>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Otobet - ogólne informacje

Status
Zamknięty.
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Masz dwa posty wyżej napisane. Panowie, wiecej czytamy...
Czytalem to ze porownywalne do calorocznego ale to przeciez nie znaczy ze takie same, mi bardziej chodzi o cos takiego jak np Betsson i Betsafe albo Tipico i Rivalo;) tam sa zawsze identyczne kursy
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Cholera...faktycznie podchwytliwy ten bonus i naciąłem się przez nieuwagę ;)
Myślałem że wystarczy ako 1.80 do obrotu a nie jest tak...
Teraz pytanie:
Cytat z regulaminu:
&quot;Czas na dokonanie obrotu bonusem wynosi 60 dni. Jeżeli warunek obrotu nie zostanie spełniony w wymaganym czasie, kwota bonusu zostaje odjęta z konta.&quot;
Wpłaciłem póki co 350zł, dostałem 700zł, zagrałem jeden kupon, mam 1344zł. Powinienem obrócić kwotą 5600zł (8 x 700) z minimalnym 1.8...OK. A co jeśli nie zrobię tego? Wg regulaminu zabiorą mi tylko 350zł bonusowe, więc jaki jest sens napalać się specjalnie na obrócenie bonusu skoro zabiorą mi tylko te 350zł...oczywiście w założeniu że będę miał na koncie kasy z nawiązką.
Wolę sobie pograć to co uważam z niższymi kursami niż na siłę celować w głupie 1,80 żeby przegrać wszystko...Skoro tylko 350zł zabiorą ;)
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Z tego co ja rozumiem to zabiorą ci połowę kwoty jeżeli na start miałeś 700 i będziesz miał ugrane 7 tysięcy to zostanie ci 3500. Tak to jest mi się wydaje.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Z tego co ja rozumiem to zabiorą ci połowę kwoty jeżeli na start miałeś 700 i będziesz miał ugrane 7 tysięcy to zostanie ci 3500. Tak to jest mi się wydaje.
Dokładnie według moich obiliczeń też tak będzie, więcej lepiej pograc trochę agresywniej.
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Hmm to jaki ma sens wtedy ten regulamin, w nim jest jasno zawarte:
&quot;Czas na dokonanie obrotu bonusem wynosi 60 dni. Jeżeli warunek obrotu nie zostanie spełniony w wymaganym czasie, kwota bonusu zostaje odjęta z konta.&quot;
kwota bonusu zostaje odjęta - czyli 350zł, przecież nie otrzymałem 3500zł bonusu, tylko 350zł, lepiej napiszę do ich supportu żeby nie było niespodzianek...

JEDNAK MIAŁEM RACJĘ:
Ja:
Witam, mam pytanie odnośnie obrotu bonusem, w moim przypadku wpłaciłem 350zł, otrzymałem 700zł i mam 60 dni na obrócenie kwotą 5600zł z kursem 1,80 lub więcej. Co jeśli nie uda mi się obrócić na tą kwotę kuponów? Przykładowo będę miał na koncie 2000zł za 60 dni i nie obróconą kwotę zakładów. Jaka kwota zostanie mi wtedy odjęta z konta? 350zł? Więc będę miał 1650zł, mam rację?
Miroslaw Leszczynski:
Dokładnie tak. Pkt.5 regulaminu bonusu powitalnego mówi: &quot;Czas na dokonanie obrotu bonusem wynosi 60 dni. Jeżeli warunek obrotu nie zostanie spełniony w wymaganym czasie, kwota bonusu zostaje odjęta z konta&quot;

Ja:
Tak właśnie widziałem ten punkt, ale chciałem to potwierdzić bo gdzieś wyczytałem że jeśli nie obrócę bonusem to otobet zabierze mi połowę z kwoty którą posiadam, czyli tak jak wpłacałem otrzymałem 350zł i jeśli ugram np. 7000zł to zabierzecie mi 3500zł, jest to nie prawda? W tym i każdym innym przypadku zostanie odjęta kwota 350zł i zostałoby mi w tej sytuacji 6650zł, tak?

Miroslaw Leszczynski
W przypadku nie spełnienia warunków obrotu zostanie anulowana tylko kwota bonusu.


Więc uważam że bez sensu jest na siłę grać zdarzenia z kursem 1,80...zresztą wczoraj chciałem zagrać jedno zdarzenie za 1.95...lecz otobet dosłownie przed nosem mi je wycofał ???? no cóż
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Hmm to jaki ma sens wtedy ten regulamin, w nim jest jasno zawarte:
&quot;Czas na dokonanie obrotu bonusem wynosi 60 dni. Jeżeli warunek obrotu nie zostanie spełniony w wymaganym czasie, kwota bonusu zostaje odjęta z konta.&quot;
kwota bonusu zostaje odjęta - czyli 350zł, przecież nie otrzymałem 3500zł bonusu, tylko 350zł, lepiej napiszę do ich supportu żeby nie było niespodzianek...

JEDNAK MIAŁEM RACJĘ:
Ja:
Witam, mam pytanie odnośnie obrotu bonusem, w moim przypadku wpłaciłem 350zł, otrzymałem 700zł i mam 60 dni na obrócenie kwotą 5600zł z kursem 1,80 lub więcej. Co jeśli nie uda mi się obrócić na tą kwotę kuponów? Przykładowo będę miał na koncie 2000zł za 60 dni i nie obróconą kwotę zakładów. Jaka kwota zostanie mi wtedy odjęta z konta? 350zł? Więc będę miał 1650zł, mam rację?
Miroslaw Leszczynski:
Dokładnie tak. Pkt.5 regulaminu bonusu powitalnego mówi: &quot;Czas na dokonanie obrotu bonusem wynosi 60 dni. Jeżeli warunek obrotu nie zostanie spełniony w wymaganym czasie, kwota bonusu zostaje odjęta z konta&quot;

Ja:
Tak właśnie widziałem ten punkt, ale chciałem to potwierdzić bo gdzieś wyczytałem że jeśli nie obrócę bonusem to otobet zabierze mi połowę z kwoty którą posiadam, czyli tak jak wpłacałem otrzymałem 350zł i jeśli ugram np. 7000zł to zabierzecie mi 3500zł, jest to nie prawda? W tym i każdym innym przypadku zostanie odjęta kwota 350zł i zostałoby mi w tej sytuacji 6650zł, tak?

Miroslaw Leszczynski
W przypadku nie spełnienia warunków obrotu zostanie anulowana tylko kwota bonusu.


Więc uważam że bez sensu jest na siłę grać zdarzenia z kursem 1,80...zresztą wczoraj chciałem zagrać jedno zdarzenie za 1.95...lecz otobet dosłownie przed nosem mi je wycofał ???? no cóż
No nie wiem kazdy twój zakład jaki zawierasz to jest 50% bonusu 50% zwykłej kwoty mając 7000 tysięcy masz 50% bonusu i 50% zwykłej kwoty tak jest u innych bukmacherów nie chce podważać kompetencji pana co ci odpowiadał, ale proponuję trochę poczytać i się upewnić u wyższej instancji.
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Skoro tak mi napisał to mam dowód na to że ich pracownik taki regulamin mi podał, więc tak jest, w razie W zatrzymam sobie tą wiadomość i niech oni się martwią ;)
Ewidentnie jest zapisane w regulaminie że odbierają tylko przyznany bonus a nie 50% kwoty która będzie na koncie po niespełnieniu warunków obrotu.
Nie każdy bukmacher ma takie same zasady widocznie, skoro ten sobie wymyślił obrót tylko ze zdarzeniami 1,80+...to też nie jest zbyt często stosowane.
Nie będę grał na siłę kursów 1,80 skoro mogą odebrać tylko 350zł...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Skoro tak mi napisał to mam dowód na to że ich pracownik taki regulamin mi podał, więc tak jest, w razie W zatrzymam sobie tą wiadomość i niech oni się martwią ;)
Ewidentnie jest zapisane w regulaminie że odbierają tylko przyznany bonus a nie 50% kwoty która będzie na koncie po niespełnieniu warunków obrotu.
Nie każdy bukmacher ma takie same zasady widocznie, skoro ten sobie wymyślił obrót tylko ze zdarzeniami 1,80+...to też nie jest zbyt często stosowane.
Nie będę grał na siłę kursów 1,80 skoro mogą odebrać tylko 350zł...
Dopytałem teraz z Supportem masz rację, możesz w pełni się zasugerować tą rozmową i powołać na nią. ;) Jest to info oficjalne, Pozdrawiam.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
według mnie , bezpieczniej jakoś spróbować obrócić bonus do końca. Nie ma co kombinować. jak nie czujesz, albo się boisz ,że stracisz to po prostu nie bierzesz bonusu.
Z drugiej strony , bukmacherka to ciągła niewiadoma i uczucie strachu przegranej ciągle jej towarzyszy..... albo się do tego jakoś przyzwyczai organizm...... alboi trzeba sobie poszukać bardziej spokojne hobby ..... proponuję masjsterkowanie. Taki ton moralizatorski mi wyszedł, a nie zamierzałem.....
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Dopytałem teraz z Supportem masz rację, możesz w pełni się zasugerować tą rozmową i powołać na nią. ;) Jest to info oficjalne, Pozdrawiam.
To jeżeli rzeczywiście tak jest to bonus jest jednak satysfakcjonujący, może nie do końca bo obrót wydaje się nie możliwy chyba, że posiadasz wagon szczęścia no, ale cóż.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To jeżeli rzeczywiście tak jest to bonus jest jednak satysfakcjonujący, może nie do końca bo obrót wydaje się nie możliwy chyba, że posiadasz wagon szczęścia no, ale cóż.
Wiesz biorą taki bonus w Otobet musisz przeanalizować za i przeciw ???? , dla jednych to nie problem, dla innych wielki ;).
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja bym uważał na zapewnienia supportów. Wiele razy było, że konsultanci wprowadzali w błąd. Dopóki ktoś tego nie przetestuje, nie będzie pewności. W najgorszym przypadku może być tak, że nie wykonawszy w pełni obrotu. Po wygaśnięciu bonusu, cała ugrana kasa (jako jeszcze bonus) będzie anulowana. A zostawią tylko depozyt. Nie mówię że tak jest, ale w najgorszym wypadku trzeba się z tym liczyć.
 
justt 212

justt

Użytkownik
Całkiem spoko bukmacher. Jak wprowadzą live prawdopodobnie do nich jeszcze wrócę. Weryfikacja w 1 dzień, później kolejna wyplata 1 dzień. Weryfikacja bez problemu jak się do nich dostarczy tego co chcą, nie czepiają się (przynajmniej mnie). Reasumując; polecam.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy:!: W celu zbliżenia się do klienta postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego pojawiliśmy się tutaj oficjalnie. Wszelkie problemy, pytania lub sugestie proszę kierować w tym temacie lub na PW.

Pozdrawiamy :!:.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom