>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Championship 2020/2021

bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Muszę z siebie gdzieś to wyrzucić, więc zrobię to tu i teraz - nie da się patrzeć na tą żenadę na kończących dzisiaj, od początku dnia. Jestem nim już bardzo zmęczony, psychicznie. Lewis vs. Baggish, Noppert vs. Carolissen, Dolan vs. Foulkes, teraz ci cudacy. Dlaczego, za jakie grzechy?
 
Ostatnia edycja:
D 5,5K

darter180

Użytkownik
W końcu jakiś mecz konkretny, który się oglądało z wypiekami na twarzy :D Fajna drabinka się przed Holendrem otwiera. Hunt, a potem Durrant/Baggish to jest mocny potencjał na dobry wynik w tym turnieju
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Zmieniono zasady w tym roku? O ile dobrze pamiętam to w zeszłym roku Wright juz w pierwszym swoim meczu grał nagła śmierć przy 5-5 w 5 secie. A teraz się skonczyl 5 set po pięciu legach
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zmieniono zasady w tym roku? O ile dobrze pamiętam to w zeszłym roku Wright juz w pierwszym swoim meczu grał nagła śmierć przy 5-5 w 5 secie. A teraz się skonczyl 5 set po pięciu legach
Dobrze kojarzysz, ale PDC zmieniło zasady i zrezygnowali w tym roku z tej zasady. Zachowana została tylko w finale - wszystkie poprzedzające rundy będą rozgrywane tak jak dziś. Dla mnie to głupota, bo nie dość, że wprowadzało to dodatkowe emocje i napięcie, to jeszcze było bardziej sprawiedliwe, gdy przy takim twardym remisie rzucali jeden, decydujący leg, a przed nim rzucali o kolejność, który będzie zaczynał. Teraz przy rzucie przed meczem ten, który zaczyna mecz, jest dodatkowo uprzywilejowany w wypadku decydującego seta, gdyż serwować będzie w nim jako pierwszy i wystarczy trzymać się tego serwisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Głupota? Nie do końca się zgodzę w takim razie. Prawdę mówisz ze powinien być w decydujacym legu rzut o rozpoczecie. Natomiast ile to razy te dodatkowe legia wywalaly under na maxach. To świetna wiadomosc jak dla mnie
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Głupota? Nie do końca się zgodzę w takim razie. Prawdę mówisz ze powinien być w decydujacym legu rzut o rozpoczecie. Natomiast ile to razy te dodatkowe legia wywalaly under na maxach. To świetna wiadomosc jak dla mnie
Ty na to patrzysz z bukmacherskiego punktu widzenia, ja napisałem z punktu widzenia zawodników i widzów, oczekujących dobrego widowiska i emocji, niekoniecznie stawiających pieniądze 😉
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
To i ja coś napisze jeśli chodzi o typy, bo dotychczas byłem ubiegany i nie chciałem jako trzeci dublować typów :)

Madars Razma poniżej 1,5 180 @1,42 unibet masakra...ciągle na 19, a jak zszedł na 20 to rzuca maksy

Pierwszy mecz Łotysza łatwe i szybkie 3:0. Zagrał jak na siebie solidnie, ale na Garego to może być za mało. Razma praktycznie od razu idzie na potrójne 19 i tam się czuję po prostu dobrze. Od czasu do czasu zaczyna seta od 20, ale jak nie wchodzi to potem już twardo w 19 w kolejnych próbach. Under 0,5 wygląda kusząco, ale przy meczu co najmniej 4 setowym gdyby Gary jednak miał jakieś problemy ten jeden maks może wpaść.


Aspinall vs Waites powyżej 7,5 180 @1,57 unibet Waites zaorał maxami konkretnie

Aspinall co prawda lubi sobie zejść na dół, ale jak mu idzie to spokojnie może rzucić parę maksów.
Waites w pierwszej rundzie, aż 8 maksymalnych wyników. Gra na bardzo wysokiej średniej i szczerze mówiąc poziom jego meczu mocno mnie zaskoczył pozytywnie. Dobrze wyglądał też na dablach. Nie spodziewam się tutaj szybkich 3 setów dla Aspa. Szczególnie, że on dopiero zaczyna ten turniej i może mu chwile zająć wejście w niego. Jak dla mnie linia do zrobienia przy 4 setach na spokojnie, a wcale nie wykluczam emocjonującej pięciosetówki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
kacper091097 202,4K

kacper091097

Użytkownik
1. Suljovic win @1.36
2. Chisnall - Brown over 3.5 setów @1.5
3. Smith więcej 180 @1.22
AKO: @2.49 betsson

Idziemy w trebla tak jak wczoraj. Kursy z betsson, bo tam wyhaczyłem lepsze. Jutro mecze dwóch gości, których nie trawię, ale obym ich nie znienawidził tuż przed świętami.
1. Kurs chyba taki, a nie 1.25, bo na playersach Edgar wygrał, ale tutaj są MŚ i zdecydowanym faworytem jak dla mnie jest Austriak. Denerwujący typ w tym swoim długim rzucaniu (pewnie nie tylko dla mnie), ale poziom trzyma. Wystarczy spojrzeć na H2H by zobaczyć, że stawiam na całkiem dobrego gracza. Suljo powinien zagrać na średniej myślę trochę wyższej niż 90 co spokojnie powinno wystarczyć na Edgara. Na pewno ma nadal w pamięci porażkę z Sherrock z tamtego roku i zagra na maxa skoncentrowany. Jego rywal co prawda wygrał do zera z Kuivenhovenem, ale był to słaby mecz w wykonaniu Holendra. Edgar wygrywa ostatnio raz na kilka spotkań, więc świadczy to o jego średniej formie. Jeżeli zagra na takim poziomie jak w 1 rundzie to Austriak powinien go spokojnie ograć.
2. Tutaj kolejny, którego nie trawię czyli Chizzy. Anglik kojarzy mi się z niepewnymi podwójnymi. Czasami, mimo że dotrze do nich przed rywalem to przegrywa lega. I tutaj upatruję szans Browna. Zresztą tak samo uważają chyba inni bukmacherzy, którzy na to zdarzenie wystawiają kurs około 1.35-1.40, albo i niższy. Brown na podwójnych zagrał z Meiklem naprawdę ładnie. Średnia była też w porządku, ogólnie podobał mi się chłopak w tym meczu i liczę, że seta to minimum powinien ugrać z Chisnallem, który często bywa chwiejny.
3. Tutaj nie ma co się dużo rozpisywać. Lowe jedynie 2 maxy z ruskiem i słaby poziom. Smith czyli poważny kandydat do wygrania w swojej ćwiartce powinien szybko ustawić go do pionu w meczu jak i w aspekcie maxów. Może nie spodziewam się tu takiego odjazdu jak dziś VDB z Limem, ale Smith powinien spokojnie te 180 co jakiś czas rzucać i budować przewagę nad rywalem.
Jako poboczny typ proponuję under maxów w meczu Wattimeny z Kennym. Myślę, że będą tutaj maksymalnie 4 sety i jest szansa na powodzenie typu. Linia 6.5 do zagrania po kursie 1.74 w Uni (czyli w tym przypadku na Unibecie zdecydowanie wyższa niż na betssonie).
 
Ostatnia edycja:
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Wczoraj nieźle, tylko ten ryzyk na Stivka nie saidł, reszta baja, ale i tak nie jestem zadowolony, czego wyraz dałem wczoraj krótkim wpisem tutaj. Zęby bolały i nie tylko. Dziś dzień ostatni i przerwa, która zresztą dobrze wszystkim zrobić powinna.

Gary Anderson - Madars Razma 1(-1,5) @ 1,53 betsson 3-1

Kursiwo dużo lepsze, niż w Uni, więc biorę. Myślę, że set to max, co może Gary oddać, bo na tyle stać Madarsa. Ten zakręci się pewnie pod trzy loteczki na 90, w zasadzie jego mecz z 1.rundy to było coś pod jego umiejętności. Znacznie nie poprawi, a więc to za mało na Szkota, który nawet przy gorszym dniu powinien wypunktować Łotysza. Anderson od lat nie oddaje setów w początkowej fazie turnieju, dlatego wierzę, że będzie tak i dziś. Czysto sportowo jedyna bez gadania.

Mensur Suljovic - Matthew Edgar 1 @ 1,33 betsson 3-1

Gram jeden, bo Mensur musi. Tyle razy próbował ugrać coś więcej i zawsze dupa. Musi zmazać plamę sprzed roku, kiedy dał ostro dupy i poległ z Fallon. Edgar w 1.rundzie po swojemu - ave under 90. Co prawda 75% na kończących to szok, ale da mnie to jednorazowy wyskok, nic więcej. Rywal by cienki, jemu siedziało i tyle. Dziś powinno być gorzej w tym elemencie, a całościowo podobnie, jak w sezonie. Nie spodziewam się zrywów i wielkiego zagrożenia z jego strony. Set to wszystko, co może wycisnąć chyba. Daje jeden, ale handi pod kombinacje z innymi typami - np. z Garym. Sam Mensur jak? W kratkę, jak to on ostatnimi czasy. Jestem bardzo ciekaw jego dyspozycji. Jeśli będzie padlina to będą nerwy, ale z racji tego, że przeciwnik przeciętniak to jednak raczej bez obaw jestem. Oglądamy, obserwujemy i myślimy, co będzie później, ale na dziś w tym meczu jedyna i koniec.

Jarmaine Wattimena - Nick Kenny 1 @ 1,34 Unibet 3-1

Kenny w 1.rundzie słabo. Było sporo nerwów, był niepewny, całościowo przeciętnie. Więcej nie ugra, nie wydaje mi się. To coś pod jego umiejętności na teraz. Zakręci się wokół ave90 i to wsio. 'Żeremi' zagadka. Sportowo ciut lepiej, niż rywal. Ostatnio w PCF zrobił świetne liczby. Jak by teraz to powtórzył to skończy szybciutko. Będzie ciężko, ale z drugiej strony, może pójdzie za ciosem? Atut sportowy po stronie jedynki, ostatnie występy po stronie jedynki, doświadczenie po stronie jedynki, dlatego jedynka.

Nathan Aspinall - Scott Waites over 3,5 sets @ 1,44 betsson 3-2

Scott w 1.rundzie wziął mecz po horrorze. Niemniej jednak zagrał kawał meczycha, swoje firmowe 180's odpalał w najważniejszych momentach. Do tego kończył spokojnie co drugą lotką, więc baja. No no, jeśli to utrzyma i poprawi koncentrację, która sprawi, że nie będzie siepał 40-50-60 i nada regularności to kto wie, co dziś nawywija. Nathan, którego lubię to uznana marka, wszyscy wiemy. Pytanie jest takie, jak on zacznie ten turniej? Wysokie C czy niżej poleci? Nie wiem, ale nie sądzę, że gładko ogra rywala, tym bardziej, że ten ma argumenty. Jeśli Aspinall nie wejdzie dobrze w mecz, to szybki set dla Waites i zacznie się gonitwa i zabawa. 4 sety to minimum w tym meczu i myślę, że nie powinno być z tym problemów. Kurs w Uni na to zdarzenie tylko 1,35, więc kolejny raz bajunia u konkurencji.

Michael Smith - Jason Lowe 1(-1,5) @ 1,40 betsson 0-3
Michael Smith - Jason Lowe 1, 1 highest checkout, 1 więcej 180's @ 1,90 Unibet
2-7

Jak mógłbym tego nie wziąć? W Uni 1,30, a tam, gdzie gram było nawet 1,50, spadło teraz, ajajaj. Tak czy siak, jedyna szybciutka. Nie wierzę, że Byczek mógłbym oddać dwa sety, jak chociażby Price, Searle czy Hunt. Nie może być powtórki z tych meczów, nie widzę tego. Uparłem się i cześć. Stawiam Smitha w roli zwycięzcy mistrzostw, więc chcąc nie chcąc przewiduję szybciutki win w tym meczu. Lowe w 1.rundzie dramat. Oczywiście, dostosował się do rywala, ale jednak. Może i podrasuje dzisiaj liczby, bo tak w sezonie to wyglądało, ale do ilu? 93-95? Dubel 30-40? Za mało, za mało na zwycięstwo. Czy na dwa sety? Też nie - tak uważam. Michael ostatnio baja. Na PFC robił galante cyfry - średnie over 100, podwójne gdzieś tak co druga, bajka. Pytanie, jak zacznie turniej? Dla mnie od razu mocno. Jest agresywny, chce wreszcie coś wziąć, ja mam czutkę ... tak być musi. Drugi zakład wiadomix - maszynka do 180's, a przy dobrym dubelku to i coś dużego zrzuci. Konsekwentnie za myślą.


Evans vs. Mansell - odpuszczam. Grałbym jeden, ale nie chce mi się czarować przy tym, Bunting vs. Bolulton - podobnie, jak z Rickim, dla mnie jeden w czterech/pięciu setach, ale może być różnie, np. niekolorowo, więc daje sobie spokój, Chisnall vs. Brown - i co tu zagrać? Bardzo lubię Dejwa, zawsze mu kibicuję, tylko kurka czwórka, jak on mnie przy tym wszystkim wkurza. Czego ja mam się dziś po nim spodziewać? Cały on. Może być 3-0, ave pod 100, sporo maksów, ale i 15% na dublu możliwe. Nie widziałem go jeszcze, więc robię pauzę. Pewnie jeden, ale mówię - szkoda nerwów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ilością postów w temacie, zatem i ja dorzucam dwa typy na pierwszą z dzisiejszych sesji, bo jeszcze w tym roku się nie udzielałem. Na wstępie powiem, że nie będzie to nic odkrywczego, idę po najniższej linii oporu, ale z kursami wartymi zainteresowania.

Gary Anderson wygra 3-0 @ 2,75 Unibet ❌ Niestety 3-1.
Widzę, że parę osób gra już w stronę latającego Szkota, zatem najwyżej wszyscy srogo zapłaczemy. Niemniej trafia mu się mało wymagający rywal i jeżeli chce potwierdzić swoje aspiracje w tych Mistrzostwach, to przejechanie się po Razmie powinno być obowiązkiem Garego. Rywal w poprzedniej rundzie zagrał na średniej 89.21 i mam wrażenie, że to było jego maksimum. Gary powoli gaśnie, to nie ma wątpliwości, ale jednak koło setki na średniej powinien się zakręcić i to spokojnie powinno wystarczyć na każdy z setów z rywalem tej wątpliwej klasy.

Mensur Suljovic powyżej 4.5 180' @ 2,80 Unibet ✅ 7 maxów!
Wyczuwam męczarnie Mensura, który jest faworytem, ale jednak gra na musiku po wpadce z zeszłego roku. Pobieram jednak podwyższoną linię na maksy. Dobrze to opisał poprzednik powyżej - potem zobaczymy co przyniesie turniej, ale teraz reprezentant Austrii musi przejść dalej. Mentalnie powinien dać radę. Coś mi mówi, że w tym pojedynku jak już trafi pierwszego maksa, to będą szły hurtowo. Coś jak van den Bergh wczoraj. Obym miał rację.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Mansell +1.5 seta @1.5
Evans mimo, że jest lepszym zawodnikiem to ostatni mecz grał 27 listopada, gdzie zagrał słabo wykręcając średnią 87. Mansell grał w grudniu w home tourze gdzie sporo wygrywał, a w 1 rundzie mistrzostw miał średnią 93. Panowie grali raz między sobą i górą był Mansell. Stawiam na przynajmniej ugrane 2 sety Irlandczyka z Północy.

Anderson -1.5
Przedmówcy przeanalizowali ten typ tak na wylot, że nie będę ich kopiował, będzie coś koło setki w średniej i po prostu dokładam ten typ do ako ze zdarzeniem proponowanym przeze mnie wyżej.

ako @2.25
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Suljovic - Edgar
Typ: Edgar +1,5 seta
Kurs: 2,18 w eWinner
Wynik: 3:1

Wiele osób gra tutaj zwycięstwo Austriaka, argumentując, że w tym roku musi, będzie chciał zmazać plamę po ostatnim nieudanym starcie w tym turnieju i porażce z Sherrock. Jednak gdyby przyjrzeć się bliżej jego grze i wynikom w World Championship, to chluby mu nie przynoszą:

IMG_20201223_125329.jpg
To nie była jednorazowa wpadka rok temu. Dwa lata temu również zagrał tylko jeden mecz w Alexandra Palace i poległ jako duży faworyt w meczu z Searle. Myślę, że przeceniacie za bardzo Mensura. Edgar zagrał całkiem poprawnie w poprzedniej rundzie. Średniej nie wykręcił kosmicznej, ale skuteczność 75% na dablach zrobiła różnicę. Gdy uda mu się utrzymać wysoką skuteczność na zamknięciach (niekoniecznie aż 75%), to myślę, że będzie miał swoje szanse. Nie trafił wreszcie na Labanauskasa (w poprzednich dwóch latach grał z nim i przegrał w meczach pierwszej rundy), udało mu się przejść dalej, może podejść bez presji do meczu. Ta z kolei będzie spora na Austriaku. Możliwe, że Suljovic wygra i Wasze typy okażą się skuteczne, ale moim zdaniem przy takim kursie nie warto na niego dawać, bo będzie się dłużej męczył z Edgarem. Ja stawiam na conajmniej dwa sety Anglika 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Lowe może po 8 lotek tu pudłować, a i tak tu 3:0 weźmie jak Smith utrzyma poziom :D :D
Jak ktoś ma under 3,5 seta zagrane zamiast 3:0 to może zaraz księgować :D
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
To, że on tu 3 legi ugrał przy takiej grze to i tak świat i ludzie, bo potencjał był na 9:0 w legach. Tak czekałem kiedy się obudzi i nie obudził się nawet a sekunde, bo to, że przypadkowo coś tam skończył to tak bardziej pomoc rywala była i wyciągnięta ręka
 
S 14,9K

sebek1997

Użytkownik
Co ten Smith odwalił to głowa mała.. Lowe dzisiaj też mega poziom jak na siebie, ale jakby Smith zagrał to co przed mistrzostwami to nie byłoby co zbierać tutaj ze starszego rywala
 
Do góry Bottom