>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

OUTLET

M 2

marbach

Użytkownik
Cześć
Mam prośbę do autora tematu.
Mógłbyś podpisać dokładnie stawkowanie na każdym etapie?
Bo niewiem czy dobrze zakumałem:
1j=30f.
1etap=30f
2=60
3=120
4=240
5=360 (jak wejdzie to cofasz się do 3 czyli za 120 i jak wejdzie to cofasz się do 1 czyli za 30?) jeśli nie wejdzie?
6=? Jaka tutaj ma być stawka? Rozbijasz wtedy na mniejsze?

Jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli zapełni się 5 koszy w jednym dniu.Np. kosz 1,3,5,7,9
Pierw grasz kosz 1. Do reszty wtedy nie dobierasz i gdy zakończysz progresję w koszu 1 &quot;odwieszasz&quot; kosz 3 i do niego losujesz? Jak skonczysz to następny odwieszasz itd.? Jak poradzisz sobie już z tymi w/w koszami to jedziesz dalej już na wszystkie kosze?
Mam nadzieje, że napisałemw miarę zrozumiale ????
Pozdrawiam i życzę powodzenia bo pomysł b.dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Cześć
Mam prośbę do autora tematu.
Mógłbyś podpisać dokładnie stawkowanie na każdym etapie?
Bo niewiem czy dobrze zakumałem:
1j=30f.
1etap=30f
2=60
3=120
4=240
5=360 (jak wejdzie to cofasz się do 3 czyli za 120 i jak wejdzie to cofasz się do 1 czyli za 30?) jeśli nie wejdzie?
6=? Jaka tutaj ma być stawka? Rozbijasz wtedy na mniejsze?

Jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli zapełni się 5 koszy w jednym dniu.Np. kosz 1,3,5,7,9
Pierw grasz kosz 1. Do reszty wtedy nie dobierasz i gdy zakończysz progresję w koszu 1 &quot;odwieszasz&quot; kosz 3 i do niego losujesz? Jak skonczysz to następny odwieszasz itd.? Jak poradzisz sobie już z tymi w/w koszami to jedziesz dalej już na wszystkie kosze?
Mam nadzieje, że napisałemw miarę zrozumiale ????
Pozdrawiam i życzę powodzenia bo pomysł b.dobry.

kumaty jestes gosc.


poziom 6 to suma dwóch poprzednich czyli 240 + 360. jak wejdzie to cofamy sie o 2 poziomy, a jak nie wchodzi i przechodzimy np na 7 poziom to stawka jest suma z poziomu 6 i poziomu 5.

co do aktualnej sytuacji to wczoraj weszlo za 360 i przeszedlem na 120. gdyby wszedl milan za 120 oiagnalbym zysk i zakonczyl progresje w koszu nr 9. niestety musze jeszcze poczekac. jesli dzisiaj wejdzie za 240 mecz hokeja po kursie 2,14 to wygram 513,6. 5% zabierze mi BF czyli zostanie 487,92. minus 240 postawione zostaje 247,92. od tego odejmuje bilans dotychczosowy tej progresji czyli -191,28. zostanie mi na czysto 56,64.

wtedy przejde do progresji w koszu nr 5. tak jak napisales. nie moge prowadzic 2 progresji na raz ze wzgledu na ograniczony kapital. jesli teraz gram kosz nr 9 a w innym byla passa 5 nietrfionych wiec musi poczekac na swoja kolej. pozdro.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Ciekawy system, opiera sie na założeniu że jeżeli przez 5 kolejnych meczy w koszyku faworyt nie wygra to szósty powinie już byc wygrany. Prawdopodobieństwo rośnie bardzo szybko przy kolejnych meczach i faktycznie progresja ma szanse.
Natomiast nawet pobieżna analiza wykazuje że jeżeli wkładać do koszyka mecze z kursem powyżej 1.85 (a nie 2.0) to koszyk szybciej sie zapełnia, jak również ewentualna progresja jest znacznie krótsza.
pozdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 2

marbach

Użytkownik
Mam małe pytanka.
Czy wybierając mecze hokeja, miksujesz wszystkie kosze razem? Tzn. Najpierw szukasz meczy w piłce nożnej, jak niewystarczy meczy to dobierasz z hokeja? Czy jeden dzień to drugi co innego? Czy kosze masz podzielone, część na piłke a część na hokej?
Wspominałeś, że w hokeju nie trzymasz się zasady przy stawkowaniu na jedynke kurs 2-2,30 na przeciwnika musi być minimum 3. Trzymasz się tego dalej?
Powodzenia ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Mam małe pytanka.
Czy wybierając mecze hokeja, miksujesz wszystkie kosze razem? Tzn. Najpierw szukasz meczy w piłce nożnej, jak niewystarczy meczy to dobierasz z hokeja? Czy jeden dzień to drugi co innego? Czy kosze masz podzielone, część na piłke a część na hokej?
Wspominałeś, że w hokeju nie trzymasz się zasady przy stawkowaniu na jedynke kurs 2-2,30 na przeciwnika musi być minimum 3. Trzymasz się tego dalej?
Powodzenia ????
mecze w koszach sa miksowane. nie ma zadnego znaczenia czy to jest hokej czy pilka. czy mecz drugiej ligi angielskiej czy pierwszej wloskiej. zdarzenia nie sa ze soba w zaden sposob powiazane.

w hokeju ogolnie trzymam sie zasady, ze na faworyta 2,0 - 2,20 a na underdoga 2,5 i wyzej. dobra skutecznosc wtedy jest.

dzieki za zainteresowanie tematem.
 
M 2

marbach

Użytkownik
To, że wszystko miksujesz to widziałem już wcześniej, ale mi chodzi o dobór meczy do koszy.
Czy jak zaczynasz np. rano dobierać mecze. To pierw szukasz w piłce potem jak zabraknie to w hokeju, czy np. jednego dnia zaczynasz szukania od piłki drugiego od hokeja, czy np. 5 meczy z piłki reszta z hokeja?
Sorki, że tak dopytuje ale chciałbym poznać dokładnie dobieranie meczy.
P.S. Próbowałeś kiedyś grać tym sposobem na over lub under 2,5 wybierając oczywiscie stawki między 2-2,3. Ja od kilku dni to testuje over2,5 i jak narazie ciężko nabrać (tzn. uzbierać tak żeby niewszedł over 2,5) 5 meczy w koszu hehe,ale zobacze co będzie dalej. Najczęściej 2-3 niewchodzą a następny już miał over 2,5. Sam też pewnie sporo masz takich sytuacji w swojej grze.
Temat bardzo ciekawy, oby poszło zgodnie z Twoimi planami.
Pozdrawiam
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
jasna sprawa. teraz zaczynam od hokeja, bo jest duzo i ciekawie. wyczerpie zasoby z hokeja to daje pilke. ale nie mam zadnych zasad doboru. tzn jest jedna. JAK LECI.
nie ma znaczenia co jest w koszach i w jakiej kolejnosci. kurs 2,0 to kurs 2,0.
narazie jestem na urlopie i szczerze mowiac to wykanczam tylko te kosze gdzie mam grac za kase. ale za tydzien zabieram sie za ostre granie (duzo zdarzen) wiec trzeba bedzie zainteresowac sie under/over. pewnie wtedy ja bede mial do Ciebie pare pytan. pozdro.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Oj Zdzisiu ale Ty kręcisz ????
W hokeju kurs na faworyta nigdy nie jest większy od 1,90. Chyba już nikt nie czyta tego wątku ze zrozumieniem.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Oj Zdzisiu ale Ty kręcisz ????
W hokeju kurs na faworyta nigdy nie jest większy od 1,90. Chyba już nikt nie czyta tego wątku ze zrozumieniem.
Haha, co ty opowiadasz? NIe wiem na jakich bukach grasz i jakie ligi, ale akurat hokej to jeden z nielicznych sportów gdzie kursy są wysokie na faworytów. Nie raz widziałm kursy rzędu 2,2 na faworytów.
 
M 2

marbach

Użytkownik
Oj Zdzisiu ale Ty kręcisz ????
W hokeju kurs na faworyta nigdy nie jest większy od 1,90. Chyba już nikt nie czyta tego wątku ze zrozumieniem.
Kurs na gospodarza lub gościa łatwo znaleźć po 2-2,3.
Musisz dobierać mecze z zakładów &quot;Trzydrogowych&quot; czyli 1x2 a Ty pewnie masz na myśli wygra 1 lub 2.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Kurs na gospodarza lub gościa łatwo znaleźć po 2-2,3.
Musisz dobierać mecze z zakładów &quot;Trzydrogowych&quot; czyli 1x2 a Ty pewnie masz na myśli wygra 1 lub 2.
Jeżeli na trzydrogowych to Zdzisiu powinien opublikować szczegóły.
Dla piłki nożnej podał jednoznacznie:
kurs na faworyta powyżej 2.0, kurs na remis powyżej 3.0, kurs na niefaworyta powyżej 3.0
A na hokeja w systemie 3 drogowym?
I co z prawdopodobieństwem wygrania meczu przez faworyta w piłce nożnej i w hokeja przy zadanych kursach.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Jeżeli na trzydrogowych to Zdzisiu powinien opublikować szczegóły.
Dla piłki nożnej podał jednoznacznie:
kurs na faworyta powyżej 2.0, kurs na remis powyżej 3.0, kurs na niefaworyta powyżej 3.0
A na hokeja w systemie 3 drogowym?
I co z prawdopodobieństwem wygrania meczu przez faworyta w piłce nożnej i w hokeja przy zadanych kursach.
kurs na faworyta w hokeju 2,0-2,2, na remis sa zawsze wysokie, na underdoga powyzej 2,5.

nie wiem co masz na mysli piszac o prawdopodobienstwie. pozdro.
 
Do góry Bottom