>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
P 0

pedros

Użytkownik
Damianm nie wtrącaj się bo Ciebie to nie dotyczy. Nie wiem czy dzisiaj będę miał żeby oddać kase wszystkim, ale żeby potwierdzić, że oddaje to oddam jednej osobie 20zł. Wiem, że to mało ale przynajmniej będziecie wiedzieć, że oddaje. Reszta jutro o 7 rano jeśli dojdzie od buka lub o 15. Pozdrawiam i nie dobijajcie mnie już swoimi komentarzami :-?
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Damianm nie wtrącaj się bo Ciebie to nie dotyczy. Nie wiem czy dzisiaj będę miał żeby oddać kase wszystkim, ale żeby potwierdzić, że oddaje to oddam jednej osobie 20zł. Wiem, że to mało ale przynajmniej będziecie wiedzieć, że oddaje. Reszta jutro o 7 rano jeśli dojdzie od buka lub o 15. Pozdrawiam i nie dobijajcie mnie już swoimi komentarzami :-?
Nie no kolo jesteś niewyjęty ???? Kilka dni temu mówisz, że oddasz do środy wszystkim, a teraz wyskakujesz z tekstem, że oddasz aż 20 zł haha! Panowie na waszym miejscu bym coś zrobił bo koleś Was nieźle mota.
 
P 0

pedros

Użytkownik
Kurwa nie wtrącaj się koleś. Jak się nie podoba to moge wogóle nie oddać ani grosza bo już mnie to zaczyna wkurw$%$#%. Policja się takimi sprawami nie zajmuje WIĘC ZAMILCZ KOLEŚ! Dziś oddam tylko 20zł bo takie mam na dzisiaj możliwości, jutro reszta, może nie całość ale nie będzie tak, że będę przekładał terminy tylko wysyłam kase.
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Po 1 zlodzieju kultury troche. A po 2 to łaske komus robisz ze oddajesz pieniadze ktore wyzebrales bo nie miales za co postawic u buka? JESTES ZALOSNY KOLES. Co liga mistrzow ci wczoraj weszla i wygrales 2 dychy to mozesz oddac tak:-D co za debil
 
C 0

curt

Użytkownik
znowu przekładka na następny dzień... no proszę komu wyślesz dzisiaj kasę? dobija mnie już to a zwłaszcza tekst:
Policja się takimi sprawami nie zajmuje.
Złodziejstwo też przestępstwo.
Oraz:
Jak się nie podoba to moge wogóle nie oddać ani grosza bo już mnie to zaczyna wkurw$%$#%.
Łaskę komuś robisz?... Załosne...
I pomyśleć że jak sprzedawałem na forym ten (nie)sławny system to jemu go dałem za free bo mi się wydawał w porządku... Dać palec to rękę upier...doli
 
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
no i co no i straciłeś ostatnia szanse .......i bardzo pewny jestes ze policja sie tym nie zajmuje wiec cie rozczaruje ale dzis gadałem w tej sprawie i nie ma problemu zeby wszczac postepowanie..takze dalej wiesz co bedzie
 
tvn24 0

tvn24

Użytkownik
nie wierzcie kolesiowi, kasy nie odda, ściemnia i tyle ???? też mam informacje że policja się jednak zajmuje takimi sprawami, bo to poprostu wyłudzenie pieniędzy, tak mi wujek(policjant) mówił, więc radzę Wam zgłosić tam gdzie potrzeba, za zgłoszenie się nie płaci to co Wam szkodzi, a gościu będzie miał kłopoty. To co piszesz facet jest żałosne, za chwile mnie zjedziesz że sie wtrącam ale czytając ten temat stwierdziłem że chamstwo i złodziejstwo mają się dobrze, jedynym sposobem żeby z tym walczyć jest niestety droga prawna...
 
C 0

curt

Użytkownik
No i pedrosa już nie ma na forum... Myślę że jego czas minął wy też tak sądzicie? Ile można się bawić w ciuciubabkę?
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
No i pedrosa już nie ma na forum... Myślę że jego czas minął wy też tak sądzicie? Ile można się bawić w ciuciubabkę?
Nie chrzańcie się tylko na policję... to jest wyłudzenie, a więc zostanie wszczęte postępowanie karne.
 
P 0

pedros

Użytkownik
Jak mi się policja dobierze do dupy albo ktoś mnie odwiedzi to wtedy napewno nitk kasy nie zobaczy. I przestańcie mnie straszyć bo marnie na tym wyjdziecie. Lepiej będzie zaczekać do dziś / jutro.

A jak nie chcecie kasy to napiszcie to jasno a nie bawimy się w kotka i myszke.
 
C 0

curt

Użytkownik
Pewnie my nie chcemy kasy ale chcemy Ci koniecznie narobić kłopotów.
Pytam po raz ostatni komu dzisiaj masz zamiar wysłać kasę? No bo przed chwilą powiedziałeś że wyślesz komuś 20 zł (nie wiem nawet czy komuś wisisz tak małą sumę)
Myślisz że my chcemy Ci się naprzykrzyć? My chcemy tylko odzyskać to co nasze, a nie Twoje... Ale ostatnio przeginasz pałkę i słyszymy: Jutro już na 10000000% dostaną wszyscy, to samo dzisiaj miała być kasa na dzień dzisiejszy a dzisiaj już jest mowa dziś/jutro... ehhh może powiesz prawdę o co tutaj chodzi dlaczego nie możemy dostać kasy spowrotem?
 
tvn24 0

tvn24

Użytkownik
stary to jest jak rzucanie grochem o ścianę... nic nie wskórasz, Pedros ciągle miga, kręci, wnioski są dla mnie proste, ciągle straszy że jak bedzie policja to nie odda, a jak nie będzie policji to odda? jakoś nie wierze...
 
P 0

pedros

Użytkownik
Kase chciałem wysłać &quot;jemjogurt&quot; ale już dzisiaj nie moge bo mój bank już nie obsługuje dzisiaj przelewów24. Dostaniecie ją jutro jak wróce do domu a jeśli się nie podoba to niech idzie na policje. Pozdrawiam.
 
P 0

pedros

Użytkownik
Nie strasze ale mam dość tych samym tekstów pod tytułem &quot;miarka się przebrała idziemy na policje&quot; a po chwili &quot;mamy nadzieje, że prześlesz jak najszybciej&quot;. No do cholery albo idziecie na tą jeb... policje albo czekacie na kase. Owszem przez ten cały czas przeciągałem spłate ale teraz załatawiam pieniądze, w poniedziałek nawet napisałem jak. Uzbierało się ponad 500zł i jak mówie - załatwiam kase i jutro wyśle. Nie wiem czy całość ale kilka osób napewno dostanie co swoje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom