>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

eco 388

eco

Użytkownik
Panowie, jak długo czekacie na pieniądze po zleceniu wypłaty na wasze konto? ( jeszcze jakby ktoś z bzwbk się wypowiedział)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Czy ktoś inny zlecał ostatnio wypłatę z Pinnacle i spotkał się ze sporym opóźnieniem lub zaniechaniem?
Pierwszy raz mam z nimi problem i jestem trochę skołowany...
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja miałem problem na początku m-ca.Okazało się,że gdzieś umknął mi od nich e-mail z prośbą aby odesłać(odpowiedzieć) pustego maila w celu aktualizacji-weryfikacji mojego przypisanego do konta adresu e-mail.

Sprawa się wyjaśniła po tym jak wysłałem jakieś zapytanie do nich z adresu innego niz mam w danych użytkownika.Chcieli w ten sposób sprawdzić czy ktoś sie pode mnie nie podszywa.
 
artur5236 2

artur5236

Użytkownik
Czy dane posiadacza karty kredytowej i konta w pinnacle muszą być identyczne? Bo chciałem wpłacić kasę kartą członka rodziny i nie jestem pewny czy to przejdzie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy dane posiadacza karty kredytowej i konta w pinnacle muszą być identyczne? Bo chciałem wpłacić kasę kartą członka rodziny i nie jestem pewny czy to przejdzie.
Nie wpłacałem nigdy kartą ale wydaje mi się że muszą, po wpłacie kartą jakiś formularz odnośnie karty trzeba wypełnić zeskanować i im wysłać.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
wam też dziś ledwo strona działa ? Nie mogę nic obstawić.
Musisz się przyzwyczaić że ich strona ma małą niezawodność działania. Kursy mają dobre dlatego u nich gram ale liczę się z tym że nie o każdej porze dnia będę mógł u nich zakłady postawić.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Powiedzcie mi czy pinnacle ma jeszcze polski support? Kilka dni temu napisałem maila po polsku do obsługi klienta i do tej pory nikt się nie odezwał.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Czy ktoś może mi przytoczyć dane PinnacleSports gdy przychodzą pieniądze na konto bankowe?
Potrzebne mi to, bo mają tylko jedną darmową wypłatę w miesiącu kalendarzowym a w zakładce nie mam w miesiącu czerwiec żadnej wypłaty. I nie wiem czy to jest błąd, czy faktycznie od Pinniego nic nie wypłacałem (trochę tego zlecania było). Sprawdziłbym sobie na koncie bankowym gdyby nie to, że tam mam kilka wypłat i nie wiem która jest do której firmy bukmacherskiej.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
a jak jest ze zmiana waluty na Pinnacle, chodzi mi o to ze chce teraz zalozyc na angielski adres konto w funtach a za pare miesiecy zmienic na polski adres i walute w PLN, da rade tak zrobic?
I jak jest z wyplata na angielskie karty debetowe VISA bo z wplata nie ma problemu natomiast nic nie pisze o wyplatach na karty VISA
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wiem co oni wyprawiają, ale serwis szczególnie w przypadku natłoku ważnych wydarzeń działa STRASZNIE. Zamulona strona. TRAGEDIA !!!
 
Do góry Bottom