>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

OUTLET

hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Przecież typy podaje. To że jest ich mniej wynika z założeń gry. To że temat stał się miejscem do dyskusji powinno tylko świadczyć o zainteresowaniu. Dajcie mu grać, oceniajcie jego typy i to czy traci czy zarabia. Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądać za ok. 2 miesiące.
Jakie oceniajcie typy? Przecież nikt nie będzie zaprzeczał, że konkretne typy są całkowicie losowe. Autor opiera się na pewnej ciągłości w ich wynikach.
Za 2 miesiące jestem przekonany, że autor będzie nadal na dobrym plusie. Po 12 miesiącach też może mieć porządny zysk. Czy ja nie widziałem podobnych tematów, które kończyły się zyskiem?
Zdzisiu Kręcin bardziej liczyłem, że napiszesz o trudnościach w sposobie gry. O tym, o czym ja nie mam pojęcia. Temat jest popularny, bo piszesz o zyskach. Każdy się zainteresuje, gdy podałeś kilka typów a konto zwiększyło się o 120funtów
Wcześniej pisałeś, że w temacie pokażesz jak się zarabia na Twoim sposobie. Teraz już chcesz udoskonalać. Po prostu chodzi o to, żebyś w temacie podał poważniejszą liczbę typów, które tworzą Twój sposób. Jak zaczniemy dyskutować, to typy przejdę bez echa. Na razie typy zajmują pewnie pół strony, jedna strona to wstęp teoretyczny a co z resztą? Za rok nowy użytkownik będzie chciał sprawdzić ten system, a tutaj ze 100 stron i ciężko typy z podsumowaniami znaleźć. Druga sprawa to minęło kilka dni od utworzenia tematu a już udoskonalenia?
Ja nie gram progresją, ale nie mam do tego sposobu zastrzeżeń. Były osoby grające progresją mlb, nhl z dobrymi skutkami. Na razie tylko wielkizordon miał złe zdanie ogólnie o progresji.
Możesz do mnie pisać z wykorzystaniem tylko nicka, nie musisz nic więcej dodawać.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
czy ja zalozylem ten temat w dziale TYPY? udoskonalac mam na mysli zwiekszyc ilosc sledzonych rynkow co pozwoli mi wchodzic na dalszym etapie czarnej passy co pozwoli mi zwiekszyc i tak juz duze bezpieczenstwo. w swojej wypowiedzi zawarles praktycznie wszystko. ze bede na plusie za rok itp. idac tym tropem nie pozostaje mi nic innego jak dopisac sobie wirtualne kilka tysiecy funtow na forum i zmknac temat.
aby osiagnac ten roczny zysk napotkam niestety/stety kilka przeszkod na swojej drodze. wtedy bedzie ciekawie i bardziej praktycznie niz teoretycznie.
na ta chwile jedyne co mozesz zrobic to pokrecic glowa i stwierdzic, ze ten temat jest bezsensu i nic nie wnosi ciekawego na forum. tak samo jak ta poelmika z Toba teraz. pozdrawiam.
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
Hopkirk i Zdzisiu Kręcin = przecież sprawe mozna załatwic w prosty sposób
temat dyskusyjny zostaje tu a w pierwszym poscie mozna załaczyc link do działu z typami w którym zostanie załozony temat odnosnie tego systemu i tam będa same typy ????
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Po 12 miesiącach też może mieć porządny zysk.
w swojej wypowiedzi zawarles praktycznie wszystko. ze bede na plusie za rok itp.
Gdzie ja napisałem, że będziesz miał zysk po roku ? Możesz mieć.
Z progresją często bywa, że na początku nie wpada się w tarapaty, ale później jest trudniej.
Tutaj wszyscy chcą zobaczyć tą progresję w dłuższym okresie. Chcą zobaczyć te przeszkody, jak je można pokonywać, bo chcą czegoś nowego się nauczyć.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
[QUOTE

Tutaj wszyscy chcą zobaczyć tą progresję w dłuższym okresie. Chcą zobaczyć te przeszkody, jak je można pokonywać, bo chcą czegoś nowego się nauczyć.[/quote]

wiec zachowaj cierpliwosc. daj mi w spokoju prowadzic temat, a z czasem jak wpadne w tarapaty pokaze jak z nich wyjsc. zauwaz, ze wiekszosc postow w tym temacie to moje odpowiedzi na jakies bezsensowne zaczepki. jak mnie cos nie interesuje albo uwazam to za glupote to tam nie zagladam.
 
J 14

jan1051

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego sie czepiacie Zdzicha, ma swoj system, ma swoje pieniądze, jak je straci to jego problem (wydaje mi się, że zaczynając całą tą zabawe musiał pomyśleć o takiej sytuacji) a nie innych,
Poza tym podaje wszystkie typy jakie obstawia a że jest ich tak mało to dlatego, że za zadko są koszyki w których występuje czarna seria 5 spotkań, a to nie jego wina. Tak po prostu działa ten system
pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
jakies bezsensowne polemiki dzisiejsze zaslonily pytanie moje do bardziej zorientowanych. czy ktos wie jak zamienic na bwin kursy ulamkowe na dziesietne? dzieki
 
ojciedz 6

ojciedz

Użytkownik
Jeżeli masz konto na bwin&#39;ie to wchodzisz w moje konto -&gt; ustawienia ogólne i tam jest opcja zmiany wykazu kursów. Prawdopodobnie nie ma możliwości zmiany bez uprzedniej rejestracji, choć tu nie jestem pewien.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
W koszu nr3 wczoraj byla piata wtopa z rzedu.
Bromley v Basingstoke
typ: 2
stawka: 30 GBP
kurs: wystawiona oferta na 2,12
argumentacja typu: bo MOJA czarna seria trwa juz od 5 spotkan i bardzo prawdopodobne jest, ze wejdzie przy najblizszych 3 typach
zrodlo optymizmu: dotychczasowa 7letnia historia mojego grania na kursy 2,0
 
A 498

addam44

Użytkownik
Witaj.
Sporo tu przeciwnikow Twojej metody grania.I szczerze to...i mnie nie przekonuje.
Bo mozna znalezc w necie gry gosci ktorzy wtopili progresje na kurs 3.00 a mieli kasy na ponad 20(!!!)progow.Tak samo jak gosc ktory wtopil kurs 1.60(tylko)majac kase na 8 progow.
Sam kiedys gralem na papierze kurs ...1.40 z kasa na 6progow i...tez poleglem ????
Kto pogrzebie to z latwoscia znajdzie w necie druzyny ktore remisowaly przez ponad 20 meczy z rzedu i nie wygraly ponad 10razy z rzedu.
W ub.roku Blackpool mial cos ok.20 BTSow z rzedu.
To przyklady tylko po to by pokazac ze grajac progresje kazdy wczesniej czy pozniej-bez wzgledu na kurs-wejdzie w wysokie progi grozace(lub go strzeli)bankrutem.
Niemniej nie potepiam Cie w czambul.Uwazam za Ty grajac nie wiele(bo czekasz na 5 wtop w koszyku-a koszykow tylko 10)nie musisz-a wrecz nie powinienes-grac co leci,a TYPOWAC.Tzn.jednak grac te mecze o kursach 2.1-2.3 ktore wg.Ciebie maja wieksze szanse wejsc.
Unikniesz w ten sposob bledu tych co graja(i wtapiaja)multiprogresje.
Zycze Ci powodzenia bo kazdy ktory wygrywa w bukmacherce w dluzszym okresie czasu to gosc ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Sam kiedys gralem na papierze kurs ...1.40 z kasa na 6progow i...tez poleglem ????
moze trzeba bylo pierwszym 3 wtopom sie tylko przygladac? kto wie co by wtedy bylo.. moze dochody mniejsze ale za to w dluzszym okresie czasu. moze to by sie bardziej oplacilo? nie wiem..

wypowiadalem sie na temat progresji w temacie PROGRESJA na tym forum. moje zdanie jest takie, ze kazda progresja to tykajaca bomba zegarowa. moja dzieki zwiekszonemu bezpieczenstwu (bo omijac 5 pierwszych to zwiekszenie bezpieczenstwa o wiecej niz 50 %) to wulkan. moze wybuchnac ale nie musi. kazdy jeden rok grania to dla mnie wygrana ok 5 tys funtow. wiec jesli nie padne 2 lata to jestem na sporym plusie. a troche juz gram. faktem jest ze na stawke 30 funtow wszedlem niedawno (wczesniej 20). zobaczymy.

a krytyka sie nie przejmuje. bo jesli ktos uznaje ten pomysl za ciekawy ale cos by usprawnil to fajnie. a na szczescie sa tacy i to dla nich ten temat. a jak ktos wchodzi zeby tylko skrytykowac, zeby powiedziec BEEEE. .. patrze na saldo i mam beke.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Na forum Betplatform gracz Kurekg w temacie PROGRESJA OD A DO Z zawarl kompentium wiedzy na temat progresji.Polecam wszystkim myslacych o progresji.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
W koszu nr3 wczoraj byla piata wtopa z rzedu.

Bromley v Basingstoke

typ: 2
stawka: 30 GBP
kurs: wystawiona oferta na 2,12
argumentacja typu: bo MOJA czarna seria trwa juz od 5 spotkan i bardzo prawdopodobne jest, ze wejdzie przy najblizszych 3 typach
zrodlo optymizmu: dotychczasowa 7letnia historia mojego grania na kursy 2,0
moj faworyt tym razem wygral 3:1

bilans: +30 GBP

ogołem: +150 GBP

Yield: +52,85%
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Zdzisiu jakbym mogl mi cos wyjasnic? Co robisz w sytuacji gdy masz juz kosz lub nawet kilka z seria 4 meczy zle wytypowanych i dobierasz kolejne ale jest ich bardzo duzo danego dnia i wszystkie o tej samej porze?Powoduje to ze do kazdego kosza mozesz dorzucic nawet po dwa lub wiecej meczy ale jesli w ktoryms nie wejdzie 5 mecz nie jestem wstanie ruszyc z obstawianiem bo kolejny juz tez sie toczy.
Z gory dzieki za odpowiedz.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Zdzisiu jakbym mogl mi cos wyjasnic? Co robisz w sytuacji gdy masz juz kosz lub nawet kilka z seria 4 meczy zle wytypowanych i dobierasz kolejne ale jest ich bardzo duzo danego dnia i wszystkie o tej samej porze?Powoduje to ze do kazdego kosza mozesz dorzucic nawet po dwa lub wiecej meczy ale jesli w ktoryms nie wejdzie 5 mecz nie jestem wstanie ruszyc z obstawianiem bo kolejny juz tez sie toczy.
Z gory dzieki za odpowiedz.
zostawiam puste kosze. dzisiaj mialem taka sytuacje. musialem zagrac w 3 koszu za kase, kosz nr 2 i 6 mialy po 4 nietrafione, a reszta koszy byla ok. z racji tego, ze na godz 16 mialem ze 30 spotkan przygotowanych, do tych dwoch koszy wrzucilem po jednym meczu, a do reszty po 3. w obu weszlo wiec o 18 moglem spokojnie je zapelnic nastepnymi meczami. moge nawet teraz i po 3 mecze do nich wrzucic, bo wiem ze kazdy moze spokojnie sobie 5 razy wtopic. cala ta zabawa w to wszystko wydaje sie glupia i pozbawiona sensu ale nie mozna dopuscic do sytuacji, ze wychdodzi, ze miales zagrac w koszu zalozmy nr 7 za pieniadze ale przegapiles i wrzuciles do tego kosza mecz, ktorego nie obstawiles ale on wszedl. wtedy radzilbym odpuscic juz sobie stawianie w tym koszu nastepnego meczu. niby jeden mecz na jakiejs karteczce papieru nie ma prawa zapedzic cie w jakies klopoty ale to tylko pozory. wszystko jest ze soba powiazane, a z liczbami nie ma zartow.
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie ???? .Przy doborze meczy dopuszczasz takie kursy na 1.90 zamiast 2-2.30 oraz w przypadku underdoga np.2.90 zamiast 3.0?
 
Do góry Bottom