>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

I 0

inzynier

Użytkownik
No właśnie buk prawie bez limitów a tu a moneyline np max stawka 30k wpisuje aby postawić 10k a obok wyświetla mi się okienko że max stawka to trochę ponad 3k i to wyświetla mi się przy każdym możliwym spotkaniu, więc co jest nie tak?
ktoś odpowie?
 
K 358

koeman66

Użytkownik
ktoś odpowie?
bo w kazdym netowym buku sa limity, w Pinnacle sa one najwieksze i wiekszych nie znajdziesz! za wiecej mozesz sobie zagrac w naziemnych i tez bedziesz mial problemy, bo jak chcesz zawrzec zaklad powyzej 10 tys czy cos takiego to juz jakies specjalne przepisy, komunikowanie sie z baza centralna itd.
 
forin 450

forin

Użytkownik
Czy wiesz, że serwis Pinnacle Sports jest przez wielu graczy uważany za jednego z najbezpieczniejszych bukmacherów w branży?
Działalność licencjonowana

Pinnacle Sports posiada licencję rządu Curacao, jednego z najbardziej znanych organów regulujących internetowy hazard.
Przejrzystość

Pinnacle Sports gwarantuje dostępność wystarczającej ilości środków, by w każdej chwili pokryć swoje zobowiązania wobec klientów.

Oznacza to, że możesz nie tylko korzystać z najlepszych kursów w sieci, ale masz też komfort psychiczny, jaki może zapewnić jedynie bukmacher działający w ponad 100 krajach.
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
tak mozna u nich tez dostac limit , jesli gra sie np siatkowke no ale trzeba sie mocno postarac ;)
zauważyłem, że można czasami zrobić surebet dobierając kursy tylko z pinka, nie trzeba by było wtedy posiadac wielu kont u rożnych bukmacherów, no ale w takim razie po zgraniu paru surków byłby pewnie limit
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co się z nimi dzieje od piątku ? Po wejściu na stronę jest komunikat po angielsku, że strona tymczasowo niedostępna, a mam tak zagraną kasę.
edit: problem stanowiły ciasteczka w przeglądarce, które trzeba było wyczyścić.
 
hugoboss15 2

hugoboss15

Użytkownik
W zakładce &quot;Kursy &gt; Depozyt/Wypłata &gt; Metody płatności &gt; Wypłata &gt; Skrill&quot; znalazłem taką informację:
Uwaga
Jeśli depozyt złożono za pomocą Skrill to wypłaty będą realizowane z powrotem na konto w Skrill do wysokości kwoty uprzednio złożonego depozytu. Ewentualną nadwyżkę środków (różnica między kwotą do wypłaty a uprzednio złożonym depozytem) na koncie można będzie wypłacić do Skrill w kolejnych, jednej lub więcej transakcjach. W zależności od wybranej metody depozytu, Skrill może być jedną z możliwych opcji wypłat.
Mam rozumieć, że jeśli wpłacę 200zł i rozmnoże dajmy na to do 400zł to będę musiał rozdzielić 400zł na dwie osobne wypłaty? Oznaczało by to, że całość dostanę po 2 miesiącach nie płacąc prowizji przy dodatkowych wypłatach w miesiącu.
 
S 12

sick

Użytkownik
W zakładce &quot;Kursy &gt; Depozyt/Wypłata &gt; Metody płatności &gt; Wypłata &gt; Skrill&quot; znalazłem taką informację:


Mam rozumieć, że jeśli wpłacę 200zł i rozmnoże dajmy na to do 400zł to będę musiał rozdzielić 400zł na dwie osobne wypłaty? Oznaczało by to, że całość dostanę po 2 miesiącach nie płacąc prowizji przy dodatkowych wypłatach w miesiącu.
nie wiem o co chodzi tam w tym zapisie ale nic nie będziesz musiał rozbijać
używanie tej samej metody przy wypłacie co wpłacie pozwala ci dowolnie zarządzać środkami
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy istnieje możliwość aby wpłacić netellerem a wypłacić na moneybookers (oczywiście po obróceniu całej wpłaty)
 
S 12

sick

Użytkownik
A czy po wpłaceniu Netellerem można potem wypłatę na konto bankowe zleci?
obawiam się że tylko &quot;nadwyżkę&quot;
kwotę wpłaconą będziesz musiał raczej wypłacić tą samą metodą co wpłata

zapytaj supportu
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Zadam pytanie, które już tu pewnie nie jednokrotnie się przewineło, ale nie moge tego wygooglować ani po angielsku ani polsku. (jednoznacznie)

Jeżeli obstawiam na money line w baseballu to gdy jest po 9 inningach zalozmy 5-5, to zwracana jest mi calosc stawki czy po prostu liczy się to, kto na końcu odniesie zwycięstwo.

Nie mogłem tego jednoznacznie znaleźć co do baseballu.
 
Do góry Bottom