>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Nie wiem co oni wyprawiają, ale serwis szczególnie w przypadku natłoku ważnych wydarzeń działa STRASZNIE. Zamulona strona. TRAGEDIA !!!
Zgadzam się z tobą chce się teraz zalogować i zakład postawić ale nie da rady jak się zalogować.
Kursy dobre ale kosztem niezawodności strony oraz obsługi klienta. Serwis o określonych porach dnia nie nadaje się do użytku.
 
Z 0

zelaznog

Użytkownik
Mieliście problemy z wpłatą przez przelewy24? Na innych bukach trwa to max 2 minuty a teraz czekam z pół godziny a kasa nadal nie wpłyneła :/
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
a jeżeli rozegrają pierwszego seta, nie ważne na czyją korzyść i przeciwnik mojego faworyta skreczuje to kupon wchodzi, zgadza się , w przypadku gdy on kreczuje kupon przegrany?
 
K 4

kuras92

Użytkownik
Może inaczej powiem....
Zwrot jest zawsze,w przypadku kiedy nie została rozergana minimum jedna piłka drugiego seta,obojętnie na kogo stawiając.
Przykład1.
Mecz Williams-Sharapova,stawiasz na Williams ale w meczu jest 5:3,40:00 i Sharapova bądź Williams kreczuje.Wtedy jest zwrot.
Przykład2.
Mecz Williams-Sharapova,stawiasz na Williams ale w meczu jest 6:3,1:0 i 30:15.W tym wypadku jeśli skreczuje Sharapova to wygrywasz,natomiast jeśli Williams to przegrywasz.
Mam nadzieję,że teraz pomogłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pollo78 63

pollo78

Użytkownik
No trzeba poczekać, jak wyczyszczą wszystkie konta na Kajmanach, zacznie działać - pojawi się zamiast pustej strony komunikat - sorry coś tam coś tam padlim na ryj zarypaliśmy wasze dingi ;)
 
M 24

miloszf

Użytkownik
No nie powiem, że trochę mnie ta sytuacja nie niepokoi. Owszem, zdarzały się niedyspozycje strony, ale zawsze trwały po 5, 10, najwyżej 15 minut, a teraz strona &#39;nie otwiera&#39; się już od ponad dwóch godzin. Zdarzały się wcześniej już takie przestoje? Pytam, bo nie jestem długoletnim użytkownikiem tego portalu, a nie przeczę, że trochę pieniędzy tam &#39;kiszę&#39; i nie chciałbym zbytnio ich stracić. ;)
 
Do góry Bottom