>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Szczerze mówiąc odradzam tego buka. Co prawda kursy bardzo dobre, ale...
po kilku tygodniach przerwy w graniu, zapomniałem hasła na konto w Pinnacle. Pisałem do supportu kilka razy (po polsku i po angielsku) i brak odzewu. Nawet jeśli będą w 100% wypłacalni, to mnie nie przekonają. Pierwszy raz mi się zdarzyło, by jakiś buk mi nie odpowiadał na maile, a grałem u ok. 10 różnych buków.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jestem pewny na 100%, że problem tkwi po Twojej stronie.
Na moje:
1- używasz maila typu wp.pl lub tego typu &quot;szmelc&quot;,
2- piszesz z innego maila niż masz przypisany do pinnacle,
3- nie podajesz danych, loginu itd.
Innej opcji nie widzę. Pinnacle odpowiada w ciągu 10-30 minut.
 
S 0

szadek1988

Użytkownik
Chciałbym wypłacić wygraną przez przelew na rachunek PKO BP. Co powinienem wpisać w pola &quot;SWIFT lub BIC&quot; oraz &quot;*IBAN / Numer konta odbiorcy&quot; ?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Dzisiaj pinnacle zagotowało mnie jak nigdy. Wszystkie kupony z meczem Inverness - Celtic przez 11 godzin w zamrażalce.

O 16 napisałem maila, załączyłem linki z informacjami o przełożeniu meczu na bardziej odległy termin i poprosiłem o przyspieszone rozliczenie zakładów. Wszystko w przyjaznym tonie i z szacunkiem.

W odpowiedzi dostałem:

Drogi Kliencie,

Prosimy zauważyć, iż zgodnie z naszymi zasadami jeżeli mecz zostanie zawieszony lub przełożony, i nie wznowiony w przeciągu 12 godzin od rzeczywistego planowego czasu rozpoczęcia, to zakłady na mecz nie będą miały żadnych działań albo podlegają zwrotowi. Informujemy, iż nie możemy odstąpić od naszych zasad.
Wszystko rozumiem, jestem człowiekiem zgodnym, ale wywołała u mnie szczere zdziwienie. Drużyna gości w drodze do domu, mecz na 100% nie zostanie rozegrany, a odpowiedź supportu, trochę na odp*erdol się. Pozostali bukmacherzy przyjęli to do wiadomości i rozliczyli zwroty, a w pinnacle reakcja na poziomie jetbulla :|.

Samo zdanie: &#39;Informujemy, iż nie możemy odstąpić od naszych zasad&#39; wywołało moja zażenowanie. Zawsze odbywało się to w inny sposób. Przecież nie tak dawno temu na wyspach odwoływane były całe kolejki i pieniądze zwracane były w ciągu kilkudziesięciu minut. Jakby tego było mało wczoraj zwrot za mecz Schalke dostałem w ciągu 3-4 godzin.

Trochę tych pieniędzy zamrożonych się uzbierało. Fakt - nie zbiedniałem z tego powodu, ale pinnacle pierwszy raz tak bardzo zaszło mi za skórę. Na przyszłość będę miał nauczkę.

Rozliczenie zakładu nastąpiło 11 godzin i 52 minuty od chwili gdy miał rozpocząć się mecz. Najsłabszym bukmacherom na rynku nie powinno to zajmować dłużej niż 3 godziny...

Pinn zrobił to w takim tempie, że przypomniał mi się ten pan:

http://www.youtube.com/watch?v=8rqI8xwXVac
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
W pinnacle darmowy jest tylko 1 przelew w miesiącu. A co z wypłatą z moneybookers? Czy tam też jest pobierana prowizja?
 
J 19

jajo

Użytkownik
Nie, też już od rana nie umiem typu zagrać, a zostało mi z dwie godziny do rozpoczęcia.
Niestety, to chyba największa wada pinna. Często się tak w godzinach porannych dzieje, ale tak długiego przestoju nie pamiętam
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Ja na szczęście kupon na dziś zrobiłam wczoraj, ale przyznaję że staje się to ze strony Pinna coraz bardziej irytujące....Ostatnio unibet, teraz z kolei pinn, tak długiego przestoju nie pamiętam.
 
Do góry Bottom