>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

V 3

vulture

Użytkownik
To jest kompromitacja tej firmy, tym bardziej, że problemy ze stroną to w przypadku pinnacle chleb powszedni. Tylko na przestrzeni ostatniego miesiąca, średnio co 2-3 dni strona działała niesamowicie wolno, były ogromne problemy z zalogowaniem. Dzisiejsza sytuacja to już jednak mistrzostwo z ich strony. Wielkie wydarzenia w sporcie, jak chociażby finał Wimbledonu, czy mecze ligi światowej, a strona jak padła we wczesnych godzinach rannych, tak leży do tej pory. Poważnie rozważam definitywne rozstanie się z tym bukiem, własnie z racji powyższych kwestii.
 
pollo78 63

pollo78

Użytkownik
Pisałem że na MLB zdążą ???? siatkówka to u nich mało ważna, tenisa to wole grać w bet365 bo tam krecze w tenisie są rozliczane są po ludzku - czyli zwrot. Pinek raczej zawsze nastawiony jest na US sports i to jest dla nich priorytet i mocna strona tego buka i to się u nich gra, no może z wyjątkiem NHL bo bogatsza oferta w Marathonie. Z wyjątkiem powyższych problemów nigdy jeszcze się na tym buku nie &quot;przejechałem&quot;
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Zarejestrowałem się tu wczoraj i nadal nie wiem gdzie są zakłady live? Czy jestem na tyle ułomny że ich nie widzę czy po prostu ich do tej pory nie było?
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Czy tak samo jak ja nie mozecie teraz postawic zadnego zakladu, caly czas pisze: &quot;Oferta kursowa na to zdarzenie po złożeniu zakładu uległa zmianie&quot;. Co klikne na wnies zaklady to automatycznie zmienia sie auto - refresh albo na on albo na off - takie cos zauwazylem. Blokuja dostep do stawiania, bo systematycznie rosnie mi kasa na koncie czy co?
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Mialem tak ostatnio, to musi byc po prostu jakis blad, sprobowalem za pare godzin i zaklad udalo sie postawic. Nie mam pojecia, czemu tak sie dzieje.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Czy tak samo jak ja nie mozecie teraz postawic zadnego zakladu, caly czas pisze: &quot;Oferta kursowa na to zdarzenie po złożeniu zakładu uległa zmianie&quot;. Co klikne na wnies zaklady to automatycznie zmienia sie auto - refresh albo na on albo na off - takie cos zauwazylem. Blokuja dostep do stawiania, bo systematycznie rosnie mi kasa na koncie czy co?
przeciez w pina kursy sie zmieniaja tak czesto jak ktos mocniej przylozy wiec jesli sa to szury to nic dziwnego, podobnie jest jak mecz zaczyna sie za 5-10min nie mowiac juz o takich za 2-3minuty(gdzie sporo ludzi gra).
akurat pina to jeden z niewielu bukow ktorego nie interesuje czy jestes na plusie czy minusie
 
S 0

solopablo91

Użytkownik
Czy aby móc zobaczyć wszystkie typy na dane wydarzenia w Pinnacle koniecznym jest posiadanie konta?
Dołączam się do pytania, choć wydaje mi się że po prostu na zdarzenia z&quot;
UEFA - Europa League Qualifiers Piłka nożna oraz
UEFA - Champions League Qualifiers Piłka nożna nie ma zakładów 1X2 co jest jak dla mnie dużym minusem.
Możecie mi powiedzieć czy brak zakładów na 1X2 na mecze występuje w Pinnaclesports często?
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Dołączam się do pytania, choć wydaje mi się że po prostu na zdarzenia z&quot;
UEFA - Europa League Qualifiers Piłka nożna oraz
UEFA - Champions League Qualifiers Piłka nożna nie ma zakładów 1X2 co jest jak dla mnie dużym minusem.

Możecie mi powiedzieć czy brak zakładów na 1X2 na mecze występuje w Pinnaclesports często?
Nie, nie trzeba miec tam konta żeby zobaczyć kursy.
Kursy na zdarzenia 1X2 pojawią się niedługo. Jeżeli jest mecz, gdzie inny buk określa kurs na gospodarza w stylu 1.01 to w Pinku raczej nie będzie opcji 1X2 tylko od razu jakieś handi europejskie i azjatyckie.
 
Do góry Bottom