>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
C 0

curt

Użytkownik
no nie! to już jest ściema ponad wszystko pamiętacie jak się wtedy migał tą samą wymówkę miał parę dni temu a ostatnio się przyznał że wcale nie ma konta w banku!
Wstydź się chłopie :/
 
P 0

pedros

Użytkownik
Mam konto w banku, i jeśli uważasz to za wymówke to już mnie to nie obchodzi. Kto chce kase niech czeka do jutra i tyle na ten temat. Na nic więcej dziś nie odpisuje.
 
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
ja już nie mam zamiaru sie wypowiadać.......poczekam do jutra.......ale i tak wiem ze nie bedzie kasy........widze ze nie boisz sie konsekwencjii.....to mydlenie oczu ze oddasz 20 zł komus nic Ci nie da skoro kasy tyle wisisz.......chłopaki nie wiem jak wy ale mam dość pisania na ten temat.......odezwe sie tylko jutro ostatecznie z propozycja...pozdro
 
S 11

support75

Użytkownik
koles was robi w ch......ja rowno a wy sie dajecie.
to jest jakis dzieciak co ma 14 lat i tylko sie smieje jakie kit wam idzie wcisnac.
nie robcie sobie nadzieji bo koles nie zamierzam wam nawet oddac tej kasy.
najpierw mowi ze ma konto, potem ze nie, potem znow ze tak mowi to co mu jest wygodne a wy w to wierzycie. na policje i tyle.
na pozyczal a potem bezczelnie pisze &quot;jak pojdziecie na policje to wam nie oddam&quot;
ogolnie nie moge patrzec na to jacy jestescie naiwni. przegladnijcie ten temat i zobaczcie co koles pisze... a sami dojdziecie do tych samych wnioskow.
 
P 0

pedros

Użytkownik
Człowieku odpierdol się. Po co się wtrącasz? Masz jakieś kompleksy jeśli chodzi o wiek? Jestem pełnoletni a nawet gdybym miał 11 lat to ch... ci do tego. Poprostu odwal się bo sprawa ciebie nie dotyczy.
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Jak mi się policja dobierze do dupy albo ktoś mnie odwiedzi to wtedy napewno nitk kasy nie zobaczy. I przestańcie mnie straszyć bo marnie na tym wyjdziecie. Lepiej będzie zaczekać do dziś / jutro.
A jak nie chcecie kasy to napiszcie to jasno a nie bawimy się w kotka i myszke.
I tak nie oddasz bo jestes zlodziejem i nazywajmy rzeczy po imieniu!
A co boisz sie policji w takim razie ze straszysz ze nie oddasz hajsu jak pojdziemy na policje.I tak nie oddasz hajsu a pamietaj ze w internecie nikt nie jest anonimowy.I dobrze powiedzial ktos u gory bo łącznie wisisz juz spory hajs i policja zajmie się tym napewno więc radzę ci isć do mamusi i pozyczyc troche pieniazkow bo inaczej jej syneczek moze miec mokro w majtkach(chociaz juz pewnie ma) i spotkac sie z panami w niebeskich.
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
buahahahha a nie mowilem !!!!
i jeszcze pierd... dzieciak pisze ze jak pojdziecie na policje to kasy nie odda buhahahahhah !!!! jak zglosicie to na policje to sie synkowi dobiorą do dupy i bedzie splacal co do grosza jak nie on to jego mamusia wiec prosze was ignorujcie tego palanta bo nie ma sensu tylko marsz na komende i sie za niego wezma pier.. 14 latka jak to czytam to mi sie nie dobrze robi buhehe zaraz mnie pewnie czyms pojedzie cwaniak ale pamietaj synu ! internet jest NIE anonimowy wiec kase oddasz co do grosza a jak bedzie trzeba to i wpie.. dostaniesz

2 lata temu mialem identyczna sytuacje i za pomoca policji ladnie kolesia udupilem i oddal co do grosza i nie chodzilo o wielkie pieniadze bo o 150 zl a ten synek wisi wam 4x wiecej wiec na 100% policja go dojedzie
Pozdro
 
P 0

pedros

Użytkownik
Grozisz mi pecie? Ciekawe czy tylko przed monitorkiem jesteś taki chojrak. Powiedziałem, że oddam kase to oddam a jeśli ktoś nie chce to niech idzie na psy bo szczerze mówiąc mam na to wyjebane.

PS. A skoro ktoś chce mi wpierdolić to zapraszam - dokładny adres kilka stron wcześniej, prosze tylko dzwonić do sąsiadów bo niestety domofon nie działa.

Może troche buracka ta moja powyższa wypowiedź ale dorównuje poziomem do innych wpisów. Kase przesyłam jutro. Jeśli ktoś uważa, że nie wyśle to niech idzie na policje a nie mnie wkurwia i popisuje się tutaj swoimi tekstami.

Do zobaczenia za 24h, wtedy już powinna być sprawa załatwiona.
 
P 0

pedros

Użytkownik
A najlepsze to są już teksty damianamularczyka. Człowieku ile ty do k... nedzy masz lat? Nie dotyczy cie sprawa wiec bierz zabawki i wypier... a nie sie popisujesz szczeniaku.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Kase chciałem wysłać &quot;jemjogurt&quot; ale już dzisiaj nie moge bo mój bank już nie obsługuje dzisiaj przelewów24. Dostaniecie ją jutro jak wróce do domu a jeśli się nie podoba to niech idzie na policje. Pozdrawiam.
mialem juz dostal jakis czas temu, mial byc ostatni termin dzis, i co ?
dalej nie ma kasy...
 
zbik84 0

zbik84

Użytkownik
Lotników 23
65-138 Zielona Góra
za poslugiwanie sie nieswoimi danymi tez grozi kara. Marcin-Odra (admin) wyraznie napisal niedawno, ze masz takie samo ip jak Armin. A jego ip wskazuje na Gorzow Wlkp. Ewentualnie mozecie byc sasiadami. Ty przeginasz pale, a Armin jeszcze bardziej. Niby regularnie przeglada forum, a zadnego komentarza jeszcze nie napisal. Armin pisal wczoraj, ze moze mi wyslac 50zl. Odpisalem zeby wysylal i nic. Dzisiaj mial reszte oddac, ale jakos mu nie wierze. Takze bez wzgledu czy mi kase dzisiaj odda czy nie, pojde wieczorem na policje jak bede wracal z uczelni, bo to jest lekka przesada. I miejcie obaj pewnosc, ze zloze doniesienie na was dwoch.
I jeszcze jedno Pedros. Przelewy24 sa po to zrobione, aby mozna bylo przelewac kase o jakiej chce sie porze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom