>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

OUTLET

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
ale jakos przeczytalem od poczatku troche tego co tu piszesz to cos mi sie wydaje ze taki sposob to troszke strata czasu bo takie czekanie na serie pregramych jakiejs z drozyn to chyba z miesiac trzeba czekac az monie te 6 czy tam 6 kolejek.
jestem w stanie w 30 dni zrobic 600 typow. z tego robi sie okolo 15 razy progresja. jako, ze jest sezon ogorkowe w futbolu przymierzam sie do hokeja. ale w ilosc nie ide. 15 progresji w ciagu miesiaca mnie zadowala.
 
K 0

krzy1988

Użytkownik
nawson bukmacherka to nie cierpliwosc tylko matematyka. nie ma meczow ciekawszych lub mniej ciekawych ale napewno niektore maja wieksze szanse niz inne a o to tu chodzi. a co do meczow jeszcze tych co podales tam wyzej to nie wiem czy to byl przypadek te 70% bo jesli takie cos umiesz robic regularnie to pomysl lepiej nad tym jak grac. bo typy juz udaje Ci sie wynalesc dobre skoro masz 70% przy kursie okolo2.0. ja wlasnie szukam typow bo tylko tego mi brakuje.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
ale kolega raczej podal wszystkie mecze hokeja z 3 dni o kursach 2,0-2,3 wiec jego umieejtnosc kopiowania i wklejania raczej bym podziwial w tym wypadku niz talent typera ;)
a co do meczu w lidze izraelskiej to zawsze beda glosy za i przeciw. kieruje sie kursem, ktory ustalaja analitycy, ktorzy biora wszystkie aspekty pod uwage. na ta chwile jest 2,25 na mojego i 3,4 na Twojego.
 
K 0

krzy1988

Użytkownik
no ale to potrzebujesz 1 progresji na 15 o kursie 15 zeby wyjsc na zero. nieb to mozliwe ale przez przypadek to ciezko moze to byc zrobic. ja bede mial okolo 300-400 typow miesiecznie wiec okolo 10-12 na dzien. i na tym bede bazowal i nie ma co czekac az ktos zrobi iles tam bledow. zreszta inaczej do tego podchodze i zupelnie przeciwstawne myslenie. ale dobrze jest sie zastanowic nad wszystkim wiec ok dazdego mozna sie nauczyc czegos co moze sie przydac i do mojej gry ????
 
K 0

krzy1988

Użytkownik
e tam czy bral z 3 czy 4 dni to nie ma znaczenia ale problem w tym czy udalo by Jemu sie tak typowac na dlzusza mete. bo jesli tak to naprawde niezle. ale jesli sam mowi ze bral przypadkowo to raczej nie mozliwe to jest ???? hehe
 
N 3

navson

Użytkownik
Na pewno bukmacher potrafi lepiej ocenić szanse w hokeju niż ja. Ja wole lige włoską i niemiecką w piłke, tam staram sie szukać valuebets.

Oceniam, że hokej jest lepszy z tego wzgledu że jest &quot;bardziej dwudrogowy&quot; niż piłka nożna i mimo tego oferuje kursy powyżej 2.00
 
K 0

krzy1988

Użytkownik
a tam i czy liga izraela czy kambodzy to nie wazne. wazny jest kurs i skutecznosc. no i regulrarnosc w tym reszta jest bez znaczenia i jest mi to bez roznicy czy to gra real czy hutnik krakow to wazne jest zeby na ogolnym rozrachunku byc na plus. a byc moze bede to mial zalatwione bo typy kupowane od typerow sa naprawde dobre i skuteczne i przede wszystkim regularnie miesiac w miesiac sa dobre.
 
N 3

navson

Użytkownik
Dzisiaj jest 3 na 3 wg bet365 i pozostał ostatni mecz w hokeja. Ale zastanawiam sie czy by system na hokeja lekko stuningować i wybierać tylko typy przykładowo 2.00-2.20. Z drugiej strony zauwazyłem że jak jedna drużyna ma kurs 2.10 a druga 2.80 to nie robi to dużej różnicy. Jeśli wygra ta druga to nie ma sensacji.
 
leooo90 5

leooo90

Użytkownik
ciekawy jestem z tym hokejem, a to ze sie ktos nie zna to jeszcze lepiej bo nie sugeruje sie niczym innym jak tylko kursem.
 
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
Głupota. Nie rozumiesz, że nie liczy się historia. Mogłeś nie trafić 150 meczy pod rząd, jeśli stawiasz po kursie 2 to Twoje szanse dalej wynoszą mniej niż 50% i Twoje szanse, że nie trafisz kolejnych 20 kuponów są takie same jakie byś miał pomijając te wcześniejsze 150 pudeł.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Głupota. Nie rozumiesz, że nie liczy się historia. Mogłeś nie trafić 150 meczy pod rząd, jeśli stawiasz po kursie 2 to Twoje szanse dalej wynoszą mniej niż 50% i Twoje szanse, że nie trafisz kolejnych 20 kuponów są takie same jakie byś miał pomijając te wcześniejsze 150 pudeł.

HAHAHAHAHAHAH!!! pozdrawiam Cie.
 
N 3

navson

Użytkownik
Hokej dzisiaj 3/8 skuteczność, z jedną dogrywką. A to oznacza że dzisiaj kursy bliższe 3.00 miały przewage. Dokładnie 2.40, 2.89, 2.89, 3.00 + remis 4.20 wg bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 3

navson

Użytkownik
2.7 to nie jest duży underdog. Ta zasada jest z underdogiem jest nieco inna niż w piłce. Tutaj jest akcja za akcją. Od bramki do bramki w ciągu sekund, więc generalnie nie przywiazywałbym uwagi do kursu underdoga. Choćby przykład z dzisiaj, gdzie 2.89 i 3.00 wchodziły. Tak samo mecze u siebie i na wyjedzie w NHL nie mają dużęgo znaczenia. To odróżnia piłke nożną i takie drużyny jak Palermo czy Udinese, które u siebie potrafią ograć każdego a na wyjazdach tak sobie lub tragedia. Generalnie to dobry sport gdzie masz po obu stronach &gt; 2.00 i mniejsze prawdopodobieństwo trzeciej drogi (remis)
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
dam 3 dyszki na:

Hapoel Haifa - Beitar Jerusalem typ:1

wystawie oferte kupna po kursie 2,2. powinno łyknac zaraz.
3:0 dla gospodarzy.

3 progresja zakonczona

30GBP wlozone

troche ponad 60GBP wygrane

Bilans +30 GBP

ogolem +90GBP


cisza w eterze. narazie spokoj. obserwacja. zawijam sie w liść i przyczajka :]
 
Do góry Bottom