>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

OUTLET

K 0

krzy1988

Użytkownik
moze i odrobine masz racji incubus bo sposob to troche zabujczy jest ale sposob juz jakis jest. moze trzeba jeszcze troche nad tym popracowac i znienic co nie co. ale to lepiej jest miec pomysl niz go nie miec bo grac na pale to tez nie sztuka. najpierw to trzeba przemyslec co i jak a dopiero sie za to brac. a tym berdziej ze bukmacherka to nic innego jak tabliczka mnozenia dodawanie i odejmowanie czyli po prostu matematyka. ale warto troche poswiecic na to czasu bo sposob na to napewno istnieje
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
a po co te koszyki, narazie się farci... koszyki czy nie koszyki to jest zabójcza progresja!
dlaczego zabojcza?
koszyki sa po to, zeby chowac w nich moj niefart, a Tobie pokazuje tylko jak mi idzie. cala tajemnca koszykow. przestudiowalem wszystkie progresje od A do Z. mam za soba dziesiatki tysiecy typow. nie krytykuj tylko obserwuj.
i co nazywasz fartem? moja tragiczna skutecznosc na poziomie 43%. kazdy lepszy typer by mnie wysmial z taka skutecznoscia.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
@Zdzisiu Kręcin
Jaką miałeś najdłuższą czarną serie grając tym sposobem ?? ile spotkań z rzędu nie siadło ?
11. ale weszlo za 12 i pozniej tez syf sie zrobil maly, bo nie zdazylem zarobic tej jednej jednostki schodzac 2 poziomy nizej i znowu przyszla passa. ale wyszedlem . ogolnie nieoceniony Kryspin wymyslil FK dla kursu 2,0 w taki sposb, zeby mozna bylo osiagac zyski przy skutecznosci nawet i 30%. no ale wtedy albo wiekszy kapital albo robienie tego co ja robie. czekam az nadchodzi czarna seria i wchodze przy jej koncu. obserwujac moje passy zauwazylem, ze dla kursu 2,0 dluga czarna passa to 8 nietrafionych z rzedu.
zrobiona tez zostala symulacja w excelu. bo przy kursie 2,0 i skutecznosci nawet 48% roznie sie to uklada. a najdobitniej pokazuje to ruleta. niby czarne i czerwone wchodza po rowno, a jednak potrafi byc seria i 17 nietrafionych z rzedu. no ale ruleta jest po to zeby wyplukac.
excel daje obraz bardzo realny, a wrecz pesymistyczny. bo odkad pamietam nie zdazylo sie w futbolu mi, zeby kurs 2,0 nie wchodzil 15 razy z rzedu. a na tyle mam zabezpieczenie. w excelu to sie zdarza, a jest on ustawiony dla 42% .
pamietac jeszcze trzeba, ze w razie alarmu gdy poziom jest juz b wysoki. np 10 poziom, mozna rozbic dlug na 10 koszykow i ta kwote z powodzeniem odrobic. napewno przyjda ciezkie czasy przez te 12 mieisecy, bo tyle chce grac pokazowo na forum. ale pokaze jak w trudnej sytacji wyjsc z opresji.
TO NIE TEST. POZDRAWIAM.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
nie no nie na poziomie 30GBP. ale jesli nie wchodzi te 5 razy w koszu plus:
za 30GBP
za 60GBP
za 120GBP
za 240GBP
za 360GBP
to potem nie gram za 600GBP tylko 10 x 60GBP
zamrozona jest wtedy duza czesc kapitalu. powoli wychodzi sie z kryzysu. ale skutecznie.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
lubie byc krytykowany ale konstruktywnie. wypisywanie bzdur, ze progresja jest zabojcza nie ma zadnego sensu. przedstaw dowod na to. ja przedstawiam dowod, ze nie jest. ten system nie jest perfekcyjny. nie przyszedlem sie tu chwalic jaki jestem genialny. poprostu to jest efekt moich kilku lat prob i bledow. od 2005 roku pracuje nad skuteczna progresja. od duzych strat finansowych, poprzez zerowy bilans do wyniku dodatniego. teraz probuje go zmaksymalizowac. pewnie, ze trzeba sie wykazywac cierpliwoscia. bo ciezko, zeby w koszach nie szlo, a jak gram za kase to zeby wszystko wchodzilo. wiadomo, ze to tak nie dziala. i czasami mam dobre serie &quot;na sucho&quot; i czekam 2 tygodnie, zeby wygrac 30 funtow gdzie takie pieniadze zarobie w pracy w pare godzin, a tu spedzam dziesiatki godzin wlepiajac sie w kursy bez skutku. ale po to wrzucilem to na forum publiczne, zeby madrzejsi ode mnie dostrzegli nieprawidlowosci i zaproponowali nowe rozwiazania. na to licze. elo.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Głupota. Nie rozumiesz, że nie liczy się historia. Mogłeś nie trafić 150 meczy pod rząd, jeśli stawiasz po kursie 2 to Twoje szanse dalej wynoszą mniej niż 50% i Twoje szanse, że nie trafisz kolejnych 20 kuponów są takie same jakie byś miał pomijając te wcześniejsze 150 pudeł.
Jak by ci to wyjaśnić... Załóżmy, że rzucamy monetą. Zamiast 10 koszyków robimy 1000, dzięki czemu ogólny bilans orłów i reszek będzie bardziej zbliżony do 50%-50%. Pierwszy wynik do 1. koszyka, drugi do drugiego koszyka itd., tysięczny do 1000. koszyka, 1001. wynik do 1. koszyka itd., 5000. wynik do 1000. koszyka. Jak już napisałem, zapewne będziemy mieli mniej więcej tyle samo orłów i reszek. Ale w żadnym z koszyków nie będzie po równo. Możliwy układ w koszyku to 2-3, 3-2, 1-4, 4-1 no i czasem pojawi się 0-5 lub 5-0. Co się stanie z koszykami z układem 0-5 i 5-0 gdy wykonamy jeszcze załóżmy po 45 rzutów do każdego koszyka? Czy najbardziej prawdopodobny układ to np. 22-23 i załóżmy 0-5 czyli 22-28 czy może 25-25? Odpowiedź zostawiam tobie.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
jak najbardziej. wszystkie pelne mecze o kursach 2,0-2,2. specjalnie pisze pelne mecze, bo nie polecam grania na remis do przerwy. bardzo slaba skutecznosc. hokej ladnie sie sprawdza. Navson dobra robote zrobil. odkrywam nowe rynki ????
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
typy hokeja sa liczone tylko za 3 tercje tak? zwyciestwo mojego faworyta po dogrywce sie nie liczy?

zależy jaką opcję wybierasz
mozesz dać z ML czyli końcowe zwycięstwo - jednak kurs jest wtedy trochę niższy

ale ogólnie typ przedmeczowy trzydrogowy 1X2 czyli bez dogrywki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
black-point 3

black-point

Użytkownik
Szczerze mówiąc to nie bardzo podoba mi się ten sposób.
To nic innego jak zwyczajne losowanie typu &quot;na kogo dziś postawię&quot;. Jakbyś spośród wszystkich meczów z tym kursem losował kilka i tam stawiał to skuteczność miałbyś identyczną bo to, że Ty je losowo grupujesz nie ma żadnego znaczenia.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
z pozoru to glupota. masz racje. ale czy grales kiedys progresje? obserwowales kiedys czarne serie kursow 2,0-2,2? wiesz co jest powodem bankructwa wiekszosci progresji?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
no cierpliwosc jest podstawą, bo zanim zagra sie pierwszy poziom za 1j trzeba najpierw wykonac mrówczą prace. mozna powiedziec, ze te typy sa &quot;starannie wyselekcjonowane&quot; ????
ale to jedyne wyjscie, bo tak jak pisalem wczesniej, grajac progresje na kursy 2,0 idącą w dziesiatki tysiecy typow mozna zauwazyc TAKIE passy, ze zadne stawkowanie tego nie wytrzyma. zadne! i niewazne czy masz 50% skutecznosci czy 45. poprostu jesli 5 pierwszych nie ominiesz tak jak robie to ja, to mozna sie wkopac w taki dlug, ze on juz jest potem nie do odrobienia. pewnie, ze mozna przetestowac sobie systemik na podstawie 300 typow i jest fajnie. opinia idzie w eter, ze na progresji da sie zarabiac. ale ja z doswiadczenia wiem, ze jesli nie zrobisz tego przynajmniej 30 000 razy to tak naprawde posiadasz wiedze przykladnego bankruta.
smiesza mnie tez opinie o takim graniu, ze omijanie pierwszych 5 nic nie daje, bo potem od 6 poziomu szansa, ze nie wejdzie jest dalej 50 na 50. w teorii tak. w praktyce juz niekoniecznie. mozna taki system nazywac &quot;paradoksem hazardzisty&quot; ale dla wszystkich krytykow proponuje zrobic wielotysieczny test i sprobowac wymyslic sposb stawkowania zeby zarobic nie bankrutujac po drodze. wtedy wyjdzie na moje.
 
Do góry Bottom