>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

OUTLET

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
A jeśli można spytać na przestrzeni tych lat grania jaka trafiła Ci się najdłuższa seria, oraz jaką masz skuteczność typów?
nie prowadze statystyk oddzielnie dla typow granych za kase i typow w brudnopisie. ogolem: 45,18%.
12 nietrafionych z rzedu.
 
birminghamek 67

birminghamek

Użytkownik
Robi sie cieplutko. A mam pytanko... Jak juz nie trafisz danego kosza to jak dobierasz nastepne spotkanie? Losujesz na nowo spotkania i wsadzasz je do kosza a nastepnie obstawiasz te spotkanie gdzie jest seria czerwonych czy losujesz jedno spotkanie (z tych co nie masz w innych koszach) do tego nietrafionego kosza?
Przyklad ostatni :
Obstawiajac Phoenix, losowales rowniez inne spotkania do koszy czy tylko kosz nr.4?
Pozdro...
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
No to juz 4 mecz z koleji nie wszedl...
Ciekaw jestem dalszego rozwoju sytuacji, i powodzenia zycze!
pomijając wszystkie aspekty to dalszy rozwój jaki będzie to wiadomo, jak każda progresja skończy się bankrutem, jednemu trzeba do zbankrutowania dnia, innemu tygodnia trzeciemu pare lat ale efekt końcowy wystąpienia długiej serii przegranych picków pod rząd murowany, a czy wrzucimy to do koszyków, sakiewek czy garnków nie ma znaczenia.
panowie, single - triple za rozsądny procent budżetu, jedna dwie dyscypliny w których jesteśmy naprawdę obeznani, wąska specjalizacja no i worek worek szczęścia, nie ma innego złotego środka.
dla co bardziej rozgarniętych betfair ze swoja specyfiką ???? tam tez nie ma sielanki ale paleta możliwości jeszcze większa.
ZŁOTEGO SYSTEMU NIE BYŁO, NIE MA I NIGDY NIE BĘDZIE !!!
 
P 18

pablozur

Użytkownik
Nie rozumiem czemu nagle to poruszenie. Pisał że zdarzyła mu się już dużo dłuższa seria niż te 4 porażki, nawet w tym temacie zdarzyły się mu już 4 porażki z rzędu (patrz str. 10 tematu). Więc spokojnie...
 
n-e-f-l-a-j-t-e 1

n-e-f-l-a-j-t-e

Użytkownik
pomijając wszystkie aspekty to dalszy rozwój jaki będzie to wiadomo, jak każda progresja skończy się bankrutem, jednemu trzeba do zbankrutowania dnia, innemu tygodnia trzeciemu pare lat ale efekt końcowy wystąpienia długiej serii przegranych picków pod rząd murowany, a czy wrzucimy to do koszyków, sakiewek czy garnków nie ma znaczenia.
panowie, single - triple za rozsądny procent budżetu, jedna dwie dyscypliny w których jesteśmy naprawdę obeznani, wąska specjalizacja no i worek worek szczęścia, nie ma innego złotego środka.
dla co bardziej rozgarniętych betfair ze swoja specyfiką ???? tam tez nie ma sielanki ale paleta możliwości jeszcze większa.
ZŁOTEGO SYSTEMU NIE BYŁO, NIE MA I NIGDY NIE BĘDZIE !!!
Tego typu komentarze były są i będą...bo łatwiej jest ferować wyroki niż być kreatywnym to znana zresztą prawda w &quot;świecie ludzi&quot;...Co ciekawe historia pokazuje że najwięksi geniusze odkrywcy i wynalazcy byli wpierw wyszydzani i chłostani śmiechem...i tak np. Edison poniósł 5000 porażek zanim zrobił 1szą żarówkę a wielu nawet nie wie że to była metoda &quot;prób i błędów...&quot; Tak czy inaczej lepiej jest coś robić niż pogrążyć się w dekadencji i tylko czekać na możliwość &quot;błyskotliwego&quot; skwitowania zebranych w całość informacji...
Pozdro for all!
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Robi sie cieplutko. A mam pytanko... Jak juz nie trafisz danego kosza to jak dobierasz nastepne spotkanie? Losujesz na nowo spotkania i wsadzasz je do kosza a nastepnie obstawiasz te spotkanie gdzie jest seria czerwonych czy losujesz jedno spotkanie (z tych co nie masz w innych koszach) do tego nietrafionego kosza?
Przyklad ostatni :
Obstawiajac Phoenix, losowales rowniez inne spotkania do koszy czy tylko kosz nr.4?
Pozdro...
dwa sposoby losowania. do koszy jak nic sie nie dzieje wrzucam mecze zakonczone korzystajac z livesports.pl (mozliwosc sprawdzenia wyniku wraz z kursem z bet365). gdy przychodzi mi zagrac za kase biore pierwszy mecz z brzegu z betfeira. z tym, ze kazde nastepne pudlo zaweza pole manewru, bo np teraz musze znalesc dobrze zapleniony rynek, zeby postawic za 360 GBP.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Takie mecze nieprzyjemnie sie ogląda ;) no chyba, ze kaliari szybko strzeli 2 gole heh.
Cagliari - Palermo

typ: 1
kurs: 2,1
stawka: 360 GBP
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 22

asza

Użytkownik
Na temat wpadłem przypadkowo. Ja to widzę tak: To tak jakby móc obstawić &quot;wszystkie&quot; spotkania w/g przyjętych kryteriów (np. kurs 2,0-2,3 dla piłki nożnej) każdego dnia. I porozrzucać je do &quot;tych słoiczków&quot; w celu rozbicia serii niepowodzeń na mniejsze grupy... więcej słoiczków by się przydało. Może nie wniosłem nić do tematu, ale pomysł jak najbardziej. Zabawne te słoiczki, taka &quot;alchemia liczb&quot; ???? .
 
Do góry Bottom