>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

OUTLET

marian78 20

marian78

Użytkownik
no, te 30.000 zł można dużo mniej ryzykownie zrobić, tylko trzeba poświecić więcej czasu ... zawsze lepiej brać stawkowanie rzędu 10% (dużo mniejsza odpowiedzialność) przeznaczonego kapitału korzystając z Betfair oczywiście ... na innych bukmacherach ugranie dużego plusa w ciągu roku graniczy z cudem ale także możliwe lecz już przy ogromnym doświadczeniu : &gt;
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Fajny system ???? Ogólnie to uważam, że progresja, przy odpowiednim zabezpieczeniu w postaci odpowiedniego kapitału jest bardzo obiecująca i nie rozumiem do końca tak dużej krytyki tej metody. W wielu tematach, jak pojawi się ktoś grający progresją to &quot;wielcy znawcy&quot; już wróżą mu utratę całego budżetu...
Sam też gram progresją . Normalne kupony z AKO &gt; 2,30. Problem jest taki, że gram w Fortunie, więc muszę jeszcze liczyć się z podatkiem. Najczęściej gram 2-4 zdarzenia. Na razie to testują ten sposób.
Mam na razie zabezpieczenie na 6 poziomów.
Pierwsze 2 poziomy wybieram tak raczej dość przypadkowo, mecze bez analizy. Do tej pory udało mi się ugrać 31% początkowego budżetu, najdalej zaszedłem na 5 poziom, przeważnie kończę na 3 ???? Więc podpisuję się pod niedawnym postem Mariana, że progresja może dać zyski
Powodzenia Zdzisiu ????
 
birminghamek 67

birminghamek

Użytkownik
Duzo ludzi kibicuje,ale nie pisze o tym...
A tak pozatym to gratki i tak jak pisales przemysl troszke swoj system.
Pozdro z Birmingham..
 
n-e-f-l-a-j-t-e 1

n-e-f-l-a-j-t-e

Użytkownik
dwie zmany u mnie zaszly: zmieniam swoj status z systemowca na hazardziste ????
wchodze do gry z gotowka po serii 6 nietrafionych
A więc żyjesz! Już myślałem że buki nasłały na Ciebie psiarnię bo za dużo wygrywasz... ;)
Każda zmiana jest dobra kiedy usprawnia system i zwiększa bezpieczeństwo...bardzo dobrze!
Pozdro!
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
A więc żyjesz! Już myślałem że buki nasłały na Ciebie psiarnię bo za dużo wygrywasz... ;)
Każda zmiana jest dobra kiedy usprawnia system i zwiększa bezpieczeństwo...bardzo dobrze!
Pozdro!
raczej betfeir powinien wyslac mi bukiet kwiatow. w koncu od kazdego zakladu pobiera 5%.jak wygrywam to ode mnie, jak przegrywam to od tego kto mnie orżnął ????
a&#39;propos. teraz kazdy juz widzi JAKIE passy sie zdarzaja (na 17 meczy wszedl tylko 1). krytycy maja teraz wolne ???? moze Ci, ktorzy widza w tym systemie potencjal podziela sie wnioskami jakie wyciagneli po tym co zobaczyli (z zamknieciem tematu wlacznie heh).
 
n-e-f-l-a-j-t-e 1

n-e-f-l-a-j-t-e

Użytkownik
raczej betfeir powinien wyslac mi bukiet kwiatow. w koncu od kazdego zakladu pobiera 5%.jak wygrywam to ode mnie, jak przegrywam to od tego kto mnie orżnął ????
a propos. teraz kazdy juz widzi JAKIE passy sie zdarzaja (na 17 meczy wszedl tylko 1). krytycy maja teraz wolne ???? moze Ci, ktorzy widza w tym systemie potencjal podziela sie wnioskami jakie wyciagneli po tym co zobaczyli (z zamknieciem tematu wlacznie heh).
No dokładnie masz rację! Najbardziej brakuje teraz &quot;pseudo krytyków&quot; co byli tacy pewni swego i serwowali piękne podsumowania i niesamowite wywody... Aż boje się myśleć jak oni biedni się teraz czują...Ich czas na zaistnienie minął i teraz czekają rozrzuceni po katach na kolejną szansę zaspokojenie swego niedowartościowanego ego... ;)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
N-E-F-L-A-J-T-E co Ty za brednie wypisujesz?
Czy wygranie typu z Milanem coś zmieniło w opinii danej osoby o sposobie gry autora?
Raz autor trafił, ale trzeba pamiętać, że takich meczów w ciągu 12 miesięcy będzie na pewno kilka.
dwie zmany u mnie zaszly: zmieniam swoj status z systemowca na hazardziste :smile:
Po co ten emotikon na końcu? Teraz myślę, że piszesz całkiem poważnie.
Każdy widzi problemy w tym sposobie gry. Dobry post napisał użytkownik krom o stawkowaniu. Autor na początku tematu napisał, że nie zbankrutuje na 99,1%. Myślę, że teraz nie byłby taki pewny.
 
przepowiednik 6

przepowiednik

Użytkownik
Ten system jest kompletnie bez sensu, opiera sie na zalozeniach &quot;zabobonnych&quot;. Nie czytalem calych 23 stron, obliczyles moze czy bylbys do przodu, grajac od pierwszego meczu ( bez systemu ) ?
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
czyli nie masz w ogole zabezpieczenia ????
To jest na razie test zabawy z progresją ???? Chciałem zobaczyć jak to wygląda przy trochę dłuższej grze a w razie potrzeby na normalnym koncie, w banku mam rezerwy , z którymi zdecydowany byłem wejsć do gry jeśli system się sprawdzi i mi sie spodoba ???? Na razie, do końca miesiąca mam nadzieję nie dopłacać nic, bo na razie dobrze idzie. A w marcu zapewnię budżet na 10 poziomów , co jeszcze mi się nie zdarzyło żeby 10 razy z rzędu nie trafić kuponu z ako 2,5, zwłaszcza jeśli cokolwiek przyłożę się do analizy ;)
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Po co ten emotikon na końcu? Teraz myślę, że piszesz całkiem poważnie.
pewnie, ze mowie powaznie. usmiech nie znaczy, ze zartuje.

inną kwestią jest wartosc tych 6 tys funtow ktore moglem przegrac. nie dla kazdego to jest tyle samo. ktos przeznaczyl na granie tysiac zlotych. zrobil z tego 3, a na koncu po 2 latach wszystko przegral. podobna historia jest ze mna. skala ciut wieksza i jeszcze nie przegralem..
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Ten system jest kompletnie bez sensu, opiera sie na zalozeniach &quot;zabobonnych&quot;. Nie czytalem calych 23 stron, obliczyles moze czy bylbys do przodu, grajac od pierwszego meczu ( bez systemu ) ?
nie musialem obliczac, bo ostatnio wrzucajac mecze do koszy mialem pod rzad 12 nietrafionych. nie stac by mnie bylo na to normalnie.
 
Do góry Bottom