>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

OUTLET

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Na temat wpadłem przypadkowo. Ja to widzę tak: To tak jakby móc obstawić &quot;wszystkie&quot; spotkania w/g przyjętych kryteriów (np. kurs 2,0-2,3 dla piłki nożnej) każdego dnia. I porozrzucać je do &quot;tych słoiczków&quot; w celu rozbicia serii niepowodzeń na mniejsze grupy... więcej słoiczków by się przydało. Może nie wniosłem nić do tematu, ale pomysł jak najbardziej. Zabawne te słoiczki, taka &quot;alchemia liczb&quot; ???? .
&quot;10 sloiczkow&quot; jest optymalne wg mnie, bo nie ma az tak duzo tego wszystkiego w sumie do grania. wyjatkiem sa soboty.
gwoli wyjasnienia. &quot;sloiczki&quot; nie sa po to, by rozbijac passy na &quot;mniejsze grupy&quot;, bo tyle ile bedzie &quot;sloiczkow&quot; tyle jest szans na czarna passe. od tego nie uciekniesz. na swoj OUTLET wpadlem dosyc dawno, bo ktos tam, gdzies tam zaczal grac koncowki serii bazujac na typach i systemach innych forumowiczow. jednym slowem ten ktos nie wnosil nic od siebie (to jest akurat teza do dyskusji) tylko czekal az ktoremus forumowiczowi zdazy sie jakas tam dluzsza passa (jaki forumowicz taka passa) i wtedy ten ktos widzac, ze danemu forumowiczowi nie idzie jak zadko kiedy wchodzil w odpowiednim momencie z gotówka i robil to z duzym powodzeniem. pomyslalem sobie, ze nie bede podgladal typow forumowiczow tylko zastapie ich koszykami ???? i w sumie czekam, az moim wirtualnym graczom (czytaj koszyko słoikom nie bedzie szlo). wtedy ja zaczynam swoja gre.. pozdro.
 
A 498

addam44

Użytkownik
&quot;10 sloiczkow&quot; jest optymalne wg mnie, bo nie ma az tak duzo tego wszystkiego w sumie do grania. wyjatkiem sa soboty.
gwoli wyjasnienia. &quot;sloiczki&quot; nie sa po to, by rozbijac passy na &quot;mniejsze grupy&quot;, bo tyle ile bedzie &quot;sloiczkow&quot; tyle jest szans na czarna passe. od tego nie uciekniesz. na swoj OUTLET wpadlem dosyc dawno, bo ktos tam, gdzies tam zaczal grac koncowki serii bazujac na typach i systemach innych forumowiczow. jednym slowem ten ktos nie wnosil nic od siebie (to jest akurat teza do dyskusji) tylko czekal az ktoremus forumowiczowi zdazy sie jakas tam dluzsza passa (jaki forumowicz taka passa) i wtedy ten ktos widzac, ze danemu forumowiczowi nie idzie jak zadko kiedy wchodzil w odpowiednim momencie z gotówka i robil to z duzym powodzeniem. pomyslalem sobie, ze nie bede podgladal typow forumowiczow tylko zastapie ich koszykami ???? i w sumie czekam, az moim wirtualnym graczom (czytaj koszyko słoikom nie bedzie szlo). wtedy ja zaczynam swoja gre.. pozdro.
Tu tez na forum byly tematy ktorych zalozyciele-i nie tylko-proponowali gre typow najgorzej typujacych.Czasem nawet byli do przodu;)
 
n-e-f-l-a-j-t-e 1

n-e-f-l-a-j-t-e

Użytkownik
Tu tez na forum byly tematy ktorych zalozyciele-i nie tylko-proponowali gre typow najgorzej typujacych.Czasem nawet byli do przodu;)
Można także samemu typować wg. jakichś ściśle określonych kryteriów np. wyłącznie na podstawie tabel. Wtedy obliczamy swoja skuteczność i wiemy kiedy wchodzić go gry na końcówki serii. Na forum jest tysiące userów i tematów a jeszcze więcej typów. Mimo wszystko nie widziałem jeszcze typera który miałby 100% skuteczności jak i &quot;nieskuteczność&quot; w dłuższym okresie czasu...Wniosek z tego że tak po prostu było jest i będzie...a to już trochę upraszcza sprawę...
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
Można także samemu typować wg. jakichś ściśle określonych kryteriów np. wyłącznie na podstawie tabel. Wtedy obliczamy swoja skuteczność i wiemy kiedy wchodzić go gry na końcówki serii. Na forum jest tysiące userów i tematów a jeszcze więcej typów. Mimo wszystko nie widziałem jeszcze typera który miałby 100% skuteczności jak i &quot;nieskuteczność&quot; w dłuższym okresie czasu...Wniosek z tego że tak po prostu było jest i będzie...a to już trochę upraszcza sprawę...
no ja na razie prawie 2 miesiące i 100 % ????
98/98 trafionych.
niskie kursy, ale budżet rośnie... może się uda dojść do 20 tysięcy.
nikt we mnie nie wierzy. tylko ja sam. i dążę do celu z zaciśniętymi zębami ????
zrobię 20K i będę miał odymane na wszystkich.
 
n-e-f-l-a-j-t-e 1

n-e-f-l-a-j-t-e

Użytkownik
no ja na razie prawie 2 miesiące i 100 % ????
98/98 trafionych.
niskie kursy, ale budżet rośnie... może się uda dojść do 20 tysięcy.
nikt we mnie nie wierzy. tylko ja sam. i dążę do celu z zaciśniętymi zębami ????
zrobię 20K i będę miał odymane na wszystkich.
Siema! No z całym szacunkiem ale ja odnosiłem wypowiedź do autora tematu a co za tym idzie i kursów które obstawia...Wiadomo że kursy są w pewnym sensie odzwierciedleniem sprawdzalności typów i pewne zdarzenia wchodzą często inne bardzo rzadko tak jak choćby czerwone kartki w meczu itp.
Ty masz zupełnie inną sytuacje bo musisz ryzykować tysiące przez długi okres czasu żeby osiągnąć zyski rzędu setek ale to inna bajka...Też to przerabiałem i wszystko zależy od szczęścia wiadomo...Kursy w granicach 2.0 już nie wpadają tak ochoczo jak u Ciebie no chyba że twierdzisz inaczej?!
Tutaj mamy ryzyko adekwatne do osiąganych zysków i o to chodzi w całej tej grze...Pozdro!
 
T 0

tomekdnb

Użytkownik
Hej.
W moim pierwszym poście życzę powodzenia w dzisiejszym meczu !
Niezależnie od wyniku mam ciekawe usprawnienie do Twojego systemu, które podam później.
Policz ile do tej pory od założenia tematu koszyki zapełniały się do 5ciu i zwróć uwagę ile razy wówczas progresja się kończyła na pierwszym, bądź drugim ewentualnie trzecim etapie.
Pozdrawia, tomek
P.S. Czy kiedykolwiek kontrowałeś wynik live?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
wiadomo, ze na pierwszych poziomach wchodzi najwiecej. dopiero im wyzej tym rzadziej. w tym systemie nie kontruje wynikow. pozdro.
co do meczu rubiniu z olimpiakosem. udalo sie postawic za 2,24 .....a zaraz skoczyl na ponad 3.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
jak to co ?
dalej bedzie podawał
w necie napisac to nic nie kosztuje
mozna 100 progów miec
a ci lepsi z photoshopa i z 200
oj ludzie ludzie...
przegladalem sobie dzisiaj rano inne tematy. krytykujesz wszystko i wszedzie. ktos ci krzywde kiedys zrobil w dziecinstwie? moze jakis nieudacznik jestes z kompleksami. az z ciekawosci sprawdzilem twoj profil. w 2007 roku zalozyles jedne temat z 1 (slownie JEDNYM) postem!! o to on:

witam, bede tu wklejał to co gram. pozdrawiam.

STS

henin - dushevina 1 1,05
s.williams - molik 1 1,05
ray/sto - hra/vor 1 1,05
bla/hub - bre/dech 1 1,15
safin - qureshi 1 1,2
roddick - udomchoke 1 1,05
tsonga - lapentti 1 1,15
bry/bry - lop/ver 1 1,05
han/ull - dev/mat 1 1,1
kno/nes - alm/pas 1 1,05

kurs: 2,34
stawka: 3%

MAM PROSBE. NIE DZIEL SIE DZIECIAKU WIECEJ SWOIMI PRZEMYSLENIAMI I TYPAMI Z NIKIM. NIE WCHODZ TU I NIE ZASMIECAJ.

nie wazne czy gram za kase czy na zapalki czy w rzeczywistosci za stawke 100 razy mniejsza. nie wazne dla wiekszosci tu zagladajacych. wazne dla niedawiarkow twojego pokroju. nie mam zamiaru takim jak ty nic udowadniac. moglbys jednak nie robic z siebie takiego żuka i nie pisac o jakis 100 progach, bo jesli przekrocze 6000 GBP to zbankrutuje. proste.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Portsmouth - Ipswich
typ: 1
kurs: 2,08
stawka: 960 GBP

dla entuzjastow tego tematu: mimo wszystko nie ma dramatu. zabrnelo troche na wysokie stawki ale z tego mozna latwo wyjsc. dwa razy wejdzie i jest ok.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
W ciągu roku ma być 100 % zysku przy ryzyku ok 1% ?? To już masz zysk wyczyszczony, jeszcze kilka spotkań i 100 % zysku i ryzyko 0 % pójdzie się jeb.ć... A przecież miało nie być wcale ryzyka...
A najlepsza jest banda debili, którzy zobaczą wysokie stawki i dopinguje osobie takiej jak Ty... 6 tysięcy GBP i Ty w ciągu roku chcesz uzyskać 100 % zysku grając na chybił trafił. Było sobie wybrać stawkowanie jednostkami i napisać, że grasz dla zabawy, a nie ściemniać, że 6 tysięcy GBP masz na wyrzucenie w błoto.
E ; przejrzałem z grubsza temat, bo nie chce mi się tego czytać dokładniej...
Piszesz, że zagrałeś tysiące kuponów, następnie prosisz jakiegoś użytkownika o informacje nt. tego jak wygląda sprawa w hokeju, bo się kompletnie na tym nie znasz : &quot;NAVSON moglbys wrzucic tu pare swoich typow hokeja na probe? dzieki z gory. bo ja to sie na tym nie znam&quot;, a następnie zgrywasz znawcę, że w hokeju nie grasz jakiś tam kursów na faworytów/underdogów... To zagrałeś kilka tysięcy kuponów, a nie wiesz jakie są kursy na underdogów w hokeja, gdy na faworyta jest 2.00 :wowsdf:????
To gdzie Ty się uchowałeś, że nie widziałeś nigdy hokeja i nie wiesz skąd się bierze kursy, że aż musisz pytać o to innych...
nie rozumiem ani jednego zdania
Może jeszcze nie posiadłeś umiejętności czytania ze zrozumieniem... Nie wiem, nie obchodzi mnie to... Odwiedzam temat 1. i ostatni raz, bo jesteś bajkopisarzem, ktory zapewne wcale tego nie gra, ale liczy na fart i uznanie wśród innych. Nie Ty 1., nie ostatni... Tak czy siak powodzenia, droga do vipów stoi otworem;) Pozdrawiam i żegnam
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
W ciągu roku ma być 100 % zysku przy ryzyku ok 1% ?? To już masz zysk wyczyszczony, jeszcze kilka spotkań i 100 % zysku i ryzyko 0 % pójdzie się jeb.ć... A przecież miało nie być wcale ryzyka...

A najlepsza jest banda debili, którzy zobaczą wysokie stawki i dopinguje osobie takiej jak Ty... 6 tysięcy GBP i Ty w ciągu roku chcesz uzyskać 100 % zysku grając na chybił trafił. Było sobie wybrać stawkowanie jednostkami i napisać, że grasz dla zabawy, a nie ściemniać, że 6 tysięcy GBP masz na wyrzucenie w błoto.

nie rozumiem ani jednego zdania. napisz pod koniec roku jak nie zrobie tych 6 tys funtow, ze system jest do dupy a nie w trakcie. a jak zbankrutuje to napisz, ze jestem oszustem, bo mialo bankruta nie byc.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
nie wazne czy gram za kase czy na zapalki czy w rzeczywistosci za stawke 100 razy mniejsza
nie mam pytan Zdzichu ????
trzeba było od razu to napisac
a tak dzieciarnia mysli ze to tak na serio ;)
pzdr
ps. ostatni wpis, wiecej sie tu nie odezwe, słowo.
 
Do góry Bottom