>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
zbik84 0

zbik84

Użytkownik
Bylem dzisiaj na policji. Niestety sprawa ta kwalifikuje sie pod kodeks cywilny, wiec za wiele nie zalatwilem. Dowiedzialem sie, ze trzeba sprawe ta kierowac do sadu cywilnego i oni sie tym zajma. Wobec tego jutro jade do sadu cywilnego i im wszystko opowiem. Mam caly dzien wolny, wiec sie pofatyguje i zloze donos.
 
zbik84 0

zbik84

Użytkownik
nie zapomnij o nas ????
spoko, nie zapomne. podam im adres tej stronki. Moze im sie zechce przeczytac ten temat. Nie wiem przypadkiem czy kazdy z osobna nie bedzie musial skladac pozwu. albo czy np. nie bedziecie musieli jezdzic do Krakowa, aby skladac zeznania w charakterze swiadka. jutro sie wszystkiego dowiem
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Wydaję mi się, że nie macie czego szukać na policji i w tym całym sądzie, gdyż polskie prawo jest jakie jest, coś o tym wiem, jeśli mogę coś doradzić to załatwcie tę sprawę sami, bo to, że koleś zapłaci wam w końcu to nie jest ważne liczy się, że robił wałki i musi ponieść konsekwencje...
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Kase chciałem wysłać &quot;jemjogurt&quot; ale już dzisiaj nie moge bo mój bank już nie obsługuje dzisiaj przelewów24. Dostaniecie ją jutro jak wróce do domu a jeśli się nie podoba to niech idzie na policje. Pozdrawiam.
dzisiaj tez przelewy24 nie dzialaly czy nie wrociles do domu ?
 
C 0

curt

Użytkownik
dzisiaj pewnie mama mu zakazała wejść na komputer bo za długo jeździł na rowerku z kolegami i oglądał cały dzień Disney Channel ????
ta sytuacja mnie już śmieszy ????
 
P 0

pedros

Użytkownik
Ostrożnie z tymi tekstami. W ten weekend oddam wszystkim pieniądze które pożyczyłem. Nie piszcie nic bo jak zwykle będzie to coś w stylu &quot;poraz kolejny ostateczny termin&quot;. W weekend na policji nikt z was nic nie załatwi więc do poniedziałku każdy dostanie swoje pieniądze.
 
P 0

pedros

Użytkownik
Aha zapomniałem dodać - niech osoby które znajdują się na powyższej liście wyślą do mnie PW z kwotą i mailem MB bo nie chce mi się szukać archiwum sprzed kilku miesięcy.
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
Grozisz mi pecie? Ciekawe czy tylko przed monitorkiem jesteś taki chojrak. Powiedziałem, że oddam kase to oddam a jeśli ktoś nie chce to niech idzie na psy bo szczerze mówiąc mam na to wyjebane.
PS. A skoro ktoś chce mi wpierdolić to zapraszam - dokładny adres kilka stron wcześniej, prosze tylko dzwonić do sąsiadów bo niestety domofon nie działa.
Może troche buracka ta moja powyższa wypowiedź ale dorównuje poziomem do innych wpisów. Kase przesyłam jutro. Jeśli ktoś uważa, że nie wyśle to niech idzie na policje a nie mnie wkurwia i popisuje się tutaj swoimi tekstami.
Do zobaczenia za 24h, wtedy już powinna być sprawa załatwiona.
to bylo najlepsze
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
hahahah śmiac mi sie chce jak czytam to wszystko hahaha.
Z tego co wiem to PERDOS mowil ze wczoraj odda na 1000000000% a sie okazalo ze odda w ten weekend hahah;D;D
Teraz pewnie powie ze byl zmeczony i nie mogl wyslac i wysle do Środy hahHa
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
hahahah śmiac mi sie chce jak czytam to wszystko hahaha.
Z tego co wiem to PERDOS mowil ze wczoraj odda na 1000000000% a sie okazalo ze odda w ten weekend hahah;D;D
Teraz pewnie powie ze byl zmeczony i nie mogl wyslac i wysle do Środy hahHa
a w srode powie ze do piatku wysle w piatek o 22 napisze ze jego bank o tej porze nie wysyla kasy i przesunie termin do poniedzialku bo w sobote i niedziele ,,psy&quot; nie pracuja

hahahahahahha jak nie mam humoru to tu wchodze i jak czytam posty uzytkownika stfu zlodzieja o nicku Pedros to odrazu czuje sie lepiej
 
C 0

curt

Użytkownik
a mi się wydaję że nie odzyskamy naszej kasy... jeśli tak to otrzymalibyśmy ją już dawno a tak to gość nam się śmieje prosto w twarz... mieszka ktoś w pobliżu tego kogoś?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom