>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Często to się zdarza wkleją pewnie wieczorem naszego czasu,poprostu kursy się wahają i nie wiedzą co wystawić lub podejrzany mecz o wynik
 
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
Witam,
mógłby mi ktoś powiedzieć co oznacza w Pinnacle pole zaznaczenia : Risk i To win. Np. W pojedynku Bjoergen - Kowalczyk wszędzie jest risk a można odznaczyć na to win..
Dzięki
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
risk - to tyle ile stawiasz
win - to tyle ile chcesz wygrac (wtedy automatycznie ci system dostosowuje stawke)
 
N 0

n101

Użytkownik
Przy zleceniu wypłaty otrzymałem maila z tradycyjną formułką:
Withdrawal Declined / Deposit without Minimum Wagers
Niby nic dziwnego, ale gdy policzyłem ręcznie sumę złożonych depozytów i sumę zagranych zakładów (od czasów ostatniej wypłaty) to się zdziwiłem, bo ta druga jest wyższa. Dokonałem jakieś 110% obrotu. Piszę im o tym w mailu łamaną angielszczyzną i nic się nie dzieje. Odczekałem 24h i kompletny brak reakcji. Piszę więc drugi raz i czekam.
1. Czy ktoś miał podobną sytuację?
2. Jak się liczy ów wymagany obrót? logika wskazuje że suma wpłaconej kasy = zagranym zakładom
3. PinacleSports ma support po polsku czy tylko po angielsku?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
tylko po angielsku
spróbuj wypłacić jeszcze raz, bez 1 grosza (czyli jak chcesz 100zł to wypłać 99zł albo 99,99)
 
N 0

n101

Użytkownik
na razie czekam na odpowiedź. jest to irytujące. dodam że gram od prawie roku i do tej pory PIN sprawował się należycie.
i jeszcze, wpłaciłem minimalną kwotę kartą kredytową, oczywiście się autoryzowałem ze screenami i dostałem potwierdzenia mailowe.
może to jest jakąś przeszkodą? że niby należałoby częśc depozytu wypłaci na KK?
z drugiej strony gdyby tak było to by mi o tym napisali. a oni wciąż o tym obrocie...
 
F 24

fbv

Użytkownik
Czy ja dobrze czytam, że koszt wypłaty środków na swoje konto bankowe wynosi 75 zł? Jedna wypłata w miesiącu free ale żeby 75 zł????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Czy ja dobrze czytam, że koszt wypłaty środków na swoje konto bankowe wynosi 75 zł? Jedna wypłata w miesiącu free ale żeby 75 zł????
dokładnie, tylko 1 wypłata w przeciągu miesiąca darmowa
 
N 0

n101

Użytkownik
Przy zleceniu wypłaty otrzymałem maila z tradycyjną formułką:
Withdrawal Declined / Deposit without Minimum Wagers
Niby nic dziwnego, ale gdy policzyłem ręcznie sumę złożonych depozytów i sumę zagranych zakładów (od czasów ostatniej wypłaty) to się zdziwiłem, bo ta druga jest wyższa. Dokonałem jakieś 110% obrotu. Piszę im o tym w mailu łamaną angielszczyzną i nic się nie dzieje. Odczekałem 24h i kompletny brak reakcji. Piszę więc drugi raz i czekam.
1. Czy ktoś miał podobną sytuację?
2. Jak się liczy ów wymagany obrót? logika wskazuje że suma wpłaconej kasy = zagranym zakładom
3. PinacleSports ma support po polsku czy tylko po angielsku?

Odpisali po 1,5 godzinie na drugiego maila.
Widocznie mój angielski był na tyle cherlawy, bo nie zrozumieli jego treści.
Wyszło na to że pytałem się o liczbę zakładów a nie o wartośc pieniężną tychże potrzebną do dokonania obrotu.
Ale dopisali że trzeba zagrac jeszcze za konkretną kwotę, która mi w żaden sposób z reguł matematyki nie wychodzi. A dodam, że na matematyce znam się lepiej niż na językach obcych.
P.S. wager to też czasownik
 
T 0

tyrol

Użytkownik
Wczoraj dokonałem depozytu(przez MB) na pinnacle, ale pieniądze do nich nie dotarly. Pisałem do nich jakąś godzine od wysłania pieniedzy, ale w odpowiedzi otrzymałem tylko tekst, który ja do nich napisałem. Miał ktoś już taki problem?
edit: dobra, to był problem z pocztą, ale pinnacle twierdzi ze to wina MB, a MB ,że pieniądze wysłali...
 
K 0

kirel

Użytkownik
Witam, mam pytanie tej natury , co oznacz skrót &quot; pk &quot; przy handicapach , jak to podpinać pod rozumienie handicapa np &quot; pk and -0.5&quot; to jest - 0 i -0,5 ?/?
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
PK czyli DNB inaczej (0)
pk and -0,5 ---&gt; -0,25
pk and +0,5---&gt; +0,25
pk and - 1 ---&gt; czegoś takiego nie ma :wink:
pk and + 1---&gt; tego też nie ma :wink:
pk and -1,5--&gt; też nie ma
pk and + 1,5---&gt;to samo
-0,5 and -1--&gt; -0,75
+0,5 and + 1---&gt;+0,75
Połowa stawki na jeden typ połowo na drugi.
Np: pk and -0,5
Stawiam 100zł ---&gt; 50 na pk (0) inaczej DNB / inaczej Remis nie ma zakładu. Drugie 50zł na -0,5 idzie.

Zakład wygrywa jeżeli drużyna wygra chociaż 1 bramką jeżeli remis połowa stawki zwrot połowa do buka i analogicznie...

W Pinnacle są same Asiany -1 oznacza zwrot w przypadku jeżeli drużyna wygra tylko jedną bramką , jeżeli wygra dwoma lub więcej to wygrywasz jeżeli remis albo przegra drużyna na którą stawiałeś kasa do buka i analogicznie...

Teraz co z czego
pk and -0,5 ---&gt; -0,25

-0,25 powstało z tego = 0 i 0,5 /2 = 0,25 czyli inaczej pk and -0,5

Jak czegoś nie kumasz pisz :wink:
już pisałem raz wystarczy poszukać...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie ma takiej możliwości. Czasem możesz znaleźć opcje +0.5, która daje Ci taki sam zakład, ale nie zawsze będziesz to miał w ofercie.
 
Do góry Bottom