>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
czoker za druga wypłate na MB w miesiacu zaplacisz 45PLN. Tylko jedna jest w miesiacu kalendarzowym darmowa.
ale ogolnie jedna wyplata, czy tylko na mb?
jak bede chcial zrobic przelew bankowy to tez tyle zaplace?
 
forin 450

forin

Użytkownik
ze strony pinnacle: Wszystkie dodatkowe wypłaty realizowane w miesiącu kalendarzowym, dla dowolnej kwoty za pomocą dowolnej metody płatności będą obciążone opłatą.
ja zawsze wyplacam na mb, mozesz wejsc w wyplate i tam bedzie na dole informacja ktora bedziesz musial zaznaczyc ile pobiora oplaty. tak przynajmniej jest jak na mb bo przelewem bankowym z pinnacle nigdy nie wyplacalem.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
ze strony pinnacle: Wszystkie dodatkowe wypłaty realizowane w miesiącu kalendarzowym, dla dowolnej kwoty za pomocą dowolnej metody płatności będą obciążone opłatą.
ja zawsze wyplacam na mb, mozesz wejsc w wyplate i tam bedzie na dole informacja ktora bedziesz musial zaznaczyc ile pobiora oplaty. tak przynajmniej jest jak na mb bo przelewem bankowym z pinnacle nigdy nie wyplacalem.
przy BANK transferze wyskakuje info o jednej darmowej wypłaci, a potem 10 USD od każdej wypłaty idzie dla Pinnacle.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
dlaczego w tenisowej ofercie pinnacle widzę tylko np. turniej WTA w Barcelonie, Fed Cup, Davis Cup. A nie widze np. oferty na turnieje w Kopenhadze, Houston, Casablance skoro na livesports.pl sa wystawione kursy Pinnacle na mecze które sa tam grane.
 
R 0

renault12

Użytkownik
Mam do was pytanie odnośnie zakładów na over/under.


Są takie kursy na west brom over/under 0.5.
West Bromwich
Over 0.5 1.885
Under 0.5 1.971

Weźmy pod uwage over 0.5, jeśli west bromwich strzeli 1,2,3 lub 4 gole to wygrywam , a jeśli nie strzeli nic to przegrywam, tak? Skąd aż tak wysoki kurs na to , dobrze to rozumiem?
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Mam do was pytanie odnośnie zakładów na over/under.

Są takie kursy na west brom over/under 0.5.
West Bromwich
Over 0.5 1.885
Under 0.5 1.971
Weźmy pod uwage over 0.5, jeśli west bromwich strzeli 1,2,3 lub 4 gole to wygrywam , a jeśli nie strzeli nic to przegrywam, tak? Skąd aż tak wysoki kurs na to , dobrze to rozumiem?
zaleta tego buka właśnie ????
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
dlaczego nie moge grac innego turnieju niz ten w Barcelonie? w ofercie widze tylko ten turniej a na livesports.pl sa kursy wystawione rowniez na inne turnieje
 
R 204

rotfl233

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie akumulatorów. Mianowicie chodzi o to, że jak wybieram zakładkę akumulatory to pojawiają się wybrane ligi. Czy to znaczy ze na akumulatorze nie można grac dowolnych lig czy po prostu coś źle wykonuje?
 
A 1

artur66

Użytkownik
We wtorek wplacilem swoje pierwsze pieniadze na pinnacle a w srode wyslalem wszystkie dokumenty . Po jakim czasie Pinnacle powinno mi napisac czy wszystko jest ok ? wczoraj wysylalem im jeszcze emaila ale nic nie odp ????
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
We wtorek wplacilem swoje pierwsze pieniadze na pinnacle a w srode wyslalem wszystkie dokumenty . Po jakim czasie Pinnacle powinno mi napisac czy wszystko jest ok ? wczoraj wysylalem im jeszcze emaila ale nic nie odp ????
a wymagali od Ciebie tego? Ja dokonałem pierwszego depozytu, ugrałem coś i od razu wypłaciłem, bez wysyłania żadnych dokumentów, bo nikt mnie o to nie prosił.
Jeżeli nie wymagali tego od Ciebie to po co im wysyłałeś dokumenty?
 
A 1

artur66

Użytkownik
W ciągu 3 dni od złożenia depozytu Dział Weryfikacji musi otrzymać czytelne kopie przedniej/tylniej strony karty kredytowej/debetowej, ważny dokument tożsamości ze zdjęciem (paszport/prawo jazdy/dowód osobisty) i wypełniony
Formularz autoryzacji karty kredytowej.


TAkie cos mam , jak wchodze moje konto &gt; dane osobowe
Wiec myslalem ze to jest obowiazkowe ????
Czyli mowisz ze nic nie musialem wysylac tak ? ????
 
Do góry Bottom