>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ja chciałbym zapytać o bezprowizyjną wypłatę na konto MB .Wiem ,że jest 1 darmowa w m-cu,ale jak to jest w rzeczywistości interpretowane?
Dokładnie chodzi mi o to bo wypłacałem po 20 lipca,a teraz chciałbym wypłacić w I tyg. sierpnia.Logika nakazuje myśleć ,że wypłata będzie darmowa,ale z bukami różnie bywa i mam obawy ,że zabiorą prowizję uzasadniając to ,że od ostatniej wypłaty nie minął miesiąc czasu.
Na pewno ktoś z Was miał taką sytuację.Chciałbym upewnić się tylko na przyszłość.
Nie zabiorą prowizji, dozwolona jest jedna wypłata w miesiącu kalendarzowym, czyli możesz wypłacić np. 28 lipca i 2 sierpnia
 
kalolina 15

kalolina

Użytkownik
buk dobry do grania singli tenisa, kursy piłki nie są już wcale takie rewelacyjne
trochę dziwne że pobierają prowizję za wypłatę do MB
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Mam pytanie. W pinnacle jest dosyć dziwne z wypłatami, więc czy moge zrobić tak, że wpłacę powiedzmy 500zł, postawie na 1 zakład i jeżeli wygram to wypłace całość i tyle ?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jedyne co tam może być dziwnego, tzn. innego niż w większości, to jedna darmowa wypłata w miesiącu, podobnie jest tylko w Tobet i 10bet (jeżeli nie dokona się obrotu jest opłata od wypłaty). Poza tym to nie ma nic niezwykłego.
A co do Twojego pytania to oczywiście, że tak możesz zrobić ...:]
 
J 0

jakimoto

Użytkownik
Czy w Pinnacle jest prowadzona jakaś weryfikacja użytkowników tak jak np. w bet365 że przesyłają kody na adres domowy, albo trzeba robić jakieś zdjęcia??
I czy zdarz się że blokują konto??
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
na pinnacle rzadko jest weryfikacja, w sumie jeszcze o niej nie słyszałem
blokuja jak kombinujesz/oszukujesz jak wszedzie
 
R 0

robert.kostka

Użytkownik
Mam pytanie, a mianowicie co to jest rotation number na stronie z zakładami? Dotychczas grałem na expekt, miałem sporą przerwę, znowu wracam do gry, lecz tym razem spróbuję na pinnacle i mam drobne problemy z poruszaniem się po stronie ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Jedyne co tam może być dziwnego, tzn. innego niż w większości, to jedna darmowa wypłata w miesiącu
Ci lepsi, co nie lubią trzymać większych środków u buka, za konkurencyjną marżę oddają sporo w częstych zleceniach.
Bardzo sprytny ruch. Kuszą wygraną potrącają, jak decydujesz się zbyt często wypłacać. Martwi mnie ich wieszająca się coraz częściej strona. Niedawno czytałem na S*R o jakimś ataku (?). Wiadomo coś Wam o tym?
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Ci lepsi, co nie lubią trzymać większych środków u buka, za konkurencyjną marżę oddają sporo w częstych zleceniach.

Bardzo sprytny ruch. Kuszą wygraną potrącają, jak decydujesz się zbyt często wypłacać. Martwi mnie ich wieszająca się coraz częściej strona. Niedawno czytałem na S*R o jakimś ataku (?). Wiadomo coś Wam o tym?
był i się zmył, nie działali jeden dzień bodajże, nic specialnego w sumie.
 
N 0

nikestylex7

Użytkownik
Oferta Pinnacle
Witam chciałbym się zapytać bo jestem nowy na tym buku i nie wiem jak rozszerzyć oferte tzn widzę tylko wygrana przegrana remis gole i handicapy a gdzie coś więcej?
 
N 0

nihawk319

Użytkownik
Witam. Mam pytanie, poniewaz zarejestrowalem sie na pinnacle i obstawilem swoj pierwszy mecz, tzn na ruch chorzow. Kurs byl 3,13, obstawilem 20zl. Ku mojemu zdziwieniu moja przewidywana wygrana wynosi 42.60(??), a mnozac przez kurs powinno wyjsc 62,6. O co chodzi? o_O
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
62.60 - 42.60 = 20 zł.
To co zobaczyłeś, czyli 42.60 to jest Twój czysty zysk (po odliczeniu Twojej stawki/wkładu).
 
M 135

mhm

Użytkownik
wygrana to wygrana. Wiekszosc bukow robi z nas debili i jako nasza wygrana podaje rowniez kase, ktora postawilismy co jest idiotyczne. Bet365 nazywa to zwrotem co jeszcze ma sens.
 
cock 756

cock

Użytkownik
A jak u Was z Pinną?
Klepię login, hasło, enter i wywala mnie na startową jako niezalogowanego... Taki ruch, czy znowu padło?
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
A jak u Was z Pinną?

Klepię login, hasło, enter i wywala mnie na startową jako niezalogowanego... Taki ruch, czy znowu padło?
wczoraj nie widziałem Twojego posta, ale logowałem się po północy i działał,
teraz też się zalogowałem i działa, więc chyba coś jest nie tak u Ciebie.
pozdr,
 
Do góry Bottom