>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

B 0

bloczek

Użytkownik
Witam!
Mam taki probleb, otuż postawilem wczoraj surebeta pomiedzy pinnacle i bet-at home
Karlovic I. - Matosevic M. (-1.5/+1.5) (Handicap) 1
M. Matosevic (+1.5) vs I. Karlovic dla Mecz. 1
Wynik byl 2-1 dla karlovic, a obydwa zaklady mam rozliczone jako przegrane, a przecierz na pinnacle typ był trfiony. Co mam zrobić w takiej sytuacji. Z pinnacle nigdy nie mialem zadnych problemow, wiec mozliwe ze po prostu nie rozumiem zasad gry, ale jak dla mnie są to 2 przeciwstawne zdarzenia
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Witam!
Mam taki probleb, otuż postawilem wczoraj surebeta pomiedzy pinnacle i bet-at home
Karlovic I. - Matosevic M. (-1.5/+1.5) (Handicap) 1
M. Matosevic (+1.5) vs I. Karlovic dla Mecz. 1
Wynik byl 2-1 dla karlovic, a obydwa zaklady mam rozliczone jako przegrane, a przecierz na pinnacle typ był trfiony. Co mam zrobić w takiej sytuacji. Z pinnacle nigdy nie mialem zadnych problemow, wiec mozliwe ze po prostu nie rozumiem zasad gry, ale jak dla mnie są to 2 przeciwstawne zdarzenia
na pewno to byl zaklad na sety a nie na gemy?
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Pinnacle nie wystawia handi na sety. Na wiekszych imprezach idzie je zrobic samemu stawiajac dokladny wynik meczu.Takze Twoj blad a w zasadzie w przypadku surebetow wielbłąd ale nie przejmuj sie ???? ponoc czlowiek najlepeij uczy sie wlasnie na bledach.
 
B 0

bloczek

Użytkownik
po sprawdzeniu, rzeczywisci w bahu bylo na sety a w pinnacle na gemy, szkoda bo dosyc grubo zagrałem, ale bylem pewny, ze gram na sety, bo typ bralem z 1x2odds a typ byl pod kursami meczu. Dzieki za pomoc
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Grasz sure bety to już sam fakt wystąpienia siurka w Bah powinna dać Tobie do myślenia...
Bah ma tak duże marże, że zachodzą nikłe szanse na wystąpienie siurków w konfiguracji z nimi.
Już prędzej coś da się wyłapać na live. Ale nie &quot;normalnie&quot;.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Nie demonizowalbym az tak baha . Owszem marza duza ale jak sie czlowiek postara to kilka razy w tygodniu znajdzie cos ciekawego do zagrania. Zwlaszcza na handi na sety i do tego dokladny wynik meczu tenisowego gdzie indziej . Nie mowiac juz o numerze ktory robili na mś gdzie kurs na kto 1 strzeli gola byl duzo duzo wiekszy niz w pinnacle. Do dzisiaj pamietam 1.55 na argentyne z meksykiem a do tego chyba 3.86 w pinnacle.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wiecie czy w Pinnacle są zakłady na live, że nie padnie/nie padnie gol w ciągu 10 najbliższych minut ?
Pinnacle to nie jest bet365 czy bwin co dają na live po 60 różnych zakładów...
Tam masz podstawowe zakłady 1x2, AH, U/O.
Jak ktoś chce grać na parzyste/nieparzyste, liczby rogów czy inne wynalazki to nie dla niego jest pinnacle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie. Na pinnacle nie ma &#39;takich&#39; zakładów. To zupełnie inny bukmacher od unibeta, bet365 itd. i nie ma co tu szukać takich zakładów. Tu dominuje prostota.

Na live jest ledwie kilka-kilkanaście meczy przez cały weekend (tylko lm, angielska, włoska, niemiecka, hiszpańska - mało tego nie wszystkie mecze). W większości lig da się postawić tylko 1X2, handi azjatyckie i o/v (w najmocniejszych ligach można wybrać sobie wysokość handi i linii u/o).

Np. na mecz Bayern - Hannover można przed meczem postawić:
Bayern -1,5
Bayern -1 and -1,5
Bayern -1
Bayern -0,5 and -1
Bayern -0,5

Hannover +1,5
Hannover +1 and +1,5
Hannover +1
Hannover +0,5 and +1
Hannover +0,5

Bayern
Remis
Hannover
(zwykłe 1X2)

OVER 2,5
OVER 2,5 and 3
OVER 3
OVER 3 and 3,5
OVER 3.5

UNDER 2,5
UNDER 2,5 and 3
UNDER 3
UNDER 3 and 3,5
UNDER 3.5

i na tym koniec! Oczywiście chodzi o single, bo w AKO jest tylko 1X2, jednak linia handi (z najrówniejszymi kursami) i jedna linia u/o (z najbardziej wyrównanymi kursami).

Na live będzie możliwość postawienia 1X2 do tego jedna linia handi azjatyckiego (zmieniająca się tak, żeby kursy były jak najbardziej wyrównane) i jedna linia u/o (również zmieniająca się tak, żeby kursy były jak najbardziej wyrównane).

Z ligi niemieckiej na live będzie można dzisiaj obstawiać tylko Bayern - HSV i Hoffenheim - Dortmund. Pozostałych meczów z Bundesligi na live nie będzie.

(Bardziej rozbudowana oferta przedmeczowa pojawia się tylko przy okazji lm, ale na dzień dzisiejszy jeszcze tych dodatkowych pozycji w ofercie nie ma).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 0

bloczek

Użytkownik
Teraz każdego sure beta będę dokładnie sprawdzał zanim postawie. Kursy z 1x2odds trzeba brać na poprawkę. Dosłownie kilka minut temu wisial tam sure na siatkówkę 1.6 na pinnacle do 2.7 na bwin, już miałem stawiać jak zauważyłem ze na pinnacle jest na zwycięzce pierwszego seta a na bwin meczu...
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Jaka jest różnica w typie na piłkę nożną: over2.5 od over2 and 2.5?
Widzę coś takiego w PS i nie kapuję, przecież w jednym i drugim przypadku trzeba 3 bramek, by typ był poprawny...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
w pierwszym przypadku przy 3 golach wygrywasz całość przy 2 nic
w drugim przy 3 całość, przy 2 połowa stawki jest zwracana
 
eco 388

eco

Użytkownik
Witam.
Wpłaciłem kilka dni temu pierwsze pieniądze na pinnaclesports z mojego konta bzwbk za pośrednictwem przelewy24.
Wygrałem parę złotych i dziś chciałbym wypłacić wszystkie środki. I o ile w DEPOSIT jest opcja przelewy24 to w WITHDRAW jej nie ma.
Do wyboru mam:
-Bank Wire Transfer
-ClickandBuy
-EntroPay Virtual Card
-Moneybookers
-NETELLER
Co mam zrobić by pieniadze znalazły się na moim koncie bzwbk?
 
Do góry Bottom