>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

OUTLET

M 2

marbach

Użytkownik
Cześć
Mam prośbę do autora tematu.
Mógłbyś podpisać dokładnie stawkowanie na każdym etapie?
Bo niewiem czy dobrze zakumałem:
1j=30f.
1etap=30f
2=60
3=120
4=240
5=360 (jak wejdzie to cofasz się do 3 czyli za 120 i jak wejdzie to cofasz się do 1 czyli za 30?) jeśli nie wejdzie?
6=? Jaka tutaj ma być stawka? Rozbijasz wtedy na mniejsze?

Jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli zapełni się 5 koszy w jednym dniu.Np. kosz 1,3,5,7,9
Pierw grasz kosz 1. Do reszty wtedy nie dobierasz i gdy zakończysz progresję w koszu 1 &quot;odwieszasz&quot; kosz 3 i do niego losujesz? Jak skonczysz to następny odwieszasz itd.? Jak poradzisz sobie już z tymi w/w koszami to jedziesz dalej już na wszystkie kosze?
Mam nadzieje, że napisałemw miarę zrozumiale ????
Pozdrawiam i życzę powodzenia bo pomysł b.dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Cześć
Mam prośbę do autora tematu.
Mógłbyś podpisać dokładnie stawkowanie na każdym etapie?
Bo niewiem czy dobrze zakumałem:
1j=30f.
1etap=30f
2=60
3=120
4=240
5=360 (jak wejdzie to cofasz się do 3 czyli za 120 i jak wejdzie to cofasz się do 1 czyli za 30?) jeśli nie wejdzie?
6=? Jaka tutaj ma być stawka? Rozbijasz wtedy na mniejsze?

Jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli zapełni się 5 koszy w jednym dniu.Np. kosz 1,3,5,7,9
Pierw grasz kosz 1. Do reszty wtedy nie dobierasz i gdy zakończysz progresję w koszu 1 &quot;odwieszasz&quot; kosz 3 i do niego losujesz? Jak skonczysz to następny odwieszasz itd.? Jak poradzisz sobie już z tymi w/w koszami to jedziesz dalej już na wszystkie kosze?
Mam nadzieje, że napisałemw miarę zrozumiale ????
Pozdrawiam i życzę powodzenia bo pomysł b.dobry.

kumaty jestes gosc.


poziom 6 to suma dwóch poprzednich czyli 240 + 360. jak wejdzie to cofamy sie o 2 poziomy, a jak nie wchodzi i przechodzimy np na 7 poziom to stawka jest suma z poziomu 6 i poziomu 5.

co do aktualnej sytuacji to wczoraj weszlo za 360 i przeszedlem na 120. gdyby wszedl milan za 120 oiagnalbym zysk i zakonczyl progresje w koszu nr 9. niestety musze jeszcze poczekac. jesli dzisiaj wejdzie za 240 mecz hokeja po kursie 2,14 to wygram 513,6. 5% zabierze mi BF czyli zostanie 487,92. minus 240 postawione zostaje 247,92. od tego odejmuje bilans dotychczosowy tej progresji czyli -191,28. zostanie mi na czysto 56,64.

wtedy przejde do progresji w koszu nr 5. tak jak napisales. nie moge prowadzic 2 progresji na raz ze wzgledu na ograniczony kapital. jesli teraz gram kosz nr 9 a w innym byla passa 5 nietrfionych wiec musi poczekac na swoja kolej. pozdro.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Ciekawy system, opiera sie na założeniu że jeżeli przez 5 kolejnych meczy w koszyku faworyt nie wygra to szósty powinie już byc wygrany. Prawdopodobieństwo rośnie bardzo szybko przy kolejnych meczach i faktycznie progresja ma szanse.
Natomiast nawet pobieżna analiza wykazuje że jeżeli wkładać do koszyka mecze z kursem powyżej 1.85 (a nie 2.0) to koszyk szybciej sie zapełnia, jak również ewentualna progresja jest znacznie krótsza.
pozdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 2

marbach

Użytkownik
Mam małe pytanka.
Czy wybierając mecze hokeja, miksujesz wszystkie kosze razem? Tzn. Najpierw szukasz meczy w piłce nożnej, jak niewystarczy meczy to dobierasz z hokeja? Czy jeden dzień to drugi co innego? Czy kosze masz podzielone, część na piłke a część na hokej?
Wspominałeś, że w hokeju nie trzymasz się zasady przy stawkowaniu na jedynke kurs 2-2,30 na przeciwnika musi być minimum 3. Trzymasz się tego dalej?
Powodzenia ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Mam małe pytanka.
Czy wybierając mecze hokeja, miksujesz wszystkie kosze razem? Tzn. Najpierw szukasz meczy w piłce nożnej, jak niewystarczy meczy to dobierasz z hokeja? Czy jeden dzień to drugi co innego? Czy kosze masz podzielone, część na piłke a część na hokej?
Wspominałeś, że w hokeju nie trzymasz się zasady przy stawkowaniu na jedynke kurs 2-2,30 na przeciwnika musi być minimum 3. Trzymasz się tego dalej?
Powodzenia ????
mecze w koszach sa miksowane. nie ma zadnego znaczenia czy to jest hokej czy pilka. czy mecz drugiej ligi angielskiej czy pierwszej wloskiej. zdarzenia nie sa ze soba w zaden sposob powiazane.

w hokeju ogolnie trzymam sie zasady, ze na faworyta 2,0 - 2,20 a na underdoga 2,5 i wyzej. dobra skutecznosc wtedy jest.

dzieki za zainteresowanie tematem.
 
M 2

marbach

Użytkownik
To, że wszystko miksujesz to widziałem już wcześniej, ale mi chodzi o dobór meczy do koszy.
Czy jak zaczynasz np. rano dobierać mecze. To pierw szukasz w piłce potem jak zabraknie to w hokeju, czy np. jednego dnia zaczynasz szukania od piłki drugiego od hokeja, czy np. 5 meczy z piłki reszta z hokeja?
Sorki, że tak dopytuje ale chciałbym poznać dokładnie dobieranie meczy.
P.S. Próbowałeś kiedyś grać tym sposobem na over lub under 2,5 wybierając oczywiscie stawki między 2-2,3. Ja od kilku dni to testuje over2,5 i jak narazie ciężko nabrać (tzn. uzbierać tak żeby niewszedł over 2,5) 5 meczy w koszu hehe,ale zobacze co będzie dalej. Najczęściej 2-3 niewchodzą a następny już miał over 2,5. Sam też pewnie sporo masz takich sytuacji w swojej grze.
Temat bardzo ciekawy, oby poszło zgodnie z Twoimi planami.
Pozdrawiam
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
jasna sprawa. teraz zaczynam od hokeja, bo jest duzo i ciekawie. wyczerpie zasoby z hokeja to daje pilke. ale nie mam zadnych zasad doboru. tzn jest jedna. JAK LECI.
nie ma znaczenia co jest w koszach i w jakiej kolejnosci. kurs 2,0 to kurs 2,0.
narazie jestem na urlopie i szczerze mowiac to wykanczam tylko te kosze gdzie mam grac za kase. ale za tydzien zabieram sie za ostre granie (duzo zdarzen) wiec trzeba bedzie zainteresowac sie under/over. pewnie wtedy ja bede mial do Ciebie pare pytan. pozdro.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Oj Zdzisiu ale Ty kręcisz ????
W hokeju kurs na faworyta nigdy nie jest większy od 1,90. Chyba już nikt nie czyta tego wątku ze zrozumieniem.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Oj Zdzisiu ale Ty kręcisz ????
W hokeju kurs na faworyta nigdy nie jest większy od 1,90. Chyba już nikt nie czyta tego wątku ze zrozumieniem.
Haha, co ty opowiadasz? NIe wiem na jakich bukach grasz i jakie ligi, ale akurat hokej to jeden z nielicznych sportów gdzie kursy są wysokie na faworytów. Nie raz widziałm kursy rzędu 2,2 na faworytów.
 
M 2

marbach

Użytkownik
Oj Zdzisiu ale Ty kręcisz ????
W hokeju kurs na faworyta nigdy nie jest większy od 1,90. Chyba już nikt nie czyta tego wątku ze zrozumieniem.
Kurs na gospodarza lub gościa łatwo znaleźć po 2-2,3.
Musisz dobierać mecze z zakładów &quot;Trzydrogowych&quot; czyli 1x2 a Ty pewnie masz na myśli wygra 1 lub 2.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Kurs na gospodarza lub gościa łatwo znaleźć po 2-2,3.
Musisz dobierać mecze z zakładów &quot;Trzydrogowych&quot; czyli 1x2 a Ty pewnie masz na myśli wygra 1 lub 2.
Jeżeli na trzydrogowych to Zdzisiu powinien opublikować szczegóły.
Dla piłki nożnej podał jednoznacznie:
kurs na faworyta powyżej 2.0, kurs na remis powyżej 3.0, kurs na niefaworyta powyżej 3.0
A na hokeja w systemie 3 drogowym?
I co z prawdopodobieństwem wygrania meczu przez faworyta w piłce nożnej i w hokeja przy zadanych kursach.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Jeżeli na trzydrogowych to Zdzisiu powinien opublikować szczegóły.
Dla piłki nożnej podał jednoznacznie:
kurs na faworyta powyżej 2.0, kurs na remis powyżej 3.0, kurs na niefaworyta powyżej 3.0
A na hokeja w systemie 3 drogowym?
I co z prawdopodobieństwem wygrania meczu przez faworyta w piłce nożnej i w hokeja przy zadanych kursach.
kurs na faworyta w hokeju 2,0-2,2, na remis sa zawsze wysokie, na underdoga powyzej 2,5.

nie wiem co masz na mysli piszac o prawdopodobienstwie. pozdro.
 
Do góry Bottom