>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PGNiG Superliga 2010/2011

Status
Zamknięty.
M 29

marian2010

Użytkownik
No to kolejna kolejka PGNiG Superligi Mężczyzn

KS Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock
Typ: Orlen -4.5
Kurs: 1.85 bwin
1.80 Tobet


Nie ma co ukrywać ale Puławianie grają słabo i nie sprostają mocnej Wiśle. Widać rękę Walthera i Wiślacy grają naprawdę ładną i dosyć skuteczną piłkę ręczną. Wiadomo, wszystko okaże się w meczu z Vive. Puławianie nie mogą odnaleźć się i nie grają jak w poprzednim sezonie. Zydroń gra tak jak wcześniej ale to za mało żeby walczyć z zespołami z ligi. W tym meczu też nie odnajdą się puławianie i zaliczą kolejną stratę punktów, a płoczczanie zrównają sie pkt z Vive. Warta też dodać że Orlen ma najlepszą obronę w lidze jak na razie, stracili najmniej bramek.



MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. - KS AZS AWF Gorzów Wlkp
Typ: MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski -2,5
Kurs: 1.85 bwin
2.02 Tobet
NAWET NIE MA CO WYPOWIADAĆ SIĘ NA TEMAT PRACY PARY SĘDZIOWSKIEJ, NA SIŁĘ RZUTY KARNE DLA gorzowa

Piotrkowianin podejmuję u siebie akademików z Gorzowa. MKS przygotowany jest do sezonu bardzo dobrze i mam nadzieję, że w tym meczu pokażą, że są w stanie wygrać nie tylko 1 czy 2 bramkową różnicą. Muszą grać do końca, nie mogą sobie pozwolić na rozluźnienie i stracić kilka bramek z rzędu prowadzą tak jak z Puławami u siebie 12:4 a na przerwę zejść z wynikiem 15:13. Gorzowanie walczą ale w Piotrkowie nie powinni wygrać, doświadczenie przemawia za Piotrkowianinem i mam nadzieję, że będzie to okazała wygrana.

SPR Chrobry Głogów - MKS Nielba Wągrowiec
Typ: SPR Chrobry Głogów
Kurs: 1.62 bwin
1.70 Tobet


Dla bardziej odważnych, nie będę rozliczał tego typu
SPR CHROBRY Głogów -1,5
1.85 bwin
1.95 Tobet


Chrobry tak jak pisałem wcześniej aspiruje do walki o 4 miejsce w lidze. Teraz muszą wygrać z Nielbą. Nielba ostatni mecz wygrała, ma nowego trenera. Wygrać u siebie to coś innego niż na wyjeździe. Polskie kluby słabo spisują się na wyjazdach oprócz 2 czołowych drużyn. Wracamy do tego meczu. Chrobry ma dobry zespół i z meczu na mecz coraz lepiej grają. W tym meczu będą chcieli pokazać się swoim kibicom w Głogowie. Nielba gra słabo od początku sezonu. Chrobry spokojnie wygra ten mecz. Ja osobiście gram na Chrobrego, jak ktoś chce większy kurs to może zagrać handicap -1.5.

MSPR Reflex Miedź Legnica - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
Typ: Warmia Anders Group Społem Olsztyn
Kurs: 2.00 bwin
1.85 Tobet


Będzie to najbardziej wyrównany mecz tej kolejki. Ciężko wskazać zwycięzce, jednak uważam, że Olsztyn wygra. Adam Świątek z Miedzi jest kontuzjowany i bez niego będzie ciężko. Olsztyn będzie chciał wygrać po remisie u siebie ze Stalą. Kolejny beniaminek na ich drodze. Myślę jednak, że spokojnie sobie poradzą,

Jutro mecz SPR BRW Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin
Jutro napiszę swoje przemyślenia co do tego meczu
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

Azoty Puławy-Wisła Płock
Typ: Wisła -3.5 @ 1.75 Betclic ✅ 24:30
Starcie przy Alei Partyzantów będzie miało w moim przekonaniu jednostronny przebieg. Słabe Azoty kontra rozpędzająca się płocka Wisła.
Jak do tej pory płocczanie zdobywają wszystkie z możliwych punktów i nie mają godnych siebie rywali, podobnie jak Iskra Kielce. Słabe pierwsze mecze przyczyniły się do opinii , że płocczanie są taką samą drużyną ligową jak inne drużyny typu Legnica czy inny Olsztyn. Ostatnie spotkania pokazują jednak zupełnie inną prawdę - Nafciarze są mocni jak chyba nigdy, co i tak stawia ich dość daleko za Kielcami. Jednak chcąc nawiązywać walkę z kielczanami, muszą wygrywać mecze. Takim meczem, który trzeba wygrać jest spotkanie w Puławach. Rywal jest chyba na ten moment najsłabiej grającym zespołem w lidze, najgorzej przygotowanym do sezonu, mający najsłabszą kadrę i trenera.
I tak będąc przy temacie kadr obu zespołów omówmy sobie każdą pozycję.
Bramka: Stęczniewski, Wyszomirski - Seier, Wichary . Dla mnie jedynie ta pozycja zasługuje w Azotach na jakieś porównania z Wisłą. Stęczniewski - były reprezentant Polski , Wyszomirski - obecny. Zawodnicy Nafciarzy to jednak również wymiatacze i myślę, że tu śmiało można przyznać remis.
Lewe skrzydło - Zydroń kontra Backstrom , Wiśniewski. Zydroń sam w sobie to dobry zawodnik , ale myślę, że płocczanie są w stanie wyeliminować go bez większych problemów. Wiśniewski i Szwed Backstrom to solidni zawodnicy, dla których starcia z ekipami pokroju Puław nie powinny być problemem.
Lewe rozegranie: Pomiankiewicz - Madsen, Zołoteńko. Tu przewaga płocczan jest miażdżąca - wielokrotny reprezentant Danii, doświadczony grający wiele lat w Wiśle zawodnik kontra śmieszny zawodnik, który może być liderem ekip I ligi, ale na pewno nie ekstraklasy, a w dodatku nie ma zmiennika
Środek: Zinczuk, Witkowski, Siemionow - Samdahl, Dobelsek Twardo tu także brak żadnego porównania - kapitan reprezentacji Norwegii Samdahl... to samo w sobie podważa sens porównywania zawodników Wisły do tych z Puław.
Prawe rozegranie: Gowin, Szyba - Kavas,, Rajkovic, Peskov no cóż, tu również 3ch zagranicznych piłkarzy nosem wciąga zawodników z Puław.
Prawe skrzydło: Płaczkowski, Afanasjew - Miszka, Paluch. Piłkarze bez żadnych osiągnięć kontra bardzo dobrzy skrzydłowi.
Koło: Sieczka, Kus - Kwiatkowski, Kuzelev. Według mnie tu również bez porównania - Rosjanin i znakomity polski obrońca kontra młody , gniewny i słaby zawodnik oraz emeryt, który ledwo chodzi.
Przewaga płocczan jest niestety miażdżąca i spodziewam się grubego pogromu ze strony płocczan. Nie przeraża mnie, że w Puławach raz przegrali oni a raz zremisowali (na 6 spotkań). W pozostałych spokojnie wygywali różnicą ~10 bramek. Dziś spodziewam się spokojnego zwycięstwa z meczu na mecz mocniejszych Nafciarzy.
______________________
Od siebie dodam, że popieram typ kolegi wyżej na Piotrków, po ostatniej pechowej stracie punktów, nie mogą dziś ich stracić. Chcąc być w górnej połowie tabeli, takie mecze jak ten trzeba wygrywać.​
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
KS Azoty-Pulawy v Wisla Plock SA (-4.5) @1.85 bwin

Jak dla mnie absoultny bet dnia. Azoty w tym sezonie slabiutko - poza jedna wygrana z Akademikami z Gorzowa, graja fatalnie. Potwierdzeniem tego jest zeszlotygodniowa porazka z rownie slabo grajaca poki co Nielba - i to az dwunastoma punktami (24:36). Tym razem rywal z duzo wyzszej polki, wiec nie widze absolutnie zadnego powodu, dla ktorego Plock nie mialby wygrac przynajmniej piecioma punktami. Wisla ma cos do udowodnienia po ostatnim sezonie i widac, ze z meczu na mecz ich forma sie rozkreca. Kontuzja Piotra Chrapkowskiego nic nie zmienia, bo druzyna ma wartosciowych zmiennikow, ktorzy dadza sobie spokojnie rade. Natomiast w Pulawach morale coraz nizsze, porazki coraz wieksze. Wyraznie widac, ze trener Kowalczyk nie daje sobie rady. Wciaz kontuzjowany Lason, pogloski o jakichs lekkich kontuzjach Wojtka Zydronia - jedyne, co funkcjonuje dobrze w druzynie to bramkarze. Ale to i tak zdecydowanie za malo, zeby zatrzymac rozpedzonych Nafciarzy. Zdecydowanie polecam ten typ, nawet za duza stawke.
 
M 29

marian2010

Użytkownik
SPR BRW Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin
Typ: SPR BRW Stal Mielec
Kurs: 2.03 bwin
2.05 Tobet


Uważam, że beniaminek poradzi sobie ze słabo grającym jak na razie zagłębiem. Stal gra do tej pory dobrze, przegrane tylko z Vive i Orlenem, remis w Olsztynie. Zagłębi nie złapało jeszcze optymalnej formy, ale mogą złapać ją w play-off i grać o 3 miejsce nawet. Ale teraz to Stal jest wg. mnie faworytem spotkania. Własna hala będzie ich atutem. Będzie to na pewno mecz walki. Ale górą będą gospodarze.
 
M 29

marian2010

Użytkownik
KS Vive Targi Kielce - KS Azoty Puławy
Typ: Poniżej 61.5
Kurs: 1.85 bwin i Tobet


Coś mi się wydaję, że nie będzie aż tylu bramek mimo, że Kielce grają u siebie. Nie są to te zespoły które grały w poprzednim sezonie tak dobrze, oba nie mogą znaleźć optymalnej formy. Vive słabo w LM, Azoty jeszcze gorzej w lidze. Azoty bez Lasonia, najprawdopodobniej bez Grzelaka i Gładysza. Zydroń słabo ostatni z Płockiem. Azoty nie strzelą dużo bramek. Obrona Vive jest dobra. Skuteczność Vive słaba. Wyszomirski obroni kilka rzutów. Cleverly i Kotliński są dobrymi bramkarzami, więc nie pozwolą sobie wbić dużo bramek. Podałem te 2 typy bo wydaję mi się że tak będzie. Azoty słabiutko i powyżej 61.5 nie powinno być. Słaba skuteczność Azotów o tym zdecyduje.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
#3 [Piłka ręczna - Polska]
Vive Kielce - Azoty Puławy (+13,5) ✅ 27-23
typ: 2
kurs: 1,83
buk: Bet365
stawka: 1j
Przed nami spotkanie szóstej kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej piłki ręcznej w Polsce, lider Vive Kielce podejmować będzie we własnej hali ostatnią jak na razie ekipę Azoty Puławy. Jak dobrze wiemy Kielce od dłuższego czasu przerastają naszą ligę, w zeszłym sezonie wygrali wszystkie spotkania ligowe i w tym sezonie jak na razie również wygrali wszystkie pięć spotkań, jednak w lidze mistrzów trafili na bardzo mocną grupę, w ten weekend czeka ich spotkanie z THW Kiel i moim zdaniem będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony grając z takim rywalem dlatego też dzisiaj nie powinni jakoś szczególnie forsować tempa, a forma też nie jest najwyższa, więc nie spodziewam się pogromu. Azoty Puławy niby utrzymały cały skład z zeszłego sezonu, w którym zajęli wysokie czwarte miejsce premiowane rozgrywkami w europejskich pucharach, ale w tym sezonie nie mogą się odnaleźć. Wierzę, że dzisiaj przyjadą napsuć sporo krwi kielczanom i pokazać, że ten sezon nie jest dla nich stracony, w bramce mają reprezentanta Polski Wyszomirskiego, liczę również, że Zydroń odzyska swoją skuteczność. Linia handicapu jak na moje ustawiona bardzo wysoko i warto spróbować.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Vive - Azoty
Vive -13.5 @ 1.85 Tobet, Bwin ⛔ 27:23 ????????????
Kolejne starcie z gatunku Dawid wersus Goliat. Podrażnione Vive kontra słabiuteńkie Azoty. Moim zdaniem stety lub niestety, powinien być to ostatni mecz pana kowalczyka na ławce Azotów. Vive to wiadomo - bardzo silna ławka, nie osiągalny dla pozostałych ekip całej ligi zespół. Piłka ręczna, to nie futbol, gdzie zadecydować może nawet jedna akcja, dlatego też nikt w starciach z Vive nie myśli o punktach. Najlepszym przykładem tego jak powinno się walczyć z zespołem z Kielc powinni być piłkarze Zagłębia, którzy przeciwstawili się wielu atutom zespołu z Kielc i długo toczyli wyrównany bój z podopiecznymi Wenty. Na drugim biegunie jeśli chodzi o sportową walkę trzeba postawić niestety zespół z mojego miasta, a dokładniej dwie osoby &quot;decyzyjne&quot; w tym klubie - prezesa i trenera. Prezes? Zasłynął akcją gdy przed dwoma laty do Kielc wysłał zespół juniorów na spotkanie Pucharowego. Trener w koło opowiada o tym, że on z zespołami jak Kielce i Płock nie podejmie walki, bo nie ma do tego materiału. Ok, chłodna kalkulacja, a zarazem karykatura sportowej rywalizacji.
Kielce grają co 3 dni, jest to kontrargument mojego typu. Tym, którzy nie wiedzą, przypomnę. Przed rokiem mecz Vive - Azoty został rozegrany w czwartek, a wynik dla Azotów był bezlitosny. 40:22 dla Vive.
Mam nadzieję, że mecz z Azotami pomoże niektórym moim zawodnikom odbudować się psychicznie - dorzuca.
Bogdan Wenta spotkanie z Azotami traktuje jako odreagowanie złych emocji w sposób sportowy. Ma zamiar wystawić mocny skład, w którym nie powinno zabraknąć tych zawodników, którzy decydują o sile zespołu. Osobiście myślę, że Vive od początku narzuci swój styl gry Azotom, a różnica ich wygranej powinna być w okolicach 15-20 bramek.
edit: Bart, piszesz o pełnym zaangażowaniu ze strony Azotów, o odzyskaniu skuteczności przez Zydronia. Zaangażowania moim zdaniem nie ma, w tym zespole nie widać woli walki, chęci zwycięstwa. W tym zespole nie widać zespołu. Osobiście uważam, że spotkanie zakończy się pogromem. Kielczanie grają w sobotę w Kilonii i tam na pewno zagrają na pełnych obrotach, ale mają na tyle szeroki skład, aby grać na pełnych obrotach co 3 dni. Typy na takie wysokie handi generalnie popieram, aczkolwiek nie w stronę Azotów. ;)
 
M 29

marian2010

Użytkownik
Orlen Wisła Płock - SPR Chrobry Głogów
Typ: Powyżej 54.5
Kurs: 1.85 bwin

Oba zespoły rzucają dużo bramek i nie sądzę żeby to się zmieniło dzisiejszego popołudnia. Będzie to mecz w którym zobaczymy dużo bramek. Orlen na pewno wygra, ale SPR nie odda tanio skóry i będzie walczył do końca. Nie poddadzą się bez walki. Będzie to ciekawe i emocjonujące spotkanie. Więc zasiądźcie przed TV o godz. 15:00 i oglądajcie HIT Kolejki.

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn
Typ: Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kurs: 1.60 bwin


Traveland powinien wykorzystać atat własnej hali i wygrać mecz. Wynik będzie oscylował w granicach remisu pewnie całe spotkanie, ale myślę, że Olsztyn wygra 1 albo 2 bramkami. Jest to ciekawe spotkanie. Traveland z roku na rok chce walczyć o 3 miejsce w lidze, ale jakoś im to nie wychodzi. Muszą udowodnić, że potrafią wygrywać z silnymi zespołami. A gdzie mają to zrobić jak nie u siebie?

SPR BRW Stal Mielec - MSPR Reflex Miedź Legnica
Typ: SPR BRW Stal Mielec -1,5
Kurs: 1.85
II polowa w wykonaniu Stali żałosna,Tylko 8 bramek. Z czego przez pierwsze 20 minut II polowy tylko 3. Typ spokojnie by wszedl gdyby nie słaba postawa Stali w II polowie.

Spotkanie beniaminków. Zespoły znają się dobrze. Stal radzi sobie lepiej niż Miedź i w tym spotkaniu to zobaczymy. SPR musi wygrywać u siebie z taki zespołami jak Miedź, Gorzów, Nielba. Oni muszą szukać pkt u siebie. Na wyjazdach będzie im nie zwykle ciężko wygrywać. Wiemy jak ważny jest atut własnej hali. Liczę na wygraną Mielca.

Jutro kolejna dawka analiz.
 
Y 0

yetix

Użytkownik
SPR BRW Stal Mielec - MSPR Reflex Miedź Legnica
Typ: SPR BRW Stal Mielec -1,5
Kurs: 1.85

Spotkanie beniaminków. Zespoły znają się dobrze. Stal radzi sobie lepiej niż Miedź i w tym spotkaniu to zobaczymy. SPR musi wygrywać u siebie z taki zespołami jak Miedź, Gorzów, Nielba. Oni muszą szukać pkt u siebie. Na wyjazdach będzie im nie zwykle ciężko wygrywać. Wiemy jak ważny jest atut własnej hali. Liczę na wygraną Mielca.

Jutro kolejna dawka analiz.
Również polecam ten mecz.
Stal bardzo dobrze rozpoczęła sezon, dobra postawa z Wisłą Płock, przegrana z Vive może być pominięta z wiadomych powodów... ????
Zespół z Legnicy jest w lekkiej rozsypce, po poprzednim meczu trener stracił pracę to pierwszy mecz nowego. Stal powinna wygrać bezproblemowo, polecam kurs Stal -2.5 gola kurs 1,85
 
M 29

marian2010

Użytkownik
MKS Nielba Wągrowiec - MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Typ: Over 56
Kurs: 1.93 Pinnacle


Typ: MKS Piotrkowianin +1.5
Kurs: 1.90 BetClic
Typ: MKS Piotrkowianin +2.5
Kurs: 1.90 Tobet



Będzie to ciekawe spotkanie, wynik będzie sprawą otwartą bo każdy z tych zespołów może wygrać. Sądzę, będzie to mecz wyrównany i ciężko będzie odskoczyć jakiemuś zespołowi na kilka bramek przewagi. Będą walczyć do końca i wszystko się dzisiaj może zdarzyć. Wg. mnie nie ma faworyta w tym spotkaniu. A przy tak wyrównanych zespołach wskazywanie faworyta przed meczem jest bez sensu. Będzie dużo bramek. Wszystko zależy od formy strzelców obu drużyn ale sądzę, że kibice w Wągrowcu zobaczą dużo bramek.

MKS Zagłębie Lubin - KS AZS AWF Gorzów Wlkp.
Typ: Zagłębie - 3.5
Kurs: 1.90 BetClic


Jak Zagłębie odetnie od podań kołowego i nie będzie dużo fauli i karnych to Gumiński nie strzeli tyle bramek i Zagłębie wygra sporą zaliczką bramkową. Gorzów 2 mecz z rzędu na wyjeździe. Ten mecz będzie o wiele trudniejszy niż tydzień temu. Zagłębie pokaże u siebie, że jest mocne. Powtórzę to co pisałem o Olsztynie. Gdzie mają wygrywać jak nie u siebie z beniaminkiem?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Nielba - Piotrkowianin
Piotrkowianin +2.5 Tobet 1.9 ⛔ 35:27
Wkurzylem sie , bo mi sie analiza skasowala. Bedzie wiec krotko.
Kiper to najwiekszy pechowiec tej ligi. 3 punkty po 5 spotkaniach, choć na dobrą sprawę mogli ich mieć 6. Po frajersku stracili punkt w Lubinie, po frajersku przegrali także z Gorzowem przed tygodniem. Przegrali także zaledwie jedną bramką na trudnym terenie w Kwidzynie, pokonali Azoty oraz zaledwie dwoma golami ulegli w Głogowie tamtejszemu Chrobremu. Po tym co tu napisałem, widać, że Piotrkowianom gra na wyjazdach naprawdę sprzyja. Wywiezienie tak dobrych wyników z Lubina czy Kwidzyna byle komu się nie zdarza.
W Wągrowcu teren jest moim zdaniem mniej trudny niż ten w Kwidzynie lub Lubinie, i stąd piotrkowianie są w stanie wywieźć co najmniej punkt, co zresztą już przed rokiem uczynili w sezonie zasadniczym. Oba zespoły spotkały się też w starciu o 7 miejsce, i tam górą była Nielba, ale kto orientuje się w sportowych realiach ten wie, że takie mecze są po to aby je rozegrać, a Nielbie jako beniaminkowi z pewnością zależało, by zająć jak najwyższą pozycję.
Nielba sezon rozpoczęła słabo, odchyłem od reguły był jedynie mecz z Azotami, ale tydzień później w Głogowie wszystko wróciło do normy, i niestety tu spodziewam się po raz kolejny ich słabego meczu, a jeżeli wygrają, to tylko 1-2 bramkami, bo spodziewam się tu mówiąc koszykarskim slangiem &quot;close game&quot;
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Zapomniałeś wziąć pod uwagę fakt iż w Nielbie nie ma już tylu absencji co na początku sezonu, skład coraz mocniejszy, więc na własnym terenie Nielba będzie w stanie zagrozić każdemu.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Zapomniałeś wziąć pod uwagę fakt iż w Nielbie nie ma już tylu absencji co na początku sezonu, skład coraz mocniejszy, więc na własnym terenie Nielba będzie w stanie zagrozić każdemu.
Czy tak każdemu to nie jestem pewien ;) Niemniej jednak Nielba to bardzo fajna drużyna która coś wniosła do ligi i oby jej się w niej powodziło jak najlepiej .
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Czy tak każdemu to nie jestem pewien ;) Niemniej jednak Nielba to bardzo fajna drużyna która coś wniosła do ligi i oby jej się w niej powodziło jak najlepiej .
Hehe, Iskry Kielce nie brałem pod uwagę przy tej wypowiedzi, bo to inna liga już jest, można jeszcze dołączyć chyba Płock, który w tym sezonie wygląda solidniej.
 
M 29

marian2010

Użytkownik
SPR Chrobry Głogów - KS Vive Targi Kielce
Typ: Vive -9.5
Kurs: 1.85 Tobet


Vive powróciło do gry na wysokim poziomie. Chrobry nie poradzi sobie z dobrze dysponowanymi Kielcami. Knudsen na rozegraniu wnosi wiele do drużyny. Dobra forma Rastko. Nie ma co ukrywać, Vive rozgromi Chrobrego w Głogowie. Pierwsza połowa jak to zawsze bywa dosyć wyrównana a druga już Kielce odskoczą na kilkanaście bramek. 40 bramek rzucą spokojnie.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Azoty - Warmia
Warmia @ 2.40 Tobet ⛔ 34:28
Niepokonana od 4 spotkań Warmia przyjeżdża do Puław po pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie.
Ok, puławianie grają na własnym parkiecie, ok, Warmia do tej pory nie wygrała w Puławach. To argumenty przemawiające za puławianami. Kolejnym argumentem może być dobry mecz puławian w Kielcach, ale czy to naprawdę był dobry mecz puławian czy słaby Iskry?
Warmia ostatnio prezentuje z meczu na mecz coraz lepszą formę, jedynymi ich pogromcami są drużyny z Kielc i Płocka. Płock bardzo namęczył się w hali Uranii, a do Kielc pojechali Warmiacy chyba upojeni alkoholowo, bo zaprezentowali taką słabą grę, że zęby bolały. O tym meczu warto zapomnieć.
Do Warmii dołączyło paru bardzo ciekawych zawodników. Michał Nowak, Sebastian Rumniak i Paweł Molenda to naprawdę duże wzmocnienia. Siła ognia na połówkach ze strony dwóch pierwszych , i dobra gra w obronie tego ostatniego.
Po stronie Warmii zabraknie Mariusza Gujskiego, zawieszonego za faul taktyczny sprzed tygodnia. Zespół Azotów wystąpi w pewnym składzie, choć Remek Lasoń prawdopodobnie będzie oszczędzany. W szpitalu na prześwietleniu widziałem również bramkarza Azotów Piotra Wyszomirskiego, i to czy wystąpi również stoi pod znakiem zapytania.
Azoty miały po meczu w Kielcach 10 dni przerwy, więc trener Bogdan Kowalczyk miał czas na zajechanie zawodników. &quot;Wyszu&quot; kontuzję odniósł w trakcie treningu, a w krótkiej pogawędce przyznał, że zespół jest lekko zajechany.
Myślę, że Warmiacy potwierdzą niezłą formę, i w trzecim tegorocznym spotkaniu wyjazdowym zdobędą punkty - jak do tej pory grali w Kielcach (22:41) i w Legnicy (28:28), dzisiejszy rywal zdaje się być słabszy od poprzednich, a dobry mecz Azotów w Kielcach zaciemnia tylko obraz słabej formy KSA.
 
M 29

marian2010

Użytkownik
MMTS Kwidzyn - SPR BRW Stal Mielec
Typ: SPR BRW Stal Mielec +2,5
Kurs: 1.85 Tobet i bwin


Stal radzi sobie bardzo dobrze jak na beniaminka. Kwidzyn nie spisuje się tak jak w zeszłym sezonie. Będzie to wyrównany mecz ze względu na to, że Kwidzyn gra u siebie. Mielczanie pokuszą się o zwycięstwo pewnie. Kibice w Kwidzynie powinni obejrzeć ciekawe widowisko.

KS Azoty Puławy - Warmia Anders Group Społem Olsztyn
Typ: OKPR Traveland-Społem Olsztyn +1.5
Kurs: 1.65 Tobet


Puławianie bardzo słabo rozpoczęli sezon. Olsztyn musi się przełamać na wyjeździe i w końcu wygrać. Azoty przegrały ostatnio minimalnie z Vive, ale to Vive grało słabo a nie Azoty dobrze. Vive przeżywało akurat zniżkę formy, ćwiczyli pewne zagrania przed meczem z THW Kiel. Olsztyn jeszcze nie wygrał na wyjeździe w tym sezonie, mieli okazję w Legnicy, lecz jej nie wykorzystali. Teraz muszą wygrać ze słabo dysponowanymi Azotami. Daje handicap bo nigdy nic nie wiadomo.

KS AZS AWF Gorzów Wlkp - MKS Nielba Wągrowiec
Typ: KS AZS AWF Gorzów Wlkp
Kurs: 1.70 Tobet i bwin


Nielba wygrała ostatni mecz z Piotrkowianinem. Błysnął nieznany nikomu zawodnik. Ale zobaczymy jak sobie poradzi dzisiaj. Gorzów powinien wygrać to spotkanie. Atutem będzie własna hala. Nielba wygrała dotychczas 2 mecze i to u siebie. Gorzów wygrał też 2 mecze ale na wyjeździe, u siebie zremisowali. Teraz Gorzowianie powinni pokazać swoją wyższość nad Nielbą i wygrać.

MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock
Typ: Wisła Płock S.A. -6,5
Kurs: 1.72 bwin
1.95 Tobet


Wiem, że jako kibic MKS i mieszkaniec Piotrkowa nie powinien takiego typu stawiać. Jednak podchodzę do sprawy realnie. Piotrkowianin bez Bartka Wusztera, Jacka Wolskiego, Pawła Laskowskiego i najprawdopodobniej bez Piotrka Masłowskiego(jak zagra to nie będzie to dłuższa część spotkania). Płoczczanie mają najlepszą obronę w lidze, stracili najmniej bramek. Wisła nie może sobie pozwolić na stratę 2 pkt w tym meczu. Piotrkowianinowi będzie bd. trudno osiągnąć dobry wynik we własnej hali przeciwko Wiśle.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Stal Mielec - Azoty Puławy
Stal @ 1.55 Betclic ⛔ 33:34
Krótko bo się spieszę. Na przeciw siebie bardzo mocna na swoim parkiecie Stal kontra Azoty, które na wyjazdach nie zdobyły punktu od marca, ok przez ten czas głównie rozgrywali mecze z trudniejszymi rywalami, lub trwała przerwa między sezonami. Mecze Stal - Azoty to dość bogata historia. Oba zespoły w rozgrywkach mierzyły się już chyba 8-krotnie i z tego co pamiętam (tak jak mówiłem, spieszę się, więc nie mam czasu na sprawdzanie historii) oba zespoły wygrywały zawsze na swoim parkiecie po za wyjątkiem ostatniego spotkania w Mielcu półtora roku temu. Azoty półtora roku temu to jednak inny zespół, podobnie jest zresztą jeśli chodzi o Stal, ale tu rewolucja przebiega łagodnie. Przed sezonami często oba zespoły spotykają się , i tak przed sezonem 09/10 w Puławach pierwszoligowa wówczas Stal wygrała 37:35 jak dobrze pamiętam. 28 sierpnia również doszło do starcia tych ekip, górą była Stal - 36:30. Azoty mają problem z ekipami grającymi szybką piłkę, fantastycznie grającymi w kontrze zespołami, które szybko wznawiają grę po utracie bramki. Moim zdaniem zawodnikiem, który może zatrzymać Stal jest Maciek Stęczniewski w bramce, ale za to Stal ma między swoimi słupkami Krzysia Lipkę oraz Adama Wolańskiego, którzy wcale nie mniej od &quot;Steni&quot; potrafią. W meczu spodziewam się sporej liczby bramek, liczba ok. 65 jest tu jak najbardziej realna. Typuję wygraną Stali 4-5 bramkami, myślę, że powstrzymają Azoty &quot;szybkim środkiem&quot; i kontrami, które naprawdę nie leżą Azotom. Ostatni mecz Azotów to wygrana 34:28 z Warmią, jednak to co zaprezentował zespół Azotów w pierwszej połowie, woła o pomstę do nieba i szczerze powiedziawszy to Warmia ten mecz przegrała, a nie puławianie go wygrali. Mielczanie przegrali w Kwidzynie 28:30, jednak zaprezentowali się zaiste dobrze w II połowie, którą wygrali 16:10. W Mielcu jak i Puławach mecz ten jest odbierany jako ważny, ale ja myślę, że więcej argumentów mają mielczanie, a najważniejszym z nich będzie własna hala, skąd punkty wywiózł tylko zespół z kielc.

Kwidzyn @ 1.8 ✅ 22:33
Tu już naprawdę krócej. Kwidzyn jak do tej pory tylko z dwoma punktami za wygraną w Gorzowie na wyjazdach, Legnica bez zwycięstwa u siebie (2 remisy). Mecz na przełamanie się zapowiada. Na usprawiedliwienie Kwidzyna można powiedzieć, że to dopiero ich 4 wyjazd, pierwszy w Gorzowie to wygrana, drugi zdecydowana porażka w Płocku , a trzeci to (podobno) porażka pechowa, na własne życzenie w Olsztynie. Legniczanie u siebie niepokonani od dwóch spotkań, ale tego nie odbierałbym w kategoriach sukcesu, bo mecze u siebie beniaminek musi wygrywać, bo przeciwnicy byli w zasięgu - mowa o Zagłębiu i Warmii. Dziś do Legnicy przyjeżdżają bardzo ograni i doświadczeni zawodnicy z Kwidzyna, i właśnie w doświadczeniu i ograniu zespołu Markuszewskiego widzę ich zwycięstwo 2-3 bramkami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom