>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

OUTLET

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
nie mam pytan Zdzichu ????
trzeba było od razu to napisac
napisac co? gram za realne pieniadze ale tak naprawde nikogo to nie interesuje. moglbym rownie dobrze pisac, ze gram na zapalki. czy ktos wczesniej oprocz ciebie robi mi wyrzuty i snuje podejrzenia, ze jak bede chcial ci udowodnic, ze portsmuf idzie za 9 stow to bede grzebal w fotoszopie i robil szopke?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
jezeli portsmouth nie wejdzie bede -2353,8. to jest dopiero 39 % mojego budzetu. niech to beda jednostki, zapalki, 2zlotowki. cokolwiek. po to jest budzet 100% i bezjezeli portsmouth nie wejdzie bede -2353,8. to jest dopiero 39 % mojego budzetu. niech to beda jednostki, zapalki, 2zlotowki. cokolwiek. po to jest budzet 100% i bez[pieczny system wchodzenia w gre i doboru stawek (FK), ze nawet w takich &quot;krytycznych&quot; sytuacjach dochodzi do wykorzystania 40% budzetu. ciagle nie widze ryzyka. idzie poprostu gruba gra.
fajnie z drugiej strony zauwazyc poraz kolejny pewna prawidlowosc. Ci co mnie wspieraja i sami graja tym systemem lub modyfikuja go na swoj sposob nie udzielaja teraz sie na forum tylko obserwuja rozwoj wydarzen i ocene zagrozen pozostawiam im. swoje 5 min maja teraz krytykanci... typowo.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Obserwator (M);2705023 E ; przejrzałem z grubsza temat napisał:
gdybys przeczytal nie stawialbys idiotycznych zarzutow i posadzal o bajkopisarstwo. moze nie dopatrzyles sie mojego stwierdzenia, ze ten temat powstal po to, zeby udoskonalic swoja wiedze i ulepszyc system. gralem dotad pilke. dzieki navasowi gram teraz tez hokej. jeszcze jeden kolega rozpracowuje under/over. to zaden wstyd przyjsc z pomyslem ale tez czerpac od innych. to jest plus forum. a zarzut, ze operuje wirtualnymi stawkami, zeby popisywac sie przed malolatami i byc vipem... sorry. na tego typu zarzuty nie potrafie sie bronic, bo nie bede sie znizal.. zeby zostac vipem.. heh. nie wiem co to za przywilej byc tu wipem i nie znam tu zadnych wipow. poznalem pare osob i wspolnie probujemy cos tam zrobic.

gdyby byla mozliwosc postawilbym teraz reszte swojego budzetu na to, ze znowu tu zajrzysz. niestety pewnie i tak bylby za niski kurs..
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
&quot;Aha, nie potrzebnie wdajesz się w polemikę z krytykantami.&quot;

porostu nie potrafie.. ???? czasami z nudow chodze sobie na forum po innych tematach. madrzejszych, glupszych.. roznych. ale nigdy nie skrytkuje tak jak jestem krytykowany ja. juz tak mam, ze odpowiem na kazda zaczepeke. no chyba, ze totalnie mam wy....bane..
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
jeden stwierdzi, ze to tylko traning mode, inny ze przerobka w fotoszopie itd. a dla mnie pare browarkow i nieprzespana noc dzisiaj. walentynki..
 
K 26

krom

Użytkownik
Jesteś niepoważny. Wcześniej pisałeś, że jak progresja wejdzie na wyższe poziomy to zaczniesz dzielić na różne mecze, żeby zmniejszyć ryzyko straty. A teraz stawiasz wszystko co masz na 1 mecz ? Sam sobie przeczysz więc jak można Cię traktować poważnie ?
Co do systemu to jak dla mnie od początku miał marne szanse na powodzenie. Dlatego, że jak wcześniej pisałeś w najgorszym wypadku miałeś serię 12 poziomów. A chciałem zauważyć, że w obecnej progresji miałeś serię 10 poziomów(5 poziomów na kartce bez grania, 4 poziomy ze stawkami i weszło na 10 poziomie za stawkę 360 funtów). Potem wróciłeś na stawkę 120 funtów i nie trafiłeś 6 poziomów. Czyli stawka 2520 funtów jest dopiero 7 poziomem. A do najgorszej Twojej serii zostało aż 5 poziomów.
Mimo, że uważam progresję za bardzo zły system, to można zminimalizować ryzyko wybierając dobry system stawkowania(chociaż prędzej czy później każdy zostanie bankrutem ;p). Jednak Ty wybierając stawkowanie FK nie dochodząc do najgorszej swojej serii prawdopodobnie stracisz dzisiaj cały swój kapitał na grę...
 
ojciedz 6

ojciedz

Użytkownik
ALL IN !!! teraz idzie gra!!
AC Milan - Arsenal

typ: 1
kurs: 2,14
stawka: 2520 GBP
A miałem dzisiaj nie oglądać tego meczu, ale w związku z czymś takim zmienię trochę plany. Nie przepadam za Milanem, jednak dzisiaj wyjątkowo będę im kibicować. :wink:
Swoją drogą, czy na wyższych poziomach nie miałeś, Zdzisiu, jakoś rozbijać stawki na kilka koszy?
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
tak, jeżeli progresja ma się udać to jedyne wyjście to dobre typy w całej rozciągłości ... Milan jest akurat dobrym typem, ale czy wiele wcześniejszych tez były ? tego nie wiem, na hokeju się nie znam : &gt;
 
birminghamek 67

birminghamek

Użytkownik
Hokej jest nieprzewidywalny. Zastanawiam sie czemu nie rozdzieliles pieniedzy na inne kosze :/
Juz po przegranej Academice bynajmniej ja bym podjal taki krok. Ale to Twoje pieniazki, Twoje kupony ????
Chyba postawie jednego funcika na Arsenal...Znajac zycie i moje szczescie do pilki - wynik bedzie odwrotny. Zycze abys w koncu trafil....I co postanowie tak zrobie.
Pozdro....
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Jesteś niepoważny. Wcześniej pisałeś, że jak progresja wejdzie na wyższe poziomy to zaczniesz dzielić na różne mecze, żeby zmniejszyć ryzyko straty. A teraz stawiasz wszystko co masz na 1 mecz ? Sam sobie przeczysz więc jak można Cię traktować poważnie ?

Co do systemu to jak dla mnie od początku miał marne szanse na powodzenie. Dlatego, że jak wcześniej pisałeś w najgorszym wypadku miałeś serię 12 poziomów. A chciałem zauważyć, że w obecnej progresji miałeś serię 10 poziomów(5 poziomów na kartce bez grania, 4 poziomy ze stawkami i weszło na 10 poziomie za stawkę 360 funtów). Potem wróciłeś na stawkę 120 funtów i nie trafiłeś 6 poziomów. Czyli stawka 2520 funtów jest dopiero 7 poziomem. A do najgorszej Twojej serii zostało aż 5 poziomów.

Mimo, że uważam progresję za bardzo zły system, to można zminimalizować ryzyko wybierając dobry system stawkowania(chociaż prędzej czy później każdy zostanie bankrutem ;p). Jednak Ty wybierając stawkowanie FK nie dochodząc do najgorszej swojej serii prawdopodobnie stracisz dzisiaj cały swój kapitał na grę...
niech bedzie, ze jestem niepowazny. trudno. hazard z niejednego zrobil juz idiote. nie ja pierwszy i nie ostatni. gdy cos zachodzi tak daleko jak ta czarna seria, a jest baaardzo czarna (10-1-6) to niestety musi dojsc do sytuacji ALL IN.

co do 12 progu to w takim razie moj blad, bo piszac to wczesniej mialem na mysli (zreszta odpowiadalem na pytanie czyjes), ze nie weszlo 11 razy z rzedu. tu &quot;tylko&quot; 9. problemem zawsze okazuje sie jesli nastepuje czarna passa, jedno trafienie i nastepnie druga czarna passa. to moze wykonczyc. ale nie musi. jeszcze nie przegralem.

rozbijanie ... hmm. rozbijanie sobie darowalem, bo majac wglad ostatnimi czasy w milionowa symulacje wyszlo mi, ze nie zdazylbym odrobic calej starty zanim nastapila by kolejna potrzeba rozbijania (statystycznie). zakopalbym sie wowczas.

passa jest mega-zla ale jeszcze nie koniec!! nawet najlepszy kierowca rajdowy ma w swojej karierze ten moment gdzie fart i zbieg okolicznosci ratuje mu zycie. mam nadzieje, ze dzisiaj milan bedzie tym moim fartem. oby.

a&#39;propos milanu. nie dobieralem tego meczu. nie analizowalem czy ten czy moze inny. &quot;wezme jednak ten, bo to milan&quot;. ciezko jest postawic 2500 funtow gdziekolwiek.. nawet gdybym zdecydowal sie zagrac jeszcze jeden poziom to juz musialbym otworzyc drugie konto na kogos innego, bo zdaje sie nie przyjelo by mi takiej kwoty. sa dzienne limity na bf. dochodzac do stawki poczatkowej 30 GBP uciulalem przez jakis tam okres grajac tym systemem okolo 4 tys funtow. dodatkowy tysiac wyjalem obracajac wszystkimi dostepnymi dla mnie na angielskim rynku bonusami u bukow (online i offline).
gdyby milan dzisiaj nie wszedl starcilbym wszystko co zarobilem dotychczas na bukmacherce plus do tego 1,5 tys &quot;swoich&quot;. spektakularna porazka.


COME ON MILAN!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bender7 91

bender7

Użytkownik
Zapytam z ciekawości, bo śledzę jakiś czas jak Ci idzie w tym temacie - czy jak Milan wygra to weźmiesz kasę i skończysz grać tym sposobem?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Zapytam z ciekawości, bo śledzę jakiś czas jak Ci idzie w tym temacie - czy jak Milan wygra to weźmiesz kasę i skończysz grać tym sposobem?
nie. w zyciu. najgorzej to sie zesrac w trudnej sytuacji. wole je starcic probujac wrocic na wlasciwe tory niz przyjac na klate porazke. wczesniej szlo mi bardzo dobrze. teraz jest czarna dziura. mam nadzieje, ze milan zapoczatkuje dobry okres dzieki czemu zarobie. takie stanie na krawedzi zmusza do wyciagania wniosków. ale i tak z tego wszystkiego najbardziej budujace sa teraz prywatne wiadomosci, ktore dostaje od paru osob. jesl przetrwam napewno wyciagne wnioski i zastosuje podpowiedzi osob mi zyczliwych. piekna sprawa. no ale warunek to milanówek dzisiaj ????
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Dziś wygrasz, bo twoja seria porażek w tym temacie jest za długa a z doświadczenia wiem, że zła passa się kończy.
 
T 0

tomekdnb

Użytkownik
Pierwsze co przychodzi na myśl: czekać z obstawianiem, aż koszyki się dopełnią do siedmiu, może ośmiu? To na przyszłość po wygranej Milanu.
Pozdr
 
J 14

jan1051

Użytkownik
Ja dzisiaj stawiam grubo na Milan z mozliwoscia postawienia 2 razy wyzszej kwoty na inny mecz w razie dzisiejszej porazki, mam nadzieje ze Ci sie uda
Jezeli milan przegra dzisiaj to zamykaj temat Zdzischu bo wielu (pseudo)znawcow zespamuje Ci temat szydzac i wysmiewajac sie z Ciebie oraz innych zwolenników tej metody
Powodzenia
 
P 0

phml1

Użytkownik
Jeżeli rzeczywiście obstawiłeś i dałeś wszystko na jedną kartę to powinieneś w tej chwili czuć się troszkę spokojniej ????
 
Do góry Bottom