>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PGNiG Superliga 2010/2011

Status
Zamknięty.
nbd 485

nbd

Użytkownik
Coz, ja tez dorzuce pare slow od siebie, chociaz przyznam, ze z wiekszoscia podanych typow sie zgadzam ;) Krotko, bo krotko - ale zawsze:
Zaglebie Lubin v Vive Kielce
Tu sprawa wydaje sie byc prosta - Vive w pierwszym meczu pokazalo roznice klas, jaka dzieli ich i Zaglebie. Jednak bukmacherzy chyba za bardzo &#39;podniecili sie&#39; wynikiem poprzedniego meczu, stad linia 13.5 na to spotkanie. Tak bardzo jak jestem przekonany, ze Vive spokojnie sobie poradzi, tak bardzo nie chce mi sie wierzyc, ze Zaglebie u siebie przegra czternastoma trafieniami. Dodac nalezy, ze gra powinna byc bardzo otwarta i bramek powinno nawpadac, stad typy:
Zaglebie Lubin +13.5 @1.85 Tobet ✅ 29:42
Over 60.5 @1.85 Tobet ✅ [71]

Traveland-Spolem v Stal Mielec
Tu rowniez zgadzam sie z typami podanymi wyzej. Stal osiagnela naprawde duzo w tym sezonie, jednak wydaje mi sie, ze na tym nie poprzestana i wywalcza awans do kolejnej rundy. Jednak chyba nie po tym meczu. Nie wierze, zeby Warmia miala zagrac u siebie tak, jak tydzien temu w Mielcu. Goscie przyjada rozluznieni (w koncu teraz wyrabiaja plan ponad norme), natomiast gospodarze zagraja z nozem na gardle. U siebie w hali potrafia byc trudni do pokonania, stad:
Traveland-Spolem @1.68 Tobet ✅ 34:28

Azoty-Pulawy v Wisla Plock
Ten mecz mnie zastanawia. Wisla byla ogromnym faworytem (szczegolnie po ograniu Vive w Kielcach), Pulawy po swoich ostatnich wystepach byly skazywane na sromotna porazke (slusznie zreszta), a tu co? Azoty pozbyly sie trenera i nagle w Plocku ozyly, przegrywajac jedna tylko bramka. Ciezko wiec przewidziec, co bedzie dzialo sie jutro. Z jednej strony czuje w tym meczu under - Steczniewski po stronie gospodarzy powinien (jak zwykle) pokazac sie z dobrej strony, u gosci pewnie znowu zagra Dudek i jesli zrobi to tak, jak tydzien temu - under murowany. Do tego obie druzyny (chcac w tym meczu cos ugrac) powinny grac spokojnie i szanowac pilke, co dodatkowo mnie przekonuje. Wydaje mi sie tez, ze Azoty moga sprawic niespodzianke i (o ile utrzymaja poziom z meczu w Plocku) moga ten jeden mecz wygrac. A wiec:
under 60.5 @1.85 Tobet ✅ [56]
Azoty-Pulawy @5.00 bet365 (za bardzo lekka stawke, w ramach szukania niespodzianki) ⛔ 26:30

Chrobry Glogow v Kwidzyn
Dla mnie promocja - zaskakujaco duze kursy na Kwidzyn, ktory (jak wiadomo) wybral sobie rywala do play-offow i teraz grzecznie ich wyeliminuje. Duzo o tym meczu zostalo napisane wyzej, ja tylko grzecznie podpisze sie pod typem:
Kwidzyn @1.75 Tobet ⛔ 24:24 po regulaminowym czasie

Legnica v Gorzow Wlkp.
Chocbym chcial, nie da sie o tym meczu duzo napisac. Wyrazny faworyt w postaci Legnicy - mysle, ze Nielby nie przeskocza, ale 10. miejsce powinni miec z reka w kieszeni. Gorzow straci matematyczne szanse na utrzymanie, jesli przegra ten mecz. Ale bez Filipa Kliszczyka nie ma innego wyjscia (na dodatek grajac na wyjezdzie). Miedz gra w kratke, ale podejrzewam, ze skonczy sie tak:
Legnica -3.5 @1.85 Tobet ✅ 37:28

Nielba Wagrowiec v Piotrkow Tryb.
Sytuacja dosc podobna, jak w meczu wyzej. Nielba niefortunnie znalazla sie w tym gronie i w moim przekonaniu odstaje poziomem od druzyn, z ktorymi przyszlo im grac. Piotrkowianin pokazal tydzien temu w meczu z Gorzowem, ze tak naprawde malo dzieli te dwie druzyny, stad stawiam na zwyciestwo gospodarzy. Nielba bedzie chciala zachowac dystans do Miedzi, a zeby to zrobic, trzeba pewnie ograc Piotrkowianina. Motywacji nie zabraknie, umiejetnosci tez, stad:
Nielba Wagrowiec -2.5 @1.85 Tobet ✅ 32:24
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 220

andrzej78

Użytkownik
To i ja coś dodam od siebie i troche się wyłamie.
Oczywiście w pełni zgadzam się z overem w Lubinie, aż dziwne że buce nie wystawili tu przynajmniej 65,5. Nic tylko grać overka 60, choć to będzie taka handbalowa &quot;masuffka&quot; a z takimi to różnie bywa ???? Handi na gospodarzy też do gry, myślę że Vive nie będzie dążyć do pogromu, a jak Lubin zagra dobre zawody to widze tu jakieś 6-8 goli przewagi max.
Na mecz w Puławach under to chyba najlepsza propozycja. Gospodarze na pewno powalczą, z jakim skutkiem, niewiadomo. Osobiście chciałbym aby doszło do niespodzianki, koledzy z Puław zapewne także ???? Handi no bet, bo równie dobrze może być na styku jak i spokojnie nafciarze mogą wygrać.
Warmia-Stal
I tu próbuje niespodzianki i wygranej Mielca (totomix proponuje 2,88) Gospodarze muszą, goście mogą i to już jest ich mały handicap na starcie. Presja po stronie Warmii, jeśli sobie poradzą to będzie 3 mecz a jak nie, to &quot;kopciuszek&quot; w strefie medalowej stanie się faktem
Chrobry-Mmts
Tu też spróbuje niespodzianki. Oczywiście goście to faworyt, i jeśli przystąpią do meczu w pełni skoncentrowani to wygrają. Ale liczę na to że po ostatniej wysokiej wygranej, podejdą do meczu trochę lekceważąco, dodatkowo własna hala, kibice, no i kursik 2,64, to czemu nie spróbować.
Podsumowując gram dziś tak:
Lubin-Vive over 60,5 ✅ 71 [29:42], Lubin (+13,5) ✅
Azoty-Wisła under 60,5 ✅ 56 [26:30]
dubel Nielba(-2,5) ✅ 32:24 i+Miedź(-3,5) ✅ 37:28
Warmia-Stal 2 ⛔ 34:28
Chrobry-Mmts 1 ⛔ 24:24
dodatkowo za drobniaki próbuje remisy w Puławach ⛔ , Olsztynie ⛔ i Głogowie ✅ a także remisy do przerwy w Puławach ⛔ i Lubinie ⛔.
Coś czuje że będzie przynajmniej jedna dogryweczka ????
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Ostatnio typowanie męskiej Superligi wypadło nadto okazale, zobaczymy czy podobnie będzie także jutro. Już w środę bowiem odbędą się 3 niezwykle ważne spotkania zarówno w kontekście walki o medale, jak i obrony przed degradacją. Powiem otwarcie, że zapowiadają nam się kolejne wspaniałe emocje ale o tym już poniżej.
vs
KS AZS AWF Gorzów Wlkp - MKS Nielba Wągrowiec
31:25
Zacznę od spojrzenia ku dole ligowej tabeli. W ostatni weekend poznaliśmy już definitywnie pierwszego spadkowicza z Superligi. Zawodnicy z Gorzowa stracili już nawet matematyczne szanse na uniknięcie relegacji z najwyższej klasy rozgrywkowej. I właśnie od tego zacznę swoje dywagacje. Podopiecznym Henryka Rozmiarka w zasadzie pozostała teraz walka o honor i uznanie w oczach kibiców. Ciężko jednak optymistycznie patrzeć na poczynania gorzowian skoro oni sami sprawiają wrażenie pogodzonych z losem. Jutro do Gorzowa przyjeżdża Nielba, która prowadzi w rywalizacji grupy play – out. Wągrowczanie wygrali oba swoje mecze w tej fazie rozgrywek, jednak należy pamiętać iż były to potyczki na własnym parkiecie dla podopiecznych Giennadija Kamielina. W chwili obecnej Nielba posiada 4 pkt przewagi nad goniącą ją Miedzią w rywalizacji o uniknięcie spotkań barażowych z przedstawicielem I ligi. A pamiętać wszak należy iż zawodników z Wągrowca czeka jeszcze rewanż z Miedzią tyle że na parkiecie w Legnicy gdzie o punkty będzie dość trudno. Zatem najlepiej byłoby wygrać jutro w Gorzowie i ze spokojem podchodzić do kolejnych spotkań. O koncentracji i braku lekceważenia słabego – powiedzmy sobie uczciwie – rywala niech najlepiej świadczą te słowa wągrowieckiego skrzydłowego, które Łukasz Białaszek powiedział dla Sportowych Faktów: „W Gorzowie czeka nas trudna przeprawa. Jeżeli chcemy pokonać GSPR, musimy się bardzo mocno skoncentrować i zagrać po prostu z głową” Podsumowując myślę że warto zainwestować parę groszy w wygraną Nielby, która jeśli faktycznie nie zlekceważy rywala, to powinna ten mecz wygrać. A raczej nie zlekceważy mając na uwadze porażkę w Gorzowie w rundzie zasadniczej. Jutro inny mecz, inne nastawienie obu ekip, lepszą drużyną są goście i powinni to udowodnić na parkiecie. Wg mnie i handicap powinien zosta ć w tym wypadku pokryty. Co ciekawe, obecnie tobet oferuje linię na poziomie 1,5 bramki podczas gdy taki pinnacle wystawił handi 3 - bramkowe :cool:
Propozycje: Nielba @1,65 ⛔ Nielba -1.5 @1,85 ⛔
Druga potyczka na dole tabeli to w moim przekonaniu typowy no bet. Jeśli musiałbym na siłę pokusić się o wskazanie triumfatora potyczki w Piotrkowie Trybunalskim to jednak wskazałbym w stronę Miedzi, jednak typowanie tego meczu zwyczajnie w świecie odpuszczę .
vs
SPR BRW Stal Mielec - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
28:24
Niezwykle istotny pojedynek w walce o półfinały SuperLeague. Po dwóch meczach rywalizacji pary mielecko – olsztyńskiej mamy remis 1-1 i o wszystkim zadecyduje jutrzejsze spotkanie w Mielcu. Nie będę się powtarzał bo obie ekipy charakteryzowałem już przy okazji sobotniej walki w Olsztynie i nic się od tego czasu nie zmieniło. Powiem tylko, że niezmiernie ciężko jest mi wskazać faworyta dlatego też same typowanie zwycięzcy sobie daruję. Nie znaczy to jednak, że nie mam zamiaru nic nie zagrać w tym pojedynku. Wg mnie śmiało można upatrywać tutaj overu/-a (niepotrzebne skreślić ;)) biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniku w tej rywalizacji zarówno w rundzie zasadniczej jak i już w PO. Przedstawia się to mniej więcej tak (statystyki wg tobetu): 16/04/2011 Superliga, Playoffs Olsztyn vs. Stal 34:28 10/04/2011 Superliga, Playoffs Stal vs. Olsztyn 34:29 15/12/2010 1. Liga Mężczyzn Stal vs. Olsztyn 36:29 26/09/2010 1. Liga Mężczyzn Olsztyn vs. Stal 33:33 Jak doskonale wida ć na tym przykładzie w każdym z pięciu spotkań między tymi ekipami w obecnym sezonie padało dużo więcej niż 60 bramek a taką linię oferuje nam właśnie tobet. Moim zdaniem jeśli mielczanie marzą o awansie – a nie mam najmniejszych wątpliwości że tak jest – to muszą grać to co potrafią najlepiej. A zatem swój charakterystyczny handball z szybkimi wznowieniami po utracie bramki w roli głównej. Zresztą Ryszard Skutnik, coach mielczan innego wyjścia nie ma jak tylko zalecić taką grę, która przyniosła efekt w pierwszym starciu ćwierćfinałowym. Propozycja:
Over 59,5 @1.85 ⛔

* wszystkie kursy tobet Podobnie jak ostatnio liczę na merytoryczną dyskusję co do spotkań :spokodfhgfh:
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Mielec-Olsztyn
under 61,5 1,85 (totomix) ✅ 52 [28:24]
remis (za drobniaki) ;) ⛔
Decydujące starcie w walce o półfinał. Owszem jak spojrzymy na grę Stali, pojedynki między tymi drużynami to overek wydaje się oczywisty. Ale ja jednak uderzam przeciwnie. Myślę że waga spotkania, i presja jaka będzie towarzyszyć zawodnikom obu drużyn będzie mieć duży wpływ na grę. Mecz powinien by wyrównany, ale moim zdaniem z niekoniecznie dużą ilością goli. Ale to tylko taka moja wizja, a jak będzie, zobaczymy.
Za drobne na dokładke remisik ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Azoty-Chrobry 1 (-2,5) 1,8 ⛔ 26:25
Pierwszy z meczów o miejsca 5-8. Uważam że Azoty są drużyną lepszą od Chrobrego, w ćwierćfinale niezłe mecze z Wisłą, Głogów z kolei odpadł w rywalizacji z Kwidzynem. Niby to są mecze o pietruszkę, ale jednak zdecydowałem się zagrać na gospodarzy. Prezes Azotów obiecał premie, jeśli drużyna zajmie conajmniej 6 miejsce na koniec sezonu. Więc motywacji chłopakom raczej nie zabraknie. O awansie w tej fazie decyduje dwumecz więc trzeba dodatkowo walczyć o jak najlepszą różnice bramek. Myślę że handikap jaki wystawili buki jest spokojnie do ogarnięcia. Ja osobiście spodziewam się wygranej gospodarzy 5-8 golami.
A jak będzie? zobaczymy wieczorem ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Mielec-Olsztyn
under 61,5 1,85 (totomix) ✅ 52 [28:24]
remis (za drobniaki) ;) ⛔

Decydujące starcie w walce o półfinał. Owszem jak spojrzymy na grę Stali, pojedynki między tymi drużynami to overek wydaje się oczywisty. Ale ja jednak uderzam przeciwnie. Myślę że waga spotkania, i presja jaka będzie towarzyszyć zawodnikom obu drużyn będzie mieć duży wpływ na grę. Mecz powinien by wyrównany, ale moim zdaniem z niekoniecznie dużą ilością goli. Ale to tylko taka moja wizja, a jak będzie, zobaczymy.
Za drobne na dokładke remisik ????
Doszlo do tego ze mamy kolejne spotkanie decydujace o awansie.

Stal-Warmia under 60,5(fortuna), 59,5(bwin) :-:

Argumenty te same co poprzednio, ten mecz zapowiada sie na jeszcze bardziej nerwowy.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Jednak troche ;) pomyliłem się w swoich rozważaniach i chłopaki nawrzucali troche brameczek wczoraj. Co do dzisiejszego półfinału to logiczny byłby overek ale ja spróbuje wykorzystać wysoką linie i gram:

Vive-Stal under 65,5(tobet)
Vive jako że musieli dłużej czekać na swojego przeciwnika mogli lekko wypaść z rytmu meczowego i to może mieć wpływ na ich skuteczność. Natomiast Stal napewno odczuwa trudy wczorajszego meczu i myślę że dziś nie będzie z ich strony szalonego tempa
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
7 maja kolejne spotkanie pomiedzy Wisla Plock , a MMTS Kwidzyń, stan rywalizacji po dwóch meczach w Płocku 2-0 dla Wisły po spokojnych wysokich zwyciestwach. Teraz czas na wyjazd do Kwidzynia. Na unibecie nie widze jeszcze wystawionych kursow na to spotkanie, nie wiem jak w innych bukach, ale na MMTS powinny byc ladne.
Wszystkie argumenty wskazują na wygraną płocczan i awans do finalu, ale... boje się ze powtorzy sie sytuacja sprzed roku, kiedy to MMTS zdobył wicemistrzostwo Polski po wyeliminowaniu wlasnie Wisly w polfinale, podobnie po dwoch meczach w plocku bylo 2-0, pozniej 2-2 i w decydujacym starciu w plocku wygral kwidzyn.
Proponuje zagrac na Kwidzyn, przed wlasna publicznoscia &quot;tanio skory nie sprzedadza&quot; ,ewentualnie jakis handicap
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
No cóż, po 19 dniach od ostatniego postu w tym temacie jak i po 15 od ostatniego typu w całym Dziale Handballa, wypadałoby się przywitać.
W Superlidze doszło do bardzo dziwnych rzeczy. Ktoś dostał pod stołem coś, ale na szczęście zwyciężył prawdziwy sport i możemy oglądać w Półfinałach tych, którzy na ten Półfinał zasłużyli. I tak, pary półfinałowe Vive Kielce - Stal Mielec (1:0)
MMTS Kwidzyn - Wisła Płock (0:2)
Może zacznę troszkę od tyłu, ale uważam, że w tym roku historia z lat poprzednich się nie powtórzy. Wisła nie przegra moim zdaniem ani jednego spotkania w Kwidzynie. Rewelacyjna obrona płocczan w pierwszych dwóch meczach będzie kluczem do zwycięstw. Świetna forma Arka Miszki, ogólnie zwyżkująca forma wszystkich zawodników, dobra forma typowo mentalna i co najważniejsze i co podkreślę jeszcze raz znakomita gra w defensywie. 5 bramek w jednej połowie? Oj, tego dawno nie było. Kielce mogą się obawiać defensywy Wisły, ale i ich atak wygląda świetnie. MMTS nie ma żądeł, które mogłyby ukuć Nafciarzy, dlatego uważam, że win Wisły w Kwidzynie będzie do gry, a kurs jakiego się spodziewam na ich zwycięstwo to około 1.40. Handi nie mam zamiaru ryzykować, gdyż Kwidzyn to jednak trudny i groźny u siebie rywal. W drugiej, a może pierwszej parze półfinałowej wczoraj doszło do pierwszego meczu. Vive Kielce pokonało Stal Mielec 40:29. O dzisiejszym meczu więcej nieco wyżej...
vs
Vive Kielce - Stal Mielec​
Drugi mecz półfinałowy, kolejne starcie niemalże Dawida z Goliatem. Dodatkowo, ów Goliat rozgrywa dziś trzeci mecz w ciągu trzech dni co Goliata czyni jeszcze słabszym.
Stalowcy pokazali w ostatnich dniach niesamowity charakter. Sprzeciwili się leśnym dziadom z ZPwRP i po raz drugi pokazali, że są od zespołu z Olsztyna znacznie mocniejsi. Znakomita forma Pawła Albina (14 bramek!), ale przede wszystkim dobra gra całej drugiej linii, dobre kontry i nade wszystko publika (podobno 3 tysiące ludzi), która niosła Stal do półfinału.
Wczoraj Stal pokazała się z dobrej strony, dość długo nawiązując dość wyrównaną walkę (bo czymś takim można jednak nazwać to, że się większość meczu przegrywa 4-6 bramkami na ich terenie), dopiero końcówka pokazała, że Mielec nie może grać 2 dni pod rząd, a tu czeka ich trzecie pod rząd spotkanie.
Inny czynnik, który pokazuje, że dziś blołałt możliwy, to reakcja po wczorajszym meczu trenera Wenty. Mówił, że nie jest zbyt zadowolony z gry swoich zawodników, zrzucał to na karb braku gry przez ponad 20 dni. Powiedział też, że zespół musi zachować koncentrację.
Vive we wczorajszym meczu powolutku wskakiwało na obroty, gra powinna się zazębiać, co w połączeniu z niesamowicie zmęczonym rywalem, co do którego składu nie jestem pewien daje nam bardzo duże szanse na zwycięstwo Vive.
Dotychczas w meczach Vive - Stal padały wyniki 44:30, 45:34 i 40:29, więc za każdym razem pokrywali over. Ja jednak wybieram dziś handicap, bowiem linia under/over jest wysoka. Uważam, że zawodnicy tę linię pokryją, ale nie ma co szarżować z graniem tak wysokiego overa.
Typ: Vive -11.5 @ 1.83 Bet365 ✅ 46:26
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Półfinały i cała reszta ????
Nie zwalniamy tempa, czas na kolejne typy z męskiej Superligi. W Parach Półfinałowych rywalizacja przenosi się do Mielca i Kwidzyna, co jednoznacznie wskazuje, że półfinały będą ciekawsze. Równie ciekawie może być w meczach o utrzymanie, gdzie rywalizacja będzie toczyć się w miastach spadkowiczów. Czy GSPR i Piotrkowianin zechcą z honorem pożegnać się z własną publicznością? Czy Miedź nie zniweczy swojej pracy, czyli tego, że zniwelowała 4 punkty straty do Nielby? I wreszcie spotkania o miejsca 5-8. Czy Azoty utrzymają jednobramkową przewagę? Czy Zagłębie zechce pokazać, że sześciobramkowa porażka na własnym parkiecie była wypadkiem przy pracy. Na te jak i inne pytania postaram się znaleźć odpowiedź.

vs



Stal Mielec - Vive Kielce​

Trzecie starcie półfinałowe pomiędzy czołowymi zespołami ligi jeśli chodzi o grę w ataku. Nie wiedzieć czemu, po wynikach 40:29 i 46:26 w Kielcach, buki postanowiły zmniejszyć linię under/over. Moim zdaniem jest to trochę niezrozumiałe. no ale to buki opłacają nas, a nie odwrotnie. :]
Stal walczyła do upadłego, grała naprawdę ambitnie w Kielcach, co doceniła kielecka publiczność, oklaskując chłopaków Skutnika kilkukrotnie. Ale jak gdzieś przeczytałem, tak rzeczywiście musiało być. Po prostu, &quot;nogi ich nie niosły&quot;, w szczególności w meczu nr 2.
A co do zespołu Vive, to myślę, że wiele zależy od ich podejścia do meczu. Czy wygrają dziesięcioma, czy piętnastoma, dla nich to jedno i to samo. W każdym razie, widać, że bardzo im sprzyja gra przeciwko obronie Mielca. 175 bramek Kielc w 4 meczach pomiędzy Vive a Stalą to dla mnie wystarczający argument, że tak rzeczywiście jest.
Generalnie, przy tak niskiej (no sorry, ale 294 bramki w 4 meczach i linia 62.5 to jest wysoko, to ja nie wiem...) linii, nie ma innej opcji niż zagrać over. Wy, jeśli czytacie moje analizy, to wiecie, że Stal to zespół grający rewelacyjnie z kontry, bardzo szybkim środkiem, i nie do końca radzący sobie w defensywie, w szczególności przeciwko mocnym rywalom. Analizy dość krótkie, ale niestety to weekend, więc ilość lekko góruje nad jakością.
Typ: Over 62.5 @ 1.85 Tobet ✅ 70 [28:42]

vs

Drugi półfinał, czyli mecz w Kwidzynie pomiędzy MMTS-em a Wisłą, to dla mnie jedno z ciekawszych spotkaniach weekendu. Nie widzę osobiście tak wysokiego zwycięstwa płocczan jak przed tygodniem, handi 4.5 to moim zdaniem jedno z lepiej dobranych przez buków zdarzeń. Faworytem jest Wisła, to nie ulega wątpliwości. Kwidzyn nie zbłaźni się już tak drugi raz jak przed tygodniem, bo 5 bramek w jednej połowie, to rzeczywiście błazenada. Płockowi gra się niesamowicie ciężko w Kwidzynie, i dlatego jestem niemalże pewien, że Kwidzyn stać na walkę z nimi, w szczególności na własnym parkiecie. Kwidzyn wzmocniony ostatnio Kostrzewą i Kriegierem to zespół, który wyrasta na dość wyraźną trzecią siłę Superligi. MMTS w zeszłorocznej rywalizacji półfinałowej z Wisłą odwrócił losy rywalizacji od stanu 0:2 do 3:2. W tym roku, sytuacja wygląda nieco inaczej, i nie spodziewam się by miało się to odmienić. Otóz, Płock za kadencji Larsa Walthera czyni stały postęp, dlatego myślę, że wygrana i zakończenie rywalizacji przez Wisłę to najbardziej prawdopodobne rozwiązanie, ale kurs 1.20 (który ewentualnie można gdzieś tam sobie dorzucić) to średnio opłacalna inwestycja, dlatego z bukmacherskiego punktu widzenia bardziej skłaniałbym się ku overowi. Dlaczego? Przede wszystkim, 18-19 bramek po stronie MMTS na własnym parkiecie to dla mnie niemożliwość, i stąd przy tak niskiej linii próbuję zagrać over.
Typ: Over 51.5 @ 1.85 Tobet ⛔ 46 [21:25]
vs

Rewanżowy mecz o miejsca 5-8, wydawać by się mogło, że Warmia rozstrzygnęła już losy &quot;awansu&quot; do meczu o miejsce piąte, ale to tylko sport, i tylko 6 bramek przewagi, dlatego uważam, że Zagłębie przy odrobinie woli walki powalczy jutro o zwycięstwie. Warmia gra u siebie, gdzie nie zwykła przegrywać, i myślę, że Zagłębie również jutro pokona, ale kurs (1.4) nie jest zbyt opłacalny.

Generalnie, mecze Zagłębia kojarzą mi się z &quot;wysokimi&quot; wynikami, ale nie może to dziwić, gdy w składzie ma się najlepszego i chyba najszybszego skrzydłowego ligi, największego drewniaka ligi w bramce, a także dość dziurawą obronę. Jeśli zaś chodzi o Warmię, to jest to zespół, który potrafi się dostosować stylem gry do rywala, posiada w swoich szeregach naprawdę dobrych skrzydłowych, ale za to obrona i w szczególności bramkarze to ich największe mankamenty. Nie raz krytykowałem tu bramkarzy zespołu z Warmii i Mazur, i nie ma sensu tej krytyki tu powielać, dlatego na razie tyle.

Analizując mecze od strony under/over, warto przyjrzeć się statystykom i te również są na &quot;tak&quot;. Jak kogoś jednak typ zainteresuje, to sprawdzi je sobie sam, ale wynik 34:28 w meczu środowym oraz fakt, że Zagłębie musi ten mecz wygrać dość wysoko, sprzyja overowi w tym spotkaniu.

Typ: Over 57.5 @ 1.85 Tobet ✅ 32:32



No i jeszcze jedno małe propo, bo linia naprawdę dla mnie niezrozumiała. Azoty grają na wyjazddach dość średnio w ataku, natomiast przeciwko Chrobremu można zagrać dobrą obroną, bo ten zespół w ataku nie ma zbyt wielkich atutów. Dodatkowo, H2H i inne statystyki przemawiają za typem na Under 59.5 @ 1.85 Tobet. ✅ 22:31


Jutro z rana jeszcze jakieś propo z mojej strony się pewnie pojawi :cool:


Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dab1967 7

dab1967

Użytkownik
Linia under over w meczu Vive jest 59.5 w buku Pinnacle więc można grac over za grubo ????
//Zmienili na 65, sprytne dziady ???? Ale w Tobet jest linia 60.5 ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Walka o utrzymanie trwa...
vs

GSPR Gorzów - Miedź Legnica​
Tu sprawa jest dość krótka. Zespół z dość wysokimi ambicjami musi walczyć o bardzo niewdzięczne cele, a takim jest na pewno 9te miejsce. Zespół Strząbały był kandydatem do medalowych pozycji przed sezonem, gdyż działacze z Dolnego Śląska poczynili naprawdę duże starania, ściągając do swojego klubu tak znane nazwiska jak: Piwko, Garbacz, Buchwald czy Banisz. W Gorzowie wszystko posypało się w przerwie zimowej, gdyż do działania klubu postawili włączyć się miejscy włodarze, którzy postanowili odciąć kurek dla GSPR-u jak i innych gorzowskich klubów. No cóż.
W tym momencie, tabela w walce o utrzymanie jest dość dziwna, bo w chwili gdy dwa zespoły nie walczą już o nic, rywalizacja sportowa jest trochę zniekształcona.
Miedź od początku tej rywalizacji o utrzymanie, spisuje się naprawdę nieźle. Wygrała ostatnie trzy spotkania, i tym samym zrównała się punktami z Nielbą. Walka o 9te miejsce trwa w najlepsze, i właśnie dlatego spodziewam się, że Miedź wygra, bo Nielba tylko czyha na straty punktów przez nich.
Typ: Miedź @ 1.6 Tobet ✅ 35:40
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
W Pinnacle już linia jest 68 under/over hehe to ładnie zaszaleli, wczoraj 60,5 ????
Ogólnie linie szaleją bo np w tobecie wynosi ona już 62,5 czyli dokładnie tyle ile na wyjściu. Ja na szczęście zagrałem już wczoraj over 60,5 ✅ i mam nadzieję że będzie to skuteczna inwestycja :]
Wrzucam także kuponik ze swojego tematu. Opis spotkań w telegraficznym skrócie ale może akurat komuś się to do czegoś przyda (plus typ z Asobal):
KS AZS AWF Gorzów Wlkp - MSPR Reflex Miedź Legnica 2 @1,58 ✅
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 2 @1,22 ✅
F.C. Barcelona Borges - Reale Ademar Leon 1 @1,14 ✅

Ako: 2,19 ✅✅✅

4/10 | betclick

  • ✅ 4,76 j

Bardzo podoba mi się powyższy zestaw na dziś :wink:
O Miedzi można oczywiście poczyta ć w dziale. Ja dodam od siebie jedynie iż nie wyobrażam sobie że niezwykle ciężka i żmudna robota jaką wykonali podopieczni trenera Strząbały mogłaby teraz pójś ć na marne. Miedź włożyła mnóstwo wysiłku w dogonienie i przegonienie Nielby że strata punktów ze spadkowiczem nie może mie ć miejsca. Dzisiejsze zwycięstwo niemal zapewnia legniczanom pozostanie w Superlidze na kolejny sezon bez konieczności rozgrywania tak naprawdę nikomu niepotrzebnych baraży.
Płock raczej powinien dzisiaj zakończy ć rywalizację w półfinale PO. Gram na Wisłę z uwagi na wydarzenia jakie miały miejsce przed rokiem w rywalizacji tych samych drużyn. Wówczas po dwóch meczach w Blaszaku wydawało się iż sprawa awansu do finału jest już rozstrzygnięta a jak się skończyło kibice szczypiorniaka doskonale pamiętają. Myślę że teraz historia się nie powtórzy i płocczanie postawią w Kwidzynie przysłowiową kropkę nad i.
Na dokładkę liga Asobal i typ na Barcę która powoli wyrasta na głównego faworyta Ligi Mistrzów. Przed turniejem Final Four należy jednak przypieczętowa ć mistrzowski tytuł w rodzimej lidze, który stanie się faktem po pokonaniu ekipy Ademar.
E: I takie soboty lubię :cool:
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
W zasadzie wszystko już zostało napisane ????
Zagrałem taki dubel i myślę że wygląda on dość solidnie

Stal-Vive over 62,5 ✅70 + wygrana Miedzi ✅ 35:40

Co do pierwszego meczu, 69 bramek 1półfinał, 72 bramki w drugim, a buki jeszcze zjeżdżają z linią, normalnie paradoks ????
Miedź natomiast gra o 9 miejsce i pewne utrzymanie, łatwo nie będzie bo Gorzów ambitnie żegna się z superligą, ale forma Miedzi w końcówce sezonu wygląda nieźle i po prostu nie mogą wypuścić swojej szansy z ręki

50 minuta i overek izzi ???? Takie typki lubie ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Olsztyn-Lubin

Popieram typ adqs na over, od siebie gram +2,5 na Lubin i za drobne strzelam w remis.
Warmia wysoko wygrala pierwszy mecz i na 90% ma awans do lokat 5-6. Teraz wygrac moze ale nie musi. Widzi mi sie w tym meczu radosny handball z duza iloscia goli i wynik oscylujacy w granicach remisu
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Legnica-Piotrków 1 1,68 tobet ✅ 38:31
Sprawa jest prosta i nie ma co analizować. Miedź wygrywa=Miedź się utrzymuje a baraże dla Nielby. Dodatkowo wstęp na mecz bezpłatny więc pewnie pełna hala będzie dopingować gospodarzy. Dla mnie taki kurs na gospodarzy to prezent ????
Handi -1,5 też do gry, myślę że zawodnicy Miedzi nię będą chcieli fundować sobie horroru na końcówkę i wypracują spokojną przewage
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
A 220

andrzej78

Użytkownik
Nielba-Azs over 56,5 ✅ 59 [33:26]
Od jakiegoś czasu Gorzowianie kojarzą mi się z radosnym handballem, dużo goli tracą ale i dużo rzucają. Myślę że tak też będzie w ostatniej kolejce. Linia 56,5 jest na pewno spokojnie do przerzucenia, osobiście spodziewam się wyniku w granicach 35:30
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Legnica-Piotrków 1 1,68 tobet
Sprawa jest prosta i nie ma co analizować. Miedź wygrywa=Miedź się utrzymuje a baraże dla Nielby. Dodatkowo wstęp na mecz bezpłatny więc pewnie pełna hala będzie dopingować gospodarzy. Dla mnie taki kurs na gospodarzy to prezent ????
Handi -1,5 też do gry, myślę że zawodnicy Miedzi nię będą chcieli fundować sobie horroru na końcówkę i wypracują spokojną przewage
Podpisuję się pod tym typem obiema rękami :spokodfhgfh:
Absolutnie nie spodziewałem się aż takiego kursu na Miedź. Miedź która ma o co grać w przeciwieństwie do sobotniego rywala. Tak jak to zostało wspomniane wyżej wstęp na to spotkanie jest bezpłatny a zatem trybuny też pomogą. Wg mnie również ten kurs to prezent od bukmacherów, z którego głupotą byłoby nie skorzystać ;) Handi też oczywiście można brać, pamiętając jednak o śmiesznych tobetowych limitach ???? Również absolutnie polecam ten typ.
Pzdr.
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom