>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jakich kolejnych odpowiedzi oczekujesz?
Baqu miał rację - zrobiłeś wielką głupotę.
Coś na pewno da się zrobić
Skąd ta pewność? Gdyby się dało to każdy omijałby weryfikację.
Masz dwie możliwości. Spróbować wypłacić przez MB i najprawdopodobniej nadziać się na weryfikację i czekać na urodziny, wypłacić i liczyć na ich brak czujności :p
życzę powodzenia choć wątpię, żeby sytuacja miała się zakończyć pozytywnie
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Koledzy wyżej w pełni mają rację. To jeden z lepszych (o ile nie najlepszy) buk do wyboru.
Dbają o klientów oraz o swoją reputację więc wątpię byś ot tak sobie te pieniędze wypłacił bez jakiegokolwiek sprawdzania.
Ale mimo wszystko powodzenia ????
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Co do problemu tego nastoletniego Pana nie wiem na co ty liczyles nie majac ukonczone 18 lat grajac u bukmachera,to nie biedronka ze kupujesz zgrzewke piwa i nikt sie nie pyta o dowod
ps czy wyplacal ktos w pinnacle kase od 5k w gore ?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Jeden maly komentarz do wypowiedzi powyzej- jestem osoba, ktora nie wysylala skanow dowodu osobistego, a wyplaty to konkretne kwoty jak dla mnie (powyzej 1k). Jestem wybrancem ????
 
Baqu 958K

Baqu

Forum VIP
Co do problemu tego nastoletniego Pana nie wiem na co ty liczyles nie majac ukonczone 18 lat grajac u bukmachera,to nie biedronka ze kupujesz zgrzewke piwa i nikt sie nie pyta o dowod

ps czy wyplacal ktos w pinnacle kase od 5k w gore ?
tak, nie ma żadnych problemów i ja mówię o funtach.
 
K 0

kpz6

Użytkownik
Nie ma opcji wypłacić przez MB pieniędzy, jeśli wpłaciłem je przez Przelewy24? Co jeśli bym kilkukrotnie znowu obrócił tą kwotę, potem dorzucił coś wpłaconego z tym razem MB, obrócił po raz kolejny i wypłacił ? Wiem, że z MB nie żądają dowodu, w większości wypadków.
Pozdrawiam i proszę o pomoc. ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie ma opcji wypłacić przez MB pieniędzy, jeśli wpłaciłem je przez Przelewy24? Co jeśli bym kilkukrotnie znowu obrócił tą kwotę, potem dorzucił coś wpłaconego z tym razem MB, obrócił po raz kolejny i wypłacił ? Wiem, że z MB nie żądają dowodu, w większości wypadków.
Pozdrawiam i proszę o pomoc. ????
Zdaje się, że obowiązkowa weryfikacja jest przy wpłacie przez P24 oraz kartą kredytową. Dodatkowo przy karcie kredytowej wymagają chyba też skanu karty. Bardzo dawno wpłacałem tam kartą i chyba ode mnie chcieli też skan karty.
Co do możliwości wpłaty za pomocą P24 i wypłaty za pomocą MB to wklejam Ci kilka zdań.
Uwaga
Jeśli depozyt złożono za pomocą Moneybookers to wypłaty będą realizowane z powrotem na konto w Moneybookers do wysokości kwoty uprzednio złożonego depozytu. Ewentualną nadwyżkę środków (różnica między kwotą do wypłaty a uprzednio złożonym depozytem) na koncie można będzie wypłacić do Moneybookers w kolejnych, jednej lub więcej transakcjach. W zależności od wybranej metody depozytu, Moneybookers może być jedną z możliwych opcji wypłat.
Posiadacze konta Moneybookers są identyfikowani na podstawie adresu email oraz imienia i nazwiska. PinnacleSports zaksięguje środki na koncie klienta tylko w przypadku gdy adres email zgadza się z zarejestrowanym na koncie klienta w serwisie PinnacleSports.
W czwartek wypłacałem na MB. Zleciłem wypłatę o 23:59. Na MB była 00:11.
Takie pytanie: pisał ktoś do supportu po polsku?
Ostatnio prosiłem o wystawienie oferty na niszowy sport (w sumie niedostępny u żadnego buka) i mi wystawili w ciągu godziny. Generalnie jak dla mnie rewelacja ✅
Tym bardziej, że napisałem też do 3 innych potencjalnych buków prośbę. Jeden kompletnie nic nie odpisał. Jeden odpisał, że &quot;może się pojawi, proszę śledzić naszą ofertę&quot;... a jeden po ok. 24h odpisał i zapytał co to za liga... dramat...
Pinnek wystawił w ciągu godziny i podesłał info na maila.
Ale zastanawia mnie czy jak się napisze po polsku do supportu to czy odpisują po polsku?
 
Baqu 958K

Baqu

Forum VIP
Ale zastanawia mnie czy jak się napisze po polsku do supportu to czy odpisują po polsku?
dobrze znasz angielski i będziesz pisał po polsku ? ????

sam wiesz, jak wszędzie traktowani są Polacy, oraz jakie są różnice w kompetencji supportu polskiego a jakie angielskiego, ja bym się nawet bał pisać do polskiego, jeszcze Ci konto zawieszą przez przypadek ;-)
 
K 0

kpz6

Użytkownik
Vader, wielkie dzięki. Jest szansa, że obejdzie się bez dokumentów. ???? co polecasz zrobic najlepiej, zeby sie udalo ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie mam pojęcia. Wpłacałeś przez P24, zasadniczo kwalifikujesz się do weryfikacji. Jesteś niepełnoletni i nieodpowiedzialny.
Próbować możesz wpłacić przez MB i wypłacić przez MB...
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
zacząłem grac na PinnacleSports i nie do konca ogarniam sposobu rozliczniea zakładu poniżej w linku ... czy ktoś mi może rozpisac dlaczego wygrałem jedynie 44zł ????
Za arsenal masz połowę w d... i połowę po kursie 1.00 . Czyli wygrałeś 44+ 50 które było stawką ...? :|
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Za arsenal masz połowę w d... i połowę po kursie 1.00 . Czyli wygrałeś 44+ 50 które było stawką ...? :|
tak wygrałem 94 zł
czyli tak jakby został policzony mi tylko jeden zakład po 1.88 *50 = 94
a co z 3 pozycja po kursie 2.09 ????
nie wiem w jakis posob to jest liczone .... nawet jakby mi zrobili - 1.4 zl za drugi zaklad to powinieniem dostac wiecej niz 94 zl ...
 
T 0

tyrol

Użytkownik
Do Kpz6:
Ja robiłem wpłate przez p24 i wypłacałem przelewem i żadnych dokumentów nie wołali. Także może nie kombinuj, to Cię nie będą sprawdzać, aczkolwiek nie ma dobrego rozwiązania, nigdy nic nie wiadomo.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Podobna sytuacja jak kolega wyżej. Wpłaty robione przez P24, wypłaty bezpośrednio na konto bankowe. Dwukrotnie wypłacałem, i do tej pory nie prosili o skany. Nie jest jednak powiedziane, że Ciebie nie poproszą ; ) Pozdro.
 
G 0

gartn3r

Użytkownik
Witam... ja mam pytanie odnośnie Piłki ręcznej w Pinnnacle... Czy można obstawiać piłkę ręczną?? I gdzie to znaleść, bo w akulumatorach nie ma ;/ Prosze o szybką odpowiedź bo na 18 chciałbym obstawić.
 
Do góry Bottom