>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PGNiG Superliga 2010/2011

Status
Zamknięty.
A 220

andrzej78

Użytkownik
Nielba-Warmia 1 (2,2 w fortunie)
nielbiści w ostatnich meczach z płockiem i kielcami zagrali dobre zawody, z nafciarzami byli nawet blisko niespodzianki 24:25 minute przed końcem. Po drodze też wyeliminowali zagłębie w PP, co na pewno też podbudowało morale drużyny. W tym meczach nielba grała bez obciążenia psychicznego, w meczu z warmią na pewno presja wyniku może paraliżować ich poczynania i zapewne łatwo nie będzie, ale myślę że jest duża szansa że 2pkt zostaną w Wągrowcu. Olsztyn swoją grą nie powala, remis w piotrkowie to bardziej zasługa nieudolności piotrkowian w ostatnich 10minutach , w ostatniej kolejce wymęczone punkty z gorzowem
piotrkowianin-miedź 2 (~2,6)
tutaj próbuje przełamania miedzianki, ta drużyna musi w końcu zaskoczyć. W ostatnim czasie kontuzji doznał Buchwald co niekoniecznie musi być osłabieniem, bo zawodnik ten jest obecnie cieniem Gościa który w azotach rozegrał wiele świetnych meczy. Kurs na miedź według mnie value
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Nielba - Warmia
Typ: Nielba @ 2.05 Tobet ✅ 30:29
Jak dla mnie jeden z ciekawszych typów na dzisiejsze spotkania Superligi. Ekipa własnego boiska jaką jest Nielba i i ekipa własnego boiska - Warmia. Warmia jak do tej pory w spotkaniach wyjazdowych wywalczyła 2 punkty (remisy na boiskach słabych Miedzi i Piotrkowa). Nielba na wyjazdach prezentuje się niestety słabo, jedyne dwie wygrane odnotowali na własnym parkiecie. W przekonującym stylu pokonali Azoty (36:24) i Piotrków (35:27).
Na ten moment lepiej prezentuję się Nielba. Weźmy 3 ostatnie spotkania. Nielba zaledwie dwoma bramkami uległa płockiej Wiśle, w 40 minucie przegrywała w Kielcach zaledwie 16:18 by ostatecznie przegrać zaledwie 26:33 a z Pucharu Polski wyeliminowała Zagłębie Lubin. Olsztynianie w 3ch ostatnich spotkaniach nie zaznali porażki. Remis w Piotrkowie, wyeliminowanie Piotrkowa z Pucharu (zaledwie 28:26) oraz wymęczone punkty z Gorzowem (26:25) nie wyglądają jakoś okazale.
Jeśli chodzi o osłabienia, to nie znalazłem jakichś ciekawych informacji. W Olsztynie znowu część zawodników nie w pełni sił. Do gry w Nielbie wrócił nie tak dawno Gierak, co pozwoliło na poprawę jakościową gry zespołu z Wielkopolski.
Moim faworytem tego spotkania jest Nielba. Po pierwsze mają moim zdaniem równy potencjał z zespołem Nielby, mają też atut własnego boiska, poza którym Warmia nie punktuje. Ponadto jest ostatnia szansa na zbliżenie się do ósemki, która jest celem na sezon działaczy z Wągrowca.​
 
M 29

marian2010

Użytkownik
KS AZS AWF Gorzów Wlkp - SPR BRW Stal Mielec
Typ: SPR BRW Stal Mielec
Kurs: 2.00 Tobet


Mielczanie grają bd. dobrze w tym sezonie. Jest to zespół poukładany i grają ciekawy handball. Nie boją się gry nawet z najlepszymi i to jest ich atut. Gorzowianie mimo, że graja u siebie nie wygrają dziś ze Stalą. Będzie to wyrównany mecz i dopiero w końcówce szala zwycięstwa powinna przechylić się na zespół z Mielca.

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MSPR Reflex Miedź Legnica
Typ: MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Kurs: 1.60 Tobet


Piotrkowianin dzisiaj po prostu musi wygrać. Tyle okazji w jednym dniu. Ten mecz musi się udać. Nie ma innego wyjścia. Miedź wygrała swój jedyny mecz na wyjeździe co nie jest zjawiskiem normalnym w Polskiej Lidze. Piotrkowianin ma w tym sezonie dużo pecha. Pechowo zremisowany mecz z Olsztynem, przegrana z Gorzowem, z Chrobrym. Za kadencji Dropka gra wyglądała bardzo ciekawie. Edek na razie nic nie wprowadza nowego. Ten mecz nie może zakończyć się innym wynikiem niż wygrana gospodarzy.

SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn
Typ: MMTS Kwidzyn -2.5
Kurs: 1.95 Tobet


Kwidzyn złapał wiatr w żagle w ostatnich meczach i grają koncertowo. Sądzę, że i w tym meczu vive-mistrzowie Polski pokażą swoją wyższość i wygrają z przeciętnie grającym zespołem z Głogowa. Wszystkie atuty są po stronie zawodników z Kwidzyna. Jest to zespół zgrany, widać że rozumieją się na boisku. Nie mogą sobie pozwolić na przegraną w tym meczu.


MKS Nielba Wągrowiec - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
Typ: MKS Nielba Wągrowiec
Kurs: 2.05


Nielba powinna wygrać u siebie z Warmią. Warmia bd. słabo gra na wyjazdach. Nielba jest zespołem typowo domowym i ostatnio gra dobrze i nei powinna mieć problemów z wygraną z wyżej notowanym rywalem.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn
MMTS @ 1.5 Tobet ⛔ 29:29
Starcie spadkowicza z wicemistrzem Polski. Faworytem z pewnością są goście, którzy poza słabszym spotkaniem z Miedzią w Pucharze grają naprawdę dobrze, mają sporo atutów, przez doświadczenie po szeroką kadrę i wspaniałą formę liderów, którzy wspomagani są w bardzo dużym stopniu przez zawodników tzw. drugiego planu. Mają śmiem twierdzić kilku, jak nie więcej zawodników ze sporym doświadczeniem, którzy mogą pociągnąć zespół do wygranej.
Zespół z Głogowa mimo wysokiej pozycji w tabeli gra bardzo słabo. Wygrali ostatnio w Legnicy, ale zespół Miedzi to chyba zaraz po Chrobrym najsłabiej grający zespół ligi. Wcześniej Chrobry w kompromitującym stylu uległ średnio spisującej się na wyjazdach Stali Mielec we własnej hali 29:32 oraz przegrał po bardzo słabym widowisku niegodnym transmisji TV w Olsztynie z tamtejszą Warmią 32:33.
Kwidzynianie to najlepsza ekipa ligi jeśli chodzi o wyjazdy zaraz po Vive i Wiśle, i to widać. W spotkaniach wyjazdowych nie czują się gorzej niż na własnym parkiecie, mają wyrównany skład, który jest bardzo dobrze zgranym kolektywem.
Co do Chrobrego.. Sporo punktów nałapali w początkowej fazie rozgrywek, wygrane z Nielbą, Azotami, Piotrkowianinem i ostatnio z Miedzią. Każde z tych zwycięstw jest do wytłumaczenia, bo rywale w okresie gdy grali z Chrobrym byli w kryzysie. Tyczy się to i Nielby i Azotów. Piotrków i Miedź to po prostu słabe drużyny i obowiązkiem średniaka ligowego jest wygrywanie z takimi rywalami. Choć przyznać trzeba, że w starciach z dwoma czerwonymi latarniami Chrobry męczył się bardzo długo.
Przed meczem z obozu głogowian dochodzą niepokojące sygnały o osłabieniach w ekipie. Nie zagrają Wysokiński, Żak i Piętak. Nie w pełni sił jest Tomasz Mochocki. Ten ostatni to najlepszy strzelec zespołu, pierwszy z 4ch wymienionych to etatowy obrońca Chrobrego a dwaj pozostali to podstawowi skrzydłowi zespołu z Głogowa.
Osobiście myślę, że Kwidzyn w Głogowie musi się spodziewać ciężkiego boju, ale powinien zwyciężyć, bowiem zwyczajnie jest zespołem lepszym, bardziej doświadczonym i potrafiącym udźwignąć ciężar gatunkowy spotkania.​
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Zaglebie Lubin v Vive Targi Kielce
Vive Targi Kielce (-8.5) @1.93 Pinnacle Sports ⛔ 33:35 Brawa dla Zaglebia za walke - niewiele brakowalo w pewnym momencie, a bylaby sensacja


Jeden z trzech meczow dwunastej kolejki Superligi rozgrywanych awansem. Wedlug mnie faworyt jest jeden - Vive. Wydaje mi sie, ze spokojnie powinni wygrac z handicapem. Powodow jest pare - przede wszystkim chec odegrania sie po weekendowej porazce z Barcelona, w meczu z ktora Kielczanie nie nawiazali zbyt dlugiej walki i ostatecznie szybko zaczeli przegrywac paroma trafieniami. W lidze Vive nie ma sobie rownych, co pokazali zeszlotygodniowym meczem z plocka Wisla. Wygrana siedmioma trafieniami na terenie rywala jasno pokazuje, kto jest lepszy. Natomiast Zaglebie? Przez caly sezon ponizej oczekiwan. W zeszlym tygodniu z Pulawami rowniez nie za ciekawie - szczesliwy remis, ktory wynikl jednak z duzej liczby bledow popelnionych przez zespol Azotow. Uwazam, ze dzisiaj nie beda mieli tyle szczescia, bo trafiaja na ekipe, ktora takich pomylek popelniac nie bedzie.



Orlen Wisla Plock v Warmia-Anders Group-Spolem Olsztyn
Orlen Wisla Plock (-5.5) @1.93 Pinnacle Sports ✅ 35:24

Drugi ze srodowych meczow. Ponownie faworyt jest jeden - gospodarze tego meczu. I podobnie jednym z powodow, dla ktorych Wisla powinna pokryc handi jest chec odegrania sie za zeszlotygodniowe spotkanie. Drugim powodem jest to, ze sa po prostu lepsza druzyna od gosci, ktorzy spisuja sie co najmniej przecietnie. Ostatnie mecze grane z zespolami zamykajacymi tabele, jednak nie bylo tego widac po wynikach. Remis z Piotrkowianinem, przegrana z Nielba. Co prawda wygrana z Gorzowem, jednak bylo to symboliczne, jednobramkowe zwyciestwo. Nie nastraja to zbyt optymistycznie przed meczem z Wisla, ktora jest wyraznie silniejsza od poprzednich rywali zawodnikow z Olsztyna.



SPR Chrobry Glogow v Azoty Pulawy
Azoty Pulawy @2.35 bet-at-home ✅ 26:28 Value jak nic ;)

Jak dla mnie calkiem przyjemne value. I bynajmniej nie dlatego, ze jestem z Pulaw. Chrobry to specyficzne zjawisko tego sezonu. Zespol, ktory spadl do nizszej klasy rozgrywkowej, jednak utrzymal sie kosztem Slaska Wroclaw, w tym sezonie jest na zaskakujaco wysokiej pozycji, jak na to, co prezentuje. 5 ostatnich meczow to zaledwie jedna wygrana Glogowian - 28:24 z Legnica. Poza tym 3 przegrane mecze (Mielec, Olsztyn, Kielce) i zaskakujacy remis z MMTSem w ostatniej kolejce (ktory to zreszta Kwidzyn zafundowal sobie na wlasne zyczenie). Ogolnie rewelacji nie ma, a do tego dochodza informacje o kilku kontuzjach w zespole. Z kolei druzyna Azotow - poki co spore rozczarowanie ligi. Miala byc walka o medale, a poki co jest walka o utrzymanie sie w pierwszej osemce. Jednak widac ostatnio pozytywne zmiany: bilans pieciu ostatnich meczow to 3 wygrane, przegrana i remis (rowniez na wlasne zyczenie). Druzyna w koncu wziela sie do odrabiania strat, ktore zafundowala sobie na poczatku sezonu. Wrocili kontuzjowani wczesniej zawodnicy, ekipa zgrala sie w obronie i zaczyna gonic w gore tabeli. Teraz jest ku temu najlepsza okazja - 3 mecze ze srednimi druzynami i 6 punktow do zdobycia. Punktow, ktore zapewnic moga przezimowanie na spokojnej pozycji w lidze. Azoty nie wygraly zadnego z trzech ostatnich spotkan z Chrobrym, wiec w zespole jest pelna mobilizacja i chec przelamania tej zlej passy. Co prawda Pulawy podejda do tego spotkania z jednym tylko bramkarzem (kontuzja Wyszomirskiego), ale powinni powalczyc - szczegolnie po remisie z Zaglebiem w meczu, ktory byl do wygrania bez problemow i po przegranej w pucharowym meczu z macedonskim Tikvesh Kavadarci. Na kolejna wpadke Pulawy pozwolic sobie nie moga. W rundzie jesiennej przegrali u siebie z Glogowem piecioma bramkami. Jednak od tego czasu Azoty graja duzo lepiej, natomiast Chrobry troche slabiej. Generalnie podejrzewam, ze mecz bedzie na styku, jednak po takim kursie warto zagrac Azoty, gdyz bukmacherzy troche chyba ich w tym meczu nie doceniaja.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Chrobry-Azoty under57,5
tak na dobrą sprawę trudno w tym meczu wskazać faworyta i granie na zwycięzce meczu to loteria, zapewne dyspozycja dnia okaże się decydująca.
Ja zdecydowałem się na undera, jest to w zasadzie mecz o 4pkt, wygrany umocni się w srodku tabeli, przegrany może mieć jeszcze problem z załapaniem sie do ósemki. Spodziewam się twardego i nerwowego pojedynku, w ktorym zamiast pieknej gry będzie dużo walki i emocji. Uważam że wystawiona linia jest dość wysoka, sądze że zwycięzca meczu nie przerzuci trzydziestki. Dodatkowo do undera skłania mnie naprawde dobra w ostatnim czasie gra azotów w defensywie ale też nienajlepsza ich dyspozycja jeśli chodzi o atak.

Wisła-Warmia
co do tego meczu, to mam dylemat bo w takim samym stopniu kusi mnie zagrać
wisła(-5,5) i under 59,5
myślę że jeden z tych betów wejdzie. A może dwa? ????
 
M 29

marian2010

Użytkownik
MKS Zagłębie Lubin - KS Vive Targi Kielce
Typ: Vive Kielce -8.5
Kurs: 1.85 Tobet


Mecz w którym faworytem może być tylko jeden zespół. Mecz do jednej bramki od 30 minuty spotkania, albo i wcześniej nawet. Kielczanie spokojnie wygrają ten mecz. Zagłębie może i w 1 meczu z Vive zagrało dobrze, ale w końcu zabrakło sił. Teraz też im zabraknie, jak każdemu zespołowi w lidze grającemu na 110% z Kielcami w końcu tych sił braknie.

SPR Chrobry Głogów - KS Azoty Puławy
Typ:Chrobry Glogow -0.5 Tobet
Kurs: 1.80


Typ: Poniżej: 57.5
Kurs: 1.85 Tobet


Chrobry spokojnie powinien wygrać ten mecz. Atutem jest własne boisko, a to jest bardzo duży atut w Polskiej lidze. Azoty grają coraz lepiej, ale gdy bramki rzuca tylko Zydroń i cała ofensywa jest skupiona tylko na tym, żeby mu podać i on ma strzelić to nie wróży im to najlepiej. Chrobry może poza tym remisem z Kwidzynem nie zachwyca, ale dziś powinni sobie poradzić. Nie będzie wiele bramek w tym meczu.

Orlen Wisła Płock - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
Typ: Wisla Plock -5.5
Kurs: 1.85 Tobet


Wisła będzie chciała wygrać dziś na swoim terenie. Olsztyn jest słaby na wyjazdach, jest to zespół domowy. Na wyjazdach grają fatalnie. Wisła niesiona dopingiem swoich kibiców pokaże, że potrafi wygrywać dużą różnicą bramkową. Wisła ma potencjał tylko zawodnicy muszą się jeszcze zgrać lepiej, żeby wygrać z Vive w lidze, albo grać o najwyższe cele w europejskich pucharach. Dzisiaj kibice obejrzą, tak mi się wydaje, jednostronne spotkanie, bo nie liczyłbym na bd. dobry występ drużyny z Warmii.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W dzisiejszych spotkaniach moim zdaniem wygrają faworyzowane wśród bukmacherów drużyny.
vs

Chrobry Głogów - Azoty Puławy
Chrobry @ 1.8 Tobet ⛔ 26:28
W mojej ocenie faworytem są gospodarze. Jeśli chodzi o potencjał w obu zespołach, to z pewnością Azoty są nieco wyżej w ligowej hierarchii, ale nie samym potencjałem, nie samymi umiejętnościami gra zespół. Problemem Azotów jest trener Kowalczyk, który w żadnym stopniu nie potrafi wykorzystać potencjału chłopaków. Gra opiera się na parze Stęczniewski-Zydroń, Żaden z pozostałych zawodników nie jest w stanie dźwignąć ciężaru gry długofalowo. Są zrywy Zinczuka, Pomiankiewicza czy nawet Szyby. Więc oni na pewno mogą i potrafią. Lepiej jednak oprzeć grę na jednym zawodniku i bramkarzu, który jest już bardzo stary i w każdym meczu może zagrać przecież słabiej. Wyszomirski kontuzjowany, więc zmiennika brak. Azoty moim zdaniem zwyżkę formy mają już za sobą, Moim zdaniem w meczach z Miedzią czy Olsztynem ich psim obowiązkiem było wygrać, bo rywale to moim zdaniem najsłabsze ekipy tej ligi mimo, że taki Olsztyn ma sporo punktów. Na plus z pewnością spotkania w Mielcu i z Vive w pucharze. Ale ostatnio z Zagłębiem czy Tikvesh gra KSA wyglądała tragicznie. Niech jako tego dowód świadczy, że w meczu z Zagłębiem przez 17 minut tylko Zydroń zdobywał bramki dla Azotów. Spotkanie z Tikvesh pokazało, że Azotom pewien styl gry przeciwnika nie odpowiada. I moim zdaniem właśnie Chrobry gra dość podobnie do przeciwnika z Macedonii. Po ich stronie brak większego zagrożenia rzutowego, brak zawodnika z tzw. pierdolnięciem. Po stronie Chrobrego zabraknie Wysokińskiego, Piętaka i Żaka, jednak trener Jednoróg twierdzi, że zmiennicy są w stanie zastąpić tych zawodników.
Chrobry jest chyba najbardziej przez puławian nie lubianym rywalem, dodatkowo dochodzi zmęczenie, bo w spotkaniach PP czy CC grają raptem 9tką zawodników. Maraton meczowy, średnia forma i Head-to-Head - to słabości Azotów, które mogą przechylić szalę na korzyść Chrobrego, którego lekka zwyżka formy daje się zauważyć po niezłych ostatnich spotkaniach z Miedzią i MMTS-em.

Co do pozostałych spotkań to zgadzam się z chłopakami co do typu na Wisłę -5.5. Natomiast mecz Vive radziłbym odpuścić.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

MKS Piotrkowianin - MMTS Kwidzyn
Typ: MMTS @ 1.55 Tobet ⛔ 33:25 :;/:

Starcie dwóch zespołów będących na różnych biegunach jeśli chodzi o tabelę, jeśli chodzi o wszystko inne. Może jedynie finansowo jest w miarę podobnie, bo do mocarzy i krezusów ani jeden z dwóch zespołów nie należy.
Jeśli chodzi o kadry, to z pewnością lepiej wygląda sytuacja w Kwidzynie. Skład podobny jak w poprzednich sezonach, mało kontuzji, znakomita współpraca i zgranie. W Piotrkowie od odejścia Piotra Dropka miało być już tylko lepiej. Tyle, że jest co raz gorzej. Śmieszne jest to, że Edek Strząbała został zwolniony z Miedzi po 5 kolejkach, od 7 do 11 prowadził Piotrkowianina, a dziś poprowadzi Miedź! Nie mam szacunku do takich śmiesznych ludzi jak pan Edek z fabryki kredek, ale nie o tym tutaj. Piotrkowianin ma bardzo słaby personalnie skład i w mojej ocenie to Dropek wyciągał z nich 120%, a niewielu innych jest w stanie wycisnąć więcej. Nie ma tu jakichś znanych nazwisk, nie ma jakichś strzelb, nie ma dobrej bramki. Nie ma niczego, i wyniki nie mogą dziwić. Faworyt tego meczu jest tylko jeden i jest nim z pewnością Kwidzyn, który ostatnio może trochę słabiej zagrał w Głogowie, ale wcześniej znakomicie zagrał w meczach z Azotami czy Zagłębiem. Trener Markuszewski powtarzał, że zespół chce zmazać plamę z poprzedniego meczu, i na pewno jest ku temu dobra okazja. Piotrkowianin nie ma atutów poza zaangażowaniem. Kwidzynianie regularnie wygrywają z zespołem z Piotrkowa i nie wygląda by było dziś inaczej.
 
M 29

marian2010

Użytkownik
MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn
Typ: powyżej 54.5
Kurs: 1.85 Tobet



Więc Piotrkowianin na ostatnim miejscu w tabeli. Do Piotrkowa przyjeżdża drużyna vice-mistrza Polski. Kwidzyn ostatnio wygrywa wszystkie mecze z Piotrkowianinem. Przerwał passę zwycięstw Piotrkowianina u siebie w sezonie 2008/2009. I od tej pory Piotrków zaczął spisywał się coraz gorzej we własnej hali. Ale wróćmy do meczu. Jest wielką niewiadomą to co zrobi zespół z Piotrkowa. Oni są nieobliczalni, gdy nikt na nich nie stawia potrafią zagrać tak jakby był to ich mecz życia. Kibice nie opuszczą zespołu i będą z nim do końca. Matulski mam nadzieję da zawodnikom do zrozumienia, że muszą grać na całego, że nie ma przelewek już. Może nie wygrają dzisiaj, ale jak będzie lepsza gra niż ostatnio to już będzie to sygnał do tego, że mogą jeszcze powalczyć. Nie wiem na co stać w dzisiejszym meczu zespół gospodarzy. Jest to zespół nieobliczalny, który może zrobić wszystko. Zbyt pochopnie zwolnili Dropka, ale to już przeszłość.


KS AZS AWF Gorzów Wlkp - MSPR Reflex Miedź Legnica
Typ: MSPR +1.5
Kurs: 1.60 Tobet


Gorzów na swoim podwórku nie spisuje się najlepiej. Miedź na wyjazdach radzi sobie dosyć dobrze, tylko właśnie Strząbała będzie 1 trenerem tej drużyny. I tu się rodzi pytanie, czy Edek jest dobrym trenerem, czy jest na tyle dobry by prowadzić teraz zespół w Ekstraklasie z powodzeniem. Sądzę, że nie po tym co zrobił w Piotrkowie. Zawodnicy zamiast grać lepiej zaczęli grać gorzej. I akurat na mecz z Miedzią, dlaczego Miedź nie upominała się o Edka wcześniej tylko akurat po meczu w Piotrkowie. Mecz będzie wyrównany i sądzę, że taki handicap powinien był trafionym typem.

MKS Nielba Wągrowiec - SPR BRW Stal Mielec
Typ: SPR BRW Stal Mielec
Kurs: 2.00 Tobet


Stal jest 3 drużyną w klasyfikacji zespołów które wygrywają na wyjazdach. Zdobyli na wyjazdach pkt 5. Jest to rewelacja rozgrywek. I myślę, że dziś poradzą sobie z Nielbą. nielba wygrywała dotąd z zespołami które nie radzą sobie na wyjazdach(Piotrków i Olsztyn) albo z zespołem który na początku sezonu był bez formy(Azoty). Stal gra bd. fajny handball. Jak pisałem już we wcześniejszych analizach nie boją się nikogo i dlatego właśnie grają bd. dobrze. Nielba będzie musiała grać o utrzymanie w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 29

marian2010

Użytkownik
Warmia Anders Group Społem Olsztyn - KS Vive Targi Kielce
Typ: powyżej: 59.5
Kurs: 1.85 Tobet


Typ: Warmia +10.5
Kurs: 1.83 bet365


W dzisiejszym meczu rozegranym awansem zagra mistrz Polski z drużyną z Warmii i Mazur. Warmia jest drużyną własnego boiska, ale w meczu z Vive nawet atut własnego boiska nie pomoże. Tu bardziej zależy od tego czy drużyna z Olsztyna podejmie walkę przez cały mecz czy będą tylko cieniem. Mam nadzieję, że pokażą się z dobrej strony swoim kibicom. Ciężko wytypować czy Vive wygra kilkunastoma czy kilkoma bramkami. Pod znakiem zapytania stoją występy chińczyka, zaremby, józka i dzidziusia. Pierwszy raz mam mętlik w głowie. Nie jestem na 100% pewien tych typów. Vive może dzisiaj odpuścić sobie mecz, żeby zagrać na 120% z Chambery, bo to będzie mecz o przedłużenie szans na wyjście z grupy LM. Odpuścić mecz i wygrać kilku bramkową przewagą, i dać odpocząć swoim najlepszym graczom przed ważniejszym meczem niż ten z Olsztynem, który i tak wygrają.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Miedź- Nielba 1 1,80 tobet

Miedź jeszcze bez zwycięstwa na własnym parkiecie. Lepszej okazji mieć nie będą bo grają z ekipą która na wyjazdach wyraźnie sobie nie radzi. Na pewno miedzianka zrobi wszystko aby ten mecz wygrać, bo w pozostałych meczach do końca roku o punkty będzie znacznie trudniej (wisła i vive)

azoty-piotrkowianin(+3,5) 2 1,8 fortuna

gracze azotów w ostatnich dniach narzekali na kłopoty zdrowotne, w treningach nie uczestniczył m.in zydroń. Na problemy z kolanami narzeka stęczniewski. Na pewno odbija się zawodnikom ostatni miesiąc w którym rozegrali 7meczów(ale trzeba przyznać był to miesiąc udany, 5pkt w 4meczach ligowych, awans w chalenge cup i dobry mecz w PP z vive). Piotrków podbudowany ostatnią wygraną z kwidzynem na pewno będzie próbował urwać też punkty w puławach. Spodziewam się trudnej przeprawy azotów, zresztą ostatnie mecze puławian pokazują że o te punkty nie jest łatwo i większość to mecze na styku: 24:21 z miedzią, 34:34 z lubinem, 28:26 w głogowie
 
M 29

marian2010

Użytkownik
MMTS Kwidzyn - KS AZS AWF Gorzów Wlkp
Typ: KS AZS AWF Gorzów Wlkp +5.5
Kurs: 1.72 Tobet


W ostatniej kolejce Kwidzyn przegrał niespodziewanie w Piotrkowie. Dzisiaj podejmują zawodników z Gorzowa. Kwidzyn zagrał w ostatniej kolejce po prostu słabo, byli tłem dla drużyny z Piotrkowa Trybunalskiego. Teraz Kwidzyn zagra u siebie i powinien wygrać to spotkanie, ale zespół z Gorzowa będzie walczył i tanio skóry nie sprzeda. Będzie to spotkanie wyrównane i nie uda się zespołowi z Kwidzyna odskoczyć na kilku bramkową przewagę. Gorzów na wyjeździe spisuje się dosyć dobrze i tanio skóry nie sprzeda.

KS Azoty Puławy - MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Typ: powyżej 55.5
Kurs: 1.85 Tobet


No i zespół który nie mógł wygrać u siebie z Legnicą wygrał tydzień temu z Kwidzynem. To jest zespół, który jest nieobliczalny. Nie radzą sobie najlepiej na wyjazdach od paru sezonów. W tym brakowało też trochę szczęścia na wyjazdach. I jadą do Puław, gdzie zagrają z tamtejszą Wisłą. Azoty wygrali ostatni mecz z Głogowem na wyjeździe. W ostatnim meczu Piotrkowianie zagrali bd. dobrze taktycznie. Jak zagrają w tym elemencie tak dobrze teraz to mogą pokusić się o zwycięstwo. Wyłączenie z gry Adamuszka zaowocowało zwycięstwem, może teraz wyłączenie z gry dwóch najlepszych graczy Wisły zaowocuje zwycięstwo. Ciężko wytypować bo Piotrkowianin to drużyna nieobliczalna.


SPR BRW Stal Mielec - Orlen Wisła Płock
Typ: Wisła -3
Kurs: 1.85 Pinnacle


Stal jest rewelacją sezonu, jak w poprzednim sezonie Nielba. Tylko, że Stal radzi sobie o wiele lepiej. Wisła będzie miała ciężkie zadanie dzisiaj, powinni wygrać, ale nie będzie to łatwe zadanie na trudnym terenie w Mielcu. Wisła ma o wiele lepszych zawodników niż Stal. Stal się nie podda łatwo, ale w Wiśle ma zagrać już Bostjan Kavas więc powinni wygrać spokojnie ten mecz. Vegard na rozegraniu, Kuzelev w formie, ma nie grać Miszka podobno i to będzie trochę osłabienie, ale powinni sobie poradzić. Stal będzie walczyła o jak najlepszą pozycję przed play-offami. Tylko, żeby nie stracili formy gdy awansują do play-off. Realia są takie jakie są w polskiej lidze i 2 zespoły już przed sezonem mają zapewnione miejsca w lidze, a walka toczy się o pozycje 3-12.
 
P 0

pavlinho

Gość
Miedź- Nielba 1 1,80 tobet

Miedź jeszcze bez zwycięstwa na własnym parkiecie. Lepszej okazji mieć nie będą bo grają z ekipą która na wyjazdach wyraźnie sobie nie radzi. Na pewno miedzianka zrobi wszystko aby ten mecz wygrać, bo w pozostałych meczach do końca roku o punkty będzie znacznie trudniej (wisła i vive)
No fajnie, tylko że Miedzianka jest kompletnie bez formy i niech Cię nie zmylą jej ostatnie dwie wygrane. Nielba zmieniła trenera, wracają kluczowi zawodnicy i ich ostatnie dwie wygrane jakoś dają mi lepsze wrażenie niż wygrane Miedzi z dwiema najsłabszymi drużynami ligi :] Wygraliśmy w Nielbie, no fajnie ale w Nielbie nie grało więcej niż pół obecnej drużyny ???? Tacy gracze w Miedzi jak Paluch, Buchwald, Garbacz i Piwko ( ???? największy lol, mecze nam powinien wygrywać) powinni ciągnąć grę a straaaaaaaaaaaaasznie cieniują. Miedz jeszcze u siebie nie wygrała, blablabla chce wygrać i spiąć poślady ale pewnie nic z tego nie wyjdzie. Ja bym sobie zagrał na Nielbe ale że mecz jest u nas to może w końcu wygrają ale w to wątpię.
 
kiler86 5

kiler86

Użytkownik
W mojej opinii dzisiaj wygra Nielba. Ostatnio naprawdę grają nieźle, Miedź u siebie słabiutko. Nie zapominajmy, że Nielba do drużyna z ogromnym potencjałem i zawsze trudno się z nimi gra. Wygrana z Warmią, Stalą i niewielka przegrana z Orlenem. Kurs na pewno warty gry.
 
M 29

marian2010

Użytkownik
MSPR Reflex Miedź Legnica - MKS Nielba Wągrowiec
Typ: powyżej 54.5
Kurs: 1.85 Tobet

Mecz drużyn, z których jedna nie wygrała jeszcze u siebie, a druga nie wygrała na wyjeździe. Ciężko wytypować drużynę która dzisiaj wygra i przełamie swoją złą passę, czy będzie to Miedź która wygra 1 mecz u siebie, czy będzie to Nielba, która wygra 1 mecz na wyjeździe. Będzie to ciekawy mecz, Nielba wraca do formy powoli i mają szanse na 6 miejsce przecież nawet i będąc w dobrej formie mogą powalczyć o medale nawet. W dzisiejszym meczu drużyny nie odpuszczą i będą walczyć o zwycięstwo. Drużyny nie odpuszczą dzisiaj i będą starały się rzucić jak najwięcej bramek.
 
M 29

marian2010

Użytkownik
Orlen Wisła Płock - MSPR Reflex Miedź Legnica
Typ: powyżej: 53.5
Kurs: 1.70 Tobet


Wisła w dzisiejszym meczu na pewno udowodni swoją wyższość. Miedź na wyjeździe radzi sobie nie najgorzej więc rzucą myślę dużo bramek. Wisła u siebie będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony więc 30 bramek na spokojnie powinni rzucić. Wiśle pozostała już tylko walka o ligowe punkty i byle do finału z Vive, bo inaczej nie może być. Miedź musi walczyć z całych sił w innych meczach, żeby utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej.


KS AZS AWF Gorzów Wlkp - KS Azoty Puławy
Typ: KS Azoty Puławy
Kurs: 1.70 Tobet



Gorzów jest najsłabiej grającą drużyną u siebie(1 zwycięstwo i 1 remis), Azoty natomiast na wyjeździe 2 zwycięstwa. Azoty mają duży potencjał w ataku(Zydroń, Zinchuk). Ci dwaj gracze są nie podwarzalnie najlepsi w Puławach. Gorzów ma Gumińskiego tylko. Azoty mają potencjał i widać, że poprawili teraz grę w obronie, która szwankowała na początku sezonu. Teraz dwa elementy idą ze sobą w parze i myślę, że będą w stanie powalczyć o 3 miejsce w lidze.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W pełni zgadzam się z poprzednikiem. Moim zdaniem linia 53.5 w meczu outsidera z mocarzem to porażka ze strony buków. W tym spotkaniu z pewnością zobaczymy troszkę radosnego handballu i nie zdziwię się, jeśli Nafciarze zakręcą się w okolicy 35 bramek. OK, Nafciarze świetnie grają w obronie, mają znakomitych bramkarzy i ja to rozumiem. Ale obrona w tym spotkaniu na pewno nie będzie kluczowa. Z pewnością z dobrej strony zechcą pokazać się powołani do kadry Twardo i Chrapkowski. Miedź to jedna ze słabszych ekip tej ligi, aczkolwiek ostatnio odniosła 3 wygrane pod rząd. Wątpie, żeby powalczyli w Płocku aczkolwiek myślę, że są w stanie pokazać się z niezłej strony i udowodnić, że ostatnie zwycięstwa jak i przedsezonowe spekulacje o medalowych aspiracjach Miedzi nie są &quot;z dupy&quot;.
Azoty podbudowane ostatnim dobrym meczem z Piotrkowem oraz awansem do 1/8 Challenge Cup wybierają się do Gorzowa i tu z pewnością są zespołem, który jest zdecydowanym faworytem dzisiejszej potyczki. Słabiej zagrał w meczu z Piotrkowem Zydroń, ale Zinczuk i znakomita obrona oraz świetny bramkarz pozwoliły zespołowi Azotów na spokojną wygraną. Dziś rywal moim zdaniem niekoniecznie lepszy od tego sprzed tygodnia. Gorzowianie nie wygrali od dwóch miesięcy i ja nie widzę powodu, dla którego to dziś mieliby odnieść zwycięstwo. Dziś liczę na dobry mecz Wojtka Zydronia, dobry bramkarzy i świetną już od dłuższego czasu obronę. Moim zdaniem również w tym meczu linia u/o to debilizm, bowiem zespół Azotów nie pozwoli sobie wrzucić zbyt wielu bramek gospodarzom, których jedynym motorem napędowym jest Gumiński. Chciałbym aby Piotrek Wyszomirski dziś pokazał się z dobrej strony, bowiem w meczu kadry zagrał kapitalnie. Ale jeśli nie on, to Maciek Stęczniewski. Azoty myślę, że wygrają ten mecz i umocnią się na wysokiej 4 pozycji.
Azoty @ 1.75 Betsson ✅ 32:33
Gorzów - Azoty | Under 60.5 @ 1.80 Tobet ⛔ 65
Wisła - Miedź | Over 53.5 @ 1.7 Tobet ⛔ 43
 
M 29

marian2010

Użytkownik
KS Vive Targi Kielce - SPR BRW Stal Mielec
Typ: SPR BRW Stal Mielec +16.5
Kurs: 1.80 Tobet


Vive jest bd. dobrym zespołem jak na polskie warunki, ale nie będzie koncertu bramek w tym meczu. Nie potrzebują tego zawodnicy kieleccy. Stal nie jest słabym zespołem. Vive 16 bramkami wygrało z Gorzowem i Piotrkowianinem więc zespołami które zajmują 2 ostatnie miejsca w tabeli. Stal jest dobrym zespołem, grają ciekawy handball. Nie sądzę żeby Vive wygrało 17 bramkami z Mielcem mimo, że grają u siebie.

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. - SPR Chrobry Głogów
Typ: MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. -1.5
Kurs: 2.00 Tobet


Piotrkowianin drużyna, która musi wygrywać i ma okazję ku temu gdyż gra u siebie. Zdobycie tych 2 punktów dzisiaj jest im bardzo potrzebne. Muszą udowodnić, że potrafią walczyć i wygrywać. Nie jest to słaby zespół, nie mają słabych zawodników tylko coś im nie wychodzi, nie mogą się zgrać w tym sezonie. Forma musi przyjść teraz na 2 mecze i nie można jej zgubić po zimowej przerwie. Będą musieli przepracować ten okres bardzo mocno i wzmocnić się może. Chrobry też walczy o utrzymanie, bo niby jest na 7 pozycji, ale to tylko 4 pkt przewagi nad Piotrkowianinem. Jak Piotrkowianin zagra tak jak z Kwidzynem to spokojnie wygrają ten mecz.

MKS Zagłębie Lubin - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
Typ: MKS Zagłębie Lubin -1.5
Kurs: 1.80 Tobet


Warmia nie potrafi grać na wyjazdach i w tym meczu to pokażą. Zagłębie gra dobrze i nie wyrwie sobie tego zwycięstwa. Skrzydłowy Tomaczak, bramkarz Malcher, Adamczak, Orzlowski, Piotrek Obrusiewicz dadzą radę i pokonają na sali szkoły podstawowej ekipę z Olsztyna. W Olsztynie budują drużynę co rok i nie mogą jej zbudować. Zagłębie gra ostatnie spotkanie u siebie w tym roku i nie powinni tego przegrać.


MKS Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn
Typ: MMTS Kwidzyn
Kurs: 1.80 Tobet


Nielba jest niebezpieczna u siebie, ale Kwidzyn jest za dobry dla nich. Kwidzyn spokojnie wygra to spotkanie mimo, że grają na wyjeździe. Są zgraną ekipą która gra ze sobą kolejny sezon. Nielba po dobrym zeszłym sezonie teraz gra słabo, a żadnych drastycznych zmian nie było wprowadzonych w przerwie między rozgrywkami. Kwidzyn będzie walczył i wygra to spotkanie po ciężkim boju z ekipą gospodarzy.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Popieram typ na zagłębie (1,6 lub handi -1,5 1,85)
Uważam że zagłębie jest drużyną lepszą. Warmia nie przekonuje swoją grą, punkty zdobywa dość szczęśliwie, na wyjazdach spisuje się słabo. Zagłębie musi ten mecz wygrać bo inaczej może mieć problemy z załapaniem się do playoffów a to byłoby ogromnym rozczarowaniem w tym klubie. Ostatnio powalczyli dzielnie z vive co na pewno wpłyneło pozytywnie na morale

vive-stal
w tym meczu widze dużo bramek podobnie jak w pierwszym meczu tych drużyn, jak dla mnie over63,5 jak najbardziej do gry, a także handi bramkowe w strone stali
Co do pozostałych dwóch meczów to trudno w nich wskazać zwycięzce. Ja osobiście zagrałem za małą stawkę remis w meczu nielby z kwidzynem. Ten mecz jest w tv, rok temu również ten mecz był transmitowany i jeśli dobrze pamiętam skończył się remisem. Może dziś powtórka z rozrywki? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom