>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Otobet - ogólne informacje

Status
Zamknięty.
otobet 115

otobet

Użytkownik
Kiedy zostanie wprowadzona możliwość grania live ?
Witam. Ciągle pracujemy nad udoskonaleniem naszej strony, w planach mamy również zakłady Live, wszystko wymaga niestety czasu dlatego prosimy o cierpliwość. Na pewno gdy ta możliwość się pojawi nasi użytkownicy dowiedzą się pierwsi.

Pozdrawiamy.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam. Ciągle pracujemy nad udoskonaleniem naszego portalu. Przewidziane są również zakłady live jednak na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie określić kiedy to nastąpi
Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam. Ciągle pracujemy nad udoskonaleniem naszego portalu. Przewidziane są również zakłady live jednak na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie określić kiedy to nastąpi
Pozdrawiam
Na pewno usług Zakładów Live przyciągła by dużo więcej użytkowników.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Mam pytanie do supportu:
Do jednego z Waszych klientów wysłaliście takie coś :
...Pragniemy poinformować, iż nieprzesłanie kompletu dokumentów w czasie 48godzin od otrzymania niniejszej wiadomości będzie skutkowało zablokowaniem możliwości zweryfikowania konta...
Czy to oznacza że jeśli się nie zdąży w tym terminie, nie będzie już żadnej możliwości weryfikacji konta ?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Dział bezpieczeństwa zanotował w ostatnim czasie dość dużą liczbę &quot;otwartych&quot; weryfikacji kont użytkowników trwających ponad 14 dni, które dodatkowo zajmują pracę działu i powodują opóźnienia w procesie weryfikacji pozostałych Użytkowników.

Pragniemy poinformować, iż weryfikacja każdego z Użytkowników przebiega w sposób indywidualny, natomiast zapis ten jedynie miał jedynie na celu przyspieszenie reakcji użytkownika.

Jednoznacznie informuję iż w przypadku rynku polskojęzycznego nie ma żadnych obostrzeń w zakresie składania wymaganych dokumentów.

Tego typu restrykcje stosujemy do rynków wysokiego ryzyka m.in Rumunii, Bułgarii, Rosji, Ukrainy, Białorusi. Nadmienię tylko iż statystycznie co 3 weryfikacja na wyżej wymienionych rynkach jest próbą oszustwa polegającą na przesłaniu podrobionych dokumentów.

Reasumując do procesu weryfikacji zazwyczaj wystarcza dokument tożsamości oraz rachunek za media potwierdzający zameldowanie użytkownika.

W sporadycznych przypadkach użytkownik może zostać poproszony o przesłanie drugiego dokumentu ze zdjęciem np. prawo jazdy, legitymacja studencka, paszport itp.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z poważeniem
Support OtoBet.com
 
K 1

koraspl

Użytkownik
Ja mam takie pytaniem.Do weryfikacji potrzebny jest dowod i Rachunek np. za media .U mnie jes tak ze mieszkam w innym miejscu niz meldunek na dowodzie wiec rachunek za media bedzie na inny adres i dowod na inny co w takik wypadku.Czy to bedzie problem podczas weryfikacji.Mowie od razu ze nie mam innych dokumentow ani innych rachunkow.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Ja mam takie pytaniem.Do weryfikacji potrzebny jest dowod i Rachunek np. za media .U mnie jes tak ze mieszkam w innym miejscu niz meldunek na dowodzie wiec rachunek za media bedzie na inny adres i dowod na inny co w takik wypadku.Czy to bedzie problem podczas weryfikacji.Mowie od razu ze nie mam innych dokumentow ani innych rachunkow.
Witam, nie posiada Pan żadnego innego dokumentu?, Proszę napisać na LiveChat na pewno znajdziemy rozwiązanie.
Pozdrawiam.
 
K 1

koraspl

Użytkownik
Otobet ma mozliwosc wplaty przez ukash.Problem w tym ze e Polsce ukash jest juz niedostepny od jakiegos czasu bo przejal go paysefcard.Pytanie wiec czy paysefcard bedzie dzialalo na otobet.Na czacie facet napisal ze nie maja tej opcji ale chyba sam nie wiedzial za bardzo.W koncu ukash to teraz paysefcard wiec powinno chyba dzialac?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam, Niestety nie mam pojęcia z kim Pan rozmawiał ja udzielę Panu pewnej informacji na dzień dzisiejszy niestety niema takiej możliwości, natomiast ta opcja zostanie uruchomiona dla naszych klientów za około 4 tyg.
Pozdrawiam.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Jak dla mnie mega smieszna firma , a obrot bonusem to droga przez męki
Ostatnio probuję puscic kupon i staje się to niemożliwe , gdyz zawsze jak wpisuje stawke to kurs automatycznie spada i nie zatwierdza mi kuponu
Jeszcze potrafiłbym to zrozumiec gdyby mieli jakis zawyżony kurs w stosunku do innych bukmacherow , ale jak ostatnio probowalem grac ako 1.4x1.4 gdzie bet miał 1.42x1.42 to oczywiscie kursy polecialy na 1.35x1.35
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Jak dla mnie mega smieszna firma , a obrot bonusem to droga przez męki
Ostatnio probuję puscic kupon i staje się to niemożliwe , gdyz zawsze jak wpisuje stawke to kurs automatycznie spada i nie zatwierdza mi kuponu
Jeszcze potrafiłbym to zrozumiec gdyby mieli jakis zawyżony kurs w stosunku do innych bukmacherow , ale jak ostatnio probowalem grac ako 1.4x1.4 gdzie bet miał 1.42x1.42 to oczywiscie kursy polecialy na 1.35x1.35
Witamy, zbyt surowo Pan to ocenia, Rynek spada i wzrasta niestety wybierane przez Pana spotkania muszą niestety spadać. Proszę na PW o wklejenie tych spotkań sprawdzę jakie były kursy w danych momentach i wrócę do Pana.
Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak dla mnie mega smieszna firma , a obrot bonusem to droga przez męki
Ostatnio probuję puscic kupon i staje się to niemożliwe , gdyz zawsze jak wpisuje stawke to kurs automatycznie spada i nie zatwierdza mi kuponu
Jeszcze potrafiłbym to zrozumiec gdyby mieli jakis zawyżony kurs w stosunku do innych bukmacherow , ale jak ostatnio probowalem grac ako 1.4x1.4 gdzie bet miał 1.42x1.42 to oczywiscie kursy polecialy na 1.35x1.35
Jak dla mnie mega śmieszne jest to co piszesz, ponieważ każdy bukmacher obniża kursy. Czym więcej ludzi gra dane spotkanie tym bardziej bukmacher schodzi z kursem. Myślałem że grając tyle lat już o tym wiesz. A Obrót to obrót nikt nie każe brać bonusu możesz grać bez..
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Jak dla mnie mega śmieszne jest to co piszesz, ponieważ każdy bukmacher obniża kursy. Czym więcej ludzi gra dane spotkanie tym bardziej bukmacher schodzi z kursem. Myślałem że grając tyle lat już o tym wiesz. A Obrót to obrót nikt nie każe brać bonusu możesz grać bez..
Mylisz się Przyjacielu,Firer ma rację.Gram w Otobet i często mam sytuację,że podczas stawiania np za 0,5 k kurs spada z 1,80 na 1,60 a sam wiesz,że gram wynalazki,a nie popularne zdarzenia...
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Mylisz się Przyjacielu,Firer ma rację.Gram w Otobet i często mam sytuację,że podczas stawiania np za 0,5 k kurs spada z 1,80 na 1,60 a sam wiesz,że gram wynalazki,a nie popularne zdarzenia...
Sam sobie na to zagadnienie odpowiadasz. Ja również gram wynalazki w różnych firmach i jest to mega częsta praktyka, niestety;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Sam sobie na to zagadnienie odpowiadasz. Ja również gram wynalazki w różnych firmach i jest to mega częsta praktyka, niestety;)
Gram u wielu buków od ponad10 lat i... nie spotkałem się z taką sytuacją.Mogą zmniejszyć stawkę a nie diametralnie kurs o 25%!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam kontakt z jednym z ich bukmacherów, jestem z nim umówiony na rozmowę w poniedziałek, dam wam znać jaka jest jego reakcja na Wasze sugestie. Bo to jest dziwna sytuacja....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom