kuchcik - nie ma limitu wypłat w miesiącu kalendarzowym. jedna wypłata w miesiącu kalendarzowym jest natomiast darmowa.

@Gystlik - jaką masz walutę ? PLZ ? jeżeli tak to na screenie masz odpowiedzi.



@Kuchcik MU ( odpis na posta pod moim ) - wierzę Ci :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
forin 450

forin

Użytkownik
dodam, ze na wyplate na moneybookers czeka sie do 10 minut, ale tylko jak się wyplaca do 3000USD jak powyzej tej kwoty, trzeba czekac na akceptacje wyplaty, ktora trwa do 10 godzin, takze te 150,000zl i real time jest nie prawda.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
mieliscie kidykolwiek taki problem, ze w rozliczonych zakladach zaklad byl rozliczony, ale kasa w dalszym ciagu leżała w &quot;zakładach w toku&quot; ? typ jest na plus, ja od paru miechow gram tu i pierwszy raz cos takiego dziwnego
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja identycznie i też raz tak miałem na bet365. Zwykły mały błąd techniczny. Ja im się przypomniałem na czacie, ale ponieważ Pinnacle go nie ma musisz poczekać :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Panowie, mam pytanie, zarejestrowałem się na Pinnacle Sports i jestem ciekaw czy weryfikacja przebiega pomyślnie czy jak u znanej innej firmie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom