>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

A 1

artur66

Użytkownik
Mowiliscie mi wczesniej ze nie trzeba robic weryfikacji na pinnacle ale teraz chce zrobic wyplate i mam tylko taka wiadomosc ;|
W wyniku zmiany zasad realizowania transakcji kartą kredytową przez naszego partnera finansowego, PinnacleSports nie jest w stanie zwrócić środków na kartę kredytową użytkownika. Prosimy pamiętać o przesłaniu informacji o karcie płatniczej zanim jakakolwiek wypłata może zostać zrealizowana. Dział Weryfikacji musi otrzymać czytelne kopie karty kredytowej, przedniej strony i odwrotu oraz ważny dokument tożsamości ze zdjęciem ID oraz kompletny Formularz Autoryzacji Karty Kredytowej.

Dla bezpieczeństwa naszych klientów i PinnacleSports, honorowane będą wyłącznie dokumenty o karcie kredytowej/debetowej zeskanowane i wczytane bezpiecznie na stronę. Wszystkie przesłane dokumenty będą przechowywane w formie zaszyfrowanych plików na bezpiecznym serwerze.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Oni nie odpisują w tym wypadku, po prostu wykonaj wypłatę.

Jak wpłacasz akrtą kredytową zawsze jest weryfikacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 1

artur66

Użytkownik
Mam takie pytanie . Postawilem sobie dzisiaj w meczu zaglebia Live ze wygraja ale po postawieniu mialem taki komunikat jakoby ten live mialby byc usuniety . tzn ze ten live jest nie wazny ? moglby mi ktos to wytlumaczyc ? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
w celu zmodyfikowania nawet wysokości kursu, bądź z innych ważnych powodów buk zamyka zakład ustanawiając &quot;offline&quot;, trzeba odświeżyć stronę, aż zakład będzie czynny. Czasem tak jest ????
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Przy wypłacie na konto bankowe co mam wpisać w pierwszej rubryce &quot;Stan / Region&quot; ? Adres banku mam podać głównej siedziby? Drugie pole &quot;Stan / Region&quot; to już rozumiem, że własny ten stan/region - ale czy tu chodzi o województwo?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
damianres 170

damianres

Użytkownik
Witam
Mam pare pytaj dotyczacych wyplaty.
1.Czy wypłata na konto bankowe to BANK TRANSFER?
2.Czy to jest pelna nazwa mbanku &quot;mBank to Bankowość Elektroniczna BRE Banku SA&quot; czy &quot;mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku SA&quot;?
3.Czy to jest poprawny Switch mbanku mBank (BRE):BREXPLPWMUL?
4.Co mam wpisac w pierwszy &quot;Miasto&quot; a co w drugim?
5.&quot;*IBAN / Numer konta odbiorcy&quot; Tutaj mam wpisac IBAN i numer mojego konta tak? czy moze IBAN albo nr mojego konta, i jaki jest IBAN?;]
6.Mam dwa razy moj kod pocztowy wpisac i moj region (województwo)?
To moja pierwsza wyplata wiec wole sie dopytac. z gory dzieki za pomoc;]
&lt;table cellpadding=&quot;2&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;formname top&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;forminput top&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;formname&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;forminput&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;formname&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;forminput&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;formname&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;forminput&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;formname&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;forminput&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;formname&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;forminput&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
1. tak
2. ja wpisuje po prostu &quot;mBank&quot;
3. tak
4. miasto siedziby mBanku - Lodz
5. IBAN to numer konta z dodatkiem &quot;PL&quot; czyli: PL&lt;i tutaj numer konta&gt;
6. raz wpisujesz kod pocztowy i region mBanku, a niżej swój adres, region (województwo) i miasto
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
a moglbys mi wyslac dane mbank tzn kod pocztowy itd bo na necie pare ich jest a i czy jak ja mieszkam kolo rzeszowa to siedziba banku to rzeszów czy tez lodz?
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
a i jest jakiś minimalny wymagany obrot przed wypłata zeby ona byla darmowa?
bo czytałem na jakmis forum ze komus pobrali kase ze 1 wyplate bo nie zrobil obrotu ale to moze byl kit
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Panowie, jak jest z limitami dla profesjonalnych graczy grających za czterocyfrowe sumy i więcej? Dali mi bardzo dużo ugrać przez ostatnie kilka miesięcy, ale boję się o limity osobiste. Podobno nie limitują(oprócz siatkówki), ale lepiej się zapytać, żeby się za wczasu zabezpieczyć, czy ktoś z Was został zlimitowany w Pinnacle?
 
A 0

anton1955

Użytkownik
Panowie, jak jest z limitami dla profesjonalnych graczy grających za czterocyfrowe sumy i więcej? Dali mi bardzo dużo ugrać przez ostatnie kilka miesięcy, ale boję się o limity osobiste. Podobno nie limitują(oprócz siatkówki), ale lepiej się zapytać, żeby się za wczasu zabezpieczyć, czy ktoś z Was został zlimitowany w Pinnacle?
Gram u nich bardzo długo i bardzo grubo , do tej pory nie otrzymałem limitu.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
witam
Mam pytanie dotyczące wypłat. Zleciłem wypłatę w piatek po poludniu i do tej pory nie mam pieniędzy na koncie czy moge sie juz przejmowac?
 
N 6

noname88xd

Użytkownik
jeśli zleciłeś wypłatę na konto bankowe to hajs pewnie dostaniesz w środę lub piątek ;] z racji że są święta pozdro i czekaj cierpliwie ;d wypłata pewnie dziś od nich dopiero wyszła
 
Do góry Bottom