>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
R 0

robert-20790

Użytkownik
no coz. mi koles o tym samym nr ip wisi ok. 200zl, wiec pewnie to PEDROS. ja sie tez przejede na policje w poniedzialek
Dałeś mu 200 zł ?
:spokodfhgfh:

uzytkownik maxdata czy cos takiego oszukał mnie na kwote 10 zł. Wyslalem mu 10 zł a on mial mi dac bon do bwin. Na szczescie wysylalem mu pieniadze na konto bankowe wiec adres zamieszkania tego goscia opublikuje w nadchodzacym tygodniu.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Moglem zajrzec na forum i ten koles jest opisany jako złodziej............... jego numer ktonta byl juz na forum.
56 1140 2004 0000 3802 4388 7227

tylko dlaczego ta szmata ma jeszcze tutaj wstep ???????????????????

tez ze gosc nie poprosil o 5 zl tylko kradnie.

Za sprytne i wielce podziwu złodziejstwo szacunek i uniewinnienie. Za amatorska i chamska kradzież ... w tyłek i zero szacunku dla śmiecia, dosłownie.

&#39;&#39;Dlaczego się kradnie ? jest się bezradnym, żadnego swiatla w przyszłosci. Problemy ze szkoła, wykszatłcenie gimnazjalne, zanizoana samoocena, wygląd fizyczny jest postrachą dla innych, trudności w komunikowaniu sie z rowiesnikami, brak kontaktu z dziewczyną, rodzice już położyli kreskę nad dzieckiem wiedzą, że z niego to zaden Albert Einstein.
... Jedyna rzecza w jakiej mogę się sprawdzić jest internet, swiat dla samotnych i ostatnia rzecz jakiej moge się złapać.
...Kradnę bo ukradłem mu pieniądze, tzn że on pieniądze te ma...&#39;&#39;
 
C 0

curt

Użytkownik
złodziej na zawsze pozostanie złodziejem już nigdy nie cofnie tego co zrobił nie ważne czy przestanie kraść, czy będzie robił to nadal... Na zawsze już pozostanie złodziejem i będzie musiał z tym żyć... nie chciałbym być na jego miejscu jeśli nie odda kasy...
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
no i minela za godzine niedziela a dalej kasy nikt od pedrosa nie dostal ...
panowie musimy sie wziasc w garsc i wkoncu pojsc na policje
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Ja mam plan. Musimy podpisac sie pod jednym swistkiem i oddac papier w odpowienie rece.
Mozna stworzyc pismo i bedziemy wyslac sobie poczta i i kazdy sie po nim podpisze i wsadzimy zlodzieja za kraty ????
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Dobra z tym,że mi hajs wisial BB a to jest w koncu ta sama osoba czy nie? bo jesli IP to samo i wszystko to ja też sie pisze na to.
P.S Chyba znowu kupon mu nie wszedł wiec kasy nie odda ????
 
zbik84 0

zbik84

Użytkownik
ja jutro ide na policje, wiec poszkodowanych prosze o wyslanie jakiegos kontaktu do siebie do mnie na pw. no i napiszcie z jakiego nicku sie do was kontaktowal. jesli macie jego ip zdobyte samodzielnie, a nie przez forum, to tez prosze o taka informacje
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
To moze dajmy tutaj dane jakimi sie poslugiwal:
Paweł Chojnacki
24.01.1988
Lotników 23
65-138 Zielona Góra
ID na expekcie: 5939614
mi wisi 70zl.
 
P 0

pedros

Użytkownik
Witam

Nie chce problemów, myślę, że możemy to załatwić pokojowo. Ktoś pisał, że &quot;jest dorosły a nie może załatwić 50zł&quot; jest tego troche więcej niż 50zł.

Jemjogurt - 20zł
Matiks2 - ok. 250zł
kwiatekpl - 70zł
hugo_bosss - 70zł
Curt - ok. 20zł

A więc jak widać troche się tego zebrało. To nie jest tak, że przekładam z dnia na dzień termin spłaty myśląc, że się wymigam. Nie chce problemów. Wpłace pieniądze na MB z poczty jednak to trwa 3 dni, mam nadzieje, że dacie mi jeszcze jedną szanse na spłate długów.
 
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
PEDROS i ty chcesz od nas szanse tyle razy juz ja dostales i co nie wykorzystales tego, mogles chociaz po czesci oddac polowie........ja nie mam zamiaru dawac ci szansy a reszta osób którym wisisz pewnie tez ma juz dosc tak wiec sam sobie narobiles problemu

a i kiedy miałbyś zamiar wpłacić pieniadze? pewnie z tygodnia na tydzien jak to miało miejsce obecnie......jedno mnie dziwi dlaczego napozyczłeś tyle pieniedzy skoro nie oddawałeś innym....
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Na podstawie tego ze chcesz wplacic pieniadze na poczcie juz wiadomo ze cos krecisz, bo masz konto w banku z ktorego mozesz zrobic przelew24 na moneybookers, wiec czemu nie wplacisz ta droga? Odpowiedz, bo albo nie masz kasy albo nie masz zamiaru oddawac.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Wy sie też zachowujecie jak sierotki, zrobić zrzute po 5 zl, ugadać sie kto najbliżej mieszka, pojachać, kase odebrać i po sprawie. Zero organizacji chłopaki.
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
Panowie nie wyglupiajcie sie,przeciez ten dzieciak przeklada co tydzien wezcie przestancie wierzyc w jego bajki ino pora zglosic to tam gdzie trzeba.Ja juz bym tak dawno zrobil ale no wasza sprawa wasze pieniądze.POZDRO
 
zbik84 0

zbik84

Użytkownik
Witam
Nie chce problemów, myślę, że możemy to załatwić pokojowo. Ktoś pisał, że &quot;jest dorosły a nie może załatwić 50zł&quot; jest tego troche więcej niż 50zł.
Jemjogurt - 20zł
Matiks2 - ok. 250zł
kwiatekpl - 70zł
hugo_bosss - 70zł
Curt - ok. 20zł
A więc jak widać troche się tego zebrało. To nie jest tak, że przekładam z dnia na dzień termin spłaty myśląc, że się wymigam. Nie chce problemów. Wpłace pieniądze na MB z poczty jednak to trwa 3 dni, mam nadzieje, że dacie mi jeszcze jedną szanse na spłate długów.
spoko. dzisiaj ide na policje, takze musisz sie pospieszyc z oddawaniem ludziom pieniedzy, bo donosze na Armina i przy okazji na ciebie. i moze rzeczywiscie jestescie tylko sasiadami, ale fakt, ze korzystacie z tego samego ip jest niepodwazalny. jak chcesz to sie dogadaj z twoim kolega po fachu i mu podziekuj, ze tak dlugo zwleka ze splata dlugu.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Przeciez on nie pracuje, wiec trudno mu oddac pieniadze chociaz niekotym oddaje.

Dajcie juz sobie spokoj i nie pozyczjcie pieniedzy. Robicie z igly widly i juz.
 
P 0

pedros

Użytkownik
Po co wtrącają się osoby które mają g do gadania? Ktoś już wkleił moje dane osobowe na forum a ja nie chce mieć problemów. Nie miałem zamiaru nikogo oszukać tylko pożyczyć kase. Konta w banku nie mam to była ściema jeśli już mam być szczery. Pracować - pracuje. Pieniądze prześle DO ŚRODY i jest to ostateczny termin mówie to przed administracją jak i samymi osobami od których wziąłem kase.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom