>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

PDC: World Darts Championship 2014 - London (13.12.2013-01.01.2014)

Status
Zamknięty.
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
Wczoraj sporo się działo. Całkowicie nie trafiłem z typem na ilość maksów w meczu Chisnalla. Panowie sypali 180 jeden za drugim, ale jestem w szoku po tym jak zagrał Henderson. Nie spodziewałem się tego po nim- jego średnia może nie powala na kolana- 91.62 przy 98.43 Chisnalla. Był jednak bardzo regularny, szybko odskoczył na 2-0, Chisnall gonił i...dogonił, ale standardowo dał dupy na doublach mając lotki meczowe w dłoni. Naprawdę nie wiem, czy on się kiedykolwiek ogarnie, 2 lata temu potrafił wyrzucić Taylora z mistrzostw, po drodze wiele dobrych meczów przeplatanych z niewytłumaczalnymi porażkami. Może sobie pluć w brodę, ale brawa dla Hendersona, który miał 2-0 w setach, został doścignięty na 2-2 i gdy wydawało się, że już po nim, walczył do końca i przy beznadziejnej dyspozycji Chizzy&#39;ego na doublach udało mu się wygrać. To jego życiowy sukces, bezapelacyjnie. Barneveld również klasa, jednak Jamie Lewis nie pozostawił po sobie złego wrażenia. Gdyby nie double, seta by ugrał i pokrył mój handicap. Jednak mając 3/14 nie można myśleć o czymkolwiek z takim zawodnikiem jak Barney. Caven planowo, pokazał moc. Rozluźnił się jedynie w 3 secie, ale cały czas zachował zimną krew i pewnie sięgnął po zwycięstwo. Klaasen nie zdążył nawet dobrze zaznajomić się z tarczą, jak dostał 6 gongów na szybko i miał 0-2 w setach. Chwilowy zryw w secie numer 3 pozwolił mu jedynie na ugranie honorowej partii. Z podniesionym czołem MŚ zakończył również Osborne, awaryjnie dowołany na zawody, gdyż miał w nich w ogóle nie uczestniczyć. W preeliminacjach zdecydowanie odprawił słabiutkiego Lindskjolda, z Dolanem jednak był bez większych szans, choć miał swoje okazje, które zawalił na kończących. Mimo wyniku 0-3 zaprezentował się jednak w miarę przyzwoicie. Na dziś:
Ronnie Baxter - Ricky Evans 1 @ 1.53 Bet365 ⛔ (0-3)
Ronnie Baxter (-1.5) - Ricky Evans 1 @ 2.10 Bet365 ⛔ (0-3)
Prawdą jest, że Baxter to już zawodnik, który bardziej odcina kupony niż walczy o duże sukcesy w najlepszych turniejach. Nie można go jednak nazwać słabiakiem, rzucać nadal potrafi i stać go na przejście 1-2 rywali w turnieju. Miewa problemy z doublami, ale zakładam, że w tym meczu będzie miał przewagę w środku i nie da sobie zrobić krzywdy. Evans? Pisałem o nim przy okazji Grand Slamu, trochę przypomina parodystę a nie dartera. Jego gra wygląda paskudnie, niczym barowego gracza po spożyciu sporej dawki. Na wspomnianym zresztą przeze mnie Grand Slamie wyleciał z hukiem przegrywając wszystkie mecze grupowe. Dziś w meczu z przeciętnym Baxterem mogłyby go uratować jedynie wysokie wartości, ale spodziewam się, że będzie zupełnie odwrotnie. Raczej spokojnie, 3-1 Baxter.
Kim Huybrechts - Ronny Huybrechts over 7.5 180&#39;s @ 2.00 Bet365 ⛔ (6)
Moim zdaniem jedyny typ warty uwagi. Granie na zwycięstwo odpuszczam ze względów oczywistych. Nie wiadomo czy bracia się na coś nie umówili i jak ten mecz będzie wyglądał. Pewne jest, że przeklinali w niebogłosy po losowaniu, bo drugi turniej z rzędu muszą walczyć ze sobą. Na niedawnym Grand Slamie wygrał Kim, więc może kolej na Ronny&#39;ego? Nie wykluczam. Natomiast rzucanie maksów od zawsze było mocną stroną Kima, potrafi czasem sypać jak na zawołanie. Kurs zachęcający, mecz być może chwilę potrwa, może nawet pięciosetówka, więc ja się skuszę.
Mervyn King - Darin Young 1 @ 1.25 Bet365 ✅ (3-0)
Mervyn King (-1.5) - Darin Young 1 @ 1.57 Bet365 ✅ (3-0)
King to zawodnik klasowy, od lat dobijający się do światowej czołówki i stanowi jej bezpośrednie zaplecze. Absolutnie nie wyobrażam sobie odpadnięcia z Youngiem, o którym wspominał już w którymś ze swoich postów bam. Rzuca sobie gdzieś u siebie w Ameryce, nie wiadomo jak i z kim. Przyjechał tu zapewnę po wypłatę 6 tys funtów za udział w 1 rundzie i to raczej będzie tyle z jego występu. King na spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
hiro 97,4K

hiro

Użytkownik
Czwarty dzień World Darts Championship 2014


First Round
Monday December 16 (7pm) Ronnie Baxter v Ricky Evans
Devon Petersen v Mohammed Latif Sapup (P)
Kim Huybrechts v Ronny Huybrechts
Steve Beaton v Petersen/Sapup
Mervyn King v Darin Young​
-----
Mervyn King - Darin Young 1 @ 1.25 Bet365
Mervyn King (-1.5) - Darin Young 1 @ 1.57 Bet365
Absolutnie nie wyobrażam sobie odpadnięcia z Youngiem, o którym wspominał już w którymś ze swoich postów bam.
A nie Hiro? ;)
-----
Ronnie Baxter v Ricky Evans TYP TUTAJ
Typ: Powyżej 6,5 180&#39;s @ 2,00 William Hill ⛔
Żade n z nich nie będzie miał łatwo, ale to Baxter stawiany jest w roli faworyta. Ricky jeśli chce powalczyć to musi trafiać duże oczka. Evans to zawodnik, który rzuca dużo 140-ek, bo nie trafia 3. lotki w T20. Na Grand Slamie w dwudziestu legach trafił 4 razy. Pomimo tego, że rzuca niedbale, dziwnie, to ze 2 maksy powinien trafić. A Baxter to akurat taki zawodnik, który specjalnie nie schodzi na T19 tylko raczej ładuje w T20. W tym sezonie jego średnia 180&#39;s w meczu to 4,43, a średnia karierowa 2,1, także całkiem nieźle. 7 maksów, czyli 5 dla Baxtera i 2 dla Evansa? Do wykonania. Mervyn King v Darin Young TYP TUTAJ

Kim Huybrechts v Ronny Huybrechts
Typ: Kim Huybrechts więcej 180&#39;s @ 1,50 William Hill ⛔
Obaj na pewno nie są zadowoleni, bo to ich kolejne spotkanie w dużym turnieju w ciągu miesiąca. Tylko, że wtedy mogli uniknąć tego spotkania, gdyby Kim wygrał spotkanie z MVG, a tutaj zadecydowało pechowe losowanie. Podczas ich ostatniego meczu Ronny rzucił 3 maksy, Kim 8 (15 legów). Ronny jak Evans jakoś nie może wcisnąć tej 3 lotki w T20, tylko wpada pojedyncza 20. Kim może namieszać w turnieju, ma trudną drabinkę, będzie ciężko. Forma powinna być, maksy to jego broń, bo dubel lubi czasem szwankować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 124

mr.x

Użytkownik
Witam wszystkich spróbujemy swoich sił ;) Ronnie Baxter v Ricky Evans Typ: Ronnie Baxter więcej 180 - 1,85 Bwin⛔ Jestem mocno zaskoczony kursem. Rakieta zazwyczaj pod względem punktowym wygląda dużo lepiej niż jeśli chodzi o kończenie. Potrafi rzucać w jednym meczu parę sztuk 180. Evans wg. mnie do tuz pod względem maxowym nie należy dlatego po tym kursie uważam, że warto spróbować ;) Mervyn King v Darin Young
Typ: King(-1,5) 1,6 Bwin✅
2 Typ: King c/o over 114,5 1,85 bwin✅
3 Typ: c/o w meczu over 120,5 1,83 bet365✅
Mervyn w tym spotkaniu to jak dla mnie murowany faworyt. Mimo, że nie przepadam za tym zawodnikiem to w ostatnich zawodach grywał dość solidnie. Nie odstawał jakoś strasznie od czołówki mimo porażek. Tutaj zdecydowanie nie będzie grał z zawodnikiem pokroju czołówki światowej. Young nie należy do jakichś mocnych zawodników, przyjechał na MŚ, zgarnie wpisowe i pewnie tyle będzie po jego osobie.
Odnośnie c/o to duże nadzieje pokładam w Kingu, bo z ostatnich spotkań jakoś mi się w pamięci zapisuje trochę jego wysokich zejść. Tutaj linia na samego zawodnika nie jest jakoś mocno zawyżona- Szanghaj wystarczy. Odnośnie meczowego jeden punkcik więcej ;) Kim Huybrechts v Ronny Huybrechts
Typ: Kim więcej 180 1,5 bwin⛔
Typ 2 : Kim over 4,5 max 2,02 bwin⛔
Nie mogę się niezgodzić z typem na więcej maxów u Kima.
To są Mistrzostwa i mimo, że bracia to litości nie powinno być. Kim jest bardzo dobrym zawodnikiem, musi tylko ustabilizować wreszcie dable. Jeśli chodzi o punktowanie i maxy to wygląda to u niego dobrze. Gramy do 3 setów, ale czuje że chociaż jeden Ronny urwie więc wydłuży czas pojedynku. 5 rzuconych maxów ze strony Kima jak najbardziej w grze. Ronny swoje rzuci, ale wątpie żeby miał nagle jakiś maxowy przebłysk i rzucił więcej 180 do Kima ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Odnośnie meczu Ronnie Baxter v Ricky Evans:
Czystego Baxtera omijam, ponieważ scenariuszy na mecz z jego udziałem jest kilka. Ileż to razy pisałem o możliwościach Ronniego ? Sporo. Niestety, w jego grze nic się nie zmieniło. Dalej kratka. Ostatnio na PCF średniawka. W ogóle średni okres ma. Evans to młody chłopak, który niby coś umie, ale tego nie widać. Nie skreślam go jednak. IMO jest w stanie nawiązać z Baxterem walkę. Jeszcze jak tamten nie trafi z dniem, to już nie ma o czym gadać. Ricky miesiąc temu rzucał w GSoD i nie wypadł źle. Co prawda zaliczył trzy porażki, ale nie było blamażu. &#39;TheRocket&#39; to faworyt i to zdecydowany, owszem, ale czy jest sens ryzykować ? Sam Hiro przyznałeś, że jego porażka cię nie zdziwi. Mnie coś tu nie gra, dlatego podziękuję.
Ronnie Baxter v Ricky Evans over 16,5 legs @ 1,85 bwin ⛔ 12 (0-3, 1-3, 2-3)
Skusiłem się ostatecznie na overek legowy. Do powyższej kminki dodam to, że Evans zanotował ostatnio dwa dobre wyniki w objazdówkach. Przed GSoD zagrał w finale w Wigan, a po GSoD w półfinale w Barnsley. Może to i mało istotne, ale właśnie w Wigan pokonał Baxtera 2-6. Przewiduję dłuższe spotkanie.

Mervyn King v Darin Young 1(-1,5) @ 1,60 bwin ✅ 3-0
Koledzy elegancko opisali ten mecz. Przypomnę jeszcze statystyki Younga z występów na MŚ, które zebrał Hiro, ponieważ one nam dużo mówią.
Średnie z MŚ: 86.57, 85.31, 80.57, 84.56, 80.11.
Z czym do ludzi ? Jeśli chodzi o Kinga, to jego przedstawiać chyba nie trzeba. Pietras krótko, ale trafnie go scharakteryzował - klasowy zawodnik. Swoją drogą to dziwne, dlatego że Mervyn zazwyczaj rzuca mizernie. Ten facet jest dla mnie swego rodzaju fenomenem. Cichy, niepozorny, ale jadowity. Anglik w tym roku z kilkoma dobrymi wynikami. Przede wszystkim na pierwszy plan wysuwają się jego trzy występy w finałach europejskich turów. Na &#39;majorach&#39; bez sukcesów, ale też bez tragedii. Ostatnio miał serię dobrych występów. Najpierw na GSoD, a później na PCF. Nie wyobrażam sobie tego, że dzisiaj mógłby przegrać. Różnica klas to mało powiedziane. Dla porównania ze statystykami Younga z MŚ, średnia ze średnich trzech lotek &#39;TheKing&#39; z tego roku, poprzedniego i całej kariery: 90.92, 93.89, 92.25. Jeśli chodzi o jego dubel, to na ogół jest znośny.

Ronnie Baxter v Ricky Evans over 16,5 legs @ 1,85 bwin ⛔ 12 (0-3, 1-3, 2-3) Mervyn King v Darin Young 1(-1,5) @ 1,60 bwin ✅ 3-0
 
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
Wczorajszy dzień dość dziwny. Na początku muszę odwołać swoje niepochlebne słowa o Evansie z wczoraj- zagrał klasowo, w pełni zasłużenie awansował nie dając szans rywalowi. Baxter amatorka pełną gębą, już chyba ten zawodnik nigdy się nie odbuduje. Bez dwóch zdań wydarzeniem dnia było spotkanie braci Huybrechts. Wygrał Kim 3-1, jednak nie potrafię sobie wytłumaczyć jak to się stało, że nie wygrał Ronny i to 3-0. Starszy z braci prowadził 1-0 w setach, 2-0 w drugim secie i miał lotki na seta, później sytuacja powtórzyła się w secie nr 3. Nieprawdopodobne. Zamiast wygrać 3-0, przegrywał 1-2 i w 4 secie już się nie podniósł. Trzeba jednak przyznać Kimowi, że perfekcyjnie wykorzystał błędy swojego brata i gdy tylko otrzymał okazję kończył legi nawet w sytuacji gdy miał 84 czy 110 i jak się okazywało 1 lotkę na doublach. Zresztą lepszą średnią w tym meczu miał Ronny-90.1 przy 88.07 Kima. Naprawdę Kim miał niesamowitego farta i chyba powinien się wybrać do mojego rodzinnego miasta z pielgrzymką dziękczynną. Wczorajszego wieczora była również niespodzianka- poległ faworyzowany Beaton z kwalifikantem Petersenem, choć po 1 secie nic tego nie zapowiadało. Brawo jednak dla zawodnika z RPA, który jednak postacią anonimową absolutnie nie jest. Wytrzymał kluczowe momenty i wykorzystał słabości rywala, chociaż jemu samemu też ich absolutnie w tym spotkaniu nie brakowało. Na koniec wczorajszej sesji King łatwo rozprawił się z Youngiem 3-0, chociaż przy stanie 2-0 w setach i 2-0 w secie nr 3 zaciął się i rzucał bardzo niskie wartości. Young doszedł na 2-1 i miał ochotę na 2-2, a gdy był już przy doublach to King marudził jeszcze przy 200-300. Zawodnik z USA skompromitował się jednak na doublach marnując chyba z 10 lotek, więc King nawet ciułając w tym legu niskie wartości doszedł w końcu do doubla i zakończył mecz. Awansował jednak całkowicie zasłużenie, będzie groźny. Na dziś:
Collin Lloyd - Beau Anderson over 3.5 seta @ 1.44 Bet365 ✅ (2-3)
Granie na zwycięstwo odpuszczam, bo mecz mi śmierdzi. Beau to brat Kyle&#39;a, tego który w spotkaniu z Whitem zapodał 9 lotkę. Czy powalczy? Wydaje mi się, że tak, pewnie trenowali razem z bratem i prezentują podobną dyspozycję. Poza tym Lloyd to ostatnimi czasy żadna rewelka, szybkie 3-0 wydaje mi się mało prawdpodobne dlatego pobieram ten typ.
Vincent van der Voort - Matt Clark 1 @ 1.40 Bet365 ✅ (3-1)
Vincent van der Voort - Matt Clark highest checkout over 118.5 @ 1.83 Bet365 ✅ (131)
Van der Voort powinien sobie poradzić, może nie jakoś specjalnie łatwo, ale jednak. Nie jest to zawodnik światowego topu, ale zawsze gdzieś tam się o nim słyszy i grywa na całkiem przyzwoitym poziomie. Do tego potrafi schodzić z wysokich oczek i jest solidny na doublach, a w takim meczu jak ten będzie to miał duże znaczenie. Clark to już zawodnik wiekowy, który parę lat temu miał kilka niezłych wyskoków, ale 1/4 finału z World Matchplay 2008 to do dzisiaj jego największy sukces. Teraz skupia się głównie na objazdówkach w Anglii i też nie osiąga tam spektakularnych wyników. Ostatnio błysnął w turnieju kwalifikacyjnym do MŚ, który wygrał i dzięki temu jest w turnieju. Na pewno coś tam zawalczy, może coś ugra, ale na Holendra raczej to nie wystarczy.
Simon Whitlock - Ross Smith (+2.5) 2 @ 1.72 Bet365 ⛔ (3-0)
Whitlock, jak to Whitlock zawsze jest w gronie faworytów, całkiem słusznie zresztą. Problem z nim polega jednak na tym, że nigdy za bardzo nie wiadomo co zagra, bo może również odwalić totalną lipę i odpaść choćby w 1 rundzie, jak i przejechać się po rywalu jak walec. Ciężko stwierdzić, jednak dzisiaj nie uważam, żeby wygrał do zera. Nawet jak będzie miał 2-0 w setach, to być może się rozluźni i kilka legów nie pójdzie po jego myśli. Smith to młody zawodnik, który niedawno przeszedł z BDO do PDC i zaliczył już kilka występów w dużych turniejach, jak niedawny Grand Slam czy UK Open. Nie osiągnął w nich nic, ale to z pewnością było dla niego cenne doświadczenie. Powinien się dziś postawić na tyle, aby nie przegrać do zera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Piąty dzień World Darts Championship 2014


First Round
Tuesday December 17 (7pm)
Colin Lloyd v Beau Anderson
Zoran Lerchbacher v Ben Ward (P)
Vincent van der Voort v Matt Clark
Michael van Gerwen v Lerchbacher/Ward
Simon Whitlock v Ross Smith

Colin Lloyd v Beau Anderson 1 @ 1,363 MarathonBet ⛔ 2-3
Mnie mecz nie śmierdzi. Pięciosetówki nie przewiduję, aczkolwiek jako że karta mi średnio leży, to handicap odpuszczam i wybieram bezpieczną opcję. IMO &#39;Jaws&#39; i to zdecydowanie. Przede wszystkim dlatego, że rywala ma słabego. Ok, jego braciak zapodał dziewiątą lotkę w meczu z Jenkinsem, ale nie można przez jej pryzmat oceniać Beau. Ten, w Australii ustępował &#39;Kylowi&#39; wyraźnie. Na MŚ zaliczy debiut, więc stresik będzie mieć ogromny. Jak pokazuje historia, darterzy którzy pierwszy raz występują w Ally Pally zazwyczaj rzucają słabiutko. Lloyd owszem, od dłuższego czasu delikatny piach, no ale to wciąż Lloyd. Facet niezwykle doświadczony, z świetnymi w przeszłości wynikami, który czasem pokaże coś więcej, niż tylko średniawkę. W turniejach telewizyjnych w tym roku nie wypadł tragicznie. Rok temu na MŚ zaliczył trzecią rundę. Jego tegoroczna średnia trzech lotek wynosi 91.28, czyli znośnie. Niespodzianka mi się nie widzi, nie w tym meczu. Colin, zdecdowanie.

Colin Lloyd v Beau Anderson 1 @ 1,363 Mara thonBet ⛔ 2-3​
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Wyniki piątego dnia World Darts Championship 2014
Colin Lloyd 2-3 Beau Anderson
Zoran Lerchbacher 4-1 Ben Ward (P)
Vincent van der Voort 3-1 Matt Clark
Michael van Gerwen 3-0 Zoran Lerchbacher
Simon Whitlock 3-0 Ross Smith W pierwszym meczu poziom sportowy był słabiutki, ale za to nie brakowało w nim dramaturgii. Oglądaliśmy pięć setów i sudden death leg. Chyba sensacyjnie - tak to trzeba napisać- wygrał Anderson. Lloyd się ***** skompromitował tym wystąpieniem. Szkoda komentować jego wyczynów. Zoran w 1.rundzie. Kolejny raz w meczu pre-eliminacyjnym wygrywa darter skazywany na pożarcie. van der Voort do dalszej fazy awansował bez najmniejszych problemów, ale tylko dlatego, że Clark rzucał, jak paralityk. Jedni z faworytów do końcowego triumfu, czyli &#39;Shrek&#39; i &#39;TheWizard&#39; na miętko. Holender nie był naciskany, więc statystyki miał mizerne, za to Australijczyk na pełnym gazie rzucał niezłe cyferki.​
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Szósty dzień World Darts Championship 2014


First Round
Wednesday December 18 (7pm)
Andy Smith v Steve Brown
Morihiro Hashimoto v Paul Lim (P)
Justin Pipe v Arron Monk
Michael Smith v Hashimoto/Lim
Adrian Lewis v Dennis Smith​
 
M 124

mr.x

Użytkownik
Andy Smith v Steve Brown
Typ 1: ov 4,5 set @2,65 Unibet ⛔ 4 sety // i zabrakło tego jednego seta :?
Typ 2: Brown @2,21 Pinnacle ⛔ 3:1
Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania. Andy Smith jakoś nigdy do mnie nie przemawiał. Miał przebłyski, ale żeby nazwać go jakimś &quot;zabijaką&quot; to ciężko... Jeśli słabo wejdzie w mecz to może mieć spore problemy. Punktowo rzadko szaleje więc widzę szanse dla Browna. Brown do Tuz też nie należy, ale jest w stanie spokojnie powalczyć w tym spotkaniu. Pokazywał się czasami z dobrej strony w tym roku więc może i na MŚ udowodni, że nie przypadkiem się tu dostał. Oba typy za drobne, ale wg. mnie warte spróbowania ;) Justin Pipe v Arron Monk
Typ Pipe -1,5 @ 1,55 Bwin ✅
Typ 2 : c/o Pipe over 115,5 @1,85 Bwin ⛔
Typ 3 : C/o w meczu over 120,5 @1,83 bet365 ⛔ // całkowicie zawiodło to spotkanie, obaj zawodnicy zagrali słabo, a gry Monka szkoda wgl. komentować...
Monk miał być wielkim talentem, ale coś zaginął w akcji. Szału w tym sezonie nie zrobił i wątpie żeby nagle jego forma pojawiła się podczas MŚ.
Pipe to zawodnik niewygodny. Rzucający wolno, wybijający z rytmu. Każda lotka musi wyjść z ręki idealnie. Miewał w sezonie przestoje, ale też potrafił pokazywać się z bardzo dobrej strony. Chociażby wynik z ostatniego sprawdzianu przed MŚ nakazuje na niego uważać, bo tam Justin dotarł do półfinału. Drogi łatwej nie miał.
Nie pamiętam w których zawodach, ale Pipe szalał jeśli chodzi o wysokie zamknięcia, bardzo często wystawiał sobie świetnie pierwszymi lotkami dabla. Myślę, że można spróbować bo mecz trochę potrwa więc i jakieś okazje powinien mieć. Adrian Lewis v Dennis Smith
Typ 1: Lewis ov 4,5 max @1,85 bwin ⛔ 4 // szkoda, że się Lewisowi tak późno zachciało maxować... ostatnie 2 legi to 3 maxy, a wcześniej łaskawie jednego rzucił...
Typ 2: Over 6,5 w meczu @2 bet365 ⛔ 5
Typ 3: Lewis c/o over 112,5 @1,72 bwin ✅126
Typ 4: C/o w meczu over 119,5 @1,85 bwin ✅ 126
Sporo typów ale cóż. Po krótce.
Typ 1 i 2 - Lewis ostatnie miesiące bardzo dobra forma maxowa, T20 wchodziło mu na wielkim spokoju. Maxy rzucał jakby od niechcenia. Linia niska, wczoraj taką pokrył Whitlock więc Lewis może tym bardziej to zrobić. Oby jako ten jedyny z czołowej Trójki rankingu podszedł w pełni zmobilizowany do 1 rnd ;) Jak dobrze pójdzie to sam pokryje linie meczową :p
Jeśli chodzi o c/o zastanawiają mnie niskie linie. Szanghaj wystarcza żeby pokryć oba typy checkoutowe. Myślę, że jakiś wyższy zamek w wykonaniu Lewisa jest bardzo prawdopodobny w tym spotkaniu.

I ostatni typ:
Najwięcej 180 w dniu - Adrian Lewis @2,62 bet365 ⛔ Brown zaszalał 8 maxiorów
Miły kurs do spróbowania. Ciężko mi znaleźć dzisiaj wśród reszty zawodników jakiegoś mocnego przeciwnika maxowego dla Jackpota. Oczywiście wszystko zależy tylko i wyłącznie od postawy samego Lewisa bo jeśli on zawiedzie to niestety prawdopodobnie z typu nici. Liczę jednak że Adrian da radęi będzie od początku pokazywał się z dobrej strony ;)


----------------------
Póki co te MŚ to jakaś pomyłka jak dla mnie w większości. Dzisiejszy dzień to tragedia. Słaby poziom, żaden mecz nie powalił. Mocno zawiódł Pipe mimo, że wygrał 3:0. Monk nie był problem nawet przez chwilę.
Mecze męczarni, słabych średnich (oprócz Lewisa), tragedii na dablach itp. itd..
Czas wreszcie na jakiś przełom bo dzisiaj kolorowo nie było.
Szkoda, że Lewisowi nie zachciało się maxować trochę wcześniej :] Przez 7 legów 1 max, a w ostatnich 2 nagle 3... i linie utopił
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Pierwszy dzisiejszy mecz odpuszczam. Chyba Smith, ale jako że trochę śmierdzi, to nie ma co ryzykować. Krótko, ale treściwie nawinął o zawodnikach kolega w poście wyżej. Zarówno jeden, jak i drugi bez rewelacji ostatnio. Doświadczenie oczywiście zdecydowanie większe po stronie Andiego. Wydaje mi się, że ten źle dziś nie zagra, przewiduję typową średniawkę z jego strony. Pytanie tylko jak wysoko będzie się w stanie wspiąć Brown ?
Jeśli chodzi o Adriana to jedynka zdecydowanie, to nie podlega dyskusji, ale nic poza tym. &#39;Jackpot&#39; jest typem zawodnika, który w turniej musi wejść. On wczesne fazy gra zazwyczaj słabo, momentami bardzo. Dopiero z czasem się rozkręca. W tym sezonie owszem, rzucał jak za czasów triumfu w MŚ, ale czy teraz odpali od początku ? Mnie się coś nie wydaje. Taylor i van Gerwen na luzaku wyszli na swoje mecze i były tego skutki - mizerne jak na nich statystyki. Podobnie może być z Lewisem. Dlatego nie, dziękuję. Poczekam na późniejsze fazy.

Morihiro Hashimoto v Paul Lim 1(+1,5) @ 1,75 MarathonBet ✅ 4-2
Japończyk, głównie ze względu na duże kursiwo. Mecz 50-50 chyba. Hashimoto dostał się do turnieju, bo u siebie w Q był lepszy od Muramatsu. Gościa, który ma za sobą 3 występy na MŚ, i w których to plam nie dawał, absolutnie. To dużo mówi. Morihiro w Ally Pally wystąpił raz, w 2011 roku. Zarówno w meczu P, jak i w 1.rundzie wypadł nieźle, jak na debiutanta. Średnie miał po 87 z kawałkiem. Lim ? Wiadomo, przedstawiać nie trzeba. Rok temu wrócił po długich latach i co ? W (P) słabizna, a w 1.rundzie znośnie. Rzucił c/o 170 w meczu z van Gerwenem. Ale żeby dzisiaj był aż takim foworytem ? Nie, dajcie spokój.

Justin Pipe v Arron Monk 1(-1,5) @ 1,55 betcity ✅ 3-0
W zupełności zgadzam się z Panem X. Monk niby talent, ale kurwunia nie widać tego. Zeszły rok miał dobry, wydawało się, że w tym może coś pokazać, a tu klops. Nie ugrał w tym sezonie niczego, kompletnie. Średniawka to max, co wyciągał. Nie daje mu dzisiaj większych szans. Raz, że sam nie gra porywająco, a dwa że zagra z &#39;TheForce&#39;, czyli zawodnikiem znanym, lubianym, no a przede wszystkim dobrym. Justin w tym roku błysnął już kilka razy. Ostatnio niedawno, bo na turnieju PCF, w którym to dotarł aż do półfinału. Wcześniej zaliczył chociażby półfinał na World Grand Prix i ćwierćfinał na World Matchplay. Tak, on jest bardzo niewygodnym rywalem. Nie dość, że zwalnia grę, to jeszcze jak złapie rytm, to ciężko z nim wygrać. Dziś po swojej stronie ma większość atutów, dlatego przewiduję jego pewne zwycięstwo.

Morihiro Hashimoto v Paul Lim 1(+1,5) @ 1,75 MarathonBet ✅ 4-2
Justin Pipe v Arron Monk 1(-1,5) @ 1,55 betcity ✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
hiro 97,4K

hiro

Użytkownik
Siódmy dzień World Darts Championship 2014



First Round
Thursday December 19 (7pm) Mark Webster v Mensur Suljovic
Gino Vos v Royden Lam (P)
James Wade v Darren Webster
Wes Newton v Vos/Lam
Kevin Painter v Tomas Seyler​

-----
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Wczorajszych spotkań oglądać się nie dało. Kurwunia, poziom sportowy w nich był żenujący. Na początku spalił się Brown. Rzucił 8 maksów, ale średnią miał under 85. Fatalnie punktował. Smith słabiutko. Hashimoto z Limem wiadomo, mizeria - w końcu to był mecz (P). Pipe z Monkiem przeszli samych siebie. Aż człowieka telepało, jak ich oglądał. Chyba nikt nie brał pod uwagę tego, że Justin może zagrać aż tak źle. Wygrał, bo Monk na wkurwionku rzucał od niechcenia. Smith z Morihiro zanotowali średnie under 80 i procenty na kończących under 21. Przecież to jest ***** jawna kpina. Lewis 3-0, czyli planowo. Nie forsował tempa, bo nie było takiej potrzeby.

Jeśli chodzi o dzień dzisiejszy, to nie ruszam niczego poza pierwszym meczem z karty. W meczu Vosa z Lamem może dziać się wiele. Na papierze niby Gino i to zdecydowanie, jednak kto wie, czy darter z Hong Kongu nie trenował dzień i noc w piwnicy i nie zrobił formy mistrzowskiej. Wade v Webster ? Tutaj również niby faworyt i to jeszcze bardziej na miękko, niż Holender z (P), ale jako że kursy mnie nie rajcują, a pobocznych zakładów nie czuję, to daję sobie spokój. Newton z darterem z kwalifikacji powinien wygrać bez najmniejszego problemu. Na koniec Painter z &#39;Selerem&#39;. Już o tym meczu nawijałem, przypomnę:
Jeśli chodzi o Paintera, to nie polecam go dlatego, że ostatnimi czasy za dużo razy się kompromitował. Ja nie wiem *****, co się z nim stało. Wydawało się, że po zwycięstwie w PCF dwa lata temu nabierze rozpędu i coś podziała na darterskiej scenie, a tu dupa. Czasem coś szarpnie, ale nic konkretnego. 1,28 ? Proszę was.
Mark Webster v Mensur Suljovic 2(+1,5) @ 1,81 Sbobet ✅ 3-2
Na początek suche statystyki: H2H 3-2, średnia trzech lotek z tego roku - 90.60 v 91.75. Mensur na MŚ debiutował w roku 2011. Wypadł wtedy znakomicie, bo dotarł aż do 3.rundy po drodze pokonując van Gerwena i Wade. Grał też na MŚ w 2012. Poleciał w 1.rundzie z Nicholsonem notując średnią ~91. Kminka z massive stress nam już odpada. Austriak w PDC jest od 5 lat. Do tuzów nie należy, oczywiście, ale to niewygodny rywal. Jak ma dzień, to potrafi być nieobliczalny. Przekonała się już o tym czołówka niejednokrotnie. W tym roku ten facet może nie rzucał zbyt dużo, ale tam gdzie się pokazywał popeliny nie robił. W &#39;majorach&#39; wypadł nieźle. Co prawda na UK Open mu nie pykło, ale w European Championship i World Matchplay już tak. Odpadł z nich szybko, ok, ale zanotował dobre statystyki. Formą błysnął w listopadzie, kiedy to dotarł do półfinału w objazdówce w Wigan, no i wygrał turniej Q do MŚ pokonując w finale Lerchbachera. Kto wie, może teraz na tym pociągnie ? IMO szanse na dzisiejszy sukces ma duże, ponieważ naprzeciw niego stanie Webster, czyli gość, który formą nie błyszczy od dawna. Ok, bardzo fajnie zagrał na GSoD, ale co poza tym ? Ano nic. Właśnie przy okazji GSoD była o nim gadka, można do tego wrócić. Walijczyk to bardzo doświadczony gracz, z sukcesami, ale niestety od dwóch lat nieprezentujący niczego ciekawego. Wyników w tym czasie żadnych ! Nie sądzę, że dziś nagle odpali. Maks co może wyciągnąć to chyba to, co rzucał w Wolverhampton. Nawet przy jego takiej dyspozycji Suljovic jest w stanie nawiązać walkę, na spokojnie. Kursiwo na dwóję zbyt duże, dlatego wykorzystuję to w handi. Czuję niespodziankę.

Mark Webster v Mensur Suljovic 2(+1,5) @ 1,81 Sbobet ✅ 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
M 124

mr.x

Użytkownik
James Wade v Darren Webster
Typ Wade c/o over 113,5 @1,85 bwin ✅141
Nie mam czasu zbytnio, a i mecz już pierwszy leci więc dzisiaj taki jeden typek mi siedzi w głowie.
Wade to zawodnik, który najbardziej słynie właśnie ze skuteczności dabli. Oczywiście w tym sezonie różnie bywało z tym u niego, ale może jakieś przebłyski na MŚ pokaże.
W ostatnim czasie trochę wyższych c/o zanotował, a na dobrą sprawę w jednym turnieju miał zamki overowe do tej linii spotkanie po spotkaniu.
Linia ogólnie nie wydaje mi sie za wysoka, szanse jakieś będą więc liczę, że Maszyna coś powyżej tego zamknie.
 
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Peter Wright v Per Laursen Typ: Per Laursen +3.5 @ 1.50 bet365 ✅ 4-2 Laursen to autor jednej z większych sensacji 1 rundy. Ograł Jenkinsa (3-2) i to mimo, że &quot;The Bull&quot; rzucił w tym meczu 9 dartowego lega i checkout 170... Szalony mecz, ale prawda jest taka, że Laursen po prostu skorzystał z wyjątkowej nieregularności Jenkinsa . Duńczyk nieźle punktował (89.45, 4x180s), ale tajemnica tej niespodzianki tkwi przede wszystkim w świetnej skuteczności na dublach (55%), bo to była jego największa przewaga nad rywalem. Jeśli ta skuteczność nie była tylko jednorazowym wystrzałem i dzisiaj będzie kończył cho ćby w okolicach 35-40%, to jeden set jest jak najbardziej w jego zasi ęgu. Tym bardziej, że będzie miał na to co najmniej 2 sety ze swoimi strzałami, bo przecież dzisiaj gramy już do 4 setów, a pokazał w pierwszym meczu , że wyjątkowo mobilizuje się na swoje legi. Oczywiście Duńczyk meczu nie wygra, bo Wright to zupełnie inna liga i dodatkowo wydaje się być w dobrej formie, ale jeśli nie będzie jakiejś katastrofy przy dojści ach do zamka, to honorowego seta powinien ugrać. (Typ o tyle jeszcze ciekawy , że kurs wyższy niż na over 4.5 @1.44).
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
hiro 97,4K

hiro

Użytkownik
2. runda
Phil Taylor v Michael Smith ⛔ [HAHAHA]
Typ: Phil Taylor @ 1,02 William Hill

Michael van Gerwen v Kevin McDine ✅
Typ: Michael van Gerwen @ 1,06 William Hill
Adrian Lewis v Vincent van der Voort ✅
Typ: Adrian Lewis @ 1,06 William Hill

Trzech panów powyżej przedstawiać nie trzeba, rozpisywać się też nie trzeba. Nie wiem jak słabo musieliby zagrać, żeby któryś z nich nie awansował do 3. rundy. Po kolei: Michael Smith słaby mecz z Hashimoto, nie dało się tego oglądać. McDine sprawił małą niespodziankę, bo pokonał Jonesa. Zagra z Van Gerwenem, który jest wyjątkowo zmotywowany, żeby zostać Mistrzem Świata. A Adrian Lewis w pierwszej rundzie zagrał, tak, że rywal nie miał nawet jednej lotki na dubel. A van der Voort trochę męczył Matta Clarka, ale ostatecznie wygrał. Mecz bez historii.
Peter Wright v Per Laursen
Typ: Peter Wright @ 1,12 William Hill
✅

Peter notuje świetne wyniki w sezonie, a jak to bam14 ujął - notuje życiówkę. W pierwszej rundzie poradził sobie z Cullenem 3:0 i co ciekawe, zanotował najwyższą średnią spośród wszystkich zawodników w 1. rundzie, bo 98.68. Dubel też dobry 42,86% i najwyższe zejście 151. A Laursen? W pre wygrał z McGarrym 4:2, średnia 91,55. A w pierwszej rundzie doprowadził do dużej niespodzianki, bo wygrał z Jenkinsem, który skończył lega w tym meczu 9. lotką i zszedł ze 170. A średnią miał o ponad 6 punktów niższą (89.45 v 95.91). Gramy do 4 wygranych setów, nie widzę tutaj kolejnej sensacji. Okej, Per może seta urwać, moze nawet ze 2. Ale 4? Nie, nie widzę tego.
Robert Thornton v Beau Anderson
Typ: Robert Thornton @ 1,11 William Hill
✅

I znów gram Roberta. W pierwszy meczu z Hoppem przegrał 1. seta i było blisko, żeby przegrał 2., ale ogarnął się i już nie wypuścił zwycięstwa. Jego średnia nie powala - 86.86 i dubel - 28,57%. A Anderson? No cóż. Skazywany na porażkę w 1. meczu, a tu Lloyd okazał się łaskawy i znów przegrał z no-namem. Średnia Beau 83.66 (v 83.62 Lloyda) oraz procent na podwójnych 30.61% (v 26.00% Lloyda) nie robią wrażenia. Thornton to taki zawodnik, który potrafi zrobić srednią i 100. W meczu z 17-latkiem ledwie 86, ale też nie musiał się specjalnie wysilać. Jeśli Anderson nie wejdzie szybko w mecz i nie wygra 1. seta to będzie ciężko coś ugrać. Bo tak zrobił Hopp i Thornton zaczął się gotować. Kolejna runda dfla &#39;The Thorna&#39;.

Raymond van Barneveld v Jamie Caven
Typ: Raymond van Barneveld @ 1,28 William Hill
✅
Raymond nie zawiódł w poprzednim meczu, mam nadzieję, że nie zawiedzie i dzisiaj. Jamie Lewis postawił mu się, ale udało mu się wygrać tylko 3 legi łącznie. A patrząc na to, że zanotował całkiem niezłą średnią 91.02, można wywnioskować, że &#39;Barney&#39; zagrał dobrze. Jego średnia 98.56 (jak za starych dobrych czasów), 42,86% skuteczności na podwójnych i zejście ze 141 cieszą nie tylko kibiców. Jego rywalem będzie Jamie Caven, który trochę mnie zawiódł w pierwszym meczu. Okej, wygrał 3-1, ale prowadził 2-0 i w 3. secie zagrał słabo, co zadecydowało m.in. o średniej meczowej under 90. A żeby było mało, to zanotował średnią o 2 punkty w kolejce mniej niże Klaasen. Na podwójnych podobnie jak Barney, bo 39.13%. Dystans zwiększamy do 4 wygranych setów, więc to Holender będzie w lepszej sytuacji. Bo z czasem rozkręca się w meczu, jest bardziej doświadczony niż Anglik. Tym meczem potwierdzi, czy jego forma jest w miarę ustabilizowana, czy tylko ma przebłyski. Dla mnie to Raymond wygra ten mecz, Caven pewnie urwie seta, może dwa.
AKO: ~1,82 William Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hiro 97,4K

hiro

Użytkownik
Ósmy dzień World Darts Championship 2014


Second Round
Friday December 20 (7pm) Peter Wright v Per Laursen
Raymond van Barneveld v Jamie Caven
Phil Taylor v Michael Smith​
-----
Raymond van Barneveld v Jamie Caven
Typ: Powyżej 11,5 180&#39;s @ 1,91 William Hill
✅ 12
Powyżej polecam typ na zwycięstwo RvB, a tutaj dokładam aż 12 maksów. Gramy minimum 4 sety po minimum 3 legi czyli 12 legów. Caven na pewno ugra kilka legów, może nawet set, 2. W 1. rundzie Barney rzucił 6 maksów, co daje całkiem fajny wynik. Caven natomiast w 4 setach 1. rundy zaliczył zaledwie 1 maksa. Jeśli chce dzisiaj powalczyć z faworyzowanym Holendrem to musi rzucać maksy, a przynajmniej 140, a z tego już blisko do 180. Wszystko zależy od Barneya, bo on sam może rzucić i 10,
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Statystyki + video + słów kilka po rundzie pierwszej World Darts Championship 2014


Sypnęło niespodziankami w tej pierwszej rundzie. Wielu obserwatorów głośno mówi, że póki co turniej mamy dziwny, nieprzewidywalny, a co niestety smutne - słaby. Jeśli chodzi o cyferki, to wszystko jest na fociwo powyżej. I max średnie, i najwyższe c/o, i 180&#39;s. Wydarzeniem tej fazy rozgrywek są zdecydowanie dwie &#39;dziewiątki&#39; w wykonaniu Jenkinsa i Andersona (Kyle). Video z tego są na pierwszej stronie tematu. Kto zaskoczył pozytywnie ? Na pewno Szabo, który urwał seta Taylorowi. Na pewno Wright, który potwierdził, że jest w wysokiej formie. Do tego Laursen sprawca sensacji i Burnett, który odpalił -pytanie czy jednorazowo?-. Poza tym White, Whitlock, Dolan i Anderson - grupa zawodników, która zanotowała dobre statystyki. Skompromitowało się kilku - Baxter, Lloyd, Suljovic. Co ciekawe nawet ci, co grają dalej. Chociażby Pipe, Part czy Jones. Gdyby nie te &#39;dziewiątki&#39;, to napisałbym, że i mnie ta runda nie leżała. Ale nie ma co się smucić, bo za chwilę start drugiej rundy, która będzie o niebo lepsza.

Warto zobaczyć:
Kim Huybrechts v Ronny Huybrechts 3-1
http://www.youtube.com/watch?v=FWTJ76fRpKQ

James Wade v Darren Webster 3-2
http://www.youtube.com/watch?v=aXohBpsqS9U

Steve Brown misses 9 darter
http://www.youtube.com/watch?v=0jS_DAyMuIw

Devon Petersen brilliant walk On and Dance !
http://www.youtube.com/watch?v=-Nj4xhllPrc
 
M 124

mr.x

Użytkownik
Zaczynamy 2 rundę. Z większymi nadziejami na lepsze wyniki niż w 1 serii pojedynków.
Peter Wright v Per Laursen
Typ 1: Wright c/o over 118,5 @1,85 bwin ⛔ 2x 104 zakończone, przy wyższych pomyłki na dablach :/
Typ 2: Laursen c/o over 102,5 @1,85 bwin ✅ 128
Typ 3: c/o w meczu over 126,5 @1,85 bwin ✅ 128 Laursen
Prosto i do celu. Wright w niezłej formie, potrafi zamykać wysokie wyniki, a linia w porównaniu do innych faworytów z dzisiejszego dnia niska. Gramy do 4 setów więc minimalnie 12 legów, a spodziewam się więcej. Szanse powinny być. W 1 rnd Wright miał najlepsze c/o 151 ????
Laursen w meczu z Jenkinsem zaskoczył właśnie najbardziej swoimi dobrymi kończeniami. Spisywał się pod tym względem bardzo dobrze więc dzisiaj swoje powinien też ugrać. Jako, że nie jest faworytem spotkania linia trochę ponad 100 pkt. W 1 rnd zamknął 122 ;) Do wykonania jeśli będą ku temu okazje.
Raymond van Barneveld v Jamie Caven
Typ 1: Barneveld c/o over 123,5 @1,85 bwin ⛔ 115
Typ 2: Caven c/o over 113,5 @1,85 bwin ✅136
Typ 3: over 5,5 set @1,9 bet365 ✅ 4:3

Mecz wieczoru jak dla mnie i powinien być pokazywany jako ostatni. Barneveld ze swoją nieobliczalną formą, która raz odpali a innym razem wygląda wręcz tragicznie. Jednak jeśli chodzi o wysokie kończenia to Holender już nie raz udowadniał, że jest w tym można rzec &quot;specjalistą&quot; ;) W pierwszej rundzie c/o 141. Caven jest specyficznym zawodnikiem, ale swoje w tym meczu powinien ugrać. Jabba jak ma dzień może wygrać i postraszyć dosłownie każdego. W 1 rundzie zanotował c/o 158. Dzisiaj linia mniejsza, ale jeśli będzie chciał Jabba walczyć to takie c/o mu się przydadzą.
Odnośnie overu setowego - Poprostu obaj zawodnicy są w stanie tutaj spokojnie 2 sety urwać. Nie wiadomo jak długo Barney podtrzyma lepszą dyspozycję, a Caven potrafi być skuteczny więc liczę że powalczy w tym spotkaniu.
Phil Taylor v Michael Smith
Typ 1: Taylor c/o over 125,5 @1,85 bwin.✅156
Typ 2: Taylor więcej max @2 bet365 ⛔ 5:6 się rozkręcił Smith w ostatnim secie ????
Dwa typy i tyle w tym spotkaniu. Nie wiem czy będzie 4:0 czy nie. Możliwe bo Smith grał katastrofalnie w 1 spotkaniu, z drugiej strony Taylor też miał blokady. Ja zaryzykuje tylko checkout bo kto Taylora zna ten wie, że gdy mu się zachce to coś wyższego zapnie dla wybicia z rytmu przeciwnika. Zresztą w 1 rnd nie zanotował jakiegoś wysokiego zejścia więc dzisiaj ma szansę się poprawić. 1 rnd to HF 115.
Maxowo Taylor zmienił w ostatnim czasie troche grę i nie schodzi już tak często na dolne sektory jak potrafił to robić chociażby w poprzednim sezonie. Swoje powinien tutaj rzucić. W 1 rnd miał 5 maxów.
Smith tak jak pisałem grał w 1 rnd koszmarnie. średnia under 80 i 1 rzucony max.
Dzisiaj w pojedynku z Mistrzem będzie miał ciężko ;)

To tak ogólnie po spokojnemu. Oby pozytywniej niż ostatnio to miało miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Andy Hamilton - Richie Burnett Typ: Powyżej 5.5 @ 1.86 betsafe ⛔ 1-4
Burnett wystrzelił z formą w 1 rundzie, po jednym z lepszych meczów tej fazy ograł dobrze grającego Winstanleya (3-1), który mógłby sprawić problemy wielu faworytom. Burnett jedna z wyższych średnich w turnieju (97.19, w tym 6x 180s), ale przede wszystkim bardzo solidnie kończył legi (45%). Hamilton niezgorzej poczynał sobie z Barbero (3-1), średnio 92.07 na wizytę przy tarczy, 5 maksów i 40.7% na zejściach to więcej niż solidne statystyki. Obaj gracze wydają się być w dobrej formie i jeśli nie będzie zwrotu o 180 stopni, to powinniśmy zobaczyć walkę leg za leg i wygrywane własne sety, a to najlepszy przepis na overowy scenariusz. Jak dla mnie chyba najciekawszy typ na dzisiejszy wieczór. Dodatkowo biorąc pod uwagę, że w tym roku Burnett dość pewnie wygrał oba bezpośrednie pojedynki, a Andy ostatnio nie jest demonem regularności, to dodatni handicap w stronę doga wydaje się niezłym value, bo wszystko i tak może się rozstrzygnąć na pełnym dystansie, a wtedy będziemy już mogli sobie spokojnie oglądać decidera z wygraną w kieszeni. Zwłaszcza, że kurs wyraźnie wyższy niż u konkurencji =&gt; Richie Burnett +1.5 @ 2.33 ✅
Kim Huybrechts v Ian White Typ: Kim Huybrechts @ 1.44 bet365 ⛔ 3-4
Pierwszy mecz Kima w żadnym razie nie jest wyznacznikiem jego możliwości, bo rzadko gra się na MŚ z własnym bratem i to musiało i wpłynęło na formę Kima (tylko 88.07 na wizytę). Inna sprawa, że Ronny zagrał w początkowych setach bardzo dobrze i niewiele brakowało, by prowadził 2-0, ale właśnie wtedy młodszy z braci pokazał trochę magii wykradając przegranego seta trudnym rzutem w zakrytego bulla. To był punkt zwrotny meczu, bo od tego czasu Kim wyregulował formę, a Ronny poczuł wagę niewykorzystanych szans. W pomeczowym wywiadzie Kim przyznał, że „z wielu powodów był to najtrudniejszy z możliwych meczów, ale przetrwał i jest pewny, że w następnym zagra 10 razy lepiej”. Aż taka poprawa nie będz ie konieczna, d la mnie wystarczy, jeśli zobaczymy normalny poziom Belga z tego sezonu, który przyniósł mu 4 tytuły rankingowe i pewne miejsce w rozstawionej czołówce. Normalny poziom Huybrechtsa moim zdaniem nie jest osiągalny dla normalnego poziomu White’a, więc Anglik będzie potrzebował czegoś specjalnego, a nie jestem pewien, czy to też nie okaże się za mało. White to bardzo solidny gracz i pogromu w żadnym razie się nie spodziewam, seta czy dwa pewnie ugra, ale kiedy przyjdzie do najważniejszych rozstrzygnięć, to górę weźmie nieprzeciętny talent Kima, teraz już uwolniony od stresu po bratobójczej walce . Dodatkową motywacją dla Belga powinien być fakt, że po wczorajszym wylocie Taylora droga do finału mocno się wyklarowała, bo chociaż w jego połówce drabinki nie brakuje świetnych graczy, to żaden nie jest poza jego zasięgiem. Szansa się otworzyła i trzeba z niej skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Phil &#39;ThePower&#39; Taylor za burtą.

Legenda/obrońca tytułu/niekwestionowany mistrz/... który w tym roku był poza zasięgiem opada w drugiej rundzie Mistrzostw Świata i to z dużo niżej notowanym zawodnikiem. Wydarzenie bezprecedensowe, po którym w środowisku darterskim wrze. Czyżbyśmy byli świadkami końca pewnej ery ? Nie wiem, nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć. Teraz nie czas na taką kminkę, wrócimy do niej !

Michael Smith beats Phil Taylor in Round 2, World Darts Championship 2014 interview

http://www.youtube.com/watch?v=EDXmv_jWyEI
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom