>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

K 381

kinder-jajko

Użytkownik
Witam
Chciałby zagrać singla mecz Gil Vicente-Benfica na Benfice w handi,że wygra minimum min.2 bramkami.
Który zakład będzie zgodny z moim planowanym typem?
1. Gil Vicente +1,5 1.633
2. Benfica -1.5 2.390
Dzięki za podpowiedź.Pozdro.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Benfica -1,5 (przy zwycięstwie minimum 2 bramkami i odjęciu 1,5 bramki wciąż będzie wygrywać z Gil Vicente)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kalolina 15

kalolina

Użytkownik
możesz się zalogować ?
dobra załadowało wyczyściłem historie ciastka itp przelogowałem internet i działa
dzięki za szybką odpowiedz
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
KOMUNIKAT TECHNICZNY
22/08/2011 od 20.00 do 21.30 czas Pacyfiku

Informujemy o przerwie technicznej w podanym wyżej dniu i czasie. Strona nie będzie dostępna w tym czasie. Z góry przepraszamy za zaistniałą sytuację.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
mam taki problem
w środku mojego nazwiska sa polskie litery i przy rejestracji wpisuje normalnie a wyskakuje mi komunikat ze pierwsza litera nazwiska musi być od A-Z (jest w normie)
A kiedy wpisuje nazwisko bez polskich liter to jest wszystko dobrze. Wiec moge sie tak zarejestrowac? bo nie chce zeby mi potem robili problemy z identyfikacja np przy wyplacie
 
M 0

mochaszi

Użytkownik
Mam pytanie :
Gdy założyłem konto na pinnacle i zrobiłem pierwszą wpłatę , od razu dostałem email z przypomnieniem o autoryzacji karty i dokumentów , zrobiłem to i wszystko było ok . Po jakimś czasie zmieniłem kartę , po pierwszej wpłacie z niej nie dostałem żadnej wiadomości , tak też zapomniałem o autoryzacji . Teraz po ok 2 miesiącach od 1 wpłaty z &quot;nowej karty&quot; chcę wypłacić pieniądze i muszę zrobić autoryzację , więc zrobiłem . Jedno co mnie dręczy to informacja na stronie że trzeba zrobić autoryzacje do 3 dni od 1 wpłaty , czy mogę obawiać się jakichś konsekwencji ?
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom