>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
R 0

robert-20790

Użytkownik
a mi się wydaję że nie odzyskamy naszej kasy... jeśli tak to otrzymalibyśmy ją już dawno a tak to gość nam się śmieje prosto w twarz... mieszka ktoś w pobliżu tego kogoś?
Ja moge mieszkac w poblizu ciebie i ci dac w przslowiowa papę.
Przeciez nikt sie ni esmieje gosc na razie nie ma pieniedzy i nei moze oddac nie rozumiesz tego ? po co mu pozyczałes ??? idz na policje tam cie wysmieja, bo glowa boli jak to czytam.
 
C 0

curt

Użytkownik
jak się mamy odpieprzyć jak koło 2 miechów z dnia na dzień przekładasz terminy? Ty chcesz spokój mamy cię nie jechać na forum tylko czekać i mówić sobie ochhh dzisiaj nie oddał ale jutro już na pewno... z pewnością wierzyliśmy w pierwsze wymówki ale stary dwa miechy to przesada nie sądzisz?
///
Robert to sobie mieszkaj proszę bardzo jest demokracja...
 
P 0

pedros

Użytkownik
Curt jesteś za małym smorodem żeby mi grozić. Nie mam teraz kasy, będę miał w weekend, nie zależy to odemnie kiedy ona będzie więc przekładam terminy. A każdy kto mi grozi jest zwykłą szma** (nie chce bana dostać za wulgaryzmy). I albo poczekacie aż będę ją miał w weekend albo zróbcie tak jak napisaliście - przyjeźdzcie i się spotkamy.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Ja moge mieszkac w poblizu ciebie i ci dac w przslowiowa papę.
Przeciez nikt sie ni esmieje gosc na razie nie ma pieniedzy i nei moze oddac nie rozumiesz tego ? po co mu pozyczałes ??? idz na policje tam cie wysmieja, bo glowa boli jak to czytam.
hahaha o nie moge, jak sie nie ma z czego oddac to sie nie pozycza, czytam ten watek o dpoczatku z wielka pasja jak jeden zlodziej moze owinac sobie wokol palca tyle osob, nie chcesz wizyty w domu zeby mama sie nie zdziwila ze jej synek to zlodziej?, nazywajmy rzeczy po imieniu. skad sie biora tacy ludzie. swiat bez was bylby taki prosty. czlowieku myslisz ze ktos &quot;Ci&quot; uwierzy. z dnia na dzien mowisz to samo, kazdy wie ze klamiesz, chodzisz do pracy a nie ood Ciebie zalezy kiedy bedziesz mial pieniadze, a od kogo ? pomocy dla powodzian ?
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Curt jesteś za małym smorodem żeby mi grozić. Nie mam teraz kasy, będę miał w weekend, nie zależy to odemnie kiedy ona będzie więc przekładam terminy. A każdy kto mi grozi jest zwykłą szma** (nie chce bana dostać za wulgaryzmy). I albo poczekacie aż będę ją miał w weekend albo zróbcie tak jak napisaliście - przyjeźdzcie i się spotkamy.
Bana to ty powinienes dostac juz 8 razu za to ze jestes zlodziejem! Widze ze przed szklana szybka monitora to jestes strasznie cwany.Tylko ciekawe co by było jakby ktorys z dluznikow cie odwiedzil.Musialbys dzwonic po ziomkow z gimnazjum zeby ci dupe ratowali! Szmata to jestes ty bo nie oddajesz pieniedzy
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
hahaha o nie moge, jak sie nie ma z czego oddac to sie nie pozycza, czytam ten watek o dpoczatku z wielka pasja jak jeden zlodziej moze owinac sobie wokol palca tyle osob, nie chcesz wizyty w domu zeby mama sie nie zdziwila ze jej synek to zlodziej?, nazywajmy rzeczy po imieniu. skad sie biora tacy ludzie. swiat bez was bylby taki prosty. czlowieku myslisz ze ktos &quot;Ci&quot; uwierzy. z dnia na dzien mowisz to samo, kazdy wie ze klamiesz, chodzisz do pracy a nie ood Ciebie zalezy kiedy bedziesz mial pieniadze, a od kogo ? pomocy dla powodzian ?

Stary na pewno dobrze cytujesz bo w ogle ciebie nie zrozumialem ????
 
J 0

jelonek

Użytkownik
Ja was nie rozumiem?!
Idzcie na Policje i bedzie po sprawie.
Jak go odwiedzą w domu to mu zaraz dupa zmięknie.
Gadka że nie zapłaci jak pójdziecie na Policje, mnie rozbawiła.
Widać że jesteś gówniarz, w zębach im te pieniądze oddasz i będziesz prosił żeby wycofali sprawę.
A jak nie to, się nie wypłacisz.
Koszty sądowe do tego kara grzywny i zwrot ukradzionej kasy.
Radze wam idźcie na Policję, to kasę odzyskacie.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
To lepsze niz telenowela, dawac wiecej!

Od 10 stron Pedros wymysla coraz to nowy termin splaty, wszyscy go strasza, nikt nic tak naprawde nie robi a on na wszystko leje hahahaha

Swoja droga naiwnosc ludzka nie zna granic, naprawde nie wiem jak ponad 5 osob z jednej spolecznosci (jaka jest fb) dalo sie naciagnac jednemu debilowi, szok!
 
C 0

curt

Użytkownik
Nie nikogo wcale... obrażanie od szmat i smrodków to jest pochlebstwo ???? ale spoko nie zraniłeś nikogo tym (przynajmniej mnie)
 
P 0

pedros

Użytkownik
Robson wysłałeś do mnie PW o treści &quot;twoja stara to kurwa&quot; więc przestań teraz kłamać. W każdej chwili moge wrzucić screena a admin chyba może sprawdzić kto wysłał taką wiadomość.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Robson wysłałeś do mnie PW o treści &quot;twoja stara to kurwa&quot; więc przestań teraz kłamać. W każdej chwili moge wrzucić screena a admin chyba może sprawdzić kto wysłał taką wiadomość.
Ludzie mają w dupie co o tobie mówią... ważne jest kiedy mi oddasz kasę, a z tym to ty się raczej nie kwapisz.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ale napisz jeszcze kiedy wszystkim zwrocisz kase i czy w &quot;Twoim&quot; banku dzialaja teraz przelewy24 czy nie bo mi sie nudzi i chce sie posmiac ???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom