>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

OUTLET

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
z matematycznego punktu widzenia, czy to nie jest przypadkiem typowy błąd poznawczy zwany paradoksem hazardzisty? ;)
pozwolilem soboe zajrzec na Twojego bloga o inwestowaniu pieniedzy. postawiles za caly swoj kapital na kurs 1,07. moje prognozy dla Ciebie na rok 2012: brak funduszu na oplacenie serwera. to bedzie RZECZYWISTOSC HAZARDZISTY. pozdrawiam ;)
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Dzięki. Ja ze swojej strony życze Ci samych sukcesów. Mam nadzieje że Twój system się sprawdzi i sam będe mógł go wykorzystać ;)
Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sunt...
 
R 23

rutra

Użytkownik
hehehe. juz prawie, prawie zalapales. ale skoro masz 10 karteczek i wg ciebie na 10 karteczek moze byc 5 trafionych, a ... 6 nietrafionych to ja wysiadam. na pierwszej stacji ????
Pokiełbasiłem, miało być 4 trafione, 6 pudeł, razem -2 ????
 
leooo90 5

leooo90

Użytkownik
Czyli po 5 seriach nietrafionych, kolejnym meczem ktory trafił do koszyka jest A-B, gdzie A jest faworytem i w nastepnej kolejce go obstawiasz, jeżeli nie wejdzie to obstawiasz nastepny mecz ktory trafi do tego koszyka az do wygrania, zrozumiałem? ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Czyli po 5 seriach nietrafionych, kolejnym meczem ktory trafił do koszyka jest A-B, gdzie A jest faworytem i w nastepnej kolejce go obstawiasz, jeżeli nie wejdzie to obstawiasz nastepny mecz ktory trafi do tego koszyka az do wygrania, zrozumiałem? ????
ty mozesz podawac mi mecze do koszyka. obojetnie czy jest passa 5 nietrafionych czy jej nie ma, bo nie kieruje sie doslownie niczym przy doborze meczy. wybierz sobie cos. gdyby ruleta byla uczciwa spedzalbym cale popoludnia po pracy na niej. obserwujac tylko kolor czarny np.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Pokiełbasiłem, miało być 4 trafione, 6 pudeł, razem -2 ????
nie ma znaczenia czy -2, czy jak w poprzednim poscie -1 ???? jezeli bylo 6 pudel to teraz trzeba zaobserwowac w jakiej kolejnosci te pudla byly. jesli na 10 nie weszlo 6 z czego 5 pod rzad to nastepny gramy za kase. jesli byly tylko 4 nietrafione obok siebie , a piaty juz trafiony to znaczy, ze piaty przerwal passe i znowu trzeba czekac, az sie ulozy w te 4 nietrafione i jeszce w jeden nietrafiony, zeby dalo 5. wrzucilbym skrinszoty ale mam tylko symulacje z excela w liczbach, bo same mecze mam na brudno w notesie.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Dzięki. Ja ze swojej strony życze Ci samych sukcesów. Mam nadzieje że Twój system się sprawdzi i sam będe mógł go wykorzystać ;)
Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sunt...
rowniez zycze Tobie wszystkiego najlepszego. a wlasciwie chcialbym ci zyczyc. bo nie moge sie oprzec wrazeniu, ze jestes zielony w temacie bukmacherlki niczym 15 latek. jezeli ktos pisze w takim stylu jak Ty. uzywa cytatów itp, odrazu jak flashback przypomina mi sie inne forum ???? same madre glowy. odizolowane.. no ale zagladam do Ciebie na bloga, a tam 2 tysiace budzetu i za te 2 kola postawiony kupon. to, ze sie nie gra za 100% kapitalu jednorazowo to podstawa strategii. obojetnie po jakim kursie. zaloz lepiej temat testowy na forum niz zachecac ludzi do bloga, bo wyglada zachecajaco. ale to tylko Twoja zielona passa... chwilowa. Piszesz o 5% dziennie. Moja rada. zmniejsz oczekiwania do 1% i spekuluj na gieldzie zakladow betfair a nie na bet-at-home. wystarczy potrejdowac w przerwie na remis przez te 15 min. lepiej na tym wyjdziesz. sam chetnie poprowadzilbym ten temat na forum, bo jest bardzo ciekawy. oceniajac Twoj potencjal i mimo wszystko inteligencje radze Ci idz w tym kierunku. Tam zycze Ci sukcesów. pozdro.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
przyklad co sie dzieje na dzien dziesiejszy w koszu nr 5.
meknes v casablanca (nie weszlo)
bani yas v wahda abu (nie weszlo)
morecambe v accrington (nie weszlo)
cobreola v univ de chile (nie weszlo)
jesli dzisiaj nie wejdzie swansea (faworyt) v qpr to nastepny mecz dam za 30 funtow. ale jaki to bedzie mecz to przekonam sie dopiero jutro jak otworze rano bet365 i zobacze jaka maja oferte. jednym slowem 6 mecz (ten za ewentualne pieniadze) nie bedzie w zaden sposob powiazany z 5 poprzednimi. chodzi mi o dobor.
 
leooo90 5

leooo90

Użytkownik
powiedzmy ze swansea v qpr nie weszlo, wchodzisz jutro na Bet365 znajdujesz kolejne mecze, losujesz i obstawiasz ten ktory padnie znow do koszyka 5 tak? Jak dla mnie jest to najciekawszy system jaki widzialem.

PS. Od jutra zaczynam rozpiske ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
????
powiedzmy ze swansea v qpr nie weszlo, wchodzisz jutro na Bet365 znajdujesz kolejne mecze, losujesz i obstawiasz ten ktory padnie znow do koszyka 5 tak? Jak dla mnie jest to najciekawszy system jaki widzialem.

PS. Od jutra zaczynam rozpiske ????
????

zalapales wreszcie o co mi chodzi. to jest czasochlonna strategia. pamietaj.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
ciezko mi w tej chwili powiedziec. jako, ze nie lubie kusic losu czyli dobierac zespolow do koszykow wg mojego uznania, gdyz uwazam moje spekulacje za bezsensowne. kieruje sie prawem kursu i nie ma znaczenia czy widze kogos w roli wiekszego faworyta o kursie 2,0 w meczu A aniżeli w meczu B. gdyz te moje spostrzezenia braly kiedys w leb i odszedlem od tego. wstane rano, otworze bet365 i bede wrzucal pokolei mecze do koszykow. czyli piaty z rzedu mecz z jutrzejszej oferty bedzie moim zagranym za 30 funtow. piaty, bo sytuacja ma miejsce w koszyku nr 5. jutro rano zadecyduje. napewno do godziny 10 podam typ na forum.
 
P 0

phml1

Użytkownik
W końcu upragniony moment żeby coś postawić ???? Podejrzewam że wielu śledzi ten temat. Mógłbyś napisać jaka była do tego momentu sytuacja trafionych nietrafionych w pozostałych 9 koszykach? Chociaż tak mniej więcej, ile razy udałoby się trafić gdyby 10 osób obstawiało indywidualnie każdy koszyk ????
Od jutra podobnie jak jeden z kolegów wyżej również podejmuję próbę tego systemu.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
nie rozumiem zabardzo pytania. ale na ta chwile wyglada to tak:
nr kosza / czarna seria (liczona w meczach)
1 / 0
2 / 0
3 / 0
4 / 2
5 / 5 wchodzimy z kasą
6 / 1
7 / 0
8 / 0
9 / 3
10 / 3
 
P 0

phml1

Użytkownik
Tzn. Akurat chodziło mi o sytuacje które miały miejsce przez ostatnie 2-3 tygodnie, czyli Twoje obserwacje i spostrzeżenia jak sprawdzałeś wyniki meczów. Czy dużo faworytów wygrywało, czy było dużo remisów, czy było dużo sytuacji że 4 mecze w koszyku nie wchodziły (czyli faworyci przegrywali) i ostatni decydował o sytuacji w koszyku ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
az tak tego nie biore pod lupe. interesuje mnie tylko czy moj faworek wygral. biorac pod uwage ostatnie 5 tygodni skutecznosc wynosi ok 43 %. mogloby byc lepiej. ale to nie sa kursy tylko 2,0 a wiec dramatu nie ma.
pamietaj o odpowiednim budzecie (200 jednostek)
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
jako ze w koszu nr 5 mam passe 5 nietrafionych z rzedu, a dzisiaj wpadlo do tego kosza spotkanie w lidze portugalskiej penafiel v cd aves, stawiam na gospodarzy 30 funtow.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
penafiel dzisiaj 0:1 plus 3 czerwone kartki. jutro moze byc sucho na rynkach 2,0 i nie zapelnie wszystkich koszykow ale moze znajdzie sie cos do koszyczka nr 5 za 60 funtow.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
zaryzykowalem i postawilem 60 funtow na 3 lige turecka. Maltepespor - Oyak Renaultspor. na bet365 kurs na gospodarza: 1,66. na betfair: 2,1. dziwne. bet365 to naciagacze? heh. mimo wszystko, wlasnie mi przyjelo 60 funtow, a mecz zaczyna sie za 3 min.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
A powiedz mi jedno, bo tego chyba tylko nie rozumiem w twoim sposobie gry.
Na jakiej podstawie wrzucasz poszczególne mecze do poszczególnych koszy?
 
Do góry Bottom