>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

K 0

kamilkulik

Użytkownik
Założyłem konto wreszcie ale nie wiem czy poprawnie mam wątpliwości pokaże czemu i proszę o odpowiedź włączam dane osobowe i mam tak w tabeli ADRES
Email
Email
Miejscowość
Kod pocztowy
Kraj
Ten Email 2x mnie niepokoi
Możecie sprawdzić jak tam powinno być na swoich kontach
PLX
 
S 13

suwix

Użytkownik
Siemka .
Czy można zmienić imię i nazwisko w pinku ? Albo inaczej jęsli mam konto na osobe z innym nazwiskiem to moge przelac kase na osobe z tym samym nazwiskiem a innym imieniem ?
ps. te samo konto z którego przelewałem na pinek chce wyplacic, są szanse ?
 
S 13

suwix

Użytkownik
oczywiście, że tak. Klikasz zakładka moje konto &gt; dane osobowe i tam obok każdych danych swoich masz prostokącik z napisem EDYTUJ
ajj, da sie zmienic ale nie imie i nazwisko :p zresztą dojrzałem się , że konto mam wspólne więc chyba mogę wypłacić skoro ja jestem wspólnym właścicielem konta ????
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
ajj, da sie zmienic ale nie imie i nazwisko :p zresztą dojrzałem się , że konto mam wspólne więc chyba mogę wypłacić skoro ja jestem wspólnym właścicielem konta ????
zapewne konto masz na kogoś pełnoletniego, brata, siostrę, mamę, etc.
Zapewniam Cię, że w takiej sytuacji nie jesteś żadnym współwłaścicielem tego konta, a jedynie użytkownikiem. Zatem lepiej niech wpłaca/wypłaca osoba, której nazwisko widnieje w systemie, przypisane do danego konta. Po co robić sobie problemy?
 
S 13

suwix

Użytkownik
zapewne konto masz na kogoś pełnoletniego, brata, siostrę, mamę, etc.
Zapewniam Cię, że w takiej sytuacji nie jesteś żadnym współwłaścicielem tego konta, a jedynie użytkownikiem. Zatem lepiej niech wpłaca/wypłaca osoba, której nazwisko widnieje w systemie, przypisane do danego konta. Po co robić sobie problemy?
oboje jesteśmy pełnoletni ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W siatkówce stawiając na over 4 sety lub under 4 sety w przypadku jak mecz skończy się po 4 setach to następuję zwrot?
Tak jak i każdy over/under 4 (bramek, punktów, setów itd.) w przypadku padnięcia wyniku 4 jest zwrot.
Chyba, że zakład taki jest 3 drogowy - np. punkty zawodnika w meczu żużlowym w bukmacherze bet365.
 
K 0

kamilkulik

Użytkownik
Mam kolejny problem chciałem dzisiaj wpłacić kasę przekazem i się dowiedziałem że opłata wynosi 50 zł i tu pytanie czy da się to obejść np. gdzie jest najtaniej w jakim banku lub jakiś inny sposób wpłaty ale zaznaczam że nie może być mowy o katcie kredytowej
 
K 0

kamilkulik

Użytkownik
Powiedz gdzie są bezpłatne bank chce 50zł za przekaz zagraniczny nie pinnacle.A jak bym założył konto na moneybookers nie ma z tym problemów?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Powiedz gdzie są bezpłatne bank chce 50zł za przekaz zagraniczny nie pinnacle.A jak bym założył konto na moneybookers nie ma z tym problemów?
Jak wpłacasz przez P24 to nie ponosisz żadnych opłat. Lista banków obsługiwanych przez P24 jest dłuuuuuuga.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
mam pytanie na temat wypłat. czy ta wypłata jest darowane raz na miesiąc czy raz w miesiącu? bo chodiz mi o to czy jak wypłacę jescze w kwietniu to moge wypłacic za darmo takze w maju
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
mam pytanie na temat wypłat. czy ta wypłata jest darowane raz na miesiąc czy raz w miesiącu? bo chodiz mi o to czy jak wypłacę jescze w kwietniu to moge wypłacic za darmo takze w maju
Klienci są uprawnieni do jednej darmowej wypłaty w miesiącu.
Tzn., że jak wypłaciłeś 19 maja, to kolejny raz możesz wypłacić 1 czerwca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom