>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

OUTLET

N 3

navson

Użytkownik
Minnesota Wild Phoenix Coyotes 2 : 4 ⛔
Columbus Blue Jackets Washington Capitals 2 : 4 ✅
Detroit Red Wings St.Louis Blues 3 : 0 ✅
Winnipeg Jets Toronto Maple Leafs 3 : 2 ✅
Anaheim Ducks Colorado Avalanche 2 : 4 ⛔
Los Angeles Kings Vancouver Canucks 4 : 1 ⛔
Washington Capitals Buffalo Sabres 3 : 1 ✅
Florida Panthers New York Rangers 1 : 4 ✅
Ottawa Senators Calgary Flames 4 : 3 (po dogrywce) ⛔
Chicago Blackhawks Detroit Red Wings 3 : 2 ✅
New York Islanders Edmonton Oilers 4 : 1 ✅
ew Jersey Devils Pittsburgh Penguins 3 : 1 ⛔
Tampa Bay Lightning Carolina Hurricanes 5 : 2 ✅
Alba Volan Salzburg 1 : 4 ✅
Mlada Boleslav Liberec 1 : 2 (dogrywka) ⛔
Trinec Plzen 3 : 0 ✅
Slavia Praha Pardubice 2 : 6 ✅
Frederikshavn AaB Ishockey 1 : 5 ✅
K-Vantaa LeKi 2 : 4 ⛔
Peliitat TuTo 5 : 1 ✅
Iserlohn Köln 6 : 4 ✅
Lausitzer Füchse EC Hannover 6 : 3 ✅
Storhamar Lorenskog 2 : 3 ⛔
Ajoie Chaux-De-fonds 1 : 2 ✅
Visp Langenthal 4 : 1 ✅
Djurgardens Lulea 0 : 3 ⛔
Timra Farjestads 3 : 6 ✅
Pittsburgh Penguins Philadelphia Flyers 2 : 4 ⛔
Minnesota Wild Edmonton Oilers 4 : 3 ✅
Colorado Avalanche Phoenix Coyotes 3 : 2 ✅
Anaheim Ducks Vancouver Canucks 2 : 5 ✅

Z 3 ostatnich dni. Skutecznosć na poziomie 68%. Trzymałem sie sztywno zasady 2.00-2.30, wiec 1.95 odpadał. Ty grasz na giełdzie, wiec możesz więcej meczy zmieścić kupujac po wyższym kursie. Hokej jest dobry bo to jest teoretycznie zakład trzydrogowy, ale tak jakby dwudrogowy.

Myśle, ze hokej jest dobry aby przełamać złą passe. Granie samego hokeja jest chyba bez sensu bo można długo wyczekiwać czarnej dziury 5 porażek. Może by warto twój system zmodyfikować dla hokeja.
Oczywiście trzeba to poobserwować w dłuzszej perspektywie, ale dużym plusem hokeja jest że remis pada rzadziej niż w piłce.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
dzieki wielkie za wrzutke. troche sie z Toba nie zgodze. kursy 2,0-2,3 to przy dobrych wiatrach 47% skutecznosc na dluzsza mete. gdyby hokej wchodzil na takim poziomie jak tu zaprezentowales to bez sensu w ogole wyczekiwac czarnej passy. lepiej grac single po 100 funtow za sztuke. ale wg mnie minus gwarantowany ????
a jakie byly kursy na underdoga w tych spotkaniach powyzej przy skutecznosci 68? ponizej 3,0? jeszcze raz dzieki wielkie za pomoc.
 
N 3

navson

Użytkownik
Kursy na underdoga w zależnosci czy grasz 2.00 czy 2.30. Przy 2.00 underdog bedzie miał powyżej 3.0, ale przy 2.20-2.30 już nie. Ale ja tą zasade z powyżej 3.00 na underdoga olewam szczerze mówiac. Odnotowałem póki co 100 meczy piłke i hokej i skutecznosć jest na poziomie 56%. Zrobie symulacje na 2000-3000 meczy i może spróbuje grać tak jak Ty. Póki co i tak nie mam pieniędzy, a progresja za 2zł mnie nie interesuje.

ps. Zaczne chyba jeszcze prowadzić oddzielna statystyke na hokeja. Może 68% skutecznosć zawyżona, ale raczej na pewno hokej jest skuteczniejszy niż piłka z racji mniejszej ilości remisów/dogrywek/karnych. Hokejowi jest troszke bliżej do ruletki niż piłce nożnej. A o to przecież chodzi prawda ?? Gdyby ruletka w necie była uczciwa to by nie trzeba było do pracy chodzić.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Gdyby ruletka w necie była uczciwa to by nie trzeba było do pracy chodzić.
z tym sie zgodze.
ale gdybys mi gwarantowal 100 typow hokeja po kursie 2,0 o skutecznosci 51% to tez nie trzeba. stwialbym na kazde zdarzenie 100 funtow. po tysiacu zdarzen mialbym zarobione 1000 funtow. albo lepiej. bede wrzucal typy hokejowe tez i obserwowal passy. tzn zrobie ekstra kosze hokejowe. EHB hehe. Extra Hockey Baskets.
 
N 3

navson

Użytkownik
Dlatego zamierzam obserwować hokej i Tobie też to polecam. Nigdy tego nie robiłem. W ogóle nie jestem fanem hokeja. Trzeba zobaczyć w dłuższej perspektywie na jakim procencie wykrystalizuje sie skutecznosć,a le powinno być lepiej niż w piłce. BTW jaka jest skutecznosć piłki nożnej w Twoim systemie ? 40% ?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
chodzi Ci o przeczekiwanie 5 nietrafionych raczej niz rozbijanie na kosze. niestety ale nawet przy 49% czarne passy ukladaja sie w taki sposob, ze bez ominiecia pierwszych 5 ZADEN sposob stawkowania tego nie udzwignie. mowie oczywiscie o ograniczonym budzecie typu 200 czy 500j. bo nie sztuka jest zajsc na 7000j i trafic 2 razy z rzedu i wyjsc +1j. tylko skad tyle miec.. jesli ktos ci powie, ze gra pogresje na kursy 2,0, stawkuje fibonaccim albo d&#39;alembertem i nie zbankrutowal to albo klamie albo nie ma stazu. stażu przez DUZE &quot;S&quot;. np 20 tys zdarzen.
 
N 3

navson

Użytkownik
Na dzisiaj hokej wg livesports.pl (bet365) jest 3 ✅ na 3 ⛔

Został jeszcze taki mecz

Graz Klagenfurt - 2.40 4.25 2.30

Jak sie okazuje bycie faworytem 2.30 to jest bycie minimalnym faworytem. Nie mniej to nie oznacza, że tutaj remis ma duże szanse. O wiele większe szanse widze, że jedna z drużyn wygra 3:1 lub 4:1, niż że bedzie remis.
 
K 0

krzy1988

Użytkownik
19:00 Hapoel Haifa - Beitar Jerusalem x2 @ 1.70
INFO
Tonight, the Israeli league, Hapoel Haifa receives visit from Beitar Jerusalem. Hapoel Haifa is on 15th place with 14 points accumulated in 18 games. During the disastrous beginning of the championship team was led to bottom of the table. For 4 matches played at home, the team seems to give signs of life and managed to get almost half of all accumulated points. in 9 games they have recorded 1 win, 3 draws and 5 defeats, scoring nine goals and received 15. Today\&#39;s guests is 3 points difference, and is not in very good shape. They got two wins, two draws and five defeats away, scoring 4 times and getting 13 goals. In recent meetings, Beitar Jerusalem dominated, but in matches played at home. Both teams are in poor shape, and Beitar Jerusalem has scored 4 times in 9 matches, so I expect a balanced game that ends in a draw.
 
K 0

krzy1988

Użytkownik
ale jakos przeczytalem od poczatku troche tego co tu piszesz to cos mi sie wydaje ze taki sposob to troszke strata czasu bo takie czekanie na serie pregramych jakiejs z drozyn to chyba z miesiac trzeba czekac az monie te 6 czy tam 6 kolejek. a w tym miesiacu jest duzo innych meczy do grania wiec omijasz to gdzie sa szanse na wygranie czegos gdyz tylko patrzysz na te 10 czy 15 meczy ktore masz w &quot;koszyku&quot;. a omijasz reszte co moze sie okazac ciekawsza i lepsza.
 
K 0

krzy1988

Użytkownik
ale musze przyznac ze te typy co dal navson tam wyzej podal to byly naprawde dobre. takich mi trzeba tyle ze ciezko znalesc takie mecze o kursie 2.0 i wiecej o skutecznosci blisko 70%. wiec jesli naprawde ktos umie tak typowac to naprawde brawo dla tego kogos
 
N 3

navson

Użytkownik
ale jakos przeczytalem od poczatku troche tego co tu piszesz to cos mi sie wydaje ze taki sposob to troszke strata czasu bo takie czekanie na serie pregramych jakiejs z drozyn to chyba z miesiac trzeba czekac az monie te 6 czy tam 6 kolejek. a w tym miesiacu jest duzo innych meczy do grania wiec omijasz to gdzie sa szanse na wygranie czegos gdyz tylko patrzysz na te 10 czy 15 meczy ktore masz w &quot;koszyku&quot;. a omijasz reszte co moze sie okazac ciekawsza i lepsza.
Dlatego autor obstawia w wysokiej walucie. Ten sposób gry zakłada całkowity brak analizy danego wydarzenia, więc nie ma tu &quot;ciekawszych&quot; i &quot;mniej ciekawych&quot; spotkań. Poza tym bukmacherka to cierpliwość.
 
N 3

navson

Użytkownik
ale musze przyznac ze te typy co dal navson tam wyzej podal to byly naprawde dobre. takich mi trzeba tyle ze ciezko znalesc takie mecze o kursie 2.0 i wiecej o skutecznosci blisko 70%. wiec jesli naprawde ktos umie tak typowac to naprawde brawo dla tego kogos
Ja sie nad tymi meczami nic nie zastanawiałem. Leciałem po kursach jak idzie.
 
Do góry Bottom