>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

V 1

vakarei

Użytkownik
Odpowiedź wysyłana automatycznie na każdego maila który przychodzi do supportu.
Dear Sir,
We regret you are among the clients currently unable to reach our site.
Pinnacle Sports is experiencing a DOS attack which, unfortunately, are becoming more prevalent events in all technology based industries.
Our IT Department is working diligently to resolve the issue and restore access to the site.
Unfortunately, we do not have an estimate time when the site may be reachable.
Please attempt to access the site and your account later.
We sincerely apologize for the interruption on our service.
A link działa, tylko nie do końca wiadomo na ile jest bezpieczny no i czy pogrążone w chaosie pinnacle ogarnie to co wchodząc przez niego zrobisz. Chyba lepiej sobie odpuścić i poczekać aż sie z tym uporają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Wczoraj caly dzien nie dalo sie zalogowac , dzis od rana tez nic z tego. Pierwszy raz takie cos mnie spotyka , wczesniej w Pinnacle zdarzaly sie przestoje ale krotkie a tutaj prosze...
 
V 1

vakarei

Użytkownik
To chyba jakieś chwilowe przebłyski bo u mnie dalej nic, wczoraj koło 1 w nocy udało mi się zalogować, ale działało tylko przez moment. Oby dzisiaj odżyli bo wieczorem wypadałoby coś obstawić :p
 
R 0

roki

Użytkownik
Myslicie ze pinnacle moglby zwinac dzialalnosc i ulotnic sie z nasza kasa?;) Taka dluga przerwe w dostepie do bukmachera widzialem tylko raz i to byl shilbet ktory przytulil sobie tylko ode mnie 900$...
 
dobosz 0

dobosz

Użytkownik
To chyba jakieś chwilowe przebłyski bo u mnie dalej nic, wczoraj koło 1 w nocy udało mi się zalogować, ale działało tylko przez moment. Oby dzisiaj odżyli bo wieczorem wypadałoby coś obstawić :p
Użyj Internet Explorer.
W Mozilli mi nie działa.
Ale przynajmniej można
zagrać w miarę planowo.
Tzn. mi się nie udało, ale może Wam. ;)
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
to macie farta bo mi nie działa ;x
edit@
cisne ich (w sensie jestem upierdliwy) i taka wiadomosc dostalem
Dear Sir,
We are still waiting for the answer from our IT Department.
Please contact us again with in the next hours. Kind regards,
Customer Service Department
Pinnacle Sports
za 2 godzinki znow napisze i mam nadzieje ze przynajmniej dadza ermin otwarcia strony na dobre bo moze miewa przeblyski ale ja nie trafilem akurat na jeden z nich jeszcze

działa płynnie
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Nie wiem jak wam, ale mi przed chwileczką udało się zalogować i zawrzeć zakład. Miejmy nadzieję, że Pinnacle te nieszczęsne problemy techniczne ma już za sobą.
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
Witam, złożyłem kupon na pinnacle o kursach 1,633 x 2,22 x 1,676 co się równa 6,076, a według pinnacle to się równa 5,074 o co im chodzi ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Te pierwszy kursy co podajesz to pewnie z singli.
Przy akumulatorach masz inną marżę - większą.
Np. single w rynkach 2 way masz @1.952 vs. @1.952
Przy akumulatorach masz @1.91 vs. @1.91
Jeśli się mylę co do powodu tej różnicy to napisz dokładnie o jakie mecze chodzi.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Kursy Singli w Pinnacle
1)Witam, właśnie zmieniłem bukmachera i przeniosłem się do Pinnacle, mam pytanie odnośnie kursów singli. Czy aby stawiac same single, trzeba to jakoś uprzednio ustawiac, patrze na te kursy m. in. na tenis oraz siatkówkę i w porównaniu z innymi bukmacherami nie są one jakoś oszałamiające a i oferta też nie jest wielce bogata. Dopiero zaczynam, ale po kilku dniach nie jestem zbytnio zadowolony z tego bukmachera.
2)Mam jeszcze pytanie odnośnie opcji przy zakładach typu: Risk / To Win, o co chodzi i jaka jest różnica czy postawie z &quot;włączoną&quot; kropką przy Risk lub To Win.
3)Czy granie akumulatorów jest tak bardzo ograniczone, że wchodząc w zakładkę Akumulatory mam do wyboru złożenie kuponu tylko z takich sportów jak: Baseball, Koszykówka, Tenis, Piłka Nożna, Hokej oraz Futbol Amerykański?
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
1) Nic nie trzeba ustawiać :)

marże mają świetne, ale jeżeli wpłaciłeś do nich po to aby grać tenis czy siatkę to na pewno się zawiedziesz, gdyż tak jak napisałeś ich oferta w tych spotkach nie należy do najbogatszych.

2) wpisz sobie 10 zł czy euro czy co tam masz i kliknij na zakład jeden a później
drugi, będziesz miał wszystko napisane
nie musisz się bać te zakłady trzeba jeszcze raz następnie zaakceptować
więc jeżeli raz klikniesz na początku nic się nie stanie

3) tak, to nie jest buk na akumulatory, to nie jest buk dla amatorów :)

pozdr,
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
siema,
pierwszy raz spotykam sie żeby przelew z pokera na zakłady nie był instant, mam pytanie ile to mniej więcej trwa bo zleciłem pół godziny temu, a chciałbym postawić meczyk o 15:30.
 
Do góry Bottom