>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

bartek159 67

bartek159

Użytkownik
skoro nie ma w akumulatorach to widocznie można tylko na single grać ;)
e:
dziwne ale jak wchodziłem to nie było jeszcze odp bludka ???? wyskoczyła razem z moim postem... tak czy inaczej problem rozwiązany
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Witam... ja mam pytanie odnośnie Piłki ręcznej w Pinnnacle... Czy można obstawiać piłkę ręczną?? I gdzie to znaleść, bo w akulumatorach nie ma ;/ Prosze o szybką odpowiedź bo na 18 chciałbym obstawić.
dopiero zobaczylem

other sports

handball
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
jak wyglada sytuacja przy kreczu w tenisa przy stawianiu na win i over/under?
Retirement or Disqualification:
Head to Head Matchups:

One full set must be completed for Money Line wagers to stand. If less than 1 set is completed, all Money Line wagers will be considered void.
Example: Federer 6-3, 2-0 (Roddick retired due to injury). All wagers stand. Federer declared the winner while Roddick is deemed the loser.
Example: Federer 2-0 (Roddick retired due to injury). All wagers considered void.
First Set Betting:

If the first set is not completed because of a player retirement or disqualification, all wagers will be considered void. Such wagers will be cancelled and the monies refunded.
Sets Betting:

If a tennis match is not completed because of a player retirement or disqualification, all Set wagers will be considered void. Such wagers will be cancelled and the monies refunded.
Handicap and Total Games Betting:

If a tennis match is not completed because of a player retirement or disqualification, all Handicap and Total Games bets will be considered void. Such wagers will be cancelled and the monies refunded.
Prop Betting:

If a tennis match is not completed because of a player retirement or disqualification, all Prop wagers will be considered void. Such wagers will be cancelled and the monies refunded, with some exceptions pertaining to the completion of an individual set.

Example:
To Win 1st Set (Must Complete 1st Set)
Correct Score of 1st Set (Must complete 1st Set)
There Will be a Tie-Break in the Match? (Must complete Set)


For unique propositions on individual matches, the official tournament website statistics will be used for grading purposes.

Example:
Total Aces by Roddick vs. Federer in Australian Open semi-final. http://www.ausopen.org would be used for grading that prop.

Delay or Suspension:

If a tennis match is completed, all wagers stand as written. A delay in the start of a match will not affect the standing of wagers, nor will a suspension, as long as play is resumed and the match completed.

In the event a match does not go the specified number of sets, and the match is shortened by tournament officials, the leader determined to be official by tournament officials shall be the winner.

Example: A match is scheduled for 5 sets, but only 3 sets can be played because of weather. The leader at the end of 3 sets would be declared the winner of the match.
Pro Set:

If a match is decided on a Pro Set, instead of the normal length of the match, all wagers are refunded except wagers on the game money line.
Futures (Ante post) Betting:

All futures (Ante post) bets have action. Should a player withdraw before a tournament begins, or retire during a tournament, bets on that player to win the tournament lose.
Change of Venue or Playing Surface:

All bets stand regardless of any change of venue, court surface, changes from indoor to outdoor and vice versa.
Live Betting:

Live wagering is offered during changeovers only. The 1st Ball after the changeover must be served for wagers to have action.

If the first set is not completed all live bets will be void.

Individual Sets Betting: If the stated set is not completed, all live wagers will be voided.

Handicap and Total Games Betting: If a tennis match is not completed because of a player retirement or disqualification, all live wagers on Handicap and Total Games will be voided. The wagers will be cancelled and the monies refunded. Note this also applies to live wagers on lines such as Federer -2.5 Sets vs Roddick +2.5 Sets.

mam nadzieje, że rozumiesz angielski : )
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
jak wyglada sytuacja przy kreczu w tenisa przy stawianiu na win i over/under?
Win
krecz w pierwszym secie = zwrot
krecz po zakończeniu pierwszego seta = kreczujący przegrywa

UNDER/OVER
krecz w jakimkolwiek momencie = zwrot
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Nie mogę się zalogować. Jakis problem z adresem(Address: Invalid character entered). o co chodzi ktoś wytłumaczy?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Sprawdź czy np. nie wpisałeś w adresie &quot;/&quot;, bo zapewne użyłeś tego lub jakiegoś innego znaku specjalnego.

Jeśli tak to zamiast &quot;/&quot; wpisz po prostu nr bloku i &quot;m.&quot; numer mieszkania.
 
bejo 0

bejo

Użytkownik
Witam ,nie posiadam konta w banku i zawsze pieniądze wpłacałem na poczcie, mam pytanie czy u Pinnacle też można, jeśli tak to jakie są dane, a jeśli nie to z jakiej wpłaty mogę skorzystać?

i wpłata byłaby powyżej 120 zł.
 
babe 17

babe

Użytkownik
Witam ,nie posiadam konta w banku i zawsze pieniądze wpłacałem na poczcie, mam pytanie czy u Pinnacle też można, jeśli tak to jakie są dane, a jeśli nie to z jakiej wpłaty mogę skorzystać?

i wpłata byłaby powyżej 120 zł.
Jest taka opcja. Z tego co widziałem mają konto w WBK. Załóż sobie konto, wejdź w Cashier i tam będą wszystkie dane do przelewu.

Przy okazji. Wam też często nie działa strona Pinnacle?
 
C 3

czarnytm

Użytkownik
Witam mam pytanie czy w pinnacle w akumulatorach dostępne są wszystkie zdarzenia np na piłkę nożną? czy jest oferta okrojona?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Oferta akumulatorów jest okrojona:

1. Nie ma do wyboru wszystkich lig (które można grać jako single).

2. Nie można zmieniać wysokości underów / overów (a nie zawsze są to u/o 2.5, bo w Bundeslidze co kolejkę w kilku meczach jest &quot;3&quot; lub &quot;3 and 3,5&quot;).

3. Możliwa do gry jest tylko jedna wysokość handicapów (np. azjatyckie &quot;-2&quot; lub &quot;-3&quot; w meczach z bardzo wyraźnym faworytem.).

ad 2. i 3. Grając single z najsilniejszych lig można wybierać między &quot;over 2.5&quot;, &quot;over 2.5 and 3&quot;, &quot;over 3&quot;. Podobnie można wybierać handicapy &quot;-1.5&quot;, &quot;-2&quot;, &quot;-2.5&quot;. W akumulatorach tego nie ma - jest tylko jedna możliwość z najbardziej wyrównanymi kursami.

4. Bardzo ograniczone są możliwości poskładania dłuższego kuponu z niskich kursów.

5. Nie można grać akumulatorów z hokeja europejskiego, piłki ręcznej, siatkówki, sportów zimowych, europejskiej koszykówki... W zasadzie dostępne są tylko mocniejsze ligi piłkarskie, tenis i sporty amerykańskie.

6. Nie można grać akumulatorów ze zbytnim wyprzedzeniem.

7. W tej chwili z piłki nożnej w akumulatorach można grać:
- ligę australijską,
- austriacką,
- belgijską,
- niemiecką 2. Bundesligę,
- angielską L1,
- międzynarodowe,
- portugalską,
- 2. hiszpańską,
- włoską,
- turecką,

8. Często kursy na akumulatory są nieco niższe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 0

petrozza7

Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie akumulatorów, tzn. dajmy przykładowo tak: dziś jest środa i nie mogę zagrać ako z dzisiejszych meczy z np. niedzielnymi meczami Serie A (piłka nożna), kiedy zatem będą dostępne do ako mecze niedzielne?
 
S 0

spike90

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie czy bardzo powszechne jest proszenie przy weryfikacji o jakiś rachunek np. za mieszkanie?..aktualnie zamieszkuje w innym miejscu więc cieżko z tym.. Mówie o wypłacie rzędu powiedzmy 5k zł, wpłacałem kontem bankowym jbc.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Z tego co pamiętam chcieli skan dowodu tożsamości i skan rachunku lub wyciągu.

Wysłałem skan dowodu, screeny z konta bankowego (strona z moimi danymi i screen wpłaty do nich przez P24) oraz wyciąg z konta w pdf. Dopisałem krótkie wyjaśnienie, że nie mam dostępu do innych dodatkowych dokumentów i weryfikacja poszła bez żadnych problemów.
 
K 0

krisz

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Czy bukmacher Pinnacle przesyła jakiekolwiek listy na adres podany w rejestracji? Chciałbym wyjątkowo tego uniknąc.. Dziękuję z góry
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam. Mam pytanie. Czy bukmacher Pinnacle przesyła jakiekolwiek listy na adres podany w rejestracji? Chciałbym wyjątkowo tego uniknąc.. Dziękuję z góry
Będziesz o każdego bukmachera pytał czy wysyła listy? Wysyłanie listów jest wyjątkowe.
Pinnacle nie wysyła.

Ale jeśli masz z tym problem to pewnie jesteś niepełnoletni - gra u bukmacherów jest dla osób pełnoletnich.
----------------------
Pinnacle potęga Sportów Amerykańskich potrafi też się pomylić.
Zakłady live NHL Mecz NY Rangers vs. PHI Flyers a chłopaki twierdzą, że Lotnicy grają z NJ Devils...

Takiego meczu dziś nie ma. Ale dość szybko zorientowali się, że coś im się pomyliło. Chodziło o ten mecz --&gt; http://scores.espn.go.com/nhl/boxscore?gameId=310220013
 
damian99 67

damian99

Użytkownik
Na pewnej stronie przeczytałem, że
&quot; Z uwagi na obroty naprawdę znacznymi kwotami w celu przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy wypłata możliwa jest dopiero po 30 dniach od daty wpłaty pieniędzy do bukmachera.&quot;
Czy to prawda?
Jeszcze jedno pytanie, bo widnieje na stronie, że tylko pierwsza wypłata jest darmowa, za to nie umiem znaleźć ile kosztuje druga i następna? Dokładnie interesuje mnie metodą przez MB.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry Bottom