>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
zbik84 0

zbik84

Użytkownik
nie wierzcie mu. odda 3 osobom po 10zł i dalej bedzie przekladal termin splaty dlugu.
Z tych kont co wypisał Marcin-Odra korzystałem z pedros23 póki mi się ktoś nie włamał oraz teraz z PEDROS. Nie jestem ani BB ani Armin ani nikim z tych osób co są wyżej. Ja kase którą pożyczyłem oddam i tyle na ten temat, z resztą osób mnie nie mieszajcie a jeśli macie do nich jakieś wonty to zgłoście to na policje, przynajmniej sprawa się raz na zawsze wyjaśni kto jest kim.
No i Armin tez twierdzil dzisiaj, ze nie jest toba. Niby czytal co jest na forum i w podobnym stylu do twojego sie wypowiada. ale niestety nie napisal ani jednego posta. czyzby zapomnial? w koncu ja jego oskarzam. a tu nic zero reakcji. wniosek jeden. Pedros = Armin. wybacz oszuscie, ale mam dosc czekania, bo ty i tak nie oddasz calosci. za kazdym razem tylko piszesz ze sie nie wyrobiles, albo ze sportingbet ci kasy nie ksieguje w nocy. tylko ze jeslibys wyplacil ze sportingbetu na mb, to by ci rano zaksiegowali i bys mial kase zeby oddac ludziom. a tak lecisz sobie w ptaka.
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Zebyscie jeszcze o mnie nie zapomnieli:p sam nie mam aktualnie za bardzo czasu zeby sie tym zajac, zaczalem wlasnie studia:/ Ale jesli ktos bedzie interweniowal w tej sprawie to chetnie sie dolacze;) Pzdr
 
C 0

curt

Użytkownik
nie mam dalej kasy na koncie ile dajemy mu jeszcze czasu?
p.s
przypominam sobie że całą naszą sprawę gdy pożyczałem pedrosowi kasę potwierdził na gg Doberman chyba to on był (sorki jak przekręciłem twojego nicka...) i on może potwierdzić że pedros wisi mi 40 zł.
 
P 0

pedros

Użytkownik
Ciekaw jestem jak mam się dostać na forum jak dostaje bana na IP i hosta :roll:???? Dopiero teraz udało mi się wejść przez http://bypasstunnel.info a strony tego typu nie zawsze działają. Kase wyślę jutro jak wróce to już będę miał dla tych 2 osób. Pozdrawiam.
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
A niby po co masz sie na forum dostawac? od kazdego z nas masz dane do wplaty i czekamy czekamy a Ty ciagle nic, dlugu masz ze 200zl i nie potrafisz tego oddac przez miesiac? przeciez to smieszne, pozycz od rodzicow, dziadkow czy kogo tam chcesz i sie z nimi szarp, a nam kase pooddawaj bo jak sie zbierze pare osob to dzialania moga byc bardziej drastyczne..
 
P 0

pedros

Użytkownik
Panowie po co te nerwy, przecież oddaje. Dzisiaj już nie dam rady oddać forsy ale mam za to dobrą wiadomość dla reszty osób. W weekend WSZYSCY którzy pożyczyli mi kase dostaną forse spowrotem :spokodfhgfh: Pozdrawiam i chwilka cierpliwości.

PS. Jem_Jogurt - Tobie prześle hajs jutro. To nie tak, ze przekladam terminy z dnia na dzien po weekendzie wszystko bedzie juz OK ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
tak mowiles i pare dni temu, jutro znowu sie nie odezwiesz, i po 2dniach napiszesz ze znowu kolejne jutro dostane na milion procent...
 
S 11

support75

Użytkownik
panowie ten koles jest chory.
a wy sie tak dajecie.
dziennie mowi ze kasa bedzie a nie ma.
dzieciak kłamie co chwile, przeciez mial kase na koncie tylko ze weekend byl i nie mial jak przelac na mb.
robi was w h.......ja a wy sie dajecie.
czyta to i sie smieje jak ludzie moga byc naiwni.
bo naprawde, dziwie sie ze tak dajecie sie nabierac na jego gadke wierzac ze jutro badz po weeekendzie odda.
 
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
o to zobaczymy czy w weekend bedzie kasa ....i jak nikt sie nie zbierze z tych osób komu wisi pedros to jak bede miał czas to przejde sie na policje i zobaczymy PEDROS komu bedzie do smiechu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom