>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Otobet - ogólne informacje

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rozmawiałem z ich bukmacherem i on twierdzi, że akurat to była wyjątkowa sytuacja, ponieważ zaczęła się lawina kuponów na ten typ, a bukmacherzy muszą podejmować szybko decyzję w takich sytuacjach i to są normalne procedury związane z risk management.
Generalnie jednak w firmie jest polityka, aby przyjmować kupony za wysokie stawki. Oczywiście są pewne wyjątki związane np. z przyjmowaniem zakładów na różne niszowe dyscypliny lub ligi
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
&quot;Błąd, nie udało się ustawić kuponu.&quot;
ktos wie o co chodzi?
Witam, Niestety drobne kłopoty techniczne w niedługim czasie zostanie to usunięte.
Dziękuje za zwrócenie uwagi ! ????
Pozdrawiamy Zespół Otobet
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witaj Ted
Przepraszamy za niedogodności.
Podaj login na pw a postaramy ci się zrekompensować niedogodności
Pozdrawiam
Support Otobet.com
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Jak dla mnie również śmieszna oferta bonusowa, na pewno nie skorzystam. Jest mnóstwo bukmacherów i fajnych promocji np. zakład do 200 zł cashback w betlicu i expekt gdzie zwracają Ci pieniądze jak kupon nie wejdzie i nawet nie musisz ich obracać. W otobet nie dość że nie ma oferty live to jeszcze obrót tym bonusem to tragedia 8x1,8 nie ma szans żeby ktoś to obrócił nie tracąć całej kasy. Pozdrawiam
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy. Szanujemy każdą opinię bo tylko tak będziemy mogli polepszyć warunki naszych graczy. Mocno Pana zaskoczę ale spora liczba ludzi bez problemów radzi sobie z obrotem.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
no wiadomo że betclick i expekt mają wyjątkową ofertę, najlepszą na rynku ale te 100% też nie jest wcale takie złe, obrót do wykonania, jeszcze zależy jakie tam są kursy ale chyba aż tak bardzo zaniżone to nie, jedynie słyszałem że weryfikacja upierdliwa.
 
bate330 35

bate330

Użytkownik
Niestety ale bukmacher w przypadku nie obrócenia w ciągu 60 dni, zabiera kwotę bonusową + .... depozyt ???? więc ostrzegam, sam się na tym naciąłem, ale dowiedziałem się o tym dopiero po depozycie ???? przestrzegam...
 
bate330 35

bate330

Użytkownik
mało tego nie da się dokonać pierwszego depozytu bez wzięcia bonusu... ???? Sami sobie strzelają w kolano bo niby kto by chciał im przelewać kasę jak tak robią a strata niemalże pewna. To jest jakiś absurd! ????
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam szanownych Forumowiczów
Aby nie rozpisywać się w 2 postach odpowiem w jednym :
1. Odpowiedź dla kyyba
Biorąc pod uwagę &quot;skuteczność&quot; polskich graczy zapewniam Pana, że większość z nich nie ma najmniejszego problemu z wykonaniem warunków bonus. Statystyka wykonanych bonusów plasuje się na poziomie 73 %.
Jeżeli chodzi o ofertę live to powinna być dostępna w przeciągu 3-4 miesięcy.
2. Odpowiedź dla Bate330
Szanowny kolego nie jest prawdą co Pan pisze. Po 60 dniach od dokonania depozytu i nie spełnienia warunków obrotu przepadają Panu środki zgromadzone na koncie gracza jedynie powyżej kwoty depozytu a sama kwota depozytu pozostanie na Pana koncie.
Ponadto firma rozważa wydłużenie czasu obrotu bonusem do 90 dni.
Jeżeli takie zmiany zostaną wprowadzone niezwłocznie poinformujemy naszych użytkowników.
Pozdrawiamy
Support OtoBet.com
 
bate330 35

bate330

Użytkownik
Taką informację dostałem na livechacie ???? ale ok, w sumie często w livechacie wprowadzają w błąd, więc nic nowego, tym samym zwracam honor skoro tak sprawa wygląda ???? Zobaczymy jak będzie wyglądała sprawa przy wypłacie mam nadzieję, że bezproblemowo i się nie zawiodę, co spowoduje, że skorzystam z usług zakładu w przyszłości ????
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Witam....
zaciekawił mnie ww buk, mam tylko taki mały problem, obecnie mieszkam z żoną na Wyspach, mam mieszkanie i meldunek w PL (taki sam jak na dowodzie osobistym)
Ale rachunków już nie posiadam.... z skanem karty czy dowodu nie bedzie problemu... ale rachunku nie posiadam co w związku z tym... i czy grając na Wyspach nie będzie jakichkolwiek problemów ??
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy Banana1987r
Sprawa wygląda następująco. Można śmiało się rejestrować na dane z dowodu osobistego, Do weryfikacji będzie potrzeba 2 dok ze zdjęciem + (do wyboru) screen konta bankowego lub konta Skrill zweryfikowanego (zakładka z danymi właściciela konta) dane logowania i salda mogą być zakryte
Pozdrawiamy Zespół Otobet
 
J 0

janisz

Użytkownik
2. Odpowiedź dla Bate330
Szanowny kolego nie jest prawdą co Pan pisze. Po 60 dniach od dokonania depozytu i nie spełnienia warunków obrotu przepadają Panu środki zgromadzone na koncie gracza jedynie powyżej kwoty depozytu a sama kwota depozytu pozostanie na Pana koncie.
Według informacji podanych na 2 stronie tego tematu, przepada jedynie kwota bonusu, a nie wszystko powyżej depozytu.
To jak to w końcu będzie?
 
bate330 35

bate330

Użytkownik
&quot;Witamy

Po 60 dniach od dokonania depozytu i nie spełnienia warunków obrotu przepadają Panu środki zgromadzone na koncie gracza jedynie powyżej kwoty depozytu a sama kwota depozytu pozostanie na Pana koncie.

Pozdrawiamy serdecznie
Support OtoBet&quot;

Czyli nie ważne ile się ugra przepada i tak bonus jak i co to powyżej także z tego maila można wywnioskować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom