>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

OUTLET

T 0

tomekdnb

Użytkownik
Ja bym kontrował w przetwie meczu. Czy wygrasz 2600, czy 2400 to i tak zbawienie. Wyobraź sobie jak będziesz drżał gdy Arsenal strzeli gola parę minut po przerwie.
 
K 26

krom

Użytkownik
wynik: .... kazdy zna wynik ????

bilans progresji: -1184,64 GBP
I co dalej ? Dalej będziesz się trzymał stawkowania FK ? Jeśli tak to teraz po wygranej wystarczy, że przegrasz 3 mecze i jesteś bankrutem...
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
I co dalej ? Dalej będziesz się trzymał stawkowania FK ? Jeśli tak to teraz po wygranej wystarczy, że przegrasz 3 mecze i jesteś bankrutem...
no wlasnie
ta progresja, mimo ze ostrozna to nie jest taka pewna
 
T 0

tomekdnb

Użytkownik
Nie wiem czy zanim postawiłeś ten ostatni mecz nie powinieneś spokojnie poczekać na dłuższą czarną serię np 6-7 i wtedy zaatakować. Napisz jeśli możesz na jakiej podstawie wybrałeś ten mecz.
Pozdro i gratuluje wytrwałości.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
ja się nadal zastanawiam jak można było dać kurs 2.2 na Milan gdzie w ataku jest Abrakadabra z Robinho, a w Arsenalu jeden biedny Persie i banda dzieciaków koło niego, która bardzo nie lubi wyjazdów i dodatkowo jest to na bardzo ważnym etapie na którym nie myśli się o remisach
trafiło się akurat ziorko, zważywszy że to było niby bez analizy
 
K 26

krom

Użytkownik
Problem polega na tym, że nie masz do czynienia z czarną serią, bo w tej chwili nie wszedł 1 kupon, a środków zostało Ci na postawienie 2 kuponów. Stawkowanie FK, które rzekomo miało być bezpieczne doprowadziło do sytuacji, gdzie seria 3 przegranych z rzędu powoduje utratę kapitału. Zwykłe podwajanie kapitału, a po trafieniu powrót do 1 poziomu byłoby dużo lepszym wyborem. O ile można mówić o jakimkolwiek dobrym wyborze stawkowania jeżeli chodzi o progresję.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
trafiło się akurat ziorko, zważywszy że to było niby bez analizy

potrafisz wymienic dwoch napastniow milanu i jednego arsenalu i juz jestes w stanie dostrzec wieksze szanse milanu w tym spotkaniu. tak postepuje wiekszosc. a jak jest mecz hokeja w lidze slowackiej, ktory tez mi wszedl zalozmy miesiac temu. i tam gral kucharczik z mileczikiem w napadzie jednej druzyny, a w przeciwnej same dzieciaki (oczywiscie zartuej sobie, strzelam tylko). chodzi o to, ze w kazdym kursie 2,0 potencjal jest podobny. nierzadko zdarza sie tak, ze faworyt o kursie 2,0 wygrywa mecz gladko 3:0. czy to w hokeju czy w pilce. potrafisz ocenic szanse milanu ale juz nie potrafisz ocenic szans lanusa z mecze przeciwko flamengo. a moze byly takie same? tylko mecz sie gorzej ulozyl.. moze gdyby wczoraj rosicky strzelajac na poczatku meczu z dystansu zapakowal by w okno z 30 metrow i tak kolorowo by nie bylo? mozna teraz mowic jaki to nie byl super mecz do obstawienia. dla mnie jak kazdy inny jesli chodzi o szanse. a padlo na niego, bo to byl bardzo popularny rynek wczoraj i mozna bylo spokojnie postawic duzo kasy.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
chodzi o to, że ja również ufam Betfair, ale bez dobrego typu przed spotkaniem niestety ogólna skuteczność zawsze będzie niższa o 20-30%, a to oczywiście już jest ogrmna przewaga bez względu czy gra się progresją, czy zwykle, czy zwykle na live
oczywiście można miec filozofię gry, że na przykład przez 3 stopnie typować przypadkowo (czyli oszczędzamy własny czas przeznaczony na bukmacherkę) a od czwartego już dokładniej przyglądamy się typowi
ale .. żeby przyglądnąc się typowi trzeba być jednak stale wytrenowanym w tym elemencie, bo jest oczywiste, że długie przerwy nie służą analizom - nawet średnio zaawansowanym
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
chodzi o to, że ja również ufam Betfair, ale bez dobrego typu przed spotkaniem niestety ogólna skuteczność zawsze będzie niższa o 20-30%, a to oczywiście już jest ogrmna przewaga bez względu czy gra się progresją, czy zwykle, czy zwykle na live

oczywiście można miec filozofię gry, że na przykład przez 3 stopnie typować przypadkowo

zera trzeba odjac od tego co napisales teraz ???? nie 20-30 % a 2-3 % ???? bo wychodzilo by na to, ze ja nie analizujac mam teraz zalozmy 44,5% to ten analizujacy musialby miec 65-70%. niemozliwe. niemozliwe na dluzsza mete.

moim zdaniem albo typowac &quot;przypadkowo&quot; albo analiza. bo jesli najpierw z lenistwa gramy przypadkowe mecze, a jak sie pali to zaczynamy analizowac. i nie daj boze wejdzie taki przeanalizowany.. wtedy zaczynamy sobie w brode pluc dlaczego nie analizowalem od poczatku. pozdro.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
ja rozumiem, że ta progresja jest z typu tych, żeby jak najmniej przed komputerem siedzieć
niemniej słyszałem wiele razy, że bardzo dobre skuteczne typy i do tego dodana progresja może dać największe zyski z bukmacherki, juz nie rzędu 6000 funtów rocznie a powiedzmy 15000 funtów
po prostu kwestia spędzonego czasu przy komputerze i połączenie umiejętności z matematyką
 
A 498

addam44

Użytkownik
Bardzo ładnie weszło gratki! ???? Tylko co tak cicho sie zrobiło w temacie? hmm jednak wiecęj ludzi udziela się jak nie idzie...ciekawe dlaczego... ;)
Pzdr!
E tam.Ja cicho kibicuje,ale....W sumie to poczatek wciaz tej drogi do zdobycia zakladanej przez Zdzisia sumy 6000 a juz takie klopoty...:?
 
Do góry Bottom