>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

J 18

jarcow

Użytkownik
PS miało z czasem poszerzać ofertę dla Polaków, po wejściu na nasz rynek. Czy wie ktoś, czy pojawi się w nowym sezonie pierwsza liga piłkarska w ofercie tego bukmachera?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pioziom 36

pioziom

Użytkownik
elo, jak policzyć jakie będzie AKO w pinnacle bo mi zawsze wychodzi na kuponie mniej niż powinno.


Witam

1. kurs na pojedynczy zakład jest wyższy, niż gdy grany jest w kombinacji
2. pinnacle podaje czysty zysk po odjęciu wkładu gracza
3. różnica może wynikać z rozwinięcia dziesiętnego, na stronie są podane jedynie zaokrąglenia do 3 cyfry po przecinku

Więcej nic mi nie przychodzi do głowy.
Pozdrawiam
 
P 1

pawelok

Użytkownik
Dlaczego nie ma głównego tematu o pinnaclesports .?
Jest to nie sprawdzony bukmacher, ?
Jaka jest minimalna wypłata i wpłata ./ ?
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Dokładnie, musisz troszkę poczytać ????
Jeden z lepszych bukmacherów na rynku. Tzn zależy co grasz ale sporty amarykańskie na wysokim poziomie.
Nigdy z nimi nie miałem żadnych problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Ja chciałbym zapytać,ponieważ wpłaciłem do PS po raz pierwszy depozyt czy można się spodziewać ,że wystawią kursy na eliminacje LM i Ligi Europy odpowiednio we wtorek i czwartek?
Albo inaczej -czy można było grać te rozgrywki tydzień temu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 1

pawelok

Użytkownik
0 and +0.5
Co oznacza ten handicap .?
Szukałem na forum i nie znalazłem odpowiedzi. ; /
EDIT :
ok znalazłem , gdyby ktoś nie wiedział :
&quot;0 and -0.5&quot; - czyli potocznie zwane handi -0.25, jeżeli nasza drużyna zremisuje, mamy half void, zwraca nam się połowa stawki, jeżeli nasza drużyna wygra mamy full win, w przypadku porażki typ jest całkowicie przegrany.
&quot;0 and +0.5&quot; - czyli +0.25, jeżeli nasza drużyna zremisuje mamy half win czyli wygrywamy połowę, w przypadku gdy nasza drużyna wygra mamy full win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Było pisane wczoraj na stronie głównej Pinnacle, że będą mieli przerwę w działaniu,
podawali od kiedy do kiedy. Zapewne &quot;wstrzeliliście&quot; się w ten czas. Już wszystko tip top.

pozdr,
 
rodd 136

rodd

Użytkownik
Czyli moge odznaczyc to ktory musi zaczac i nie bedzie to mialo wplywu na kupon?Bo istnieje taka opcja..
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Ja chciałbym zapytać o bezprowizyjną wypłatę na konto MB .Wiem ,że jest 1 darmowa w m-cu,ale jak to jest w rzeczywistości interpretowane?
Dokładnie chodzi mi o to bo wypłacałem po 20 lipca,a teraz chciałbym wypłacić w I tyg. sierpnia.Logika nakazuje myśleć ,że wypłata będzie darmowa,ale z bukami różnie bywa i mam obawy ,że zabiorą prowizję uzasadniając to ,że od ostatniej wypłaty nie minął miesiąc czasu.
Na pewno ktoś z Was miał taką sytuację.Chciałbym upewnić się tylko na przyszłość.
 
Do góry Bottom