>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Otobet - ogólne informacje

Status
Zamknięty.
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Jeśli bukmacher ciągle pracuje nad stroną to warto byłoby pomyśleć nad tym, żeby po zleceniu wypłaty odejmować jej kwotę z konta. Wczoraj po południu zleciłem wypłatę, dostałem (automatycznego) maila z informacją, że została przyjęta do realizacji ale na samym koncie nic się nie zadziało. W historii transakcji też nie ma (jeszcze?) tego uwzględnionego, więc patrząc na samo konto można pomyśleć, że coś poszło nie tak.

Ogólnie sama strona przejrzysta i fajnie się stawia. Jeszcze brak zakładów na żywo ale w moim przypadku wychodzi to na dobre ;)
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Jeśli bukmacher ciągle pracuje nad stroną to warto byłoby pomyśleć nad tym, żeby po zleceniu wypłaty odejmować jej kwotę z konta. Wczoraj po południu zleciłem wypłatę, dostałem (automatycznego) maila z informacją, że została przyjęta do realizacji ale na samym koncie nic się nie zadziało. W historii transakcji też nie ma (jeszcze?) tego uwzględnionego, więc patrząc na samo konto można pomyśleć, że coś poszło nie tak.
Ogólnie sama strona przejrzysta i fajnie się stawia. Jeszcze brak zakładów na żywo ale w moim przypadku wychodzi to na dobre ;)
Witamy,
W przypadku zlecenia wypłaty na konto Skrill, środki z konta użytkownika są odejmowane w momencie wykonania przelewu przez księgowość. Natomiast przy wypłacie na konto bankowe, kwota jest odejmowana z konta gracza w momencie potwierdzenia zlecenia wypłaty przez użytkownika
Dziękujemy za kontruktywne uwagi. Postaramy się, aby Pana pomysł został jak najszybciej zrealizowany.

Pozdrawiamy Zespół Otobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom